Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Kateřina Gvuzdová
Odborný lékař ortodoncie

U Stromovky 1568/9a, Havířov 73601

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

36 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Paní doktorka nepříjemná, arogantní, má jen svou pravdu, absolutně neempatická, nepamatuje si lidi ani po dvou letech pravidelných návštěv. Docházeli jsme s dcerou, nyní jsme byli na konzultaci se synem a nestačili jsme se divit. Platit 500kč za 5 minut konzultace, kde byla paní doktorka hodně nepříjemná, tak jsme si tuhle ortodoncii rozmysleli a nadále již nebudeme navštěvovat. Chtěla bych podotknout, že se jedná pouze o negativní názor na paní doktorku. Ostatní personál je velmi příjemný.

     • Odborný lékař ortodoncie Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • G

    Paní doktorka velice nepříjemná, neumí vhodně komunikovat s náctiletými pacienty. Arogantní, bohužel velké zklamání.

     • Odborný lékař ortodoncie Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Lekarka s naprosto neprofesionalnim vystupovanim. Arogantni a povysena.. Velice neprijemna zena... Bohuzel..

     •  • 

  • Jsem velice spokojená, zuby se mi vyrovnaly, paní doktorka je velmi milá, sympatická a příjemná paní, která své práci velmi dobře rozumí. Chodím k ní velice ráda a moc mi pomohla :) všem vřele doporučuji právě ji:)

     •  • 

  • Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli to jde u paní doktorky na splátky..Děkují za odpověd :)

     •  • 

  • B

    dnes jsme tam byli poprvé ze synem...vřele doporučuji..milá,vše vysvětlí,je to doktorka jak má být..a co dokonce??na rovnatka jdu i já a to jsem ta co se celý život bála!!!jen doporučuji

     •  • 

  • Povýšené arogantní chování paní doktorky ! Ještě, že má milé sestřičky a dentální hygienistku.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  •  •  • 

  • Dobrý den, paní doktorka i sestry jsou perfektní, milý přístup, profesionální! Zuby už mám rovné, takže docházím jenom na kontroly, nyní jsem maximálně spokojená a paní doktorka odvedla skvělou práci!!! Vždy vše vysvětlila, platila jsem postupně, ceny jako ostatní ortodontisté... Se záporným hodnocením tady nesouhlasím. Vždy jsem byla spokojená.

     •  • 

  • Naprostá spokojenost, mohu jen a jen doporučit ;)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu