Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Astrid Šuláková
Fakultní nemocnice Ostrava

17. listopadu 1790/5, Ostrava

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Paní doktorka mému dítěti pomohla a zdravotní problém časem vyřešila. Hlavně oceňuji, že předem vysvětlila, co bude dělat a dítě se vyšetření nebálo.

     • Fakultní nemocnice Ostrava Jiný  • 

  • M

    Velice milá paní doktorka, byla jsem u ní s dcerou poprvé. Paní doktorka má profesionální přístup. Byla ochotná nám vše dopodrobna vysvětlit. Velká spokojenost

     • Fakultní nemocnice Ostrava Jiný  • 

  • M

    Paní doktorka Astrida Šuláková je opravdový odborník na svém místě. Na vyšetření u ní se vyplatí počkat si i přes delší čekací dobu. To co Vás čeká na místě je nevídané - její profesionální vystupování, oborné znalosti a ochota vše pacientovi i rodičům vysvětlit jsou skvělé. Paní doktorce plně důvěřuji a vážím si jejího skvělého přístupu. Ordinace je vždy čistá a na zdravotnické zařízení velmi příjemně zařízená. Sestřička je také vždy moc milá a snaží se, aby pacienta odběry krve bolely co nejméně.

     • Fakultní nemocnice Ostrava Jiný  • 

  • A

    Bohužel si na setkání s paní doktorkou nepamatuji, protože jsem byla ještě miminko, ale tato paní doktorka mi zachránila život, protože jako jediná odhalila alergii na mléko! Nebýt toho, že v poslední chvíli odhalila příčinu, už tu třeba nejsem! Upřímně nechápu negativní názory na paní doktorku. Se synem tam jdu 2.6. Na podezření na celiakii a jsem na ni docela zvědavá. Věřím, že v době pandemie má toho víc, než dost, takže je pochopitelné, že ne vždy se dokáže usmívat... Snad tedy budeme patřit mezi tu skupinu s pozitivním hodnocením lékařské kapacity

     • Fakultní nemocnice Ostrava Jiný  • 

  • S přístupem paní doktorky jsem nebyla spokojena. Lékařka vystupuje nepříjemně, jak ke mně, tak k dítěti. Ke tříleté dceři se, mám-li to vyjádřit mírně, chovala nelaskavě. K lékařskému řešení problému nemám výhrad, ale přístup při vyšetření byl velmi necitlivý. Dcera se v ordinaci rozplakala a byla prakticky nevyšetřitelná.
    Jsem přesvědčená, že při příjemnějším vystupování a troše trpělivosti by k tomuto nedošlo (o několik minut předcházející vyšetření na sono s jiným lékařem bylo naprosto bez problémů).

    Trocha trpělivosti a empatie k dětským pacientům by neškodila.

     • Fakultní nemocnice Ostrava Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní doktorce se vyhněte obloukem, možná má skvělé odborné znalosti , ale k dětem i rodičům VELMI nepříjemná, nevysvětlí a je arogantní. Chodila jsem k ní jako díte cca před 15 lety a odcházeli jsme vždy zdeptaní, bohužel jsem k ní ted dostala se synem... aniž by ho viděla vytáhla na mě nejhorší možnou variantu ... okamžitě jsem si našla jiného gastroenteorologa.

     • Fakultní nemocnice Ostrava Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Nedoporučuji k této doktorce chodit. Pokud možno vyhněte se ji obloukem. Největší problém u ní byl, když jsem žádal o potvrzení na celiakii mého bratra a jelikož mu výsledky dopadly na hraně (50/50 - při nedodržování diety se u něj projevují klasické problémy celiaků ale hodnoty byly slabší) odpálkovala mě s tím, že nemám nárok na finanční podporu. Žádal jsem hlavně z důvodu, že pobíráme sociální dávky a každá koruna - se v našem rozpočtu projeví.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Navštěvovali jsme paní doktorku několik let a nikdy jsem se nesetkala,že by byla neochotná tatož nepříjemná.Ba naopak vždy milá,ochotná poradit a její přístup byl vždy na úrovni.Paní doktorko moc děkujeme!!

     •  • 

  • Tato paní doktorka je na svém místě a právem.Vždy pomohla,poradila rozhodně své práci rozumí a také sestřička je velice ochotná.Jsem ráda,že nás k ní doporučili a jen lituji že starší dcera už musí chodit k jinému lékaři.Nějak nám stárne.

     •  • 

  • K paní doktorce jsme docházeli dlouhou dobu.Vždy byla příjemná,milá a vždy všechno vysvštlila.Nikdy nás neodbyla,naopak byla vždy ochotná!! Můžu jen chválit!!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu