Služby

O nás

Jsme soukromé psychoterapeutické centrum, které poskytuje služby v Brně, Praze a online. Naši certifikovaní psychoterapeuti se specializují na péči o mladé dospělé. Nabízíme individuální psychoterapii osobně i online, v češtině, ve slovenštině a v angličtině. Péče u nás je hrazená přímou platbou ze strany klienta.

Jazyky

Kafkova 35, Praha 160 00

Specialisté

Názory o lékařích (11)

Mgr. Kateřina Vozáryová psychologické konzultace

Navštívil jsem více psychologů, ale nikdo mi nesedl tolik jako paní magistra Vozáryová.

Mgr. Petra Fialová individuální psychoterapie

Umí naslouchat i poradit. Velmi příjemné vystupováni, cítím se v její společnosti příjemně a mám k ní důvěru

Profesionální, empatická, milá.

Mgr. Kateřina Vozáryová psychologické konzultace

Hrozně se mi libí, jak umí paní psycholožka nachlouchat a pak podle toho klást trefné otázky, o kterých pak i po sezení přemýšlím a hodně se o sobě dozvídam. Je velmi milá, jen doporučuji

Mgr. Barbora Palatová psychoterapie

Paní terapeutka je laskavá, empatická odbornice a je mi tím nejlepším průvodcem v nejbolavějším a nejtěžším období mého života. Učím se od ní obrovskou spoustu věcí a zároveň vnímám i krásný terapeutický vztah jako velmi léčivý.
    Učíme se třeba jak správně dýchat, měnit různé patologické vzorce, a taky jak pracovat s vnitřním kritikem a zpracováváme společně různá bolavá místa.
    Naslouchá mi, vnímá co říkám, cítím se s ni v terapii bezpečně, i když říkám věci, které jsem nikdy nikomu neřekla a nejsou ani mě vůbec příjemné si přiznat.
    Můžu říct cokoliv co cítím bez odsouzení. Vyzkoušela jsem již různé terapeuty, ale tady konečně cítím, že je to ono. A těším se na naši další spolupráci.
    Moc doporučuji! :)

Mgr. Petra Fialová individuální psychoterapie

Byla jsem na par sezeních, a musím rict,ze mi to hodně pomohlo utřídit si myšlenky v hlave a to, kde pramení moje nespokojenost. Petra je velmi trpělivy posluchač a taky umí hezky navest na odpoved,kteru jsem hledala sama v sobě. Naplanovala jsem kroky do budoucna, ktere múžu učinit jenom ja, aby se stav zlepšil. Moc děkuji a doporučuji !

Mgr. Petra Fialová individuální psychoterapie

Chodim pravidelne a tieto terapie mi velmi pomahaju

Mgr. Petra Fialová individuální psychoterapie

Shrnu to, určitě si domluvte vstupní sezení. Ze začátku se oba musíte poznat a být se vším v co největší pohodě. Vám (jako klientovi) musí sednout terapeut a terapeut si s vámi také musí rozumnět. Uvidíte sami, já doporučuji. Přišel jsem psychicky vyždímaný, už mě nabavilo si stěžovat kamarádům na pivě, jak je svět nespravedlivý. Má témata byla: studium, práce, rodina a vztah. Věděl jsem, že není žádná hanba požádat o pomoc, tak jsem ji vyhledal. S Petrou jsme postupně řešili jedno téma za druhý a já si teď říkám, že nejrychlejší cesta je někdy ta s nejmenšími krůčky. Vytvořili jsme společně bezpečné prostředí, kam jsem se nebál přinést jakoukoliv informaci, pocit nebo trápení. Bolelo to, brečel jsem, mluvil sprostě, ale postupně jsme se tím vším probrali. Já se vždy těšil na teplý šálek čaje. Petra byla vždy duchem přítomná, zajímala se o mé pocity a její způsob terapie mi sedl a vyhovoval. Mám za sebou 17 sezení, jednou týdně. Je mi 26 let. A je mi zatraceně líp! Držím vám palce.

Mgr. Petra Fialová individuální psychoterapie

Petra Fialová je skvělá terapeutka. Navštěvuju ji již přes rok a terapie značně změnila moje mentální zdraví. P. Fialová je empatická, milá, úpřimná a autentická a moc si toho vážím. Metody terapie, které využívá doporučuju pokud se chcete více zaměřit na svoje emoce a prožívání. Validace a sebepochopení, které jsem od p. Fialové dostala je k nezaplacení.

Mgr. Petra Fialová individuální psychoterapie

Paní Petru Fialovou musím velmi pochválit. Pomohla mě se dostat z úplného dna. Ukazuje mi cestu jak jít dál a díky jejím radám se dokážu na různé situace koukat jiným pohledem. Určitě doporučuji.