Zobrazit lékaře

Fakultní nemocnice Ostrava využívá k léčbě špičkové přístrojové vybavení, sleduje moderní trendy, má k dispozici náročné a účinné léčebné programy. Více

Fakultní nemocnice Ostrava

17. listopadu 1790, Poruba

708 52, Ostrava, moravskoslezský

Nejbližší zařízení

• Radek Sýkora

Urolog, MUDr.

• B

Ochotný vstřícný na všechny otazky odpověděl umí naslouchat byl jsem velice spikojeny a můžu doporučit

• Jiří Szeliga

Ortoped, MUDr.

• M
      Umístění: Fakultní nemocnice OstravaSlužby: řezná rána malíčku prstu

Velmi nepříjemné a arogantní vystupování již při mém příchodu do ordinace. Pan doktor neodpověděl na pozdrav, ani nezvedl zrak z obrazovky počítače. S nezájmem se zeptal "co vám je" a po mé odpovědi již dál moc nekomunikoval. Aniž by se zvedl od pracovního stolu, stanovil diagnózu rychlým pohledem ve chvíli, když mi sestřička ošetřovala zranění. Na můj dotaz ohledně případného krvácení pohrdavě odpověděl "na to fakt nevykrvácíte". O následné léčbě jsem nebyl dostatečně informován, až při čtení lékařské zprávy jsem byl překvapen, jelikož o spoustě věcí se v ordinaci nezmínil. Pana Szeligu nemohu v žádném případě doporučit, je to jen další neprofesionální lékař, kterého nebaví jeho práce. MARTIN BOROVEC

• L
      Umístění: Fakultní nemocnice OstravaSlužby: Úraz nohy

K panu Szeligovi jsem se dostal po těžkém úrazu nohy, operoval mě a od té doby k němu docházim na kontrolu (cca dva roky).
      Během této doby jsem od pana doktora neslyšel jedinou ironickou poznámku, nebyl arogantní a další věci psány výše. Lékaře chválím a doporucuji.
      Kučerík Jakub

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře