Doporučení anesteziologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Ostrava

• Anesteziolog, Proktolog, Dia… betolog Více

„Paní doktorka je špička ve svém oboru. Chodíme už k ní třetí generace, všem nám zachránila zuby u paradentózy (děti tedy zatím netrpí :-D ) , a dokonce i můj muž, který bytostně nesnáší návštěvy všech lékařů a hlavnáě zubařů, tak po deseti, patnácti letech začal pravidelně chodit k paní zubařce, protože je mile překvapen, že i u větších problémů paní zubařka zbytečně netýrý pacienta na křesle, je rychlá, s minimální bolestí, avždy umí najít řešení jak pro naše zuby, tak pro naše peněženky :-) Neměnila bych. A ačkoli jsme pár lez žili v Praze, tak i přesto jsme dojížděli za naší paní zubařkou. Monika Více

Hornosušská 1050/8, Havířov Mapa

Praktický lékař

• „Skvělý člověk, působí víc pratelsky. Snaží se lidem pomoci, ne mít je rychlé z krku. Vysvětlí, probere co je třeba a nasadí tu správnou léčbu, která většinou zabírá. A hlavně citlivy lidský přístup k pacientům už tak trpícím bolestí. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Na pana doktora jsem narazila u své paní doktorky, a musím říct, že jsem snad ještě nezažila tak příjemného, vtipného, milého doktora, který mě opravdu prohledl od hlavy k patě... Vyslechl mě, byl trpělivý.... Fakt super, víc takových doktorů Více

Horymírova 1/2910, Ostrava Mapa

EM-Med s.r.o., PL pro dopělé

• „velice milý a příjemný lékař.Všem ho vřele doporučuji.Takových lékařů dnes je opravdu málo.

Masarykovo nám. 20, Ostrava Mapa

Odborný lékař anestezie a resuscitace

• „Mám velmi dobrou zkušenost. Perfektní přístup, výborná komunikace s pacientem, výborný výsledek péče.

Jiráskova 457, Frýdek-Místek Mapa

Odbor. lékař anestezie a léčba bolesti

• „Je prostě nejlepší, super.

Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.

• „Velmi dobrý , příjemný a pečlivý lékař moc děkuji za jeho péči a ochotu. šari vari

• 17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

Havířov Mapa

Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje, p.o.