Zobrazit lékaře

Poskytujeme služby v oblasti prevence i následné péče. Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

8. pěšího pluku 85

73801, Frýdek-Místek, moravskoslezský

Poskytujeme služby v oblasti prevence i následné péče.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Vítězslav Řeha

Zubař, MUDr.

• PAN DOKTO JE VELICE PEČLIVÝ,OCHOTNÝ,VŠE JE OK.DOPORUČUJI.

• B

Opravdu pečlivý, opatrný, svědomitý lékař, v ordinaci čisto, sympaticki sebese chrání před možností infekce

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Antonín Liber

Ortoped, MUDr.

• Až tak nesouhlasím s rubrikami hodnocení lékářů, protože to snadno ovlivňuje okolí, a každý z nás víme ,jak snadno jsme ovlivlitelní.
      Jeden fakt, ale zůstává , že pan doktor Liber má opravdu plnou čekárnu.
      Nikdy, ale nikdy jsem pana doktora neviděla v ordinaci při své práci naštvaného , nebo nepříjemného,vždy se chová ke všem svým pacientům stejně vlídně a mile.
      Je mi spíš líto , že už má vyšší věk.Já osobně mu přeji ještě stále pevné zdraví
      a jsem ráda že stále ordinuje.

Mezi svými známými ho nazývám Frýdeckou celebritou.

Petrová Erika 41 let

• neznám horšího lékaře, v jeho věku už by měl opravdu odejít na zasloužený odpočinek, možná byl dobrý ortoped, ale už tomu dávno tak není. Manželovi při bolestech kloubů navrhl hůl, když to odmítl, napsal doporučení - pacient hůl odmítá, kontrola za rok. Obrátili jsme se jinde a dnes už je manžel po oboustranné TEP

• Martin Kalenda

Chirurg, MUDr.

• MUDr.Kalenda je velice milý, vstřícný, vše dokáže pěkně vysvětlit,nemám žádných námitek, byla jsem s jeho péčí maximálně spokojená,takových lékařů se srdcem na správném místě mnoho není a on je jedním z nich a za to vám díky, pane doktore.

• Můžu jen doporučit, odborná péče na vysoké úrovni, pečlivý lékař.

• Jan Valenta

Anesteziolog, MUDr.

• Mám velmi dobrou zkušenost. Perfektní přístup, výborná komunikace s pacientem, výborný výsledek péče.

• Pan MUDr Valenta Je velice obětavý a hodný lékař hodně mi pomohl.Už jsem nevěděla kam zajít aby mi pomohli od bolesti.A on to dokázal.Je i se svou ženou perfektní tým.Vůbec se necítíte jako u lékaře ale u kamaráda.Mají k pacientům pěkný přístup,a snaží se vždy pomoct.Tím jim chci poděkovat.Šabatová

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Ludmila Teplá

• P

Jsem spokojená, chodím s důvěrou a důkazem je, že v 54letech mám všech 31narostlých zubů!!! :-))

• K paní doktorce jsem chodila téměř 30 let je to velice hodná doktorka, teď jsem u jeji dcery která je také velice šikovná velmi mi teď pomohla s velkým problémem.Děkuji jim oběma.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Aleš Goluch

Fyzioterapeut, MUDr.

• I

Pan primář má velmi lidský, empatický a do profesionální přístup k člověku a jako jeden z mála Vám věnuje tolik času, kolik je potřeba a možná i více. Dívá se na člověka a jeho zdravotní problémy komplexně, a to se dnes opravdu nevidí! Kéž by bylo více takových lékařů!!! DOPORUČUJI!!!!

• Pan primář je vskutku špička. Pomohl mi v několika momentech od dlouholeté bolesti a nepotřeboval k tomu opichy a spoustu léků jako jiní lékaři. Díky němu si teď konečně můžu bez bolesti lehnout a spát celou noc. Díky.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Libuše Dorňáková

• P

Jsem spokojená po všech stránkách a chodím k paní doktorce už řadu let, patřím zřejmě k jejím prvním pacientům.

• Chodila jsem k paní doktorce odmalička a její péči jsem si nemohla vynachválit. Bohužel jsme se pak přestěhovali.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Eva Nováková

Praktický Lékař, MUDr.

• P

Moc příjemná a poctivá paní doktorka, velmi doporučuji. Cítím se u ní jako důležitý pacient :), nebere mě jako na běžícím pásu, ale vyslechne, poradí a precizně vyšetří. I sestřička je super!

• Moc milá a ochotná paní doktorka, snaží se pacienta vyslechnout, najít problém a opravdu pomoct. Natrefila jsem na ni na pohotovosti a mohu jen chválit!

• Jan Pospíšil

Praktický Lékař, MUDr.

• J

Je fakt dobrý. Takový náš Dr.House !

• P

Je to Pan doktor vždy vše zkonzultuje a najde nejlepší řešení

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Ladislav Olšar

Oční Lékař, MUDr.

• P

Chodim k panu doktorovi Olsarovi jiz od meho mladi a jsem s nim velice spokojena.Ani jednou se nestalo ze by dal na sobe znat ze ja jako pacient svou navstevou obtezuji.Pan doktor Olsar je nejen odbornik, specialista ale je take velice prijemny, vstricny, trpelivy a navic i poradi .Moc si ho vazim jako kazdeho vynikajiciho doktora a jsem moc rada ze mohu rict ze mam skveleho doktora na ktereho se obracim se svymi zdrav. potizemi.

• V

Byla jsem poprvé u tohoto pana doktora, ale bohužel tam ten den nebyl, zastupovala ho nějaká paní doktorka (ale velice příjemná, milá), ale viděla jsem jedenkrát pana doktora, když jsem se byla objednat, tak procházel čekárnou do své ordinace, působil velice mile, slušně pozdravil jako první (!) ikdyž tam byla plná čekárna a všichni moc dobře viděli že pan doktor vstupuje dovnitř, nikdo se neuráčel pozdravit dřív než on! Nemohu sice říct jak se chová ve své ordinaci, vzhledem k tomu že mné vyšetřovala jiná paní doktorka za pana doktora, ale můžu potvrdit, že tady jsem dostala daleko důkladnější vyšetření než u mé předchozí paní doktorky. A paní sestřička, byla taky příjemná. Zase naopak chápu zdejší negativní komentáře ohledně toho že pan doktor, nebo paní sestřička nejsou zrovna milí. Ne každý zrovna vykročí pravou nohou jak se říká, a pak se vyšle negativní vlna do světa dál k dalším lidem.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře