Zobrazit lékaře

Diagnostické a léčebné centrum. Více

TOP MORAVIA HEALTH s.r.o.

Viniční 235, Brno-střed

61500, Brno, jihomoravský

Diagnostické a léčebné centrum.

Nejbližší zařízení

• Petra Jeřábková

Praktický Lékař, MUDr.

• M

Paní doktorka je velmi dobrá a pečlivá. Pacient odchází s pocitem,že se o něj staral profesionál. Vyslechne, vyšetří, zhodnotí a vybere léčbu. Má příjemný a trpělivý pristup. Všem mohu jenom doporučit.

• Renata Hofírková

Praktický Lékař, MUDr.

• P

Tato paní mi po půlhodinovém vyšetření kdečeho odmítla dát potvrzení, kvůli kterému jsem za ní přišel. A důvodem nebyl zdravotní stav, ale chybějící papír, což věděla od začátku. Když jsem jí řekl, že te potvrzení fakt potřebuju, že bez něj nemůžu ke zkouškám a přijdu o práci, tak mi odpovědla že bohužel. Samozřejmě zaplatit si za tento svůj "výkon" nechá. Toto fakt nikomu nedporučuju ani nepřeju. Mě už tam nikdo nedostane.

• Vít Kulhánek

Gastroenterolog, MUDr.

• P
      Umístění: TOP MORAVIA HEALTH s.r.o.Služby: gastroskopie

Chodím k panu lékaři Kulhánkovi už delší dobu a lepšího lékaře v oboru gastro v Brně nenajdete. Je velmi milý a vstřícný. Když jsem byl na vyšetření žaludku poprvé měl jsem obavy ale hned odešli. Pan doktor vše vysvětlí a vyšetření provede s největší citlivostí a odborností. Dnes jsem byl na vyšetření žaludku po 3 a ani jsem si už nenechal pichat injekci.

• Umístění: TOP MORAVIA HEALTH s.r.o.Služby: kolonoskopie

12.09.2019 jsem byl vyšetřen, polypů zbaven a to šetrným způsobem, jaký mě velmi mile překvapil. Na rozdíl od dvou předchozích, jsem vstával bez bolesti. Péče byla po všech stranách vynikající.
      Gábista

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře