Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme služby v oblasti prevence i následné péče. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

8. pěšího pluku 85

73801 , Frýdek-Místek , moravskoslezský

Poskytujeme služby v oblasti prevence i následné péče.

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Marie Kaděrová Jiný

Paní doktorka je skvělá,ovšem sestřička by se nad sebou měla hodně zamyslet. Chová se velmi škaredě k pacientům,je Hrubá,křičí po nich,jak osobně tak do telefonu, je velmi neochotná a celkově kazí paní doktorce dobrou pověst. Když jsem ji jednou zažila,řekla jsem si,asi má svůj špatný den (jako může mít každý ),ale při pravidelných návštěvách ordinace mne šokovalo ,že je sestra takto nevychovaná a nepříjemná pořád. A ta neúcta ke starším lidem….paní doktorka by ji měla domluvit,a sestra by měla nad sebou zapřemýšlet konečně.

Lékař: Monika Knoppová Jiný

Paní doktorku mohu vřele doporučit. I přesto, kolik má práce a pacientů je velice profesionální lékařka a fajn člověk. Vše vysvětlí, uklidní při obavách a po zpackaném zákroku jinde dokázala vše s přehledem a rychle vyřešit. Moc, moc děkuji

Lékař: MUDr. Lenka Karpetová Jiný

Přišla jsem k paní s žádankou od své revmatoložky k podrobnému vyšetření. V ordinaci se mě zeptala s čím a proč přicházím, vše bylo vypsáno v žádance, kterou jsem ji dala, takže se do ní pravděpodobně ani nepodívala, řekla mi, ať jí tedy ukážu, co mě trápí, odpověděla jsem, že momentálně mám kůži čistou, bez problému, ale že mám vše nafocené. Odbyla mě, že fotky vidět nechce a pokud mi nic není, můžu odejít, na což jsem ji odpověděla, že má doktorka žádá vyšetření, nepřišla jsem si za ní popovídat, arogantně mi tedy odpověděla, ať se svléknu, celé tělo mi ledabyle přejela jedním pohledem a prý můžu odejít. Není to první špatná zkušenost s touto arogantní osobou, takže rozhodně nedoporučuji

Lékař: MUDr. Marcela Kolečkářová Jiný

Nesympatická.Máte pocit, že otravujete svojí návštěvou.Příště už tuhle ordinaci nenavštívím...a 2h čekání..

Lékař: MUDr. Zdeňka Jánská Jiný

Nemohu doporučit.
    Šla jsem na kontrolu znamének, s tím, že mám s jedním problém. Dívala se na ně z půl metru jedním okem na všechny a jen říkala v pořádku, v pořádku. Když ji říkám, že u jednoho mám problém (že se mi změnilo tvarem i strukturou) tak řekla jen v pořádku a ani se na něj nekoukla.
    Pár let zpátky jsem u ni byla na kontrolu velkého znaménka, které se hodně změnilo strukturou. Poslala mě domů. Šli jsme za jinou kožní (FnO, doporučuji) a ta už mě posílala na výřez, a jiný dr taky doporučil raději výřez.
    Paní Dr. Jánská vyšetřuje asi podle nálady.

Lékař: MUDr. Miroslav Bukovjan Jiný

Pan doktor je profesionál s účinným přístupem. Rychle rozeznal jádro mých problémů a terapii směřoval přímo k jejich řešení. Sestra byla velmi neochotná a skoro až opovrhující pacienty. Měla by se zamyslet nad svým jednáním, když dělá sestru u psychiatra.

Lékař: MUDr. Inocenc Drábek Jiný

Děkujeme panu doktorovi za rychlou pomoc a zajištění další léčby u ORL lékaře. Zjistil se otci, ve 49 letech, tumor kořene jazyka s mezastazemi do krčních uzlin. Jeho rychlá diagnostika zachránila mu zachránila život!
    Moc děkujeme!!!

Lékař: MUDr. Daniel Jányš Jiný

K panu doktorovi jsem přešla v průběhu těhotenství od jiného gynekologa. Nesrovnatelný přístup, velmi milé chování, pozitivní, klidná atmosféra. Sestřička je také velmi příjemná.

Lékař: MUDr. Marie Stivarová Jiný

Za mě teda, skvělá doktorka,dobrá stará škola, radši se dívá na pacienta než do počítače,to že s každým neprobira jeho osobní život,je pro mě plusem, na základě vlastního úsudku se snaží najít příčinu ,pomocí vyšetřovacích metod pak jen potvrdit nebo vyvrátit,za mě perfektní a sestřičku,kterou měla na záskok, starší paní v důchodě u žádné jiné nebyl odběr krve taková pohoda, ,,jak do másla,,empatická a zkušená, škoda že v dnešní době je plusem spíš jak dobře to umějí s moderními technologiemi než s člověkem.

Lékař: MUDr. Inocenc Drábek Jiný

Dlouhodobější potíže s dýchaním, proto jsem se objednala na vyšetření. Mám tetanii, panické ataky. Při vyšetření na přístroji u sestry jsem začala kolabovat.. Stalo se mi to, co mi způsobuje ochrana úst a nosu. Potíže s dechem, srdcem, viděním a může dojít ke ztrátě vědomí. V ordinaci mi doktor říkal, že mi napíše osvobození od nošení ochrany dýchacích cest. Domnívám se, že jsem asi řekla něco, co se mu nelíbilo. Zeptal se mě, zda jsem očkovaná a sdělil mi, že osvobození mohou být pouze očkovaní. V té chvíli mi to bylo jedno, protože jsem byla v hrozném stavu a šlo mi hlavně o to neztratit vědomí a dostat se z polikliniky ven.
    Protože žijeme v době, kdy jeden neví, co vlastně platí, volala jsem po návratu domů na ministerstvo zdravotnictví a bylo mi řečeno, že to není a ani dříve nebyla pravda. Že to je jen na lékaři.