Doporučení pediatři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Ostrava

• „Pan doktor Pukovec je borec, vždy jde u něj v ordinaci cítit pohodová atmosféra a děti se ho nebojí a sestřička je milá. Doporučuji Více

Kunín 56, Nový Jičín Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Očkování

2 000 Kč

• „Paní lékařky si velice vážím, je to odborník na svém místě. Nejsem velice duveriva k lékařům, nicméně paní doktorka si získala mou absolutní důvěru, vím, že s ní můžu cokoliv probrat, vyslechne si můj názor, sdělí mi svůj, aniž by mi ho nutila a vždy se na všem rozumně domluvíme. Veškere úkony mi vždy podrobné vysvětlí, zajímá se o stav děti a souvislosti, probere s rodiči možnosti a nemáte pocit, že ji zdrzujete. Nepíše antibiotika už ve dveřích a když už jsme je dostali napsané, bylo to opravdu až ve chvíli, kdy nebyla jiná možnost. Kéž by bylo více takových lékařů, odborníků. A nesmím zapomenout ani na sestřičku, která je také velice milá a empaticka, obě mají úžasný přístup k dětem a jsou skvělý tým. Více

L. Podéště 12/1971, Ostrava Mapa

Dětský lékař - Poruba MUDr. Květoslava Kacířová ,Praktický lékař pro děti a dorost

• „Dneska po pomoci pana doktora po vytrhnutem zoubku- otok,bolesti,nespavost,podrazdenost ,pp tom jak nas i maleho uklidnil,navrhnul lecbu,vse vysvetlil...nezname lepsiho pana doktora.. vybrali jsme si dobre,doporucuji vsem Více

Panelová 1513, Petřvald Mapa

MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost

• Pediatr, Dermatolog

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• „Paní doktorka je skvělý člověk, skvělá lékařka, empatická, ochotná, k dětem i rodičům velmi milá, stejně jako její sestřička. S dvojčaty k ní docházíme již 13 let a vždy jsem byla maximálně spokojená. Nejsou zde žádná ale... Více

Hlavní třída 1196/27a, Ostrava Poruba, Ostrava Mapa

• „K paní doktorce chodíme s dcerkou chvíli, ale jsme velice spokojeni. Paní doktorka je pečlivá, zajímá se - ptá se, poradí - nic nenutí. Je empatická, a k dětem má krásný vztah. Více

Horymírova 2910/1, Ostrava-Zabřeh Mapa

Pedicor - MUDr. Radana Osmančíková

• „5 x návštěva po různých pohotovostních služebach a až na popáté paní doktoktorka zjistila příčinu potíží, lze tedy s nadsázkou řící, že je lepší než čtyři jiní lékaři na naších pohotovostech. Stejné obtíže a jedině paní doktorka mému synovi určila tu správnou diagnózu. Děkuji Více

Obránců míru 1050, Kopřivnice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Před tím, jsem chodila k paní doktorce Formánkové. Když odešla a na její místo přišla paní doktorka Branná, moje mamka tápala, jestli mě má nechat u této doktorky. Nakonec mě nechala a udělala dobře. Sice jsem tehdy bydlela v centru, takže jsem to k ní měla daleko, ale vyplatilo se to. Paní doktorka byla vždy vztřícná a hlavně si své pacienty osobně pamatuje, což je podle mě velmi důležité. Ani jednou nepochybila v diagnoze a když jsem měla osobní problémy, pomohla mi i s nimi, přestože se na ně mohla tak akorát vykašlat. Když přišel můj čas a já si musela hledat dospěláckého lékaře, trvalo mi to dost dlouho, než jsem našla takovou, která by byla přinejmenším stejně skvělá (Mudr. Pavla Klimková - doporučuji!). I sestřička, která mě i bráchu zná od malička je velmi profesionální. Taky správně akční a usměvavá a jedna z mála, která mi je schopná vzít krev a neudělat mi modřinu... Více

Na Druhém 4/358, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem s paní doktorkou moc spokojená, vždycky se nám poctivě věnuje, je milá a s dětmi to umí. Sestřička je také moc příjemná, tak to má prostě vypadat Více

nám. Dr. Brauna 369/6, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „vynikající paní doktorka, s lidským přístupem, všemožně se snaží pacientovi pomoct a poradit a to nejen chemií, ale i "babskými radami" jako jsou bylinkové čaje a zábaly. Je pravda, že si člověk počká, v ordinaci je stále plno, ale stojí to za to, její léčba je precizní. sestřička je rovněž bezvadná. Když na ni vzpomínám, je mi líto že už nejsem dítě :) Více

Hlavní 126, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Je velmi dobra,srdečně doporučuji,zbytečně děti nezatěžuje a hlavně hleda přičiny.Náš Kubík se má jak v bavlnce,k tomu je velmi přijemna i sestra,poradi ve všem.....pa Petra Š Více

Čáslavská 1176, Bohumín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou,jsme spokojení.Vždy nám dobře poradila,což se týkalo už nemoci,kojení či jiných starostí maminek a dětí.A když Mucosolvan nezabíral,tak se snažila najít jinou alternativu.My jsme prozatím s dcerkou spokojené.A paní sestřička je taky super!!!Vždy jsou milé a ochotné!!! Více

Nerudovo nám. 614, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Úžasný přístup pana doktora i sestřiček. Vysvětlí, poradí, ochotný pomoci i mimo pracovní dobu. Vše s klidem zvládá i přes řvoucí dítě. Naprostá spokojenost, lékař na svém místě. Více

Řehoře Volného 408, Příbor Mapa

• Pediatr, Kardiolog

„Je to nejlepší doktor. Chodila jsem k němu jako malá holka, potom moje dcerky a nyní chodím za panem doktorem i svoji vnučku. Určitě bych neměnila. Vstřícnost, ochota, porozumění a hlavně lidskost. Lili. Více

Mládežnická 1563/9, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je báječná! Trpělivá, vstřícná a pečlivá. Nemohu jinak než doporučit. Opravdu je to lékařka na svém místě! Více

Volgogradská 2434/147, Ostrava Mapa

• „Paní doktorka nemá chybu

Francouzská 1016, Kopřivnice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší doktorka jakou jsme mohli pro děti vybrat. Ochotná, vstřícná, milá, zkušená a znalá a vždy nám pomohla.Kuboš Více

Revoluční 531, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pan doktor, je velice inteligentní a rozvážný člověk. Jeho péče je velmi kvalitní i přesto ,že se v ordinaci zdržíte pár minut. Pracuje svižně a k věci, oceňuji lidský přístup. Děti - obě ho mají rády. Vždy dostaneme nějakou pozornost. Je ochotný i mimo pracovní dobu dpovědět na telefonický dotaz, jednou jsem mu volala i do Finska!!!Sestřičky usměvavé, příjemné, výborná domluva s celým týmem ordinace. Vřele doporučuji! Více

Nová cesta 531, Bílovec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší paní doktorka v Ostravě, má mě v péči už od narození a lepší bych nenašla, má citlivý přátelský přístup, do ordinace chodím ráda a vím že udělá všechno pro mé zdraví. Sestřičky jsou obětavé a hodné, vřele doporučuji. Více

Panelová 6116/1, Ostrava Mapa

B. Martinů 812, Ostrava Mapa