Doporučení internisté s Všeobecná zdravotní pojišťovna Brno

• Internista, Diabetolog

„Skvela lekarka,ktera perfektne leci, prip.doporuci edukaci a ma zajem o pacienta jako celek. Mohu jenom doporucit.

Drobného 38-40, Brno Mapa

SurGal Clinic s.r.o.

• „K paní doktorce chodím už přes 5 let. Za dlouhou dobu mého léčení si můžu sama a ani sebelepší doktor Vás nezachrání, když to nechcete sama. Na začátku jsem k ní chodila do nemocnice - tam bylo čekání i přes 5 hodin a dokonce se stalo, že mě nevzala. Takže čekání v soukromé ordinaci za 1000 Kč třeba i 2 hodiny už mě neodradilo. Doktorka je odborník ve svém oboru a když jde do tuhého (špatné výsledky), tak se s vámi nehodlá dohadovat a prostě pošle do nemocnice nebo napíše léky. I přes mou nespolupráci jsem za ni vděčná, protože mám krásnou a zdravou dceru, kterou jsem díky ní donosila. Snaží se pomoci také duševně, jenže těch dívek, které léčí je tolik, že není možné vždycky a všem být duchovní oporou. Jednou je vstřícnější a podruhé.... jako každý normální člověk. Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

• Internista, Kardiolog

„Pan doktor je velice důsledný a ochotný. Ambulanci má zařízenou pěkně a chod ordinace také. Sestřičky jsou strašně milé a obětavé ale téměř pokaždé když jdu na kontrolu, je tam jedna která je velice "zlá "a na ty ostatní nepřátelská. Když jsem zde byla naposledy, "dolítla" do ambulance a začala ostatním sestřičkám před ostatníma pacientama co v ordinaci seděli a čekali na pana doktora nadávat. Udělalo to na mne strašně špatný a neprofesionální dojem. Pana doktora ovšem doporučuji. Více

Hybešova 43, Brno Mapa

• „Velmi profesionální přístup lékaře k pacientovi. Každý problém umí jasně vysvětlit a dokonce i znázornit ve vlastních materiálech! Takřka půl roční objednávací doba mluví za jeho kvalitu! Za mě doporučuji! Více

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

Cévní ambulance

• „Jsem pacientkou paní doktorky několik let a moc mi pomohla. Před pár lety jsem nechtěla v pátek nastoupit do nemocnice, že tam se mnou stejně nic dělat, ale dala mi takovou "sodu", že jsem fofrem do špitálu mazala a pí doktorka mi tím zachránila život! Moc jsem se jí potom omlouvala! Je to skvělá ženská, po všech stránkách!!! Více

Vsetínská 20/527, Brno Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „K panu doktorovi jsem se dostal spíše náhodou a nelituji. Je to milý a empatický člověk, u kterého je patrné, že medicínu nedělá kvůli penězům. Maximální snaha vyjít mi vstříc, neváhal udělat i dražší vyšetření za která ho může penalizovat pojišťovna... to se dnes málo vidí a patří mu za to velký dík. Škoda jen, že podobně empatická není i sestra ve vedlejší místnosti. Celkový dojem z návštěvy mi to ale nekazí. Více

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova

• Internista, Praktický lékař

„Pan doktor je nejen vynikající lékař, ale člověk na pravém místě ! Chodíme k němu celá rodina od prvního dne a velice si ho vážíme !!! Děkujeme Blanka Králová Více

Běloruská 2, Brno Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Pan doktor má profesionální i lidský přístup, hodnotím ho velice dobře.

Komenského 77, Újezd u Brna Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Člověk na správném místě, který má srdce, neodbyde pacieta, zajímá se, hledá souvislosti. V životě jsem se nesetkala s lepším přístupem a to řeším velké zdravotni problémy už řadu let. Pan doktor mě přijal na pohotovosti a nakonec jsem odchazela s radou a dalšími možnostmi řešení i ostatních mých problémů, které vůbec nemusel řešit a přesto se o to zajímal a navrhoval možnosti. Takový doktor je dnes jako jehla v kupce sena. Škoda, že takoví srdeční nejsou všichni lékaři. Pocit nepochopení pro člověka, který trpí je akorat ještě větší bolest a zoufalství. Děkuji pane doktore. Více

Široká 16, Ivančice Mapa

Cévní ambulance Ivančice

• Internista, Kardiolog

„Pan doktor je stručný, ale příjemný. Působí uklidňujícím dojmem, což jsem já potřebovala. Zrovna tak jeho velmi příjemná sestřička. Doporučuji všem. Více

Jamborova 57, Brno Mapa

Interní ambulance BRNO-Židenice

• Internista, Praktický lékař

„Velmi profesionální a přitom lidský přístup paní doktorky a sestřičky. Ochota, empatie a pocit "jsme tu pro vás". Paní doktorka dokáže velmi citlivě hovořit i o problémech, které pacienta trápí a následně doporučit odborného lékaře. Jako konkrétně v mém případě. Děkuji, že alespoň někde cítím, že práci lékaře lze vykonávat s láskou a pochopením a že "neobtěžuji". Více

Komenského 77, Újezd u Brna Mapa

Privátní praktická lékařka

• „Profesionální a citlivý přístup k pacientům, klidná, velmi pečlivá.Skvělý diagnostik. Z ordinace odcházím s pocitem, že pro mě učinila maximum Více

Durďákova 216/13, Brno Mapa

• „Je velmi dobrá,odborně zdatná ve svém oboru.Vstřícná a vždy dbře poradí.

náměstí Míru 24, Tišnov Mapa

Internista

• „Byla jsem u pana doktora Ševčíka na biopsii ledviny.Před ní jsem měla velký strach. Pan doktor mi vše předem vysvětlil. Píchnutí do zad jsem ani necítila a divila se, že to bylo tak rychlé. Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

Viniční 235, Brno Mapa

TOP MORAVIA HEALTH s.r.o.

• Jihlavská 20, Brno Mapa