Zobrazit lékaře

Fakultní nemocnice Ostrava využívá k léčbě špičkové přístrojové vybavení, sleduje moderní trendy, má k dispozici náročné a účinné léčebné programy. Více

Fakultní nemocnice Ostrava

17. listopadu 1790

708 52 , Ostrava , moravskoslezský

Nejbližší zařízení

• Radek Sýkora

Urolog, MUDr.

• L
      Umístění: Fakultní nemocnice OstravaSlužby: Jiný

K panu Sýkorovi chodím pravidelně již několik let.Dovolím si tvrdit,že jsem se v Ostravě doposud nesetkala s lepším urologem.Vždy vše důkladně vysvětlí tak,abych situaci porozuměla a probere semnou i postupy další léčby.
      Také oceňuji jeho velice vlídný a lidský přístup.Mohu jen doporučit !

• B

Ochotný vstřícný na všechny otazky odpověděl umí naslouchat byl jsem velice spikojeny a můžu doporučit

• Jiří Szeliga

Ortoped, MUDr.

• J
      Umístění: Fakultní nemocnice OstravaSlužby: Jiný

Byla jsem na kontrole po zlomenině stehenní kosti, nastaly nějaké komplikace, pan doktor mě poslal na potřebná vyšetření a potom mi podrobně vysvětlil můj stav a naordinoval léčbu.Nohu mi ošetřili v ordinaci a na domácí léčení jsem obdržela potřebné recepty, celou dobu vyšetření byl pan doktor komunativní a a na každý dotaz odpověděl.Byla jsem velice spokojená a pana doktora bych vřele doporučila. Při minulých kontrolách jsem měla s doktorkou špatnou zkušenost

• M
      Umístění: Fakultní nemocnice OstravaSlužby: řezná rána malíčku prstu

Velmi nepříjemné a arogantní vystupování již při mém příchodu do ordinace. Pan doktor neodpověděl na pozdrav, ani nezvedl zrak z obrazovky počítače. S nezájmem se zeptal "co vám je" a po mé odpovědi již dál moc nekomunikoval. Aniž by se zvedl od pracovního stolu, stanovil diagnózu rychlým pohledem ve chvíli, když mi sestřička ošetřovala zranění. Na můj dotaz ohledně případného krvácení pohrdavě odpověděl "na to fakt nevykrvácíte". O následné léčbě jsem nebyl dostatečně informován, až při čtení lékařské zprávy jsem byl překvapen, jelikož o spoustě věcí se v ordinaci nezmínil. Pana Szeligu nemohu v žádném případě doporučit, je to jen další neprofesionální lékař, kterého nebaví jeho práce. MARTIN BOROVEC

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře