Zobrazit lékaře

Poskytujeme služby v oblasti prevence i následné péče. Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

8. pěšího pluku 85

73801 , Frýdek-Místek , moravskoslezský

Poskytujeme služby v oblasti prevence i následné péče.

Typ zařízení

• klinika

• V
    Lékař: MUDr. Marcela Petrošová Jiný

Za mě není problém náhodou je skvělá paní doktorka pomůže od bolesti a dělá pěkné náhradní zuby. Já jsem spokojená

• Š
    Lékař: MUDr. Daniel Jányš Jiný

Výborný lékař, chválím on-line objednání, nečeká se, sestřička je také úžasná,pan doktor vše vysvětlí, vyšetření je pečlivé a rychlé,během těhotenství je také pečlivý,jsem moc spokojená,po dobu svého života jsem měla spoustu lékařů,ale pana doktora bych neměnila a doporučuji.

• Š
    Lékař: MUDr. Marcela Kolečkářová Jiný

Výborná lékařka,moc příjemná,vše vysvětlí,se sestřičkou umí obě s dětmi,což je velké plus,moc jsme spokojeni a těšíme se na kontrolu.

Lékař: MUDr. Miroslav Bukovjan Jiný

Velice vstřícný přístup,milý ,ohleduplný,velice dobře se s panem doktorem povídá a nezapomenu pochválit i paní doktorku Bukovjanovou ,je také velmi milá a ochotná si popovídat.Všem doporučuji.

Lékař: MUDr. Ilja Černoevič Jiný

Mohu jen doporučit ať už pana doktora staršího nebo mladšího....naprostá spokojenost ...ať už s léčením nebo operací....!!!!!

• M
    Lékař: MUDr. Lenka Karpetová Jiný

Z místních komentářů a hodnocení jsem měl trochu strach, ale paní doktorka byla výborná, problém, se kterým jsem zápolil měsíce, vyřešila během dní.

Lékař: MUDr. Miroslav Bukovjan Jiný

Výborný lékař s citlivým empatickým přístupem. Umí dávat i dobré rady do života a vždy pečlivě konzultuje množství léků nutných k užívání.

• P
    Lékař: MUDr. Olga Janečková Jiný

Lepší ani nehledejte protože ji nenajdete..jinou paní nebo pána ani hledat nehodlám je velice ochotná a vždy pomuže ke zdarnému uzdravení a to je muj a věřím i velké většiny nás pacientu

• D
    Lékař: MUDr. Lenka Karpetová Jiný

Předem jsem se objednala,daný den jsem se dostavila s bolavým znaminkem mezi krkem a ramenem. Když jsem dr řekla co mě trápí tak jsem ji to chtěla ukázat ať se podívá a zkontroluje. Tak ani od stolu nevstala ani nepohledla jen mi řekla: A po mě chcete co? Žadanku na chirurgii? Tak jsem řekla nic. A odešla jsem.

• P
    Lékař: MDDr. Dana Pomichálková Jiný

Paní zubařka funguje přesně tak jak se má. Příjemná, termín objednání a čas sedí na chlup, moderně vybavená ordinace, případné zákroky vysvětlí. Zatím nebylo potřeba ani příplatků, v dnešní době docela nevídané. Jsem maximálně spokojen. Chodíme zde celá rodina.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu