Webe-Denti s.r.o., PL stomatolog, ortodoncie

Webe-Denti s.r.o., PL stomatolog, ortodoncie

Br. Veverkových 1/2874

73301 , Karviná , moravskoslezský

Lékař: MDDr. František Střída Jiný

Arogance, ješitnost, nedostatek empatie,nadřazenost a neochota.Tento doktor by si měl uvědomit, že tu je pro nás, ne my pro něho. Bez nás by byl nic

Lékař: Bc. Jana Gawlasová Jiný

Pani Gawlasova me uklidnila, ze nemusim mit strach ze zakroku, jelikoz jsem byl na dentalni hygiene poprve, vse probehlo skvele (mnohem lepe) nez jsem cekal i zakrok nakonec nebyl nijak extreme bolestivy. Objednal jsem se hned na dalsi zakrok, jelikoz je pani doktorka velice prijemna, pecliva a opatrna.
    Vice takovych, jako jste vy !
    Dekuji

Lékař: Bc. Jana Gawlasová Jiný

U paní hygienistky jsem byl 2 týdny zpět na dentální hygieně a nikdy před návštěvou jsem problémy s dásněmi neměl. Teď mám druhý týden bolesti dásní a problém cokoliv teplé konzumovat. Nikdy více!

Lékař: MDDr. Jakub Konečný Jiný

Perfektní zubař. Málo bolesti, skvělá účinnost, vysvětlení, komunikace. Opravdová profesionalita. Doporučuji

Lékař: Bc. Jana Gawlasová dentální hygiena

K paní Bc. Gawlasové chodím už léta pravidelně. Je to člověk na správném místě a hlavně odbornice. Je empatická, pečlivá a vždy odcházím spokojená. Každému se věnuje. Doporučuji.