Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Diagnostické a léčebné centrum. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

TOP MORAVIA HEALTH s.r.o.

Viniční 235

61500 , Brno , jihomoravský

Diagnostické a léčebné centrum.

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek Jiný

Byla jsem u pana doktora Kulhánka na gastroskopii i na kolonoskopii. Gastroskopii jsem podstoupila i na jiném pracovišti, kde mně při výkonu tekly až slzy. U pana doktora Kulhánka to probíhalo úplně jinak. Je velice šetrný a lidský, nemusíte u něj mít obavu. Při kolonoskopii mi píchli nějaký ,,uklidňovák,,. Opravdu nic jsem necítila a některé kroky ze zákroku si ani nepamatuji. Jak stejné věci dokáží dělat lékaři rozdílně. Pokud budete vybírat, zvolte určitě toto pracoviště.

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek Jiný

Měla jsem obrovské obavy z gastroskopie, ale díky skvělému přístupu celého personálu se není čeho obávat. Vše vám podrobně vysvětlí. Do krku dostanete znecitlivující sprej a na žádost i injekci na uklidnění. Vyšetření proběhlo rychle a bez problémů. Pokud musíte, doporučuji navštívit danou kliniku!

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek Jiný

Absolvoval jsem vyšetření kolonoskopie i gastroskopie. Zejména z druhého jsem měl obavu, dávím se i když mi kontrolují zarudlý krk dřevěnou špachtlí.
    Pro gastro vyšetření mi sestřička připravila krk znecitlivujícím sprejem. Obě vyšetření proběhla rychle a velmi profesionálně. V ordinaci i vyšetřovně navíc panuje kildná a vlídná atmosféra.
    Všem patří velký dík, doporučuji.

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek Jiný

Z kolonopiského vyšetření jsem měla obrovský strach a nevím proč???? Bylo provedeno na vysoké profesionální úrovni (příprava i vlastní zákrok) celého personálu s citlivým přístupem. Ten strach nestál zato. Děkuji moc a doporučuji všem ostatním. NEBOJTE SE, TADY JSTE V DOBRÝCH, CITLIVÝCH A PROFESIONÁLNÍCH RUKOU. SOŇA

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek Jiný

Léčebné centrum Top Moravia Health na Viniční v Brně mohu pouze doporučit. Byla zde u mne v minulosti provedena Gastroskopie, která proběhla zcela bez problémů. Už paní, která mi podávala informace prostřednictvím telefonu, byla velmi hodná, sdělila nejbližší možné termíny a následně předala všechny potřebné informace. Po výpadku několika pacientů kvůli zdravotním potížím jsem dokonce byl přijat o několik měsíců dříve, než jsem očekával. Sám pan doktor Kulhánek je velmi hodný, ochotný, pohodový a znalý lékař. Při mé první kontrole se mě zeptal na všechny okolnosti vyšetření, co mi bylo sděleno od druhých lékařů, jaké problémy podstupuji a jestli dodržuji správnou životosprávu. Následně mi bylo sděleno, jak bude vyšetření probíhat. Samotné vyšetření bylo velmi rychlé, bezbolestné a bez sebemenších problémů. Po vyšetření mi z jeho strany byly sděleny rady a doporučení, jak postupovat, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat. Pana Kulhánka mohu tedy pouze doporučit, protože se jedná o velmi dobrého doktora, který vám dokáže opravdu poradit a pomoct.

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek Jiný

Dnes jsem byla na kolonoskopickém vyšetření u p.doktora, přišla s hrozným strachem, ale ten mně přešel ihned, když se mě ujala sestřička, velice příjemná. Pan doktor mně vše vysvětlil, je úžasný a já zapomněla na vše. Prostě každému doporučuji, profesionální po všech stránkách. Děkuji

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek gastroskopie

Chodím k panu lékaři Kulhánkovi už delší dobu a lepšího lékaře v oboru gastro v Brně nenajdete. Je velmi milý a vstřícný. Když jsem byl na vyšetření žaludku poprvé měl jsem obavy ale hned odešli. Pan doktor vše vysvětlí a vyšetření provede s největší citlivostí a odborností. Dnes jsem byl na vyšetření žaludku po 3 a ani jsem si už nenechal pichat injekci.

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek kolonoskopie

12.09.2019 jsem byl vyšetřen, polypů zbaven a to šetrným způsobem, jaký mě velmi mile překvapil. Na rozdíl od dvou předchozích, jsem vstával bez bolesti. Péče byla po všech stranách vynikající.
    Gábista

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek kolonoskopie

Byla jsem na kolonoskopii u MUDr. Kulhánka a všem, kteří mají z tohoto vyšetření strach, mohu pana doktora vřele doporučit.
    Žádný stres, žádná bolest, byla jsem překvapená , že už je vyšetření hotovo.

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek kolonoskopie, gastroskopie

podstoupila jsemu pana doktora gastro i kolonoskopii a muzu rict ze tak hodneho, lidskeho a vstricneho doktrora jsem jeste v zovote nezazila. Protoze jsem mela hrozny strach, nabidl mi obe vysetreni v analgosedaci a necitila jsem vubec nic, zcela bezbolestne. Kolektiv sestricek super, take moc hodne, proste vse nejlepsi, kazdemu doporucuji a panu doktorovi a sestrickam preji mnoho uspechu