Doporučení psychiatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Brno

• „Úžasná lékařka, která mi jediná pomohla vrátit syna do normálního života, moc děkuji a doporučuji všem! Její lidský přístup a jednání se už ve zdravotnictví nevidí Více

Bozetechova 79, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance pro dospělé

• „K panu Dr. Knoppovi jsme chodili cca 8 let, i s maminkou - zpětně musím uznat, že je to výborný a opravdu vzácný lékař, s přímým a velmi lidským přístupem, ochotný, pečlivý, stručnější, ale opravdu skvělý - nyní jsme již v jiné péči, bohužel, hledat náhradu za Dr. Knoppa bude náročné. Profesionální přístup, prima sestry, přesná vyšetření na hladiny z krve atd. Snad jedině návštěvy jsou kratší, protože má opravdu uctyhodný počet pacientů, takže není tolik času vše probírat, ale to podstatné jsme vyřešili vždy. Zpětně Vám, milý pane doktore, moc DĚKUJEME, bylo nám ctí Vás poznat - byly to dobré roky a rádi na Vás vzpomeneme :) Srdečně z jihu, z přáním pěkného adventu a Božím požehnáním Vám, i Vaší rodině, Více

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

pol. Zahradníkova

• „Z paní doktorský jsem nadšená! Hrozně mi pomohla, velmi se mi věnovala, je to odborník na svém místě. Ochotná, empatická, jsem šťastná, že jsem se k ní dostala. Moc děkuji!!!! Více

Masarykova 37, Brno Mapa

Soukromá psychiatrická ambulance

• „Paní doktorka mi velice pomohla. S vřelým a klidným přístupem diagnostikovala můj stav a podle toho nastavila léčbu, která mi velice pomohla. Za mě skvělá zkušenost. Více

Údolní 18, Brno Mapa

• Psychiatr, Sexuolog