Anesteziolog Ostrava

Tyršova 9/1832, Ostrava Mapa

Dům zdraví Karvinská 5A/1534 (Ambulance), Havířov Mapa

Poliklinika Dr. Martínka 7 (Ambulance), Ostrava Mapa

• Švédská 109/45, Slezská Ostrava Mapa

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

• Anesteziolog, Proktolog, Dia… betolog Více

„Paní doktorka je špička ve svém oboru. Chodíme už k ní třetí generace, všem nám zachránila zuby u paradentózy (děti tedy zatím netrpí :-D ) , a dokonce i můj muž, který bytostně nesnáší návštěvy všech lékařů a hlavnáě zubařů, tak po deseti, patnácti letech začal pravidelně chodit k paní zubařce, protože je mile překvapen, že i u větších problémů paní zubařka zbytečně netýrý pacienta na křesle, je rychlá, s minimální bolestí, avždy umí najít řešení jak pro naše zuby, tak pro naše peněženky :-) Neměnila bych. A ačkoli jsme pár lez žili v Praze, tak i přesto jsme dojížděli za naší paní zubařkou. Monika Více

Hornosušská 1050/8, Havířov Mapa

Praktický lékař

• „Z vlastní zkušenosti hodnotím tohoto lékaře vysoce kladně jako skvělého odborníka i jako člověka. Dostala jsem se na Ambul.léčby bolesti v Bohumíně s krutými bolestmi zad a sedacího nervu. Přestože byla sobota a p.doktor neměl službu,přijel z Ostravy a dal mi v té chvíli to nejlepší,co mohl.Odcházela jsem po svých domů. Po intenzivní ambul.léčbě jsem byla za čtyři dny bez bolesti.Takových lékařů by mohlo být více...Děkuji p. doktore! Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• Anesteziolog, Chirurg, Derma… tolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Onkolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Zubař Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• „Tato paní doktorka byla velmi milá, dokázala mi pomoct i poradit. Děkuji za ojedinělý citlivý přístup.

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Na pana doktora jsem narazila u své paní doktorky, a musím říct, že jsem snad ještě nezažila tak příjemného, vtipného, milého doktora, který mě opravdu prohledl od hlavy k patě... Vyslechl mě, byl trpělivý.... Fakt super, víc takových doktorů Více

Horymírova 1/2910, Ostrava Mapa

• Anesteziolog, Praktický léka… ř Více

Horymírova 1/2910, Ostrava Mapa

Hlavní třída 27/1196, Ostrava Mapa

Zdeňka Chalabaly 2/3041, Ostrava Mapa

EM-Med s.r.o., PL pro dopělé

• Anesteziolog, Chirurg, Derma… tolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Paní doktorka je úžasná. Každému se snaží pomoct a vyhovět. Chodím k ní již 5 let a nestalo se, že by mi nemohla pomoct, i když se to třeba netýká jen čistě jejího zaměření. Vzhledem k tomu kolik má paní doktorka za den pacientů, předpokládám, že je také velmi oblíbená a lidé se k ní rádi vracejí, protože k tomu mají důvod. Stejně jako já. V.B. Více

Stará cesta 83, Frýdek-Místek Mapa

Odbor. lékař anestezie a léčba bolesti

• Anesteziolog, Alergolog, Chi… rurg, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař Více

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

• Anesteziolog, Chirurg, Diagn… ostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Ostatní, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice

• „velice milý a příjemný lékař.Všem ho vřele doporučuji.Takových lékařů dnes je opravdu málo.

Masarykovo nám. 20, Ostrava Mapa

Odborný lékař anestezie a resuscitace

• „Mám velmi dobrou zkušenost. Perfektní přístup, výborná komunikace s pacientem, výborný výsledek péče.

Jiráskova 457, Frýdek-Místek Mapa

Odbor. lékař anestezie a léčba bolesti

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Pan primář je vynikající lékař a člověk. Profesionalista,který má velmi příjemné vystupování ,umí výborně člověku poradit a pomoci. Jsem ráda,že jsem měla tu čest ho poznat. Více

Poliklinika - Místek