(32 názorů)

DOPŘEJTE SI LUXUS Péče o tělo a zlepšování Vašeho zevnějšku a vašich křivek, jsou základem úspěchu jak vypadat a cítit se co nejlépe. V současnosti jsou muži, stejně jako ženy, vystaveni společenském... Více

Tyršova 9/1832

70200 , Ostrava , moravskoslezský

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

MG Medical Center Popská 11/222 (Ambulance)

74601 , Opava , moravskoslezský

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

Dům zdraví Karvinská 5A/1534 (Ambulance)

73601 , Havířov , moravskoslezský

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

Poliklinika Dr. Martínka 7 (Ambulance)

70030 , Ostrava , moravskoslezský

DOPŘEJTE SI LUXUS
Péče o tělo a zlepšování Vašeho zevnějšku a vašich křivek, jsou základem úspěchu jak vypadat a cítit se co nejlépe. V současnosti jsou muži, stejně jako ženy, vystaveni společenskému tlaku a nekompromisním požadavkům na svůj vzhled.

S námi máte krásu na dosah.

Naše soukromá klinika se specializuje na kosmetické, plastické zákroky a operace již 16 let. Najdete u nás vysoce kvalifikované a zkušené plastické chirurgy s atestací v oboru a mnohaletými dobrými zkušenostmi v oboru estetické medicíny. Využití nejnovějších léčebných metod v naší každodenní práci je založena na příslušné vysoké úrovni odborných znalostí a zkušeností.

Můžeme Vám nabídnout téměř všechno, co je nyní v oboru estetické chirurgie a lékařství vůbec možné. Ještě více: V každé oblasti pracujeme na nejlepší individuální léčebný plán pro každého klienta.

Estetická medicína a kosmetická chirurgie dnes vyžadují všestrannost a pružnost. Máme velký počet léčebných možností, ze kterých můžeme vybírat jednotlivé ideální koncepty. Klinika se nachází v centru Ostravy vedle hotelu Imperiál. Rozléhá se ve třech patrech budovy na ulici Tyršova 9 Součástí kliniky je recepce, čekárna, ambulance, operační sál a nadstandardní pokoje pro pooperační péči. Působíme také jako školící pracoviště. MUDr. Taisir Zakout je certifikovaný školitel metody Happy-lift - pro lékaře v celé české republice.

Naším největším přáním a cílem je, aby byl každý náš klient spokojený s výsledkem ošetření a provedeného zákroku, jako i s dobrým pocitem z profesionálního a milého přístupu našeho personálu. Rádi vám poradíme a postaráme se, abyste se u nás cítili jako doma.

Profesionální přístup a vysoká kvalita služeb za rozumnou cenu jsou naší prioritou.

Naším klientům nabízíme kvalitní služby profesionálních odborníku, kvalifikovaný personál. Ke každému klientovi máme osobní individuální přístup a naši diskrétnost. Tyto benefity oceňují nejen klienti z celé české republiky, ale i ze zahraničí.

Kráse se věnujeme s láskou a nadšením.

Zákroky

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Ladislav Lukáč

Praktický Lékař, Ortoped, MUDr.

• B
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Skvělý doktor, který se snaží za každé situace pomoci. S jakýmkoliv problémem, který mám, vždy jdu za panem doktorem Lukáčem a nikdy jsem nelitoval. (koleno, ganglion, klíční kost). Hlavně jeho přístup, podrobné vysvětlení problémů a ochota. Děkuji a mohu vřele doporučit.

• B
      Umístění: Klinika online 24Služby: léčba artrózy

Dnes je tomu právě 6 let, co mi byly do pravého kolena aplikovány kmenové buňky (II.-III. stupeň artrózy). Po celou tu dobu chodím bez bolesti - jsem ročník 1943. Těm, co váhají, mohu jen doporučit - jděte do toho.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Taisir Zakout

Plastický Chirurg, MUDr.

• D
      Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. OstravaSlužby: operace očních víček

Podstoupila jsem u pana doktora Zakouta operaci horních víček. Jsem velice spokojená, operaci jsem podstoupila v lokální anestezii pan doktor byl velice milý a vše mi podrobně vysvětloval. S výsledkem operace jsem velice spokojená, určitě všem co zvažují operaci víček doporučuji, nejenom z estetického hllediska ale i ze zdravotního. Doporučuji a děkuji.

• P
      Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. OstravaSlužby: Jiný

Tragická komunikace s doktorem, všechno honem rychle. Přišel rozespalý na sál a ani se moc neptal co bude operovat. Zoperoval si to podle sebe a dobré. Doktor, co mu záleží na lidech postupuje jinak, než takto. Nikdy více už.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře