Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Diagnostické a léčebné centrum.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (14)

Obecné skóre

  F
  MUDr. Vít Kulhánek Jiný

  Asi rok jsem trpěla návaly těžkých průjmů a bolestmi břicha, nevolností, nechutenstvím, bolestmi hlavy a únavou. Ten rok, jsem strávila běháním mezi všemožnými ordinacemi a snažila jsem se najít lékaře, který by mi byl ochoten pomoct a ne jen říct, že "to mám ze stresu".

  Pan doktor Kulhánek byl jeden z mála lékařů, kteří mě vyšetřili bez předsudků a věnoval mi čas, co se nalezení diagnózy týče.
  Choval se ke mě vždy slušně a jeho vyšetření bylo provedeno naprosto profesionálně. Ráda bych vyzdvihla i ostatní pracovníky ordinace, díky kterým mé pravidelné kolonoskopie probíhaly v příjemné atmosféře a bez stresu. Troufám si tvrdit, že i bez bolesti. Navíc jsem byla objednaná na první vyšetření bez dlouhého čekání.

  Pana doktora Kulhánka proto můžu jen doporučit.

  Z
  MUDr. Vít Kulhánek Jiný

  Na pana doktora jsem narazila náhodně, když jsem hledala v Brně gastro, kde vás vezmou dříve než za čtvrt roku :( .. a rozhodla se pro něj dle recenzí tady na webu. Měla jsem z návštěvy skrze nejasnou diagnózu od předchozích lékařů strach, pan doktor byl velmi empatický, poradil, vysvětlil, nahodil možnosti, co dál. Moc mi tento přístup psychicky pomohl. I slečnu na recepci musím pochválit, personál také velmi milý. Bez čekání, když jste objednaní - což se dnes moc nevidí, to je obrovské plus v dnešní uspěchané době. Rozhodně doporučuji

  T
  MUDr. Vít Kulhánek Jiný

  Byla jsem u pana doktora Kulhánka na gastroskopii i na kolonoskopii. Gastroskopii jsem podstoupila i na jiném pracovišti, kde mně při výkonu tekly až slzy. U pana doktora Kulhánka to probíhalo úplně jinak. Je velice šetrný a lidský, nemusíte u něj mít obavu. Při kolonoskopii mi píchli nějaký ,,uklidňovák,,. Opravdu nic jsem necítila a některé kroky ze zákroku si ani nepamatuji. Jak stejné věci dokáží dělat lékaři rozdílně. Pokud budete vybírat, zvolte určitě toto pracoviště.


  M
  MUDr. Vít Kulhánek Jiný

  Měla jsem obrovské obavy z gastroskopie, ale díky skvělému přístupu celého personálu se není čeho obávat. Vše vám podrobně vysvětlí. Do krku dostanete znecitlivující sprej a na žádost i injekci na uklidnění. Vyšetření proběhlo rychle a bez problémů. Pokud musíte, doporučuji navštívit danou kliniku!


  M
  Ověřený profil
  MUDr. Vít Kulhánek Jiný

  Absolvoval jsem vyšetření kolonoskopie i gastroskopie. Zejména z druhého jsem měl obavu, dávím se i když mi kontrolují zarudlý krk dřevěnou špachtlí.
  Pro gastro vyšetření mi sestřička připravila krk znecitlivujícím sprejem. Obě vyšetření proběhla rychle a velmi profesionálně. V ordinaci i vyšetřovně navíc panuje kildná a vlídná atmosféra.
  Všem patří velký dík, doporučuji.


  S
  Ověřený profil
  MUDr. Vít Kulhánek Jiný

  Z kolonopiského vyšetření jsem měla obrovský strach a nevím proč???? Bylo provedeno na vysoké profesionální úrovni (příprava i vlastní zákrok) celého personálu s citlivým přístupem. Ten strach nestál zato. Děkuji moc a doporučuji všem ostatním. NEBOJTE SE, TADY JSTE V DOBRÝCH, CITLIVÝCH A PROFESIONÁLNÍCH RUKOU. SOŇA


  V
  MUDr. Vít Kulhánek Jiný

  Léčebné centrum Top Moravia Health na Viniční v Brně mohu pouze doporučit. Byla zde u mne v minulosti provedena Gastroskopie, která proběhla zcela bez problémů. Už paní, která mi podávala informace prostřednictvím telefonu, byla velmi hodná, sdělila nejbližší možné termíny a následně předala všechny potřebné informace. Po výpadku několika pacientů kvůli zdravotním potížím jsem dokonce byl přijat o několik měsíců dříve, než jsem očekával. Sám pan doktor Kulhánek je velmi hodný, ochotný, pohodový a znalý lékař. Při mé první kontrole se mě zeptal na všechny okolnosti vyšetření, co mi bylo sděleno od druhých lékařů, jaké problémy podstupuji a jestli dodržuji správnou životosprávu. Následně mi bylo sděleno, jak bude vyšetření probíhat. Samotné vyšetření bylo velmi rychlé, bezbolestné a bez sebemenších problémů. Po vyšetření mi z jeho strany byly sděleny rady a doporučení, jak postupovat, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat. Pana Kulhánka mohu tedy pouze doporučit, protože se jedná o velmi dobrého doktora, který vám dokáže opravdu poradit a pomoct.


  M
  MUDr. Vít Kulhánek Jiný

  Dnes jsem byla na kolonoskopickém vyšetření u p.doktora, přišla s hrozným strachem, ale ten mně přešel ihned, když se mě ujala sestřička, velice příjemná. Pan doktor mně vše vysvětlil, je úžasný a já zapomněla na vše. Prostě každému doporučuji, profesionální po všech stránkách. Děkuji


  P
  Ověřený profil
  MUDr. Vít Kulhánek gastroskopie

  Chodím k panu lékaři Kulhánkovi už delší dobu a lepšího lékaře v oboru gastro v Brně nenajdete. Je velmi milý a vstřícný. Když jsem byl na vyšetření žaludku poprvé měl jsem obavy ale hned odešli. Pan doktor vše vysvětlí a vyšetření provede s největší citlivostí a odborností. Dnes jsem byl na vyšetření žaludku po 3 a ani jsem si už nenechal pichat injekci.


  Ověřený profil
  MUDr. Vít Kulhánek kolonoskopie

  12.09.2019 jsem byl vyšetřen, polypů zbaven a to šetrným způsobem, jaký mě velmi mile překvapil. Na rozdíl od dvou předchozích, jsem vstával bez bolesti. Péče byla po všech stranách vynikající.
  Gábista


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Viniční 235, Brno 61500 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna
Související vyhledávání