Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MDDr. František Střída Jiný

Arogance, ješitnost, nedostatek empatie,nadřazenost a neochota.Tento doktor by si měl uvědomit, že tu je pro nás, ne my pro něho. Bez nás by byl nic

Bc. Jana Gawlasová Jiný

Pani Gawlasova me uklidnila, ze nemusim mit strach ze zakroku, jelikoz jsem byl na dentalni hygiene poprve, vse probehlo skvele (mnohem lepe) nez jsem cekal i zakrok nakonec nebyl nijak extreme bolestivy. Objednal jsem se hned na dalsi zakrok, jelikoz je pani doktorka velice prijemna, pecliva a opatrna.
    Vice takovych, jako jste vy !
    Dekuji

Bc. Jana Gawlasová Jiný

U paní hygienistky jsem byl 2 týdny zpět na dentální hygieně a nikdy před návštěvou jsem problémy s dásněmi neměl. Teď mám druhý týden bolesti dásní a problém cokoliv teplé konzumovat. Nikdy více!

MDDr. Jakub Konečný Jiný

Perfektní zubař. Málo bolesti, skvělá účinnost, vysvětlení, komunikace. Opravdová profesionalita. Doporučuji

Bc. Jana Gawlasová dentální hygiena

K paní Bc. Gawlasové chodím už léta pravidelně. Je to člověk na správném místě a hlavně odbornice. Je empatická, pečlivá a vždy odcházím spokojená. Každému se věnuje. Doporučuji.

Kontakt

Br. Veverkových 1/2874, Karviná 73301 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR