Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme služby v oblasti prevence i následné péče. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

8. pěšího pluku 85

73801 , Frýdek-Místek , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme služby v oblasti prevence i následné péče.

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích

Obecné skóre

  N
  Lékař: MUDr. Lenka Karpetová Jiný

  Dnes jsem navštívila ordinaci MUDr. Lenky Karpetové jsem mile překvapená, jak zdravotní sestřička, tak výše jmenovaná lékařka byly milé a empatické. Vyšetření proběhlo rychle a bez dalších zbytečností. MUDr. Lenka Karpetová vysvětlila příčinu a předala informační letáček. Medikamenty pouze doporučila, ale rovněž mne upozornila, že každý lék má vedlejší účinek. Tuto skutečnost málo který lékař uvede... Případě dalších potíží určitě zase tuto ambulanci navštívím. Jsem velmi spokojená. Moc děkuji .

  A
  Lékař: MUDr. Lubomír Onderka Jiný

  Člověk příjde s potvrzenou skoliózou páteře pro posudek na rehab. a pan doktor napíše že bez nálezu bez jakéhokoliv vyšetření se skoliózou se léčím dlouho ale až u nového ortopeda jsem zjistil že žádnou nemám pecka doktor.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  K
  Ověřená osoba
  Lékař: MUDr. Marta Drobischová Jiný

  Úžasná a empatická paní doktorka, vždy se vším poradila, pomohla, chodím k ní už X let a nikdy nebyl s ničím problém. :)

  A
  Lékař: MUDr. Lubomír Onderka Jiný

  Pan doktor je stále stejný i po těch letech, soudě podle recenzí. Nepříjemný od první chvíle - kde máme látkovou plenku místo papírové podložky, jakože nemáme hračky a čaj s sebou u třítýdenního miminka. Zasmála jsem se, když mi říkal, ať si syna hlídám, aby ho nepočural, to mě sjel jako malé děcko, co si to dovoluji se smát. Do výsledků zapsal IIc na jedné kyčli, protože za něj bylo naše miminko nevyšetřitelné, protože u ultrazvuku pláče. Do toho vyinkasoval peníze za vyšetření ledvin, které trvalo asi pět vteřin. Dohromady jsme byli v ordinaci asi pět minut. Hlavně, že do zprávy napsal, jak nám vše vysvětlil a ukázal cviky... nikdy více. Objednali jsme syna o týden později na Sagenu a zkušenost vyloženě sto a jedna, jak se říká. Neuvěřitelné je, že k panu Onderkovi vás objednají přímo z porodnice, přitom to není jediná možnost ve FM.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Lékař: MUDr. Marcela Kolečkářová Jiný

  Nevhodné chování k lidem, zejména mladým, je namyšlená a protivná bez špetky empatie, měla by uvolnit místo někomu mladšímu a normálnímu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Y
  Lékař: MUDr. Martina Koloničná Jiný

  Paní Doktorka,i její sestřička,obě moc příjemné i přes jejich nápor pacientů.Byla jsem velmi zpokojená,

  L
  Lékař: MUDr. Ilja Černoevič Jiný

  Čertvá zkušenost, absolutní tragédie. Této ordinaci je dobré se na hony vyhnout. Ve Frýdku-Místku jsou jiní, dobří ortopedi. Pokud by měl pan doktor zájem tento můj názor probrat, jsem k dispozici na telefonu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  N
  Lékař: MUDr. Marie Kaděrová Jiný

  Paní doktorka je skvělá,ovšem sestřička by se nad sebou měla hodně zamyslet. Chová se velmi škaredě k pacientům,je Hrubá,křičí po nich,jak osobně tak do telefonu, je velmi neochotná a celkově kazí paní doktorce dobrou pověst. Když jsem ji jednou zažila,řekla jsem si,asi má svůj špatný den (jako může mít každý ),ale při pravidelných návštěvách ordinace mne šokovalo ,že je sestra takto nevychovaná a nepříjemná pořád. A ta neúcta ke starším lidem….paní doktorka by ji měla domluvit,a sestra by měla nad sebou zapřemýšlet konečně.

  K
  Ověřená osoba
  Lékař: Monika Knoppová Jiný

  Paní doktorku mohu vřele doporučit. I přesto, kolik má práce a pacientů je velice profesionální lékařka a fajn člověk. Vše vysvětlí, uklidní při obavách a po zpackaném zákroku jinde dokázala vše s přehledem a rychle vyřešit. Moc, moc děkuji

  M
  Lékař: MUDr. Lenka Karpetová Jiný

  Přišla jsem k paní s žádankou od své revmatoložky k podrobnému vyšetření. V ordinaci se mě zeptala s čím a proč přicházím, vše bylo vypsáno v žádance, kterou jsem ji dala, takže se do ní pravděpodobně ani nepodívala, řekla mi, ať jí tedy ukážu, co mě trápí, odpověděla jsem, že momentálně mám kůži čistou, bez problému, ale že mám vše nafocené. Odbyla mě, že fotky vidět nechce a pokud mi nic není, můžu odejít, na což jsem ji odpověděla, že má doktorka žádá vyšetření, nepřišla jsem si za ní popovídat, arogantně mi tedy odpověděla, ať se svléknu, celé tělo mi ledabyle přejela jedním pohledem a prý můžu odejít. Není to první špatná zkušenost s touto arogantní osobou, takže rozhodně nedoporučuji

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu