Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Petr Kolegar

Pediatr, MUDr.

• L

K panu doktorovi chodím s oběmi dětmi a určitě bych neměnila. Když není potřeba,tak ATB nedává,je příjemný a vstřícný. Nikdy jsme s ním problém neměly. I setřička je moc milá a ochotná. Určitě mohu jen doporučit.

• M

Pan doktor s velkým P.Chodím k němu s dcerou už od mala.Resp.napřed k mamince,oba úžasní a to i lidsky.Pane doktore.přejeme Vám i celé rodině hodně štěstí a zdravíčka.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Ilona Kejklíčková Ph.D.

Logoped, PaedDr.

• Vynikající paní doktorka. Pomohla velmi mému synovi. Je to odborník na svém místě. Stejně tak chválím celou Soukromou kliniku LOGO, kde opravdu k pacientovi přistupují individuálně a jeho problémy řeší komplexně v rámci svých možností (neurologie, RHB, interna, ORL, fyzioterapie, logopedie, psychologie a psychiatrie). Takto kdyby fungovalo naše zdravotnictví všude, tak budu platit klidně vyšší zdr.pojištění, protože vím, že za něj obdržím vynikající služby jako na klinice LOGO ;-)

• pro dcerku am dala jen velmi cennou radu. je velmi ochotna a vstricna.nikfdy jsem ji nevidela, byly jsme v kontaktu pouze telefonicky. doporucuji.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Tomáš Hill

Praktický Lékař, MUDr.

• Velice pečlivýdoplatku.Leky se snaží dát s minimem doplatku.Vždy usměvavý,srdečný,vyslechne vás a pomůže pošle na vyšetření ktetá jsou většinou v budově i krevní laboratoř a za cca 2 hod víte aspon základní výsledky krve a další plän lečby.Jen mohu doporučit.U něj nebudete mit strach.

• Jitka Valachová

Pediatr, MUDr.

• R
      Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICESlužby: Nemoc dcery

Paní doktorka je opravdu výborná, chodila jsem k ní sama jako malá a měla jsem jen samé pozitivní zkušenosti. Proto když se mi narodila dcerka, neváhala jsem a vybrala paní doktorku. Je vždy milá, ochotná a profesionální. Jsme moc rádi, že ji máme.

• G

Konečně chodíme k doktorce, která nás neodbude ani kdybych k ní přišla 10x do týdne. Jsem moc ráda, že ji máme

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Michaela Kostková

Gynekolog, MUDr.

• I
      Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICESlužby: gynekologické vyšetření

Paní doktorku bohužel nemohu doporučit. Zřejmě mě mělo varovat už to, když jsem přišla na první návštěvu s pozitivním těhotenským testem a paní doktorka se mě během této návštěvy 3x zeptala jestli so "to" opravdu chci nechat. Nyní jsem těhotná a dosud (19tt) mi paní doktorka udělala pouze 1 UTZ při úplně první návštěvě. Chová se povýšeně a když jsem nesouhlasila s provedením Tripple testu, vzhledem k dobrému výsledku prvotimestrálního screeningu, tak dokonce začala vyhrožovat, že pokud test nepodstoupím, tak mě nedostane na screening ve 20tt. Nakonec mi stejně vystavila žádanku na toto vyšetření pro samoplátce. Informace, které mi podává jsou (velmi mírně řečeno) nepřesné.. Za mě tato paní doktorka rozhodně ne.

• E

K paní doktorce jsem už přestala chodit a raději jsem přešla jinam. Starší ženy si na ni nestěžují, k nim se chová jinak než k nám mladším. Vždy je nepříjemná, povýšená a arogantní. Vnucuje nám své názory, několikrát mě neprávem obvinila a vždy jsem se s ní pohádala. Tuhle paní doktorku už nikdy více

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Martin Sutorý

Urolog, MUDr.

• Umístění: Úrazová nemocnice v BrněSlužby: Spastický močový měchýř (spinální pacient)

Skvělý, erudovaný a lidský lékař se zájmem o individuální potřeby pacienta. Má kvalitní tým sester (Míša a Majka). Ambulance i hospitalizace probíhají hladce.
      Velmi mi pomohl (a pomáhá) a má mou plnou důvěru.

• Dagmar Macková

Onkolog,

• V
      Umístění: Masarykův onkologický ústavSlužby: Jiný

Pani doktorka je uzasna. Se vsim poradi,je ochotna, evidentne vyborna ve svem oboru,ma lidsky pristup.

• Ivan Svoboda

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICESlužby: Jiný

Naprosto příšerný a arogantní přístup!!!! Když mi řekl "Odpovídejte jednoslovně, mě celé věty nezajímají" tak jsem si myslela, že si dělá srandu. Jak mám popsat co mě trápí. Choval se ke mě z pozice síly, arogantně! Nebyl mi ani ochoten říct ani výsledky měření!!!!

• Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICESlužby: sluchadla, kontrola

Pan doktor byl velmi arogantní, ani me nevyslechl, oznámil mi, ze naslouchátka nejsou určena pro sluch, ale stimulaci mozku. Během dvou minut nám oznámil, co vlastně chceme a byli jsme pryč. Ani jsem se nemohl zeptat na seřízení.

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře

• Prokop Petr

Praktický Lékař, MUDr.

• N
      Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICESlužby: Jiný

Pan doktor je velmi profesionální, ale přesto milý a příjemný. Opravdu se o lidi zajímá. Vždy se snaží najít nejlepší řešení a pomoci.

• S

Pan doktor je milý, hodný, profesionální, ale sestřička co u něj pracuje jeho reputaci opravdu škodí. Také by mě zajímalo na koho se usmála? Na mě teda ne :-D

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře