Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

(20 názorů)

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Švédská 109/45

71200, Slezská Ostrava, moravskoslezský

Kontaktní údaje +420 60...

Typ zařízení

• klinika

• Iva Lerchová

Gastroenterolog, MUDr.

• J
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacientySlužby: Kolonoskopie

Z vyšetření jsem měla velké obavy, které vstupem do ordinace zmizely. Vyšetření bylo citlivé a bezbolestné.

• K
      Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Byla jsem u paní doktorky už podruhé, opět byla velmi profesionální a vstřícná, milá a ochotná vše vyšetřit a vysvětlit. Přestože jsem přišla jen s podezřením na základě vlastních pocitů, tak se mi plně věnovala a rozhodně sem neměla pocit, že by mě odbyla nebo že bych ji tím obtěžovala. První návštěvu u této paní doktorky jsem měla gastroskopii a zvládla jsem ji jen díky citlivému a šetrnému přístupu paní doktorky a všech skvělých sestřiček, které tam jsou! Čekací doby jsou delší z logického důvodu, neboť vyšetření, které se zde provádí jsou časově náročné a nejsou důvodem pro špatné hodnocení! S tím musí každý rozumný pacient počítat, že se to může stát. Navíc co se termínů týče, jsou sestřičky velmi vstřícné a bez potíží mi termín několikrát na mou žádost změnili když jsem nemohla přijít a obešlo se to bez otrávených intonací, jaké často slýchám na jiných pracovištích když prosím o změnu termínu. Naopak zde jsou sestřičky i paní doktorka stále usměvavé a starají se o blaho svých pacientů. Plně doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře