NZZ - ERID s.r.o.

Nejbližší zařízení

• Emil Šulc

Praktický Lékař, Gynekolog, Neurolog,

• V

K panu doktorovi na gynekologii jsem chodila několik let. Tenkrát jsem byla moc spokojená. Když bylo potřeba, na nutná vyšetření mě poslal. Jeho milý přístup, ale i občasné "vtipné" poznámky, mi celkem vyhovovaly. Nemyslím si ale, že by používal vždy nejnovější znalosti a léky. Lékaře jsem změnila kvůli přestěhování. Z dnešního pohledu, kdy neuznávám příliš používání antikoncepce, bych řekla, že se nesnažil pacientce vysvětlit, zda-li je u ní ATK vhodná nebo ne.

• T

K tomuto panu doktorovi jezdím přes 50 km a mám za sebou druhé těhotenství pod jeho odborným dohledem. Jakákoli návštěva v jeho ordinaci byla příjemná tím, že sestřičky vždy usměvavé, ochotné... a občas srandičky pana doktora mne dovedly k tomu, že jsem se nestyděla cokoli říct nebo s ním probrat. Příjemný, ochotný,....Jsem prostě nadmíru spokojena. Jezdíme k němu celá ženská část naší rodiny a jen a jen můžeme chválit a doporučit!!!

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Romana Holcová

Praktický Lékař, MUDr.

• H

Paní doktorka nebere svoje povolání jako poslání, jako službu lidem, pacientům, ale jejím jediným cílem je získat co nejvíce bodů, co nejvíce finančních prostředků. K pacientům má neosobní až povýšený přístup, v její ordinaci si pacient připadá jako by byl vzduch, jako kdyby ji člověk vyrušoval z důležité činnosti.

• Igor Šulc

Neurolog,

• R
      Umístění: NeurologieSlužby: Zhorseni reci

Pan doktor po uvodnim vysetreni, CT a jedne navsteve EMG poslal maminku domů s tím, že taky ráčkuje tak ať si zvykne. Od té doby se to mamce neustále zhoršuje a názory jiných neurologů jsou abnormálně opačné, než pana doktora. Nehledě na to, že když mu mamka řekla, že ji byla doporučena magnetická rezonance řekl jí, že to není potřeba. Teď ji samozřejmě toto vyšetření čeká +lumbálka. Myslím, že pokud chce někdo kvalitní péči, opravdu by neměl navštěvovat pana Šulce.

• L

na záda je nejlepší