Doporučení dermatologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Ostrava

• Dermatolog, Pediatr

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• „Paní doktorka je opravdu třída????S tím, s čím si jiní dermatologové “nevěděli rady” ( léčba nezabírala ), její terapie zabrala okamžitě, v což už jsem ani nedoufala. Obrátila jsem se na ni již vícekrát s různými problémy. Za mě bezkonkurenční! A ještě k tomu milá a lidská Více

u.Mládežnická 9, Havířov Podlesí, Havířov Mapa

Odborný lékař kožní

• „Je to velmi milá a hodná lékařka.Pomohla mi od akné během 2 týdnů.....Předchozí lékařka bohužel ne.Takže mohu jen doporučit. Více

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Odborný lékař kožní

• „Je to skvělá paní doktorka,opravdu se ve svém oboru vyzná,vždy poradí a je velmi příjemná.Musím dodat i to že i sestřička je velmi příjemná,prostě skvělý tým. Více

Ostravská 79/31, Hlučín Mapa

• „Příjemná paní doktorka,vstřícná,ikdyž jsem nebyl objednán,přesto mi provedla zákrok na počkání.Vřele doporučuji

Vydmuchov 399/, Karviná Mapa

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj

• „Skvělý doktor se smyslem pro humor a fakt je dobrý!! Odstranění 2 velkých skvrn na hlavě , jedna ve tvaru květáků ,druhá plochá a obě fakt dost velké!! Po příchodu domů nic nenasvědčovalo tomu , že jsem zákrok prodělal!! Sestřička taky smíšek a super!! DOPORUČUJI pokud se vám jedná o to jak vypadáte a máte strach ze zákroku!! Všechno Vám bude vysvětleno jak sestřičkou tak doktorem! Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Chodila jsem k panu doktorovi pár let a mohu říct, že jsem pak už nikdy nenarazila na lepšího kožaře. Lupénku mu svědomitě vyléčil, neustále vymýšlel nové postupy... Nikdy jsem neslyšela komentář, že už mi dal všechno, co existuje. Teď chodím na kožní v Praze, když lékařka slyšela jeho jméno, řekla že tohoto lékaře zná - z nějakých kongresů, kde sám promlouval. A propos.... Od té doby se už nikdy nikomu nepodařilo mi lupénku odstranit na delší dobu... Více

A. Jiráska 1519/2, Havířov Mapa

Odborný lékař kožní

• „Velmi milá paní doktora. Vše vysvětlí. Je to jediná lékařka, ze které nemám strach (trpím syndromem bílých plášťů ) a to jsem hlídaný pacient, takže musím preventivně navštěvovat tuto ordinaci 2krát ročně. Mohu jen doporučit. Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum, a.s. - Kožní ambulance

• „dobrý kožak............

Dělnická 21/1132, Havířov Mapa

Arsderma s.r.o.

• „K paní doktorce chodím od dětství a teď i s dětmi. Jsem naprosto spokojená - pomohla i mému manželovi když potřeboval a super. Sestřička je velmi milá a usměvavá:-) :-) Více

Fr. Formana 251/13, Ostrava Mapa

Odborný lékař kožní

• „S paní doktorkou jsem spokojený, to že se čeká záleží asi kdy přijdete, mě vzali hnedka, bez objednání a v pátek kolem půl 12, tam nebyl skoro nikdo. A to že jde všechno slyšet, těžko říct, možná tak paní doktorku, která mluví hlasitěji. Pacient po vás bude asi 5 metrů od vás a za dveřmi. Takže tak.. Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Pohodový chlas s výbornýma znalsotma.

Seifertova 746, Bohumín Mapa

Odborný lékař kožní

• „Naprostá spokojenost a profesionální přístup velmi příjemné paní doktorky. Kéž by bylo víc takových.

Česká 318/1, Kopřivnice Mapa

• „K paní doktorce jsem chodila před lety, byla velmi ochotná, poradila a i přes velmi zdlouhavé léčení mých problémů mi vždy dodávala optimismus. Více

Řehoře Volného 60, Příbor Mapa

Odborný lékař kožní

• „Z místních komentářů a hodnocení jsem měl trochu strach, ale paní doktorka byla výborná, problém, se kterým jsem zápolil měsíce, vyřešila během dní. Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Velmi příjemná lékařka, dovede naslouchat pacientovi a odborně poradí.

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava

• Partyzánská 4, Opava Mapa

Odborný lékař kožní a venerologie

• „Úplně nerozumím kritickým názorům na paní doktorku. Podstoupila jsem vyšetření znamének, které bylo velmi pečlivé, a dostala jsem všechny potřebné informace vč. přesných návrhů, jak a co řešit. Estetický zákrok proběhl také k mé spokojenosti. Nakonec mě paní doktorka upozornila na možný zdravotní problém, který je částečně mimo její specializaci. Vše proběhlo přesně tak, jak bylo dohodnuto před návštěvou. Více

T. G. Masaryka 602, Frýdek-Místek Mapa