Zobrazit lékaře

Poskytujeme služby v oblasti prevence i následné péče. Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

8. pěšího pluku 85

73801 , Frýdek-Místek , moravskoslezský

Poskytujeme služby v oblasti prevence i následné péče.

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Daniel Jányš Jiný

K panu doktorovi jsem přešla v průběhu těhotenství od jiného gynekologa. Nesrovnatelný přístup, velmi milé chování, pozitivní, klidná atmosféra. Sestřička je také velmi příjemná.

Lékař: MUDr. Marie Stivarová Jiný

Za mě teda, skvělá doktorka,dobrá stará škola, radši se dívá na pacienta než do počítače,to že s každým neprobira jeho osobní život,je pro mě plusem, na základě vlastního úsudku se snaží najít příčinu ,pomocí vyšetřovacích metod pak jen potvrdit nebo vyvrátit,za mě perfektní a sestřičku,kterou měla na záskok, starší paní v důchodě u žádné jiné nebyl odběr krve taková pohoda, ,,jak do másla,,empatická a zkušená, škoda že v dnešní době je plusem spíš jak dobře to umějí s moderními technologiemi než s člověkem.

Lékař: MUDr. Inocenc Drábek Jiný

Dlouhodobější potíže s dýchaním, proto jsem se objednala na vyšetření. Mám tetanii, panické ataky. Při vyšetření na přístroji u sestry jsem začala kolabovat.. Stalo se mi to, co mi způsobuje ochrana úst a nosu. Potíže s dechem, srdcem, viděním a může dojít ke ztrátě vědomí. V ordinaci mi doktor říkal, že mi napíše osvobození od nošení ochrany dýchacích cest. Domnívám se, že jsem asi řekla něco, co se mu nelíbilo. Zeptal se mě, zda jsem očkovaná a sdělil mi, že osvobození mohou být pouze očkovaní. V té chvíli mi to bylo jedno, protože jsem byla v hrozném stavu a šlo mi hlavně o to neztratit vědomí a dostat se z polikliniky ven.
    Protože žijeme v době, kdy jeden neví, co vlastně platí, volala jsem po návratu domů na ministerstvo zdravotnictví a bylo mi řečeno, že to není a ani dříve nebyla pravda. Že to je jen na lékaři.

Lékař: MUDr. Lenka Karpetová Jiný

Naprosta nespokojenost. Prisla jsem tam s problemy, ktere me trapi uz nekolik mesicu a pani doktorka uz u stolu rekla, ze mi nic neni. Vycetla mi, ze vse delam zle ja a ani se nezeptala, co pouzivam, co mam delat lepe nebo co by mi doporucila. Aby se nereklo predepsala mi nesmyslnou vodicku, ktera je k nicemu. V ordinaci jsem byla tak 5minut a odesla jsem nestastna, ze to musim resit sama. Ubehlo par tydnu a me problemy se zhorsily, zde uz neprijdu.

Lékař: MUDr. Marcela Petrošová Jiný

Za mě není problém náhodou je skvělá paní doktorka pomůže od bolesti a dělá pěkné náhradní zuby. Já jsem spokojená

Š
    Lékař: MUDr. Daniel Jányš Jiný

Výborný lékař, chválím on-line objednání, nečeká se, sestřička je také úžasná,pan doktor vše vysvětlí, vyšetření je pečlivé a rychlé,během těhotenství je také pečlivý,jsem moc spokojená,po dobu svého života jsem měla spoustu lékařů,ale pana doktora bych neměnila a doporučuji.

Š
    Lékař: MUDr. Marcela Kolečkářová Jiný

Výborná lékařka,moc příjemná,vše vysvětlí,se sestřičkou umí obě s dětmi,což je velké plus,moc jsme spokojeni a těšíme se na kontrolu.

Lékař: MUDr. Miroslav Bukovjan Jiný

Velice vstřícný přístup,milý ,ohleduplný,velice dobře se s panem doktorem povídá a nezapomenu pochválit i paní doktorku Bukovjanovou ,je také velmi milá a ochotná si popovídat.Všem doporučuji.

Lékař: MUDr. Ilja Černoevič Jiný

Mohu jen doporučit ať už pana doktora staršího nebo mladšího....naprostá spokojenost ...ať už s léčením nebo operací....!!!!!

Lékař: MUDr. Lenka Karpetová Jiný

Z místních komentářů a hodnocení jsem měl trochu strach, ale paní doktorka byla výborná, problém, se kterým jsem zápolil měsíce, vyřešila během dní.