Zobrazit lékaře

Diagnostické a léčebné centrum. Více

O nás

Ordinace

TOP MORAVIA HEALTH s.r.o.

Viniční 235

61500 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Diagnostické a léčebné centrum.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Petra Jeřábková

  Praktický Lékař, MUDr.

  • M

   Paní doktorka je velmi dobrá a pečlivá. Pacient odchází s pocitem,že se o něj staral profesionál. Vyslechne, vyšetří, zhodnotí a vybere léčbu. Má příjemný a trpělivý pristup. Všem mohu jenom doporučit.


 • Renata Hofírková

  Praktický Lékař, MUDr.

  • P

   Tato paní mi po půlhodinovém vyšetření kdečeho odmítla dát potvrzení, kvůli kterému jsem za ní přišel. A důvodem nebyl zdravotní stav, ale chybějící papír, což věděla od začátku. Když jsem jí řekl, že te potvrzení fakt potřebuju, že bez něj nemůžu ke zkouškám a přijdu o práci, tak mi odpovědla že bohužel. Samozřejmě zaplatit si za tento svůj "výkon" nechá. Toto fakt nikomu nedporučuju ani nepřeju. Mě už tam nikdo nedostane.


 • Vít Kulhánek

  Gastroenterolog, MUDr.

  • M
   Umístění: TOP MORAVIA HEALTH s.r.o.Služby: Jiný

   Dnes jsem byla na kolonoskopickém vyšetření u p.doktora, přišla s hrozným strachem, ale ten mně přešel ihned, když se mě ujala sestřička, velice příjemná. Pan doktor mně vše vysvětlil, je úžasný a já zapomněla na vše. Prostě každému doporučuji, profesionální po všech stránkách. Děkuji

  • P
   Umístění: TOP MORAVIA HEALTH s.r.o.Služby: gastroskopie

   Chodím k panu lékaři Kulhánkovi už delší dobu a lepšího lékaře v oboru gastro v Brně nenajdete. Je velmi milý a vstřícný. Když jsem byl na vyšetření žaludku poprvé měl jsem obavy ale hned odešli. Pan doktor vše vysvětlí a vyšetření provede s největší citlivostí a odborností. Dnes jsem byl na vyšetření žaludku po 3 a ani jsem si už nenechal pichat injekci.

  Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře