Zobrazit lékaře

Poskytujeme služby v oblasti prevence i následné péče. Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

8. pěšího pluku 85

73801 , Frýdek-Místek , moravskoslezský

Poskytujeme služby v oblasti prevence i následné péče.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Miroslav Bukovjan Jiný

Velice vstřícný přístup,milý ,ohleduplný,velice dobře se s panem doktorem povídá a nezapomenu pochválit i paní doktorku Bukovjanovou ,je také velmi milá a ochotná si popovídat.Všem doporučuji.

Lékař: MUDr. Ilja Černoevič Jiný

Mohu jen doporučit ať už pana doktora staršího nebo mladšího....naprostá spokojenost ...ať už s léčením nebo operací....!!!!!

• M
    Lékař: MUDr. Lenka Karpetová Jiný

Z místních komentářů a hodnocení jsem měl trochu strach, ale paní doktorka byla výborná, problém, se kterým jsem zápolil měsíce, vyřešila během dní.

Lékař: MUDr. Miroslav Bukovjan Jiný

Výborný lékař s citlivým empatickým přístupem. Umí dávat i dobré rady do života a vždy pečlivě konzultuje množství léků nutných k užívání.

• P
    Lékař: MUDr. Olga Janečková Jiný

Lepší ani nehledejte protože ji nenajdete..jinou paní nebo pána ani hledat nehodlám je velice ochotná a vždy pomuže ke zdarnému uzdravení a to je muj a věřím i velké většiny nás pacientu

• D
    Lékař: MUDr. Lenka Karpetová Jiný

Předem jsem se objednala,daný den jsem se dostavila s bolavým znaminkem mezi krkem a ramenem. Když jsem dr řekla co mě trápí tak jsem ji to chtěla ukázat ať se podívá a zkontroluje. Tak ani od stolu nevstala ani nepohledla jen mi řekla: A po mě chcete co? Žadanku na chirurgii? Tak jsem řekla nic. A odešla jsem.

• P
    Lékař: MDDr. Dana Pomichálková Jiný

Paní zubařka funguje přesně tak jak se má. Příjemná, termín objednání a čas sedí na chlup, moderně vybavená ordinace, případné zákroky vysvětlí. Zatím nebylo potřeba ani příplatků, v dnešní době docela nevídané. Jsem maximálně spokojen. Chodíme zde celá rodina.

• I
    Lékař: MUDr. Libuše Grunová Jiný

Naprosto úžasná lékařka. Paní doktorka je mou praktickou lékařkou od mého prvního nástupu do zaměstnání - 1990. Je vždy milá, příjemná a ochotná. Všichni nastávající medici by zde měli strávit na stáži několik dní, aby si odnesli do profesního života tento úžasný příklad, jak vykonávat svou profesi.

• S
    Lékař: MUDr. Lubomír Onderka Jiný

Za mne super doktor. Stačí pokora a chová se k vám Hezky . Pěkně se chová k dětem. Chodili jsme na kyčle s dětmi, tak manžel, maminka a malá s kolenem.

• M
    Lékař: MUDr. Jarmila Bartonová

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená, i přes občas arogantní chování je to skvělá doktorka, svou práci dokonale ovládá a opravdu se snaží pomoct, což je za mě to největší plus - ani už bych nespočítala počet lékařů kteří mi očividně nevěřili, že mě něco bolí. Přišla jsem se objednat a paní doktorka mě rovnou vzala. Upřímně je mi líto, že jsem ji neměla jako dětskou doktorku. Rozhodně by mi to ušetřilo spoustu problémů a nepříjemných návštěv u mé doktorky. Sestřička je také velmi příjemná a i si s vámi popovídá.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu