Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Ortopedie privátní kliniky Ort-At.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

Obecné skóre

  P
  Ověřený profil
  MUDr. Jaroslav Husták Jiný

  Neuvěřitelné chování. S dcerou jsem navštívila doktora poté, co pediatrem bylo vyhodnoceno, že je žádoucí vyšetření na ortopedii. Pan doktor byl jiného názoru a dal to jasně najevo. Dceru urazil během první minuty, simuluje, moc se řeší a vymýšlí si. Obě dvě nás vyzval k sundání respirátoru. Spadla mi čelist, z takového chování. Být zaměstnancem, tak letí na minutu. Ale je to soukromník, který může co chce a jak chce, pro mě to není doktor, ale sociopat. Sestřičky hodné a milé

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  C
  MUDr. Jaroslav Husták Jiný

  Skvělý přístup pana doktora, výborná komunikace a vysvětlení příčin mého problému. S léčbou teprve začínáme, ale po prvním vyšetření panu doktorovi plně důvěřují. Samozřejmě musím uvést i skvělý přístup sestřičky. Děkuji Charlotta Bošková

  M
  MUDr. Jaroslav Husták Jiný

  Arogantní přístup MUDr. Hustáka je až zarážející a od člověka tohoto formátu neočekávaný. Mohla bych detailně popsat svou zkušenost, ale k čemu by to bylo......za sebe tedy jen pár slov k panu doktorovi a myslím, že zdaleka nejsem sama, kdo jej takto vnímá a podobnou zkušenost....."opravdová profesionalita kvalitního ortopeda, potažmo každého lékaře je i o vlastním překročení svého velkého ega a nacítění se na pacienta, který se na Vás obrací s důvěrou v to, že s ním budete jednat ve všech aspektech jednání s úctou a nebudete snižovat jeho subjektivní vnímání problému či bolesti". Toť k panu doktorovi. Ostatní personál usměvavý, příjemný a ochotný.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  E
  Ověřený profil
  MUDr. Jaroslav Husták Jiný

  Mudr.Hustak mě postavil znovu na nohu. A to jsem zcela obyčejný člověk. Po dvou zákrocích ob měsíc. Meniskus, ulomená kost,natržený zadní zkřížený vaz a plastika předního zkříženého vazu. S celým personálem jsem byla neskutečně spokojená. Milý přístup při každé kontrole, anesteziolog při operacích, sestřičky na pooperačním. Takhle nějak si představuji kvalitní lékařské ošetření a péči. I přes komplikace trombozy v lýtku nyní znova běhám a jsem za vše neskutečně vděčná. Vřele doporučuji.


  N
  Ověřený profil
  MUDr. Jaroslav Husták

  S přístupem pana doktora jsem nebyla vůbec spokojená. Na papíry od doktorky, která mě na ortopedii poslala, se ani nepodíval. Nenechal mě vysvětlit celý můj problém. Vyšetřil mě rychlostí blesku a byl nepříjemný. Opět jsem se snažila říct, jaký je můj problém, ale ignoroval mě. Napsal mi zprávu, ve které byl jeho názor, tak mi to teda řekl. Prvně mi pověděl, že mi nebude vysvětlovat, co mi je. Nakonec mi otráveně řekl, že mám asi namoženou nohu a uvedl to na příkladu. Příklad byl o tom, že jsem byla na horách, ale jelikož nemám kondičku, tak jsem si tu nohu přemohla. Když jsem se ozvala, že sportuji (bojový sport cca 4 roky, ale ne závodně) opět mě ignoroval. Na tuto kliniku už nevkročím.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Ověřený profil
  MUDr. Jaroslav Husták vyšetření pohybového systému

  Arogantní doktror, který místo aby odpověděl na pozdrav se ani neotočil na židličce a přepočítaval nejspíš účtenky od pacientů kolik dnes vydělal.
  Naprosto neprofesionální přístup u vyšetření mého kolene a kyčle.
  Neuběhla snad ani minuta a pan doktror mi sdělil, že jsem nevyšetřitelný a že mi nemůže nijak pomoci. Snažil jsem se spolupracovat ale neměl se mnou ani 2 minuty trpělivosti, takže jsmě se rozloučili.
  Možná odborník, ale člověk hrozný. Prý se nedá pracovat v takovém dusnu a proto se mnou nebude strácet čas. Však v čekárně je dalších lidí dost s plnýma obálkama tak co...

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  K
  Ověřený profil
  MUDr. Jaroslav Husták plastika předního křížového vazu

  Byl jsem na operaci s předním křížovým vazem u pana Hustáka, spokojený moc nejsem, po operaci se mi v koleně usadil zánět a to bylo docela peklo, nohu mám i 8 měsíců po operaci stále v hroším stavu než před operací. Stát se může nezaviněně leccos, to nechci hodnotit proč to nedopadlo dle představ, ale pooperační péče či asistence by dle mého měla od doktora vypadat úplně jinak, zvlášť když pacient trpí a průběh není ideální. S odstupem času řeknu, že bych na zákrok nejraději vůbec nešel a navíc to vypadá že tam ten nový vaz ani nedrží či není.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Šenovská 1829, Petřvald 73541 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna