(22 názorů)

DOPŘEJTE SI LUXUS Péče o tělo a zlepšování Vašeho zevnějšku a vašich křivek, jsou základem úspěchu jak vypadat a cítit se co nejlépe. V současnosti jsou muži, stejně jako ženy, vystaveni společenském... Více

Tyršova 9/1832, Ostrava-Jih

70200, Ostrava, moravskoslezský

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

MG Medical Center Popská 11/222 (Ambulance)

74601, Opava, moravskoslezský

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

Dům zdraví Karvinská 5A/1534 (Ambulance)

73601, Havířov, moravskoslezský

Poliklinika Dr. Martínka 7 (Ambulance), Ostrava-Jih

70030, Ostrava, moravskoslezský

DOPŘEJTE SI LUXUS
Péče o tělo a zlepšování Vašeho zevnějšku a vašich křivek, jsou základem úspěchu jak vypadat a cítit se co nejlépe. V současnosti jsou muži, stejně jako ženy, vystaveni společenskému tlaku a nekompromisním požadavkům na svůj vzhled.

S námi máte krásu na dosah.

Naše soukromá klinika se specializuje na kosmetické, plastické zákroky a operace již 16 let. Najdete u nás vysoce kvalifikované a zkušené plastické chirurgy s atestací v oboru a mnohaletými dobrými zkušenostmi v oboru estetické medicíny. Využití nejnovějších léčebných metod v naší každodenní práci je založena na příslušné vysoké úrovni odborných znalostí a zkušeností.

Můžeme Vám nabídnout téměř všechno, co je nyní v oboru estetické chirurgie a lékařství vůbec možné. Ještě více: V každé oblasti pracujeme na nejlepší individuální léčebný plán pro každého klienta.

Estetická medicína a kosmetická chirurgie dnes vyžadují všestrannost a pružnost. Máme velký počet léčebných možností, ze kterých můžeme vybírat jednotlivé ideální koncepty. Klinika se nachází v centru Ostravy vedle hotelu Imperiál. Rozléhá se ve třech patrech budovy na ulici Tyršova 9 Součástí kliniky je recepce, čekárna, ambulance, operační sál a nadstandardní pokoje pro pooperační péči. Působíme také jako školící pracoviště. MUDr. Taisir Zakout je certifikovaný školitel metody Happy-lift - pro lékaře v celé české republice.

Naším největším přáním a cílem je, aby byl každý náš klient spokojený s výsledkem ošetření a provedeného zákroku, jako i s dobrým pocitem z profesionálního a milého přístupu našeho personálu. Rádi vám poradíme a postaráme se, abyste se u nás cítili jako doma.

Profesionální přístup a vysoká kvalita služeb za rozumnou cenu jsou naší prioritou.

Naším klientům nabízíme kvalitní služby profesionálních odborníku, kvalifikovaný personál. Ke každému klientovi máme osobní individuální přístup a naši diskrétnost. Tyto benefity oceňují nejen klienti z celé české republiky, ale i ze zahraničí.

Kráse se věnujeme s láskou a nadšením.

Zákroky

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Ladislav Lukáč

Praktický Lékař, Ortoped, MUDr.

• Laco je skvělý doktor a výborný člověk
      Manželka podstoupila léčbu kolene a nebo již několik měsíců co to je bolest.Js jsem absolvoval léčbu zánětu šlach na ruce jeho laserem a ruka je jako nová.Doporucuji vřele všem nemocným.
      R.Decky

• M

Vynikající zkušenost s léčbou kloubů pomocí kmenových buněk u pana doktora Lukáče. Mohu jen vřele doporučit. Zákrok jsem podstoupila v říjnu 2013. Léčba kyčelního a kolenního kloubu artrózy 3-4 stupně proběhla úspěšně. Krátkou dobu po zákroku se můj stav neuvěřitelně zlepšil. Můžu opět bez bolestí chodit. Po několika letech a zejména po posledních 3 měsících silných bolestí ve dne i v noci, jsem se konečně vyspala. Nečekala jsem tak vynikající výsledek. Doufala jsem alespoň v mírnou úlevu od bolestí. Dozvěděla jsem se, že v mém pokročilém věku 80 let a u artróz v takovém stupni je úspěšnost nejistá. Výsledek je však neuvěřitelný. Moc mi to pomohlo. Jsem nyní úplně bez bolestí. Považuji to za zázračnou metodu a velmi to všem doporučuji.
      Obávala jsem se podstoupit jakýkoliv zákrok, neboť od kamarádek které podstoupily operaci kloubní náhrady, jsem se doslechla, že jim výměna kloubu nepomohla, ba naopak stav se jim velmi zhoršil a už se to nedá vrátit.
      Doslechla jsem se o nové metodě léčby pomocí kmenových buněk a rozhodla jsem se to zkusit v naději, že pokud by to nepomohlo tak alespoň to nebude horší. Dámy pokud trpíte a obáváte se tak jako já, dodejte si odvahu a jděte na to. Mně to moc pomohlo, a i kdyby to bylo alespoň na nějaký čas, stojí to za to. Držím všem palce, ať vám to taky vyjde.
      Velmi si cením osobního vřelého přístupu pana doktora Lukáče, který mně vše trpělivě vysvětlil a o všem ne informoval, kontaktoval také osobně po zákroku a zajímal se, o to jak se mi daří.
      Pana doktora si velmi vážím za jeho příjemné jednání a úspěšný zákrok, jsem mu velmi vděčná.
      Touto cestou mu velmi děkuji.

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře

• Taisir Zakout

Plastický Chirurg, MUDr.

Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

S výsledkem operace nejsem spokojená. Ani komunikace s panem doktorem a sestřičkama nebyla uspokojivá. Zvažuji reoperaci, ale jinde. Nepředpokládám že by se pan doktor se mnou o tom bavil. Mrzí mě to, raději bych psala úplně jinou recenzi.

• M
      Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. OstravaSlužby: Liposukce boků

Dnes jsem absolvovala lipo boků na Claopatra Clinic u Mudr. Zakouta. Maximální spokojenost. Bez čekání, bez zbytečných prodlév, všechny dotazy zodpovězeny, a za hodinu a půl jsem byla hotová i s cestou :-) Pan doktor je sympatický, během zákroku jsem si s ním a sestřičkou povídala, o žádné velké bolesti nemůže být řeč. V minulosti jsem už absolvovala lipo břicha v ca v jiném zařízení, a bolestivost i přístup byly nesrovnatelně horší. Doporučuji tedy jednoznačně Cleopatra Clinic :-)

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře