Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

(18 názorů)

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Švédská 109/45

71200, Slezská Ostrava, moravskoslezský

Kontaktní údaje +420 60...

Typ zařízení

• klinika

• Iva Lerchová

Gastroenterolog, MUDr.

• K
      Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Ordinaci jsem navštívila v roce 2017 a pořád mi to leží v hlavě. Jak tu někdo psal, vybrala jsem si dr. Lerchovou na základě recenzí, protože jsem po kolabsu slinivky a péče o 5měsíční miminko (od kterého jsem byla na JIP odloučená) byla dost citlivá a měla velký strach o své zdraví. Z obav, aby se zánět nevrátil, mě sama od sebe na gastroentero odeslala moje obvodní lékařka dříve, než říkala propouštěcí zpráva z nemocnice.
      Paní doktorka se chovala odporně. Obvinila mě, že mrhám prostředky, že vyšetření jsou drahá. Vyloženě se na mě vybila, přivedla mě k slzám tehdy a už bych k ní nikdy nešla.
      Takže pokud hledáte lékaře s citlivým přístupem, možná má paní doktorka i dobré dny, možná dělá vyšetření velmi profesionálně, ale hledala bych jinde.
      Ke mě se chovala tak nadřazeně a především neférově, že jen posílila moje trauma z lékařů a mou nedůvěru vůči nim.

• D
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacientySlužby: Komplexní gastroenterologické vyšetření

Neskutečný a profesionální přístup celého kolektivu.Vše podrobně vysvětleno.Samotná gastroskopie absolutně bez bolesti a trápení.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře