O nás

DOPŘEJTE SI LUXUS
Péče o tělo a zlepšování Vašeho zevnějšku a vašich křivek, jsou základem úspěchu jak vypadat a cítit se co nejlépe. V současnosti jsou muži, stejně jako ženy, vystaveni společenskému tlaku a nekompromisním požadavkům na svůj vzhled.

S námi máte krásu na dosah.

Naše soukromá klinika se specializuje na kosmetické, plastické zákroky a operace již 16 let. Najdete u nás vysoce kvalifikované a zkušené plastické chirurgy s atestací v oboru a mnohaletými dobrými zkušenostmi v oboru estetické medicíny. Využití nejnovějších léčebných metod v naší každodenní práci je založena na příslušné vysoké úrovni odborných znalostí a zkušeností.

Můžeme Vám nabídnout téměř všechno, co je nyní v oboru estetické chirurgie a lékařství vůbec možné. Ještě více: V každé oblasti pracujeme na nejlepší individuální léčebný plán pro každého klienta.

Estetická medicína a kosmetická chirurgie dnes vyžadují všestrannost a pružnost. Máme velký počet léčebných možností, ze kterých můžeme vybírat jednotlivé ideální koncepty. Klinika se nachází v centru Ostravy vedle hotelu Imperiál. Rozléhá se ve třech patrech budovy na ulici Tyršova 9 Součástí kliniky je recepce, čekárna, ambulance, operační sál a nadstandardní pokoje pro pooperační péči. Působíme také jako školící pracoviště. MUDr. Taisir Zakout je certifikovaný školitel metody Happy-lift - pro lékaře v celé české republice.

Naším největším přáním a cílem je, aby byl každý náš klient spokojený s výsledkem ošetření a provedeného zákroku, jako i s dobrým pocitem z profesionálního a milého přístupu našeho personálu. Rádi vám poradíme a postaráme se, abyste se u nás cítili jako doma.

Profesionální přístup a vysoká kvalita služeb za rozumnou cenu jsou naší prioritou.

Naším klientům nabízíme kvalitní služby profesionálních odborníku, kvalifikovaný personál. Ke každému klientovi máme osobní individuální přístup a naši diskrétnost. Tyto benefity oceňují nejen klienti z celé české republiky, ale i ze zahraničí.

Kráse se věnujeme s láskou a nadšením.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (17)

Obecné skóre

  Á
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout modelace prsou

  Jsem zhruba 6 týdnů po zmenšení a úpravě prsů.Jsem nadšená a lituji,že jsem se neodhodlala dříve.Po konzultaci šlo vše rychle.Termín již za měsíc.Jednodenni hospitalizace,doma atb.Léky od bolesti skoro nebyly potřeba.Pravidelné kontroly,usměvavé sestřičky a milý pan doktor.Za mne 1s hvězdičkou

  V
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout Jiný

  Na Cleopatra Clinic jsem se rozhodl podstoupit otoplastiku. Objednal jsem se na konzultaci, kde jsem byl informován o tom jak zákrok probíhá, jaká jsou možná rizika apod., také jsem se zeptal na pár dalších informací, které mi pan doktor rád zodpověděl. Poté jsme vybrali vhodný termín.

  V den zákroku jsem se dostavil na kliniku a byl jsem zaveden na pokoj, kde jsem si mohl odložit věci, potom následoval samotný zákrok, který jsem podstoupil v lokální anestezii. Během zákroku se mnou doktor i sestra komunikovali, co se právě děje. Vše proběhlo bez problémů. Po zákroku jsem byl ještě poučen a dostal termín na kontrolu a převaz a léky na bolest.

  S výsledkem jsem maximálně spokojen, skoro se teď nepoznám. Rozhodně můžu všem Cleopatra Clinic doporučit a chtěl bych poděkovat panu doktorovi a sestřičkám za skvěle odvedenou práci.

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout zvětšení prsou

  V Cleopatra clinic jsem podstoupila zvetseni prsou a opravdu mohu jen doporučit, konečně mám plný, krásný dekolt , který jsem si vždy přála, pan Doktor Zakout je velmi pečlivý a ochotný a celý jeho tým taktéž, velmi příjemné sestřičky, které se starají po celou dobu pobytu , moc Vám všem děkuji a pokud někdo váháte , určitě běžte, výsledky zde určitě stojí zato ! :-)

  N
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout vyhlazení vrásek

  Ja jsem naprosto spokojena jak s Panem Doktorem Tak se celym personalem dojizdim k nim az ze Svycarska protoze kvalita a pristup je skvela a dojizdet budu mohu jen doporucit

  K
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout modelace prsou

  11.10 jsem u pana doktora Zakouta podstoupila augumentaci poprsí. Chtěla bych moc poděkovat celému týmu sestřiček, které se o mě staraly a speciální díky panu Zakoutovi, který si na mě udělal čas i mimo svou pracovní dobu. Váhate-li, kam na augumentaci,tak mohu pana doktora jedině doporučit,je to opravdu člověk na svém místě a pro své pacientky udělá maximum. Takže ještě jednou děkuji mockrát!

  M
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout Gynekomastie

  Skvělý přístup pana doktora i sestřiček, všichni jsou milí a vstřícní. Výsledek operace je perfektní.

  Lékař: MUDr. Taisir Zakout zvětšení prsou

  Tento týden jsem si byla splatit svůj sen . Z mých 70A mám dokonalý plný hrudník 70C. Před zákrokem jsem měla obavy , jestli se mi budou prsa líbit , nebudou moc velké nebo malé , ale dnes jsem je spatřila a mohu jen říct ,že jsem se do nich zamilovala . Pán Doktor má ruky ze zlata . Celý den jen chodím kolem zrcadla a musím se prohlížet . Mic děkuji

  E
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout modelace prsou

  Přes týdnem jsem podstoupila již druhou operaci zvětšení prsou po jedenácti letech u pana doktora Zakouta. Velmi profesionální přístup. Mohu doporučit všem. Za mě maximální spokojenost.

  L
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout estetická chirurgie

  U pana doktora Zakouta jsem podstoupila zvětšení prsou, z nulek mám konečně plné a přirozené trojky. Pan doktor mi vše podrobně vysvětlil celý tým na cleopatře se choval velice profesionálně a vstříčně. Mohu všem vřele doporučit pokud se někdo rozhoduje zda operaci podstoupit či nikoli tak holky běžte vřele do toho konečně mám sebevědomí které mi tak dlouho chybělo, a věřte že pan doktor i Vám splní Váš sen. Vřele doporučuji špička ve svém oboru.

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout Jiný

  Před několika dny jsem podstoupil obřízku, ze zdravotních důvodů.
  Moje zkušenost je skvělá! Během konzultace jsem dostal všechny podstatné informace a dohodli jsme se na způsobu realizace a termínu.
  V den operace proběhlo vše přesně tak, jak bylo domluveno. Všichni jsou naprosto skvělí, precizní, ochotní a hlavně profesionálové.
  A sestřičky jsou skvělé a krásné.
  Celkový výsledek mě nadchnul, jsme naprosto spokojený a můžu všem jen doporučit.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Tyršova 9/1832, Ostrava 70200 Zobrazit v Goole Maps
MG Medical Center Popská 11/222 (Ambulance), Opava 74601 Zobrazit v Goole Maps
Dům zdraví Karvinská 5A/1534 (Ambulance), Havířov 73601 Zobrazit v Goole Maps
Poliklinika Dr. Martínka 7 (Ambulance), Ostrava 70030 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Související vyhledávání