Zobrazit lékaře

POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE

nám. Míru 149

667 14, Židlochovice, jihomoravský

Kontaktní údaje +420 54...

Nejbližší zařízení

• Petr Kolegar

Pediatr, MUDr.

• L

K panu doktorovi chodím s oběmi dětmi a určitě bych neměnila. Když není potřeba,tak ATB nedává,je příjemný a vstřícný. Nikdy jsme s ním problém neměly. I setřička je moc milá a ochotná. Určitě mohu jen doporučit.

• M

Pan doktor s velkým P.Chodím k němu s dcerou už od mala.Resp.napřed k mamince,oba úžasní a to i lidsky.Pane doktore.přejeme Vám i celé rodině hodně štěstí a zdravíčka.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Prokop Petr

Praktický Lékař, MUDr.

• S

Pan doktor je milý, hodný, profesionální, ale sestřička co u něj pracuje jeho reputaci opravdu škodí. Také by mě zajímalo na koho se usmála? Na mě teda ne :-D

• tohoto pana doktora vsem vrele doporucuji, vzdy kdyz k nemu prijdu rad mi pomuze, poradi, jeho sestricka sice neni moc vlidna ale pan doktor je uzasny..jde na nem videt ze ho ta prace bavi a ze se v ni vyzna..vrele DOPORUCUJI

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Ilona Kejklíčková Ph.D.

Logoped, PaedDr.

• Vynikající paní doktorka. Pomohla velmi mému synovi. Je to odborník na svém místě. Stejně tak chválím celou Soukromou kliniku LOGO, kde opravdu k pacientovi přistupují individuálně a jeho problémy řeší komplexně v rámci svých možností (neurologie, RHB, interna, ORL, fyzioterapie, logopedie, psychologie a psychiatrie). Takto kdyby fungovalo naše zdravotnictví všude, tak budu platit klidně vyšší zdr.pojištění, protože vím, že za něj obdržím vynikající služby jako na klinice LOGO ;-)

• pro dcerku am dala jen velmi cennou radu. je velmi ochotna a vstricna.nikfdy jsem ji nevidela, byly jsme v kontaktu pouze telefonicky. doporucuji.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Tomáš Hill

Praktický Lékař, MUDr.

• Velice pečlivýdoplatku.Leky se snaží dát s minimem doplatku.Vždy usměvavý,srdečný,vyslechne vás a pomůže pošle na vyšetření ktetá jsou většinou v budově i krevní laboratoř a za cca 2 hod víte aspon základní výsledky krve a další plän lečby.Jen mohu doporučit.U něj nebudete mit strach.

• Jitka Valachová

Pediatr, MUDr.

• R
      Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICESlužby: Nemoc dcery

Paní doktorka je opravdu výborná, chodila jsem k ní sama jako malá a měla jsem jen samé pozitivní zkušenosti. Proto když se mi narodila dcerka, neváhala jsem a vybrala paní doktorku. Je vždy milá, ochotná a profesionální. Jsme moc rádi, že ji máme.

• G

Konečně chodíme k doktorce, která nás neodbude ani kdybych k ní přišla 10x do týdne. Jsem moc ráda, že ji máme

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Michaela Kostková

Gynekolog, MUDr.

• I
      Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICESlužby: gynekologické vyšetření

Paní doktorku bohužel nemohu doporučit. Zřejmě mě mělo varovat už to, když jsem přišla na první návštěvu s pozitivním těhotenským testem a paní doktorka se mě během této návštěvy 3x zeptala jestli so "to" opravdu chci nechat. Nyní jsem těhotná a dosud (19tt) mi paní doktorka udělala pouze 1 UTZ při úplně první návštěvě. Chová se povýšeně a když jsem nesouhlasila s provedením Tripple testu, vzhledem k dobrému výsledku prvotimestrálního screeningu, tak dokonce začala vyhrožovat, že pokud test nepodstoupím, tak mě nedostane na screening ve 20tt. Nakonec mi stejně vystavila žádanku na toto vyšetření pro samoplátce. Informace, které mi podává jsou (velmi mírně řečeno) nepřesné.. Za mě tato paní doktorka rozhodně ne.

• E

K paní doktorce jsem už přestala chodit a raději jsem přešla jinam. Starší ženy si na ni nestěžují, k nim se chová jinak než k nám mladším. Vždy je nepříjemná, povýšená a arogantní. Vnucuje nám své názory, několikrát mě neprávem obvinila a vždy jsem se s ní pohádala. Tuhle paní doktorku už nikdy více

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Ivan Svoboda

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICESlužby: sluchadla, kontrola

Pan doktor byl velmi arogantní, ani me nevyslechl, oznámil mi, ze naslouchátka nejsou určena pro sluch, ale stimulaci mozku. Během dvou minut nám oznámil, co vlastně chceme a byli jsme pryč. Ani jsem se nemohl zeptat na seřízení.

• L

Pan Svoboda je velmi příjemný doktor. Našla jsem si ho na internetu a zavolala ráno. Na druhou odpoledne jsem měla přijít. Podotýkám, že neměl ordinační den pro "krční". Ošetřil mne, nastavil lečbu, všechno mi vysvětlil, původ mého zdr. problému a jak užívat léky. Byla jsem asi u 5 jiných lékařů a nepomohli mi až pan doktor Svoboda. Moc mu za to děkuji a doporučuji ho!!!!

Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře

• Martin Sutorý

Urolog, MUDr.

• Umístění: Úrazová nemocnice v BrněSlužby: Spastický močový měchýř (spinální pacient)

Skvělý, erudovaný a lidský lékař se zájmem o individuální potřeby pacienta. Má kvalitní tým sester (Míša a Majka). Ambulance i hospitalizace probíhají hladce.
      Velmi mi pomohl (a pomáhá) a má mou plnou důvěru.