Zobrazit lékaře

Diagnostické a léčebné centrum. Více

TOP MORAVIA HEALTH s.r.o.

Viniční 235

61500 , Brno , jihomoravský

Diagnostické a léčebné centrum.

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek Jiný

Z kolonopiského vyšetření jsem měla obrovský strach a nevím proč???? Bylo provedeno na vysoké profesionální úrovni (příprava i vlastní zákrok) celého personálu s citlivým přístupem. Ten strach nestál zato. Děkuji moc a doporučuji všem ostatním. NEBOJTE SE, TADY JSTE V DOBRÝCH, CITLIVÝCH A PROFESIONÁLNÍCH RUKOU. SOŇA

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek Jiný

Léčebné centrum Top Moravia Health na Viniční v Brně mohu pouze doporučit. Byla zde u mne v minulosti provedena Gastroskopie, která proběhla zcela bez problémů. Už paní, která mi podávala informace prostřednictvím telefonu, byla velmi hodná, sdělila nejbližší možné termíny a následně předala všechny potřebné informace. Po výpadku několika pacientů kvůli zdravotním potížím jsem dokonce byl přijat o několik měsíců dříve, než jsem očekával. Sám pan doktor Kulhánek je velmi hodný, ochotný, pohodový a znalý lékař. Při mé první kontrole se mě zeptal na všechny okolnosti vyšetření, co mi bylo sděleno od druhých lékařů, jaké problémy podstupuji a jestli dodržuji správnou životosprávu. Následně mi bylo sděleno, jak bude vyšetření probíhat. Samotné vyšetření bylo velmi rychlé, bezbolestné a bez sebemenších problémů. Po vyšetření mi z jeho strany byly sděleny rady a doporučení, jak postupovat, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat. Pana Kulhánka mohu tedy pouze doporučit, protože se jedná o velmi dobrého doktora, který vám dokáže opravdu poradit a pomoct.

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek Jiný

Dnes jsem byla na kolonoskopickém vyšetření u p.doktora, přišla s hrozným strachem, ale ten mně přešel ihned, když se mě ujala sestřička, velice příjemná. Pan doktor mně vše vysvětlil, je úžasný a já zapomněla na vše. Prostě každému doporučuji, profesionální po všech stránkách. Děkuji

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek gastroskopie

Chodím k panu lékaři Kulhánkovi už delší dobu a lepšího lékaře v oboru gastro v Brně nenajdete. Je velmi milý a vstřícný. Když jsem byl na vyšetření žaludku poprvé měl jsem obavy ale hned odešli. Pan doktor vše vysvětlí a vyšetření provede s největší citlivostí a odborností. Dnes jsem byl na vyšetření žaludku po 3 a ani jsem si už nenechal pichat injekci.

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek kolonoskopie

12.09.2019 jsem byl vyšetřen, polypů zbaven a to šetrným způsobem, jaký mě velmi mile překvapil. Na rozdíl od dvou předchozích, jsem vstával bez bolesti. Péče byla po všech stranách vynikající.
    Gábista

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek kolonoskopie

Byla jsem na kolonoskopii u MUDr. Kulhánka a všem, kteří mají z tohoto vyšetření strach, mohu pana doktora vřele doporučit.
    Žádný stres, žádná bolest, byla jsem překvapená , že už je vyšetření hotovo.

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek kolonoskopie, gastroskopie

podstoupila jsemu pana doktora gastro i kolonoskopii a muzu rict ze tak hodneho, lidskeho a vstricneho doktrora jsem jeste v zovote nezazila. Protoze jsem mela hrozny strach, nabidl mi obe vysetreni v analgosedaci a necitila jsem vubec nic, zcela bezbolestne. Kolektiv sestricek super, take moc hodne, proste vse nejlepsi, kazdemu doporucuji a panu doktorovi a sestrickam preji mnoho uspechu

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek kolonoskopie

Dobrý den,chtěl bych touto cestou poděkovat MUDr.Kulhánkovi a sestrám za profesionální průběh a vlídné jednání při mém vyšetření na kolonoskopii. Všem, kdo máte z tohoto vyšetření strach, doporučuji navštívit tuto ordinaci a strach z Vás rázem opadne.
    Děkuji.
    Dr.Svatopluk Hřebačka

Lékař: MUDr. Vít Kulhánek kolonoskopie

Dnes jsem byla u pana doktora na kolonoskopii...Prvně chci pochválit přípravu před zákrokem kdy jsem si jela pro vyprazdnovadlo sestřička na recepci vše ochotně vysvětlila byla příjemná.Nejhorší pro měbylo vypít tu vodu a ta hladovka.Měla jsem hroznej strach .Ráno na 9hod sem došla na recepci zachvilinku mě volala příjemná sestřička dala mi kratasky :) a posadila k panu doktorovi.Pan doktor velice příjemný.Pomalu ze me strach opadal...sestřička mě vzala do místnosti na lehátko a hned vysvětlovala co bude dělat že to bude v pořádku když bude něco bolet tak se nebat a říct a pan doktor počká.Dala mi injekci ...přišel pan doktor a samozřejmě sem cítila tlak ale pan doktor byl opravdu šikovný a za 10 minut bylo po všem .Takže pokud mě do budoucna čaká nějaké vyšetření tak jedině za panem doktorem :)