Zobrazit lékaře

Poskytujemezdravotní péče: preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, lékárenské, poradenské a pronájnu prostor zdravotnickým organizacím. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Dr. Martínka 7/1491

70030 , Ostrava , moravskoslezský

Typ zařízení

• klinika

• S
    Lékař: Doc. MUDr. Ishraq Dhaifalah Jiný

Paní docentka Ishraq Dhaifalah je velmi milá, empatická, vstřícná a má skvělé znalosti. Vřele doporučuji.

• I
    Lékař: MUDr. Radka Kárníková Jiný

Paní doktorka je naprosto vynikající, profesionální, korektní a má citlivý přístup k pacientům. Zachránila mi nejeden zub, nikdy nic neodbyde, je důkladná a svědomitá. Chodí k ní půlka naší rodiny a všichni jsme spokojení.

• L
    Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

Zlatá paní doktorka, která mě léčí od roku 2006 (po těžké srdeční embolii), děkuji za stálou profesionální péči a skvělý přístup.

• Š
    Lékař: MUDr. Olga Vepřková Jiný

Paní doktorka a sestřička - úžasná vždy poradí, vysvětlí a vyléčí. Dcera 18let a syn 12let navštěvujeme od narození! Obdivuji paměť na pacienty. Vstřícnost a profesionalita. Málo kdy se stane, že sestřička vydrží s doktorkou tolik let! Jsou sehrané . Neměnila bych Nikdy.

• P
    Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

Sympatická, profesionální lékařka která své práci velmi rozumí. Byl jsem u paní doktorky na preventivní vyšetření a vysvětlila vše co jsem potřeboval.

• Z
    Lékař: MUDr. Petr Hon Jiný

Úžasný profesionál, specialista.. Velmi doporučuji pro jeho lidský přístup! Sestřička je také milá a ochotná.

• Š
    Lékař: MUDr. Radomíra Ožanová Jiný

Chtěla bych pani doktorce Ožanové mooc poděkovat,za její pečlivost,ochotu a velmi hezké chovani.Jste zlatíčko,jsem ráda, že jste právě Vy má lékařka.I sestřička je moc faj.

• D
    Lékař: MUDr. Martina Ledvinková Jiný

Skvělá lékařka. Jsem vděčná, že jsem změnila původního lékaře. Empatická, lidská, profesionální. Jak paní doktorka, tak sestřička.

• M
    Lékař: MUDr. Kateřina Kamrádová Jiný

Paní mudr Kamradova má velmi vstřícný přístup,jak s léčením tak i radou.Co se týká rady a přístupu k pacientům platí i pro skvělou zdravotní sestřičku.

• M
    Lékař: MUDr. Jan Přibyl Jiný

Byla jsem u pana MUDr. Přibyla na trhání osmičky. Byla jsem překvapená, jak extrakce proběhla rychle a bezbolestně. Vše mi dopodrobna vysvětlil, ani injekce vůbec nebolela.
    Sestřičky skvělé a empatické. Ráda se zde vrátím na trhání další osmičky, byť je to nepříjemné :)

• Došlo k chybě, zkuste to znovu