Zobrazit lékaře

Poskytujeme služby v oblasti prevence i následné péče. Více

O nás

Ordinace

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

8. pěšího pluku 85

73801 , Frýdek-Místek , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme služby v oblasti prevence i následné péče.

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
26 názorů

 • H
  Lékař: MUDr. Lenka Karpetová Jiný

  Naprosta nespokojenost. Prisla jsem tam s problemy, ktere me trapi uz nekolik mesicu a pani doktorka uz u stolu rekla, ze mi nic neni. Vycetla mi, ze vse delam zle ja a ani se nezeptala, co pouzivam, co mam delat lepe nebo co by mi doporucila. Aby se nereklo predepsala mi nesmyslnou vodicku, ktera je k nicemu. V ordinaci jsem byla tak 5minut a odesla jsem nestastna, ze to musim resit sama. Ubehlo par tydnu a me problemy se zhorsily, zde uz neprijdu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • V
  Lékař: MUDr. Marcela Petrošová Jiný

  Za mě není problém náhodou je skvělá paní doktorka pomůže od bolesti a dělá pěkné náhradní zuby. Já jsem spokojená

 • Š
  Lékař: MUDr. Daniel Jányš Jiný

  Výborný lékař, chválím on-line objednání, nečeká se, sestřička je také úžasná,pan doktor vše vysvětlí, vyšetření je pečlivé a rychlé,během těhotenství je také pečlivý,jsem moc spokojená,po dobu svého života jsem měla spoustu lékařů,ale pana doktora bych neměnila a doporučuji.

 • Š
  Lékař: MUDr. Marcela Kolečkářová Jiný

  Výborná lékařka,moc příjemná,vše vysvětlí,se sestřičkou umí obě s dětmi,což je velké plus,moc jsme spokojeni a těšíme se na kontrolu.

 • J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Miroslav Bukovjan Jiný

  Velice vstřícný přístup,milý ,ohleduplný,velice dobře se s panem doktorem povídá a nezapomenu pochválit i paní doktorku Bukovjanovou ,je také velmi milá a ochotná si popovídat.Všem doporučuji.

 • J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ilja Černoevič Jiný

  Mohu jen doporučit ať už pana doktora staršího nebo mladšího....naprostá spokojenost ...ať už s léčením nebo operací....!!!!!

 • M
  Lékař: MUDr. Lenka Karpetová Jiný

  Z místních komentářů a hodnocení jsem měl trochu strach, ale paní doktorka byla výborná, problém, se kterým jsem zápolil měsíce, vyřešila během dní.

 • J
  Lékař: MUDr. Miroslav Bukovjan Jiný

  Výborný lékař s citlivým empatickým přístupem. Umí dávat i dobré rady do života a vždy pečlivě konzultuje množství léků nutných k užívání.

 • P
  Lékař: MUDr. Olga Janečková Jiný

  Lepší ani nehledejte protože ji nenajdete..jinou paní nebo pána ani hledat nehodlám je velice ochotná a vždy pomuže ke zdarnému uzdravení a to je muj a věřím i velké většiny nás pacientu

 • D
  Lékař: MUDr. Lenka Karpetová Jiný

  Předem jsem se objednala,daný den jsem se dostavila s bolavým znaminkem mezi krkem a ramenem. Když jsem dr řekla co mě trápí tak jsem ji to chtěla ukázat ať se podívá a zkontroluje. Tak ani od stolu nevstala ani nepohledla jen mi řekla: A po mě chcete co? Žadanku na chirurgii? Tak jsem řekla nic. A odešla jsem.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu