Poruchy spánku Brno

Jakého specialistu hledáte?
  • Psycholog, Dětský psycholog

„Vše v naprostém pořádku. Snaha pomocí maximální, dochvilnost, uvolnenost a příjemná atmosféra. Nemůžu než doporučit.

Starobrněnská 3, Brno Mapa

Mgr. Kateřina Zhorná

od 1 100 kč

1 100 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Marček je zejména velice příjemný človek k rozhovoru. Tolik k subjektivním věcem. Již po pár měsících jsem poznal značný rozdíl v mých názorech a během této krátké doby se mi díky panu doktorovi povedlo zjistit v čem je problém a provést změny jenž mě trápili i víc jak deset let. Chce to určitě čas, ale stojí to za to! Děkuji Více

Sukova 49/4, Brno Mapa

Psychoterapie-Marcek.cz

Individuální sezení

• Psychoterapeut, Psycholog

„Skvělá psychoterapeutka, empaticka a za krátký čas mně dokázala pomoct s problémem, který jsem myslela ze nikdy nezmizí. Moc doporučuji a pani Valkove dekuji. Více

Masarykova 37, Brno Mapa

Soukromá psychologická ambulance Mgr. Zuzana Vaľková (v organizaci AGAPO, o.p.s.)

• Psychoterapeut, Psycholog

„Katarína je skvělá terapeutka a k tomu moc fajn člověk :) Na sezeních dokázala vytvořit velmi bezpečné prostředí, kde jsem mohla sdílet naprosto cokoliv bez jakýchkoliv obav, pomohla mi zorientovat se ve vlastních myšlenkách a emocích a lépe s nimi pracovat, také sama sebe lépe poznat. Pomohla mi zároveň projít náročnější životní období a bylo skvělé mít ji jako oporu. Moc děkuji za vše, věřím, že z našich sezení budu čerpat celý život a že příznivě ovlivnily celou mou budoucnost. Dávám minimálně 100 hvězdiček z 5 :)) Více

Pekařská 84, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

2 000 Kč

2 000 Kč

• „Paní psycholožka v několika sezeních velmi pomohla synovi (16 let), který na tom byl psychicky dosti špatně, a i nadále spolu pracují dál. Využili jsme její služby i s manželem pro rozbor temperamentu a osobnosti, což nám pomohlo i v našem vztahu. Oceňuji naslouchání, normální lidský přístup, pečlivost, ale i to, že sezení má pevně ve svých rukou, dává velmi pěknou zpětnou vazbu a nenechá klienty "utíkat" od tématu. Velmi děkuji a doporučuji. Více

Masarykova 506/37, Brno Mapa

Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka

1 100 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„U paní Kopečné jsem byla na vyšetření školní zralosti s dcerou. Paní magistra byla moc milá, ochotná, vysvětlila nám, jak bude vyšetření probíhat. S dětmi to opravdu umí, dcera z ní byla nadšená. Výsledky jsem použila jako podklad pro další trénink oblastí, které u dcery vyšly oslabené. Paní magistru mohu doporučit, její služby jsou odborné a její přístup zároveň velmi lidský a vstřícný. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Psychologické poradenství a diagnostika

• Psychoterapeut, Psycholog

„Recenzi píšu zpětně po půl roce, co jsem to v sobě nechala vše, co jsem se dozvěděla na terapiích dozrát. Ahmad byl vždy skvěle naladěný a pokaždé jsem odcházela s nějakou myšlenkou, nad kterou jsem přemýšlela do dalšího sezení. Ze začátku jsem nevěděla, jak taková terapie chodí, takže jsem se moc neptala. Nicméně, brzy jsem pochopila, že to je hlavně o mně, takže jsem mluvila o všem, co mě napadlo. Narazili jsme na docela dost témat, které byly potřeba řešit. Na terapie jsem chodila od února do července každý týden a stálo to za to. Terapie byly možny uskutečnit i online, ale osobní návštěva je vždy lepší! Z Ahmada jde krásná energie, často jsem se s ním od srdce zasmála a je výborným podavačem kapesníčků! Více

Vlhká 25, Brno Mapa

Mgr. Ahmad Asadi - psycholog, psychoterapie

Individuální psychoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Magistr za pomoci konstruktivních dotazů přišel na kloub problému a navrhl produktivní řešení. Byla milé překvapená, jak se milé citite a uvolněná během konzultaci Více

Joštova 141/7, Brno Mapa

Soukromá psychoanalytická praxe

Hlavní 83, Brno Mapa

Psychologické poradentsví a psychoterapie

Cena nebyla přidána

• Psychoterapeut, Psycholog

„Velmi milý, empatický přístup. Dozvěděla jsem se jiné úhly pohledu na svůj problém, zcela nenásilně.

Příkop 8, Brno Mapa

objednanihonig@gmail.com

600 Kč

• „Slečna psychologička mi v živote velmi pomohla.Trpím úzkostnou postraumatickou poruchou a po návšteve viacerých psychológov som mala pocit, že už sa môj život nezlepší a že moje psychické traumata už navždy vo mne zostanú. Pravda je taká,že po terapiách so psycholožkou sa môj život kvalitatívne a emočne zmenil k lepšiemu. Je to až neuveritelné,ako som po terapiách spracovala niektoré velmi zlé zážitky vo svojom živote. Som jej velmi vďačná za všetok čas a energiu,ktorú mi venovala a prajem jej,nech sa jej v práci darí,pretože vo svojom mladom veku má velký dar empatie a pochopenia psychických a ludských problémov. Více

Muchova 33, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

• Psychoterapeut, Psycholog, K… ouč Více

„Paní psycholožka má nejen odborné znalosti, ale zároveň je také velice milá, empatická a sezení dokáže odlehčit svým smyslem pro humor. Už v krátkém čase jsme se dostali k jádru problému a po prvním sezení jsem si odnášela spoustu podnětů k přemýšlení. Určitě můžu doporučit a zároveň děkuji za pomoc. Více

Václavská 12a, Brno Mapa

Zázemí – terapeutické centrum, z. s.

750 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pana magistra mohu jedině doporučit. Na terapii jsem docházela vice než 2 roky. Nebylo to vždy lehké, ale bylo to přínosné. Více

Údolní 5, Brno Mapa

Mgr. Pavel Szotkowski

• Psychoterapeut, Psycholog

„S Mgr. Pavlíkovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je pozorná, vnímavá a lze v jejím přístupu ocenit profesionalitu s lidským rozměrem. Práce ji očividně baví, a projevuje zájem o své pacienty. Děkuji za její empatii, porozumění a podporu. Více

Brno Mapa

od 700 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„U pana doktora jsem absolvoval přibližně 8 sezení během posledních několika měsíců. Progres, který si od své první návštěvy postupně uvědomuji je opravdu markantní. K řešení problémů a témat, jaká jsem přinášel, jsme společně s panem Pokludou přistupovali s jistou systematičností a díky jeho rozvážnému, klidnému postoji i se správnou mírou nadhledu. Nejen toto jsem velmi oceňoval, pan doktor zároveň v průběhu diskusí přicházel se zajímavými, užitečnými vhledy, které velmi šikovně a citlivě nabízel k zamyšlení a které mi dopomohly k výraznému přerámování dřívějších zkušeností a zkostnatělých pohledů na moje starosti. Celkově mohu říct, že seznámení a práci s panem Pokludou vnímám jako výbornou zkušenost a něco, co mne ve stěžejním životním období hodně pomohlo a posunulo dál. Více

Palackého třída 8, Brno Mapa

Psychologické poradenství, Hypnoterapie

800 Kč

• „Moje zkušenost? Životní... jak problém, který jsme s paní psycholožkou řešily, tak samotná paní psycholožka - vstřícná, empatická, chápavá, vlídná, po ruce vždy, když je třeba. Přicházela jsem k ní na samém dně svého života a odcházela v oblacích (a to není zveličené). Paní magistra mi ukázala cestu, jak sama najít vnitřní klid, harmonii a štěstí, naučila mě mít se ráda - to je základ úplně všeho. Vděčím ji a ještě pár lidem za život, jaký teď mám. Doporučuji, není jen výborná psycholožka, ale hlavně úžasná žena, člověk na svém místě. Více

Příkop 27/2a, Brno Mapa

Terapeum- psychologické poradenství a terapie v Brně

600 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Slečna/paní Dvořáková je velmi vnímavá a profesionální. Naše sezení mi pomohli se lépe zorientovat ve svých problémech a soustředit se na jejich řešení a smíření. Rozhovory, které jsme vedly, mě nutili se dívat na věci z jiného uhlu pohledu, čím jsem si získala nadhled nad mojí obtížnou životní situací. Celkově mi psychoterapie přišla vlídná a nenucená. Děkuji a zároveň doporučuji. Více

Dvořákova 13, Brno Mapa

700 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan doktor Renza je velmi příjemný a s kamarádským přístupem. Biď je tento lékař mladý, chová se velmi profesionálně. Doporučuji. Více

Kopečná 19, Brno Mapa

Kopečná 19, Brno

700 Kč

• Psychoterapeut, Dětský psych… olog Více

1 názor

„Pani psycholozku mohu jen doporučit, vždy příjemná, dobře naladěn, Mila, sympatická a hezká k tomu, vždycky mi pomohla v těžké životní situaci, beru ji jako svou přítelkyni. S pozdravem Katka Více

Mapa

od 500 kč

• „Paní magistra působí velice mladě, což bylo velkým pozitivem v přístupu k mému synovi. Je silně empatická a naslouchající! S termínem ochotná vyjít vstříc. Děkujeme! Více

Křenová 57, Brno Mapa

CE-DI-RO z. s.