Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE

nám. Míru 149

667 14 , Židlochovice , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  E
  Lékař: MUDr. Ivan Svoboda Jiný

  Dnes jsem byla na kontrole s uchem dcery 6 let. P. doktor ji vítal slovy,, ahoj slečno,, při vyšetření ,, ty jsi ale šikovná holčička,, p. doktor byl milý, za mě spokojenost a hezký přístup k dětem.

  A
  Lékař: MUDr. Tomáš Hill Jiný

  Pan doktor je odborník na svém místě. Nedá se mu nic vytknout, je pečlivý a empaticky. Jediné minus je ze se k němu do ambulance dá špatně dovolat.

  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: Patrik Zatloukal Jiný

  Vlídný a lidský pan doktor, kterého se není třeba bát. Sestřička milá, vše má dobře zorganizované a odběr krve od ní ani nepocítíte. Oba mají o pacienta zájem.

  M
  Lékař: MUDr. Prokop Petr Jiný

  Profesionál na svém místě. Vždy dobrá domluva a přístup.
  Sestřička ráznější ale tak to má být. :-)

  N
  Lékař: MUDr. Prokop Petr Jiný

  Pan doktor je velmi profesionální, ale přesto milý a příjemný. Opravdu se o lidi zajímá. Vždy se snaží najít nejlepší řešení a pomoci.

  Lékař: MUDr. Ivan Svoboda Jiný

  Naprosto příšerný a arogantní přístup!!!! Když mi řekl "Odpovídejte jednoslovně, mě celé věty nezajímají" tak jsem si myslela, že si dělá srandu. Jak mám popsat co mě trápí. Choval se ke mě z pozice síly, arogantně! Nebyl mi ani ochoten říct ani výsledky měření!!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivan Svoboda sluchadla, kontrola

  Pan doktor byl velmi arogantní, ani me nevyslechl, oznámil mi, ze naslouchátka nejsou určena pro sluch, ale stimulaci mozku. Během dvou minut nám oznámil, co vlastně chceme a byli jsme pryč. Ani jsem se nemohl zeptat na seřízení.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Michaela Kostková gynekologické vyšetření

  Paní doktorku bohužel nemohu doporučit. Zřejmě mě mělo varovat už to, když jsem přišla na první návštěvu s pozitivním těhotenským testem a paní doktorka se mě během této návštěvy 3x zeptala jestli so "to" opravdu chci nechat. Nyní jsem těhotná a dosud (19tt) mi paní doktorka udělala pouze 1 UTZ při úplně první návštěvě. Chová se povýšeně a když jsem nesouhlasila s provedením Tripple testu, vzhledem k dobrému výsledku prvotimestrálního screeningu, tak dokonce začala vyhrožovat, že pokud test nepodstoupím, tak mě nedostane na screening ve 20tt. Nakonec mi stejně vystavila žádanku na toto vyšetření pro samoplátce. Informace, které mi podává jsou (velmi mírně řečeno) nepřesné.. Za mě tato paní doktorka rozhodně ne.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jitka Valachová Nemoc dcery

  Paní doktorka je opravdu výborná, chodila jsem k ní sama jako malá a měla jsem jen samé pozitivní zkušenosti. Proto když se mi narodila dcerka, neváhala jsem a vybrala paní doktorku. Je vždy milá, ochotná a profesionální. Jsme moc rádi, že ji máme.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu