Doporučení pediatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Ostrava

• „Já a všechny mé 4 děti máme s paní doktorkou Kotrčovou velmi dobrou zkušenost a jsem velice ráda, že jsme k ní mohli přestoupit a naladit se jiným směrem než (jak to bývá) výhradně alopatickým. Co se týká léčby, jsem naopak nadšená, že ji prodiskutujeme a je zde možnost volit z alternativních metod a lituji, že jsem u svého nejstaršího syna tento způsob ani nevyhledávala. Dnes se "neléčíme" jinak než homeopatiky a bylinkami a je také pravda, že jsme dost zásadně změnili jídelníček, čemuž připisuji obrovský ústup nemocnosti i alergií v celé mé rodině. Paní doktorce a také skvělé a vždy usměvavé sestřičce za vše mockrát děkuji a vždy se na setkání těším. Lenka Kutláková Více

Příborská 27, Ostrava Mapa

• Pediatr, Dermatolog

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• „Paní doktorka je skvělý člověk, skvělá lékařka, empatická, ochotná, k dětem i rodičům velmi milá, stejně jako její sestřička. S dvojčaty k ní docházíme již 13 let a vždy jsem byla maximálně spokojená. Nejsou zde žádná ale... Více

Hlavní třída 1196/27a, Ostrava Poruba, Ostrava Mapa

• „K paní doktorce chodíme s dcerkou chvíli, ale jsme velice spokojeni. Paní doktorka je pečlivá, zajímá se - ptá se, poradí - nic nenutí. Je empatická, a k dětem má krásný vztah. Více

Horymírova 2910/1, Ostrava-Zabřeh Mapa

Pedicor - MUDr. Radana Osmančíková

• „dlouhodobá spokojenost s péči a snahou pomoci vyřešit problém, jako bonus skvělá sestřička , která vše zvládá a snaží se i přes nával práce vše maximálně rychle vyřešit! Více

Bankovní 6/1826, Ostrava Mapa

Prakt. lékař pro dospělé, děti, dorost

• „Je velmi dobra,srdečně doporučuji,zbytečně děti nezatěžuje a hlavně hleda přičiny.Náš Kubík se má jak v bavlnce,k tomu je velmi přijemna i sestra,poradi ve všem.....pa Petra Š Více

Čáslavská 1176, Bohumín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou,jsme spokojení.Vždy nám dobře poradila,což se týkalo už nemoci,kojení či jiných starostí maminek a dětí.A když Mucosolvan nezabíral,tak se snažila najít jinou alternativu.My jsme prozatím s dcerkou spokojené.A paní sestřička je taky super!!!Vždy jsou milé a ochotné!!! Více

Nerudovo nám. 614, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je báječná! Trpělivá, vstřícná a pečlivá. Nemohu jinak než doporučit. Opravdu je to lékařka na svém místě! Více

Volgogradská 2434/147, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Moc hodný a přátelský pediatr, na děti velmi hodný a k rodičům má milý přístup, vše vysvětli a odpoví na otázky. Jsem ráda, že k němu chodíme a klidně bych za ní dojížděla i 70 km. Více

Olbrachtova 19, Ostrava Mapa

• „Paní doktorka nemá chybu

Francouzská 1016, Kopřivnice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší doktorka jakou jsme mohli pro děti vybrat. Ochotná, vstřícná, milá, zkušená a znalá a vždy nám pomohla.Kuboš Více

Revoluční 531, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pan doktor, je velice inteligentní a rozvážný člověk. Jeho péče je velmi kvalitní i přesto ,že se v ordinaci zdržíte pár minut. Pracuje svižně a k věci, oceňuji lidský přístup. Děti - obě ho mají rády. Vždy dostaneme nějakou pozornost. Je ochotný i mimo pracovní dobu dpovědět na telefonický dotaz, jednou jsem mu volala i do Finska!!!Sestřičky usměvavé, příjemné, výborná domluva s celým týmem ordinace. Vřele doporučuji! Více

Nová cesta 531, Bílovec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší paní doktorka v Ostravě, má mě v péči už od narození a lepší bych nenašla, má citlivý přátelský přístup, do ordinace chodím ráda a vím že udělá všechno pro mé zdraví. Sestřičky jsou obětavé a hodné, vřele doporučuji. Více

B. Martinů 812, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je dobrá a hodná.Pokazde máme problém hned se na to podívat a zkontroluje,i když je to malá věc,se kterou chodím za ní.Nevymenila bych doktorku. Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Nejlepší paní doktorka, jakou jsme si mohli přát, milá, vstřícná, pečlivá, stejně tak je skvělá i paní sestřička. Neměnili bychom. Více

Dolní 101, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá lékařka, s perfektním přístupem k dětem. Vždy vše vysvětlí. Děkuji jí za to jak se stará o moje děti, A že díky ní, jsme včas přišli na to jak moc vážně je postižená dcera. Nikdy jsem neslyšela to se vám jenom zdá, jste zdravotník tak ve všem vidíte něco špatně, tak jak od jiných lékařů , ke kterým nás posílala když bylo potřebo. Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Nejužasnější človíček na tomto světě jsem ji hodně moc vděčná a za veškerou péči od srdce děkuji mé děti ji také hodně moc obdivuji a děkuji Ševelová Více

Zdrav. středisko 581, Petrovice u Karviné Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Naprostá spokojenost, výborný přistup a skvělé znalosti.

Partyzánská 4, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Dnes jsme navstivili pani doktorku, jelikoz nase pani doktorka mela dovolenou. Pani doktorka je velmi mila, vse vysvetli, syn i ja jsme odchazeli s uzasem. Venovala se nam opravdu precizne. Sestricka taktez mila, vsticna. Takove lekarky se vidi opravdu pomálu. Více

gen. Svobody ZŠ, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka a paní sestřička jsou příjemní, hodní a milí jsme s nimi spokojeni. Doporučuji všem. A hlavně paní sestřičce a paní doktorce doporučuji ať se jím Nadále pěkně pracuje a ať se jím v té ordinaci líbí. Více

Fryčovická 206, Brušperk Mapa