Emocionální bolest Brno

Jakého specialistu hledáte?
  • Psycholog, Dětský psycholog

„Vše v naprostém pořádku. Snaha pomocí maximální, dochvilnost, uvolnenost a příjemná atmosféra. Nemůžu než doporučit.

Starobrněnská 3, Brno Mapa

Mgr. Kateřina Zhorná

od 1 100 kč

1 100 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Skvělá psychoterapeutka, empaticka a za krátký čas mně dokázala pomoct s problémem, který jsem myslela ze nikdy nezmizí. Moc doporučuji a pani Valkove dekuji. Více

Masarykova 37, Brno Mapa

Soukromá psychologická ambulance Mgr. Zuzana Vaľková (v organizaci AGAPO, o.p.s.)

• Psychoterapeut, Psycholog

„Nikoho lepšího jsem za 20 let všelijakých terapií nepotkala. Myslela jsem, že už se mnou nic nehne. A to jsem se sakra spletla. Za 9 měsíců jsme odvedly víc práce než za posledních 12 let. Více

Pekařská 44, Brno Mapa

Psychologická ambulance, Psychoterapie

od 800 kč

Psychoterapie

700 Kč

• „Paní psycholožka v několika sezeních velmi pomohla synovi (16 let), který na tom byl psychicky dosti špatně, a i nadále spolu pracují dál. Využili jsme její služby i s manželem pro rozbor temperamentu a osobnosti, což nám pomohlo i v našem vztahu. Oceňuji naslouchání, normální lidský přístup, pečlivost, ale i to, že sezení má pevně ve svých rukou, dává velmi pěknou zpětnou vazbu a nenechá klienty "utíkat" od tématu. Velmi děkuji a doporučuji. Více

Masarykova 506/37, Brno Mapa

Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka

1 100 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„U paní Kopečné jsem byla na vyšetření školní zralosti s dcerou. Paní magistra byla moc milá, ochotná, vysvětlila nám, jak bude vyšetření probíhat. S dětmi to opravdu umí, dcera z ní byla nadšená. Výsledky jsem použila jako podklad pro další trénink oblastí, které u dcery vyšly oslabené. Paní magistru mohu doporučit, její služby jsou odborné a její přístup zároveň velmi lidský a vstřícný. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Psychologické poradenství a diagnostika

• Psychoterapeut, Psycholog

„Recenzi píšu zpětně po půl roce, co jsem to v sobě nechala vše, co jsem se dozvěděla na terapiích dozrát. Ahmad byl vždy skvěle naladěný a pokaždé jsem odcházela s nějakou myšlenkou, nad kterou jsem přemýšlela do dalšího sezení. Ze začátku jsem nevěděla, jak taková terapie chodí, takže jsem se moc neptala. Nicméně, brzy jsem pochopila, že to je hlavně o mně, takže jsem mluvila o všem, co mě napadlo. Narazili jsme na docela dost témat, které byly potřeba řešit. Na terapie jsem chodila od února do července každý týden a stálo to za to. Terapie byly možny uskutečnit i online, ale osobní návštěva je vždy lepší! Z Ahmada jde krásná energie, často jsem se s ním od srdce zasmála a je výborným podavačem kapesníčků! Více

Vlhká 25, Brno Mapa

Mgr. Ahmad Asadi - psycholog, psychoterapie

Individuální psychoterapie

1 000 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Magistr za pomoci konstruktivních dotazů přišel na kloub problému a navrhl produktivní řešení. Byla milé překvapená, jak se milé citite a uvolněná během konzultaci Více

Joštova 141/7, Brno Mapa

Soukromá psychoanalytická praxe

• Psychoterapeut, Psycholog

„Sedenia u Petra boli mojou prvou skúsenosťou s psychoterapiou, a musím povedať, že toto rozhodnutie som nikdy neoľutovala. Na odporúčanie som k nemu začala chodiť na terapie po prvom covidovom lockdowne, kedy ma s náhlou zmenou životného štýlu dobehli nespracované veci z minulosti a životná neistota a nespokojnosť. Aj napriek tomu, že pre mňa nebolo jednoduché sa zo začiatku na sedeniach otvoriť, Peter dokázal vytvoriť bezpečnú atmosféru a počas našej 18 mesačnej spolupráce mi veľmi pomohol. Môžete sa mu zveriť s čímkoľvek a bude vám trpezlivým a láskavým sprievodcom. Za seba môžem skonštatovať, že za tú dobu, čo som k nemu chodila, sa mi výrazne zvýšila životná spokojnosť, zlepšili vzťahy s rodinou a podarilo sa mi spracovať traumu z bývalého vzťahu, takže som si našla nového partnera. Vrele odporúčam. Více

Soběšická 151, Brno Mapa

Psychologická terapie a poradenství - Poradna Brno

od 800 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Velmi milý, empatický přístup. Dozvěděla jsem se jiné úhly pohledu na svůj problém, zcela nenásilně.

Příkop 8, Brno Mapa

objednanihonig@gmail.com

600 Kč

• „Slečna psychologička mi v živote velmi pomohla.Trpím úzkostnou postraumatickou poruchou a po návšteve viacerých psychológov som mala pocit, že už sa môj život nezlepší a že moje psychické traumata už navždy vo mne zostanú. Pravda je taká,že po terapiách so psycholožkou sa môj život kvalitatívne a emočne zmenil k lepšiemu. Je to až neuveritelné,ako som po terapiách spracovala niektoré velmi zlé zážitky vo svojom živote. Som jej velmi vďačná za všetok čas a energiu,ktorú mi venovala a prajem jej,nech sa jej v práci darí,pretože vo svojom mladom veku má velký dar empatie a pochopenia psychických a ludských problémov. Více

Muchova 33, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„K paní psycholožce docházím už 4 roky a jsem velmi spokojená. Je velmi empatická a cítím se, že jí mohu říci vše co potřebuji. Více

Pekařská 7, Brno Mapa

Soukromá praxe - ambulance

• Psychoterapeut, Psycholog, K… ouč Více

„Paní psycholožka má nejen odborné znalosti, ale zároveň je také velice milá, empatická a sezení dokáže odlehčit svým smyslem pro humor. Už v krátkém čase jsme se dostali k jádru problému a po prvním sezení jsem si odnášela spoustu podnětů k přemýšlení. Určitě můžu doporučit a zároveň děkuji za pomoc. Více

Václavská 12a, Brno Mapa

Zázemí – terapeutické centrum, z. s.

750 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pana magistra mohu jedině doporučit. Na terapii jsem docházela vice než 2 roky. Nebylo to vždy lehké, ale bylo to přínosné. Více

Údolní 5, Brno Mapa

Mgr. Pavel Szotkowski

• Psychoterapeut, Psycholog

„Za svůj život jsem již pár psychologů navštívila a i když všichni byli fajn, paní Bardynová je ve srovnání s nimi opravdu skvělá. Je velmi empatická a lidská, žádná strojenost ani prazdné fráze. Mluví o věcech tak, jak jsou, vysvětlí, pojmenuje, co je potřeba pojmenovat, poradí jak s tím pracovat, podpoří, ale také ukáže i jiný úhel pohledu. Cítím se v bezpečí a v pořádku taková jaká jsem. Dostávám vhledy do mé situace, díky kterým se z vnitřního zmatku tvoří pořádek, nadhled, čím dál větší pohoda a síla jednat v životě tak, aby mi v něm bylo konečně dobře. A to mám za sebou zatím jen pár sezení a v dalších budu ráda pokračovat, protože už teď se ve mně dějí úžasné změny, které za to stojí a tak chci možnost pracovat na sobě s tak skvělou terapeutkou využít naplno a do hloubky. A už teď paní Bardynové s hlubokou vděčností moc děkuji. Více

Kounicova 10, Brno Mapa

psychologické poradenství a psychoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní psycholožka na mne od začátku působila velmi vstřícným a bezpečí vyvolávajícím dojmem. O mém problému se mi těžko mluví, ale nijak na mne netlačila a k tomu hlavnímu jsme se dostaly až po několika sezeních v mém tempu. Přesto byla paní psycholožka velmi upřímná a připadá mi, že i objektivně na člověku poznala jeho dobré stránky a vlastnosti a nebála na ně poukázat, což mi přišlo jako něco co se nevidí často. Tedy nesoustředila se jen na vyřešení problémů, ale i posílení silných stránek. Také sdílela občas svoji osobní zkušenost, a tak se stala i pro mne více lidskou, ne jen tedy pomáhajícím lékařem. A mohu říci, že naše sezení byla velmi přínosná, protože jsme v závěru obě naznaly, že již jsem "vybavena" svůj problém vyřešit a úspěšně jsme návštěvy ukončily. Více

Kounicova 10, 2. patro, Brno Mapa

Soukromá psychoterapeutická praxe Brno

Krizová intervence

Hybešova 43, Mapa

Ambulance klinické psychologie Remedis, s.r.o. Brno

• Psychoterapeut, Psycholog

„U pana doktora jsem absolvoval přibližně 8 sezení během posledních několika měsíců. Progres, který si od své první návštěvy postupně uvědomuji je opravdu markantní. K řešení problémů a témat, jaká jsem přinášel, jsme společně s panem Pokludou přistupovali s jistou systematičností a díky jeho rozvážnému, klidnému postoji i se správnou mírou nadhledu. Nejen toto jsem velmi oceňoval, pan doktor zároveň v průběhu diskusí přicházel se zajímavými, užitečnými vhledy, které velmi šikovně a citlivě nabízel k zamyšlení a které mi dopomohly k výraznému přerámování dřívějších zkušeností a zkostnatělých pohledů na moje starosti. Celkově mohu říct, že seznámení a práci s panem Pokludou vnímám jako výbornou zkušenost a něco, co mne ve stěžejním životním období hodně pomohlo a posunulo dál. Více

Palackého třída 8, Brno Mapa

Psychologické poradenství, Hypnoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Velmi příjemná a usměvavá. Ví, co dělá. Mně velmi pomohla a tím moje hodnocení končí. Asi se mi bude stýskat…

Dvořákova, Brno Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Slečna/paní Dvořáková je velmi vnímavá a profesionální. Naše sezení mi pomohli se lépe zorientovat ve svých problémech a soustředit se na jejich řešení a smíření. Rozhovory, které jsme vedly, mě nutili se dívat na věci z jiného uhlu pohledu, čím jsem si získala nadhled nad mojí obtížnou životní situací. Celkově mi psychoterapie přišla vlídná a nenucená. Děkuji a zároveň doporučuji. Více

Dvořákova 13, Brno Mapa

• Psycholog, Dětský psycholog

„Profesionální, empatický, ale hlavně lidský a přátelský přístup. Paní psycholožka mi poskytla psychologickou první pomoc, vyslechla mě, probraly jsme další možné kroky v řešení mé situace, respektive mě navedla, abych si tyto kroky zodpověděla a ujasnila sama. Také mi ukázala, jak se na věc podívat z více úhlů. Vřele doporučuji, moc mi pomohla. Děkuji! Více

Vodova 35, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe