ORT-ART, spol. s r.o.

Ortopedie privátní kliniky Ort-At. Více

ORT-ART, spol. s r.o.

Šenovská 1829

73541 , Petřvald , moravskoslezský

Ortopedie privátní kliniky Ort-At.

Nejbližší zařízení

• Martin Sedláček

Chirurg,

• A

Vstřícný a chápající odborný lékař,zajímající se i o celkový stav pacienta nejen po stránce fyzické,ale i psychické.Doporučuji.

• Jaroslav Husták

Ortoped, MUDr.

• N
      Umístění: ORT-ART, spol. s r.o.

S přístupem pana doktora jsem nebyla vůbec spokojená. Na papíry od doktorky, která mě na ortopedii poslala, se ani nepodíval. Nenechal mě vysvětlit celý můj problém. Vyšetřil mě rychlostí blesku a byl nepříjemný. Opět jsem se snažila říct, jaký je můj problém, ale ignoroval mě. Napsal mi zprávu, ve které byl jeho názor, tak mi to teda řekl. Prvně mi pověděl, že mi nebude vysvětlovat, co mi je. Nakonec mi otráveně řekl, že mám asi namoženou nohu a uvedl to na příkladu. Příklad byl o tom, že jsem byla na horách, ale jelikož nemám kondičku, tak jsem si tu nohu přemohla. Když jsem se ozvala, že sportuji (bojový sport cca 4 roky, ale ne závodně) opět mě ignoroval. Na tuto kliniku už nevkročím.

• Umístění: ORT-ART, spol. s r.o.Služby: vyšetření pohybového systému

Arogantní doktror, který místo aby odpověděl na pozdrav se ani neotočil na židličce a přepočítaval nejspíš účtenky od pacientů kolik dnes vydělal.
      Naprosto neprofesionální přístup u vyšetření mého kolene a kyčle.
      Neuběhla snad ani minuta a pan doktror mi sdělil, že jsem nevyšetřitelný a že mi nemůže nijak pomoci. Snažil jsem se spolupracovat ale neměl se mnou ani 2 minuty trpělivosti, takže jsmě se rozloučili.
      Možná odborník, ale člověk hrozný. Prý se nedá pracovat v takovém dusnu a proto se mnou nebude strácet čas. Však v čekárně je dalších lidí dost s plnýma obálkama tak co...

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře