Doporučení ortodontisté s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Ostrava

• „Žádný stres nehrozí. Kvalita zaručena. Dokonce se mi podařilo i 2x za sebou nepřijít na domluvenou pravidelnou kontrolu a nic se nedělo. Vřele doporučuji. Navíc dle mého soudu mě to přišlo i celkem dost levně na rozdíl od mého soukromého zubaře zlatokopa. :D Více

Tvorkovských 876/24, Ostrava Mapa

Ortodoncie Halířová

• „Pan doktor je úžasný. Chodívala jsem k němu před asi 20 lety na sundávací rovnátka a nyní jsem se k němu opět vrátila a mám rovnátka na pevno. Je velmi milý, za ty léta pořád stejný sympaťák a sestřičky jsou usměvavé a empatické. Kdyby byli všichni takoví ve zdravotnictví, tak je ten svět mnohem krásnější. Více

Dolní 101, Ostrava Mapa

Odbor. lékař ortodoncie a stomatologie

• „Pan doktor je velmi příjemný a velice znalý ve svém oboru. Pacienta do ničeho nenutí a má objektvní názor. Skvělý servis sestřiček. Více

Jurečkova 3, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• „Pan doktor i sestřičky naprosto skvělé! Fantastický přístup k pacientovi po stránce odborné i lidské.Měly jsme s dcerou možnost srovnávat a pana doktora můžeme jen doporučit. Je opravdu perfektní! Více

Dělnická 338, Fulnek Mapa

MUDr. Václav Mrovec

• „Jeste jsem u ní nebylka ale idu zítra doufam že hodna bude:D

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Jsem velice spokojená, zuby se mi vyrovnaly, paní doktorka je velmi milá, sympatická a příjemná paní, která své práci velmi dobře rozumí. Chodím k ní velice ráda a moc mi pomohla :) všem vřele doporučuji právě ji:) Více

U Stromovky 1568/9a, Havířov Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• „Peci doktorku o jeji sestricku mohu jen doporucit. Ja sama jsem u ni byla lecena od roku 1999 do roku 2002 z vetsiny v na ortod. klinice v Olomouci, kde si pani doktorka dodelavala atestaci pod vedenim doc. Kaminka. Kazdomesicni dojizdeni z Ostravy stalo za to. Vaznou vadu - predkus spodni celisti, ktery ovlivnil i nepravidlene usporadani zubu v hornim patre, narovnala behem 2 let, vcetne operacniho zkraceni (tru provadeli v FN, prim. Pazdera). Obesla jsem predtim 5 ortodontistu a nikdo si nevedel rady.. Pani doktorka Zavadova vse zvladla naprosto dokonale, budu ji vdecna po cely zivot nejen za krasny usmev, ale za nekazici se zuby. Od srovnani jsem nemela ani 1 plombu. Dekuji! Více

Veleslavínova 252/5, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• „Naprosto skvělá, vstřícná paní doktorka a skvělý odborník. Chodíme s dcerou druhým rokem a jsme velmi spokojeni. Velmi děkujeme! Více

Nádražní 18, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• „Velmi příjemný a profesionální přístup

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• „I´m happy with MUDr.Market Stuchlikova from 1965. Attitude to work, reliability and saving considerate to client-are the basic characteristics of her. Her young face belies her true age. Thanks !!! Více

Bachmačská 3, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie s laboratoří

• „Jako dítě jsem k panu doktorovi chodila. Zubařů jsem se dost bála, takže jsem nechtěla ani otevřít pusu a byla jsem hrozně protivná a snad jsem se tam i vztekala (zpětně se za to omlouvám). Pan doktor chvíli čekal, jestli pusu otevřu, pak mě okřikl, já se lekla a pusu otevřela. Byl velice příjemný a jemný. Příště jsem už problém s otevřením pusy neměla. :) Více

Slavníkovců 5, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• „Od května 2021 chodíme s dcerou k paní doktorce Ptáčkové cca každý měsíc a tak skvělý , profesionální přístup její i všech sestřiček jsem dlouho neviděla. Úžasně s dětmi i rodiči komunikuje a stále s úsměvem na líci. Dnes dcerce trhala 2 zuby kvůli rovnátkům a dcera ani nepostřehla injekce , samotné trhání bylo ve vteřině hotové. Veliké díky všem z ordinace , kdyby to tak bylo u všech lékařů bylo by na světe dobře. Opravdu jsou neuvěřitelně ochotné a usměvavé i objednací časy jsou přesné , nikdy nečekáme .Ceny jsou nejlepší z celé Ostravy. Vřele doporučuji všem kdo hledá lékaře na rovnátka .Velmi si takovýchto zdravotníků vážím a klobouk dolů před Vámi. Více

Dělnická 321, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie s laboratoří

• „Velmi si cením paní doktorky Stejskalové! Ví přesně, co dělá. Pokud se rovnátka nosí jak mají a nešidí se to, je jejich účinnost neuvěřitelná (vyzkoušeno na 2 dětech). I když jsme bydleli v zahraničí a teď v Praze, vždy s dětmi přijedeme zpět do Orlové, a není to jen proto, že si neúčtuje desetitisícové částky za často zbytečná pevná rovnátka. Mimoto nám paní doktorka vždy vyjde se vším vstříc. Maximální spokojenost, děkujeme!! Více

Mládí 724, Orlová Mapa

Odbor. lékař stomatologie a ortodoncie

• „Spokojený, odborný přístup, vše vysvětlí. Možná používá obyčejné metody, ale cenově je pro normální lidi, né jak jiné moderní ordinace a jejich super moderní ceny. Kde se člověk musí zadlužit, aby opravil dceře zuby. Sestřenka taky k němu chodili s dětmi a spokojeni. Za nás spokojenost. Více

Školní 1, Hlučín Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• „Skvělá specialistka. Chodila jsem k ní se dvěmi dětmi, skvělé výsledky. Paní doktorka sice bývá náladová, někdy až nevrlá. To však nic nemění na její odbornosti a přístupu k dětem. Více

Br. Veverkových 2874, Karviná Mapa

Odbor. lékař ortodoncie a stomatologie

• „Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Mudr. Barboře Velké a jejímu profesionálnímu týmu, který zajišťuje opravdu velmi dokonalý přístup a péči o pacienty. Ordinace paní doktorky Velké mě byla doporučena. Tým se o mě postaral z hlediska otisků zubů pro případná rovnátka. Dále jsem využila dentální hygienu. Ještě jednou děkuji celému týmu a paní doktorce! Opravdu profesionální přístup, určitě doporučuji využít těchto služeb! Petra Více

Českobratrská 2227/7, Ostrava Mapa

• „S paní doktorkou jsem nadmíru spokojená. Je hodná a děti ji mají rády.

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek