Zobrazit lékaře

Poskytujemezdravotní péče: preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, lékárenské, poradenské a pronájnu prostor zdravotnickým organizacím. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Dr. Martínka 7/1491

70030 , Ostrava , moravskoslezský

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Jan Přibyl Jiný

Dobrý den. Musím pochválit profesní přístup jak Mudr. Pana Přibyla tak jeho šikovné a milé sestřičky. Zákrok obou spodních osmiček proběhl celkem rychle a musím říct, že i bezbolestně. Doporučuji všemi deseti.

Vážená paní doktorko,

touto cestou Vám chceme poděkovat za Vaší odbornou péči, kterou nám poskytujete. Jsme šťastní, že jste se nás ujala. Děkujeme Vám za Vaší důslednost a přívětivost, za lidský přístup, který nás pohladí na duši a zároveň i léčí. Kéž by takových lékařů bylo více, protože není každý takový jako jste Vy!

Na Vaši návštěvu se doslova těšíme a jsme Vám za všechno, co pro nás děláte, ze srdce vděční.

S úctou k Vám
    manželé Vaňkovi, Ostrava - Zábřeh

Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

Dnes jsem navštívil kardiologickou ambulanci paní Dr.Radevy, kde jsem se přišel jen objednat na kontrolní vyšetření ,při předložení žádanky praktického lékaře ,jsem byl ihned ochotně přijat k vyšetření,kde mne překvapilo velice profesionální přístup , byl jsem kompletně odborně vyšetřen , byla mi stanovena diagnoza chirurgického zákroku ,kde mě paní doktorka Radeva velice ochotně objednala na kardiochirurgii k dořešení mého zdravotního stavu. Chtěl bych tímto paní doktorce poděkovat ,velmi si vážím jejich odborných znalostí a lidského přístupu .
    Je málo lékařu u kterých se člověk cítí bezpečně, jako v její ambulanci. kde paní doktorka je velice pečlivá a v klidu vše vysvětlí, jak má nadále o sebe člověk zdravotně pečovat. Děkuji mnohokrát

Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

Paní doktorku R. Radeva považuji za velmi profesionálního a příjemného člověka, který je ochoten poskytnout konzultace i mimo pracovní dobu a pomoci s dotazem/radou. Dle svých zkušeností mohu jen doporučit!

Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

Velmi profesionální a příjemný přístup, snaha pomoci. Detailní vysvětlení stavu pacienta (laikovi). Nadstandartní přístup lékaře (na žádance od PL jsem měl pouze ECHO), přesto mi paní doktorka udělala EKG, sono štítné žlázy včetně USG pleurálních dutin.
    Velmi doporučuji.

Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

Velmi milá, vstřícná a profesionální lékařka. Odborník na svém místě, dokáže nejen léčit, ale i poradit. Docházím zde do ambulance pravidelně a nemám co vytknout. Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce i milé sestřičce za jejich profesionální přístup.

Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

Paní doktorku Radevu jsem poznal asi před dvaceti lety, když mi začala léčit srdeční arytmii a vyšší krevní tlak. Po nasazení medikace se můj stav stabilizoval. Od té doby k ní docházím na pravidelné kontroly. Je vždy velmi ochotná, pečlivá a profesionální, bez problémů mi zodpoví všechny mé dotazy. Oceňuji rovněž její komplexnost, když mi při jedné návštěvě vyšetří jak srdce, tak i štítnou žlázu, krční tepny a žilní systém na dolních končetinách. Když je potřeba, zařadí do vyšetření i ergometrii a holtry. Její péči, za kterou jí tímto děkuji, mohu všem vřele doporučit.

Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

Paní doktorka je žena s velkým srdcem. A přitom naprostá profesionálka. Obdivuji, jak s klidem a 100% soustředěným přístupem ke mě přistupovala, i když se dveře v ordinaci téměř nezavřou, kvůli návalu pacientů. Při vyšetření jsem se cítila naprosto komfortně, paní doktorka komentuje i průběh vyšetření, vysvětluje... cítím zájem o pacienta a její lidský přístup je naprosto úžasný. Vřele doporučuji každému, kdo hledá opravdu příjemné prostředí a nejvyšší kvalitu vyšetření. Paní doktorce děkuji.

Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

Dne 12.5.2021 jsem byla vyšetřena v kardiologické ambulanci MUDr. Radevy na poliklinice v Ostravě – Hrabůvce. Chtěla bych touto cestou vyslovit obrovskou pochvalu a poděkování jak paní doktorce tak i její sestřičce za jejich vysoce profesionální a hluboce empatický přístup k pacientům. Paní doktorka mě vyšetřila, zodpověděla veškeré mé dotazy, poradila a i v této nelehké době byla velice lidská, milá, vstřícná, z čehož lze konstatovat, že spokojenost pacientů svědčí o tom, že je to profesionálka na svém místě. Paní doktorku Radevu všem doporučuji, je prostě úžasná. Závěrem ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho úspěchů v náročné a zodpovědné práci.

Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

Dnešní návštěva kardiologie MUDr. Radevy ve mne zanechala velmi pozitivní dojem! Již v čekárně jsem byla mile překvapena vstřícným chováním sestry i jejího kolegy, které pokračovalo také v "sesterně". Jejich přístup byl úžasný a očividně se oba zajímali a starali o mé vyšetření, ale také o mou osobu, byla jsem např. dotazována, zda mi není chladno... Paní doktorka je zajisté odborník, navíc se snažila, abych měla uděláno maximum možných vyšetření! Děkuji jim všem, jsem ráda, že se mohu podělit o tak výbornou zkušenost!