Doporučení dermatologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Brno

• „Pani Kubíčkovú možem maximálne doporučiť!!! Ošetruje celú našu rodinu, jej výsledky sú vždy skvelé - je precízna a veľmi rýchla. S pani sestričkou sú dokonalo sehrané. Človek od nej odchádza s úsmevom a vyriešeným problémom raz dva :-) nehovoriac o jej kvalitnej ľudskej stránke, ktorá sa dnes už len tak nevidí. Dochádzame za ňou a jej ordináciou až z Prahy, a to samo o sebe o niečom svedčí :-) Ďakujeme! Více

Masarykova 12/318, Brno Mapa

Exté - stomatologické centrum

• „Paní doktorka je velmi milá, vstřícná. Problém, který mě trápil už tak dlouho. Věděla okamžitě i manželovi pomohla. Rozhodně k paní doktorce budu chodit dál a už hledat nebudu. Moc příjemná paní doktorka i sestřička a to běžně nebývá. Více

Zábrdovická 18, Brno Mapa

Vojenská nemocnice Brno

• Dermatolog, Praktický lékař

„I pro mě je tohle jedna z prvních recenzi .... jsem velice ráda , že jsem se k paní doktorce dostala , protože paní doktorka je pro mě nejen opravdový LÉKAŘ , ale člověk , kterého si nesmírně vážím . Před třemi měsíci jsem byla na aplikaci výplně do nosoretních rýh u jiné paní doktorky a bohužel to nedopadlo dobře. I přes to, se mě paní doktorka Trojanova ujala a ze všech sil se snaží mě léčit a pomoci . Ještě nemám vyhráno , ale věřím, že s paní doktorkou to zvládnu. Obdivuji ji, ze převzala problém jiného lékaře a pustila se se mnou do boje, protože nikdo jiný to nechtěl udělat. Takových lékařů jako je paní doktorka Trojanova více . Také musím zmínit chování personálu ( sestřiček ) , jak jsou vstřícní , hodní a přátelští . Více

Nádražní 16, Brno Mapa

Lékařské centrum zdraví a estetické péče s.r.o.

• „Nechápu, jak někdo může říct o Paní Doktorce něco špatného. Hodně mi pomohla! Díky ní se můj život zlepšil o 100%. Když jsem k Paní Doktorce Rulcove přišel poprvé nevěřil jsem, že mi pomůže, protože to X doktorů před ní nedokázalo. A to jsem lítal po doktorech už od 13 let. Díky její pozornosti a léčbě jsem se vyléčil. A jsem ji za to vděčný! Člověk by si měl uvědomit že doktoři neumí zázraky, ikdyz paní Doktorka Rulcova jeden malý zázrak udělal se mnou. DĚKUJI MOC! Dík ní jsem mohl normálně žít, bez bolesti. Nejen obličej i psychiku mi pomohla uzdravit. Ještě jednou Děkuji Paní Doktorko!!! Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• „Paní doktorka je výborná..stejně tak i sestřička! Vše vysvětlí a poradí. Profesionální, lidský a milý přístup, cítila jsem se tam velmi dobře a odcházela spokojená. Paní doktorku můžu jen doporučit! Více

Chládkova 4, Brno Mapa

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojená,chodila sem k ní už jako malá.. Je velmi ochotná,poradí, veselá,vtipná..ráda si popovídá :D Mám ji velmi ráda.nemužu si na ni stěžovat, chodila jsem k ní skrz bradavici...a ted není po bradavici ani stopa. Přijdu na tolikátou,na kterou jsem objednaná a vezme mě se spožděním třeba 10-15 min,ale to si člověk počká. Jinak opravdu spokojenost ! Více

Žerotínovo náměstí 4/6, Brno Mapa

Žerotínovo náměstí CDOZS, kožní oddělení

• „Za celý život znám už mnoho lékařů ale lékaře který Vás řádně prohlídne, vysvětlí co je za problém, věnuje se Vám pozorně je jen pár a mudr. Holoubková patří mezi ně. Z takových by si měli brát ostatní lékaři příklad...DOPORUČUJI Více

Karla Čapka 1656/13, Šlapanice Mapa

Dermatovenerologické ordinace

• „Paní doktorka je velmi hodná, ochotná, vždy usměvavá. Poradí, vše vysvětlí, rozepíše na lísteček. Léčila jsem se u ní několikrát s různými diagnózami, vždy jsem byla maximálně spokojená. Jedinou nevýhodou je dlouhé čekání, neobjednává se a nezřídka je v čekárně i 15 lidí. Ale v takovém případě paní doktorka klidně ordinuje dál, i když už je po ordinační době, třeba i vynechá oběd. Více

náměstí Míru 24, Tišnov Mapa

Dermatovenerologie