Zobrazit lékaře

Poskytujemezdravotní péče: preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, lékárenské, poradenské a pronájnu prostor zdravotnickým organizacím. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Dr. Martínka 7/1491

70030 , Ostrava , moravskoslezský

Typ zařízení

• klinika

F
    Lékař: Ladislav Harmečko Jiný

Slabá komunikace lékaře s pacientem. Neosobní, formalistický a minimalistický přístup. Malý zájem o potíže a problémy pacienta, tj. rychle odbavit bez dalších souvislostí. Nízký stupeň empatie ze strany lékaře k pacientovi.

Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

Dnes jsem byla vyšetřena u paní doktorky a jsem plná emocí, že jsem se musela vypsat. Tak komplexního lékaře, který vás vyslechne a umí lidsky reagovat jsem dlouho nezažila. Paní doktorka mě zařídila dvě vyšetření, na které mě můj lékař za půl roku neposlal. Věřím, že v rukou paní doktorky se můj problém konečně vyřeší. Opravdu jsem z paní doktorky úplně paf. Dávám maximální počet hvězdiček, protože to si paní doktorka zaslouží.

Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

Paní doktorku Radevu můžu jen a jen doporučit. Odborník na svém místě. Není lékař jako lékař. Je velice profesionální, lidská, pečlivá a ochotná. S takovým milým a příjemným přístupem jsem se ještě nesetkala. Vše vysvětlí, poradí, doporučí. SKVĚLÁ péče. Paní doktorky si VELICE vážím a přeji mnoho úspěchů v náročné a zodpovědné práci.

Lékař: MUDr. Miroslav Havrlant Jiný

Pan doktor Havrlant patří dle mého názoru k nejlepším ortopedům v Ostravě. Jen díky jeho léčbě se dnes po dlouhé době můžu věnovat svým oblíbeným sportům. Za to mu patří obrovský dík!

Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

Dnes jsem byla poprvé na Echo vyšetření. Paní doktorka měla velmi profesionální přístup, vše mi vysvětlila a ochotně mi odpověděla na mé dotazy. Echo dopadlo dobře, ale zjistila jiný nález a hned jsem byla objednána na další vyšetření. Za lidský přístup si zaslouží můj dík.

Dobrý den.
    Docházím k paní doktorce Radevě už několik let a byla a jsem velice spokojená. Je velice pečlivá a vše mi vysvětlí a přidá i nějakou užitečnou radu.
    Vřele doporučuji

Lékař: Doc. MUDr. Ishraq Dhaifalah Jiný

S ordinací jsem byla maximálně spokojena , jak paní doktorka tak sestřičky milé , ochotné. Žádná dlouhá čekací doba , na čas který jsem byla objednána mě přijali. Samostatné vyšetření taky super vše od paní doktorky vysvětleno prostě spokojenost. Už se těším na další návštěvu.

Lékař: Mgr. Danuše Škrdová Jiný

Chodila jsem k paní logopedcec s dcerou, neuměla sykavky a r, ř, chvíli to trvalo, hlavně r, ale paní logopedka vyzkoušela všechno a nikdy nepochybovala, že by se to snad nenaučla. Nyní se synem, od 4 let, mluví hodně špatně a přesto že je malý a nechce moc spolupracovat, paní logopedka to s ním umí a u ní pěkně pracuje. Opravdu to umí s dětmi, je vždy pozitivně naladěná a trpělivá, změna termínu není problém, pokud se oznámí včas. Jak tu někdo níže psal, že musí chodit jen jeden rodič, i toto má svůj důvod a paní logopedka ho všem určitě vysvětlí, stačí poslouchat a některé věci přijmout jak jsou.

Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

Navstivila jsem pani doktorku, po doporuceni zname. Od prvni chvile po telefonickem objednani na me udelala prijemny dojem, ziji totiz v zahranici, casu v republice mam omezene, ale s pani doktorkou nebyl vubec problem se domluvit na terminu. Pani doktorka je velice profesionalni, vse mi krasne vysvetlila, uz dlouho se mi takhle zadny doktor nevenoval! A toho si u pani doktorky velice cenim a s velkou radosti ji doporucuji vsem!

Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

Paní doktorku Radevu mohu jen a jen doporučit. Má obrovský dar a to poznat, co Vám opravdu je. A tímto způsobem zachránila život. A myslím, že ne jenom jeden. Odborník na svém místě. Není lékař, jako lékař. Moc děkuji paní doktorko. Za vše!