Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

(15 názorů)

DOPŘEJTE SI LUXUS Péče o tělo a zlepšování Vašeho zevnějšku a vašich křivek, jsou základem úspěchu jak vypadat a cítit se co nejlépe. V současnosti jsou muži, stejně jako ženy, vystaveni společenském... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

Tyršova 9/1832

70200 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

MG Medical Center Popská 11/222 (Ambulance)

74601 , Opava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

Dům zdraví Karvinská 5A/1534 (Ambulance)

73601 , Havířov , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

Poliklinika Dr. Martínka 7 (Ambulance)

70030 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

DOPŘEJTE SI LUXUS
Péče o tělo a zlepšování Vašeho zevnějšku a vašich křivek, jsou základem úspěchu jak vypadat a cítit se co nejlépe. V současnosti jsou muži, stejně jako ženy, vystaveni společenskému tlaku a nekompromisním požadavkům na svůj vzhled.

S námi máte krásu na dosah.

Naše soukromá klinika se specializuje na kosmetické, plastické zákroky a operace již 16 let. Najdete u nás vysoce kvalifikované a zkušené plastické chirurgy s atestací v oboru a mnohaletými dobrými zkušenostmi v oboru estetické medicíny. Využití nejnovějších léčebných metod v naší každodenní práci je založena na příslušné vysoké úrovni odborných znalostí a zkušeností.

Můžeme Vám nabídnout téměř všechno, co je nyní v oboru estetické chirurgie a lékařství vůbec možné. Ještě více: V každé oblasti pracujeme na nejlepší individuální léčebný plán pro každého klienta.

Estetická medicína a kosmetická chirurgie dnes vyžadují všestrannost a pružnost. Máme velký počet léčebných možností, ze kterých můžeme vybírat jednotlivé ideální koncepty. Klinika se nachází v centru Ostravy vedle hotelu Imperiál. Rozléhá se ve třech patrech budovy na ulici Tyršova 9 Součástí kliniky je recepce, čekárna, ambulance, operační sál a nadstandardní pokoje pro pooperační péči. Působíme také jako školící pracoviště. MUDr. Taisir Zakout je certifikovaný školitel metody Happy-lift - pro lékaře v celé české republice.

Naším největším přáním a cílem je, aby byl každý náš klient spokojený s výsledkem ošetření a provedeného zákroku, jako i s dobrým pocitem z profesionálního a milého přístupu našeho personálu. Rádi vám poradíme a postaráme se, abyste se u nás cítili jako doma.

Profesionální přístup a vysoká kvalita služeb za rozumnou cenu jsou naší prioritou.

Naším klientům nabízíme kvalitní služby profesionálních odborníku, kvalifikovaný personál. Ke každému klientovi máme osobní individuální přístup a naši diskrétnost. Tyto benefity oceňují nejen klienti z celé české republiky, ale i ze zahraničí.

Kráse se věnujeme s láskou a nadšením.

Zákroky

 • Liposukce - odsávání tuku
 • Plastická operace prsou - zmenšení / modelace
 • Plastická operace prsou - zvětšení
 • Operace horních víček
 • Operace dolních víček
 • Face lifting
 • Happy lift - vypnutí obličeje speciální nití
 • Laser frakční
 • Vrásky - injekční korekce
 • Plastická operace břicha - odstranění nadbytku kůže a tuku
 • Pocení - léčba
 • Pohlavní orgány - ženy - zmenšení malých stydkých pysků
 • Pohlavní orgány - ženy - zmenšení velkých stydkých pysků
 • Mesoterapie
 • Prsa - muži - plastická operace prsou / gynekomastie
 • Prsa - muži - plastická operace prsou / transsexualismus
 • Pohlavní orgány - muži
 • Uší odstálé
 • Nos - plastická operace nosu
 • Manuální lymfodrenáž
 • Přístrojová lymfodrenáž
 • Konzultace
Více

Vyšetření

 • Konzultace

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout zvětšení prsou

  V Cleopatra clinic jsem podstoupila zvetseni prsou a opravdu mohu jen doporučit, konečně mám plný, krásný dekolt , který jsem si vždy přála, pan Doktor Zakout je velmi pečlivý a ochotný a celý jeho tým taktéž, velmi příjemné sestřičky, které se starají po celou dobu pobytu , moc Vám všem děkuji a pokud někdo váháte , určitě běžte, výsledky zde určitě stojí zato ! :-)


  N
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout vyhlazení vrásek

  Ja jsem naprosto spokojena jak s Panem Doktorem Tak se celym personalem dojizdim k nim az ze Svycarska protoze kvalita a pristup je skvela a dojizdet budu mohu jen doporucit


  K
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout modelace prsou

  11.10 jsem u pana doktora Zakouta podstoupila augumentaci poprsí. Chtěla bych moc poděkovat celému týmu sestřiček, které se o mě staraly a speciální díky panu Zakoutovi, který si na mě udělal čas i mimo svou pracovní dobu. Váhate-li, kam na augumentaci,tak mohu pana doktora jedině doporučit,je to opravdu člověk na svém místě a pro své pacientky udělá maximum. Takže ještě jednou děkuji mockrát!


  M
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout Gynekomastie

  Skvělý přístup pana doktora i sestřiček, všichni jsou milí a vstřícní. Výsledek operace je perfektní.


  Lékař: MUDr. Taisir Zakout zvětšení prsou

  Tento týden jsem si byla splatit svůj sen . Z mých 70A mám dokonalý plný hrudník 70C. Před zákrokem jsem měla obavy , jestli se mi budou prsa líbit , nebudou moc velké nebo malé , ale dnes jsem je spatřila a mohu jen říct ,že jsem se do nich zamilovala . Pán Doktor má ruky ze zlata . Celý den jen chodím kolem zrcadla a musím se prohlížet . Mic děkuji


  E
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout modelace prsou

  Přes týdnem jsem podstoupila již druhou operaci zvětšení prsou po jedenácti letech u pana doktora Zakouta. Velmi profesionální přístup. Mohu doporučit všem. Za mě maximální spokojenost.


  L
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout estetická chirurgie

  U pana doktora Zakouta jsem podstoupila zvětšení prsou, z nulek mám konečně plné a přirozené trojky. Pan doktor mi vše podrobně vysvětlil celý tým na cleopatře se choval velice profesionálně a vstříčně. Mohu všem vřele doporučit pokud se někdo rozhoduje zda operaci podstoupit či nikoli tak holky běžte vřele do toho konečně mám sebevědomí které mi tak dlouho chybělo, a věřte že pan doktor i Vám splní Váš sen. Vřele doporučuji špička ve svém oboru.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout Jiný

  Před několika dny jsem podstoupil obřízku, ze zdravotních důvodů.
  Moje zkušenost je skvělá! Během konzultace jsem dostal všechny podstatné informace a dohodli jsme se na způsobu realizace a termínu.
  V den operace proběhlo vše přesně tak, jak bylo domluveno. Všichni jsou naprosto skvělí, precizní, ochotní a hlavně profesionálové.
  A sestřičky jsou skvělé a krásné.
  Celkový výsledek mě nadchnul, jsme naprosto spokojený a můžu všem jen doporučit.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout Jiný

  U tohoto lékaře rychlá konzultace vlivem nízkých cen, kde mi nic nebylo vysvětleno pořádně. Na operační sál přišel rozespalý, šlo vidět že právě vstal z bytu co měl nahoře. Říkal, že si poradí a operoval co jsem vůbec nechtěl, špatně jsme si to vysvětlili. Vyhozené peníze a reoperace jinde.

  MUDr. Taisir Zakout


  Jedná se o nepravdivé a účelové pomluvy. Jednak pan doktor nebydlí v byte nad klinikou,tento byt je vyhrazený pro pacienty a jejích doprovod. Konzultace u pana doktora trvá obvykle kolem půl hodiny,kde je vše řádně vysvětleno a pacient se může zeptat na cokoliv. V den operace lékař nejdříve provádí focení a přesné malovaní operačního pole a pacient může sdělit své poslední připomínky a teperve poté je doprovázen na operační sál,kde je v péči anesteziologického týmu. Operující lékař se dostaví až po uspání pacienta. Takže celý příběh,který tady tento člověk popisuje je trapně vymyšlený.


  L
  Lékař: MUDr. Taisir Zakout zvětšení prsou

  Nedávno jsem podstoupila agmentaci prsou u pana doktora Zakouta. Nikdy jsem nebyla spokojená s velikostí a hlavne s tvarem. Můj požadavek na pana doktora byl, aby byla prsa větší, ale přitom vypadala i nadále přirozeně. Pan doktor stoprocentně vyhověl mému požadavku a vytvořil mi opravdu nádherná prsa. Konečně mám prsa po kterých jsem vždy toužila. Vedle sikovnosti pana doktora Zakouta, ocenuji take profesionální přístup. Padá doktor a mohu vřele doporučit.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu