Ortodontista Havířov

• „Žádný stres nehrozí. Kvalita zaručena. Dokonce se mi podařilo i 2x za sebou nepřijít na domluvenou pravidelnou kontrolu a nic se nedělo. Vřele doporučuji. Navíc dle mého soudu mě to přišlo i celkem dost levně na rozdíl od mého soukromého zubaře zlatokopa. :D Více

Tvorkovských 876/24, Ostrava Mapa

Ortodoncie Halířová

• „Od první konzultace až po sejmutí rovnátek profesionální přístup, moc děkuji za skvělou práci, doporučuji i dospělým, kteří zvažují zda se ještě do léčby pustit. Více

Tyršova 1832/9, Ostrava Mapa

Ortodoncie Ostrava - G A Dent s.r.o.

• „Pan doktor je úžasný. Chodívala jsem k němu před asi 20 lety na sundávací rovnátka a nyní jsem se k němu opět vrátila a mám rovnátka na pevno. Je velmi milý, za ty léta pořád stejný sympaťák a sestřičky jsou usměvavé a empatické. Kdyby byli všichni takoví ve zdravotnictví, tak je ten svět mnohem krásnější. Více

Dolní 101, Ostrava Mapa

Odbor. lékař ortodoncie a stomatologie

• „Pan doktor je velmi příjemný a velice znalý ve svém oboru. Pacienta do ničeho nenutí a má objektvní názor. Skvělý servis sestřiček. Více

Jurečkova 3, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• „Eva Paučková je skvělá, poradí, vysvětlí, vše dělá s citem. mohu jedině doporučit. Zuby mi srovnala během jednoho roku. Více

Slavníkovců 5, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• „Jeste jsem u ní nebylka ale idu zítra doufam že hodna bude:D

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Jsem velice spokojená, zuby se mi vyrovnaly, paní doktorka je velmi milá, sympatická a příjemná paní, která své práci velmi dobře rozumí. Chodím k ní velice ráda a moc mi pomohla :) všem vřele doporučuji právě ji:) Více

U Stromovky 1568/9a, Havířov Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• „Peci doktorku o jeji sestricku mohu jen doporucit. Ja sama jsem u ni byla lecena od roku 1999 do roku 2002 z vetsiny v na ortod. klinice v Olomouci, kde si pani doktorka dodelavala atestaci pod vedenim doc. Kaminka. Kazdomesicni dojizdeni z Ostravy stalo za to. Vaznou vadu - predkus spodni celisti, ktery ovlivnil i nepravidlene usporadani zubu v hornim patre, narovnala behem 2 let, vcetne operacniho zkraceni (tru provadeli v FN, prim. Pazdera). Obesla jsem predtim 5 ortodontistu a nikdo si nevedel rady.. Pani doktorka Zavadova vse zvladla naprosto dokonale, budu ji vdecna po cely zivot nejen za krasny usmev, ale za nekazici se zuby. Od srovnani jsem nemela ani 1 plombu. Dekuji! Více

Veleslavínova 252/5, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• „Naprosto skvělá, vstřícná paní doktorka a skvělý odborník. Chodíme s dcerou druhým rokem a jsme velmi spokojeni. Velmi děkujeme! Více

Nádražní 18, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• Ortodontista, Alergolog, Chi… rurg, Dentální hygienistka, hygienista, Dermatolog, Dětský psycholog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Genetik, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Ostatní, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „I´m happy with MUDr.Market Stuchlikova from 1965. Attitude to work, reliability and saving considerate to client-are the basic characteristics of her. Her young face belies her true age. Thanks !!! Více

Bachmačská 3, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie s laboratoří

• Ortodontista, Anesteziolog, … Chirurg, Dermatolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Jako dítě jsem k panu doktorovi chodila. Zubařů jsem se dost bála, takže jsem nechtěla ani otevřít pusu a byla jsem hrozně protivná a snad jsem se tam i vztekala (zpětně se za to omlouvám). Pan doktor chvíli čekal, jestli pusu otevřu, pak mě okřikl, já se lekla a pusu otevřela. Byl velice příjemný a jemný. Příště jsem už problém s otevřením pusy neměla. :) Více

Slavníkovců 5, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• „Spokojenost, nosím fixní rovnátka, ordinaci navštěvuji již dva roky a nemůžu si stěžovat. Jak paní doktorka Mohammad, tak i ostatní sestřičky jsou velmi profesionální, hodné a ochotné, všechno vysvětlí. Prostředí je příjemné a moderní. Jednoznačně doporučuji, budete spokojeni :-) Více

Oldřichovice 787, Třinec Mapa

Odborný lékař ortodoncie s laboratoří

• „Paní doktorku velice doporučuji. Vždy velice milá, ochotná a profesionální :) s návštěvami u ní jsem velice spokojená. Více

Br. Veverkových 2874/1, Karviná Mapa

Webe-Denti s.r.o., stomatologie

• „Velmi si cením paní doktorky Stejskalové! Ví přesně, co dělá. Pokud se rovnátka nosí jak mají a nešidí se to, je jejich účinnost neuvěřitelná (vyzkoušeno na 2 dětech). I když jsme bydleli v zahraničí a teď v Praze, vždy s dětmi přijedeme zpět do Orlové, a není to jen proto, že si neúčtuje desetitisícové částky za často zbytečná pevná rovnátka. Mimoto nám paní doktorka vždy vyjde se vším vstříc. Maximální spokojenost, děkujeme!! Více

Mládí 724, Orlová Mapa

Odbor. lékař stomatologie a ortodoncie

• Ortodontista, Dentální hygie… nistka, hygienista, Zubař Více

Br. Veverkových 1/2874, Karviná Mapa

Webe-Denti s.r.o., PL stomatolog, ortodoncie

• „Skvělá specialistka. Chodila jsem k ní se dvěmi dětmi, skvělé výsledky. Paní doktorka sice bývá náladová, někdy až nevrlá. To však nic nemění na její odbornosti a přístupu k dětem. Více

Br. Veverkových 2874, Karviná Mapa

Odbor. lékař ortodoncie a stomatologie

• „Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Mudr. Barboře Velké a jejímu profesionálnímu týmu, který zajišťuje opravdu velmi dokonalý přístup a péči o pacienty. Ordinace paní doktorky Velké mě byla doporučena. Tým se o mě postaral z hlediska otisků zubů pro případná rovnátka. Dále jsem využila dentální hygienu. Ještě jednou děkuji celému týmu a paní doktorce! Opravdu profesionální přístup, určitě doporučuji využít těchto služeb! Petra Více

Českobratrská 2227/7, Ostrava Mapa

• „Já byla s panem doktorem vždy spokojená. Měla jsem veškerou péči, kterou jsem si jen mohla přát, milé sestřičky, lidský přístup pana doktora, jen jsem občas déle čekala v čekárně. Zoubky mám od jeho zásahů takové, že mi je už hodně lidí pochválilo (chválení zubů mi nepřijde jako běžná záležitost, proto to zmiňuji). PRECIZNÍ, DOPORUČUJI :-) Více

Zd. Vavříka 1601, Ostrava Mapa