Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujemezdravotní péče: preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, lékárenské, poradenské a pronájnu prostor zdravotnickým organizacím. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Dr. Martínka 7/1491

70030 , Ostrava , moravskoslezský

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

Sestřička i paní doktorka jsou velmi vstřícné, vysvětlí vše důkladně a mají skutečně zájem svým klientům pomoci. Mě osobně paní doktorka při kontrole v těhotenství vyšetřila navíc štítnou žlázu a našla jistý nález, který teď dále řeším u specialistů. Bez ní bych na to nepřišla a proto jí velmi děkuji, že vyšetřuje nad rámec svých povinností, což není vůbec ve zdravotnictví samozřejmost! Rozhodně paní doktorku doporučuji

Lékař: MUDr. Jan Přibyl Jiný

U pana doktora jsem byla trhat postupně všechny osmicky. Sestry i pan doktor jsou uzasní. Sestřičky milé,vše vysvětlí s úsměvem. Pan doktor srandista, což před zákrokem ocení každý, když má strach. Opravdu kapacita ve svém oboru. Více takových doktoru

Lékař: MUDr. Jan Přibyl Jiný

Naprosto profesionální extrakce LH 6stky, bez komplikací s lidským přístupem a vysvětlením. Pan doktor je odborník. Dal jsem na hodnocení zde na webu a jsem nadšen. Díky moc celému týmu a ať se daří!

Lékař: MUDr. Jan Přibyl Jiný

Včera jsem byl u pana doktora Přibyla trhat osmičky. Vysvětlil mi jak vše bude probíhat. Trhání probíhalo bezbolestně. Sestřičky s panem doktorem příjemní. Pan doktor patří mezi špičku svého oboru. Vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Jan Přibyl Jiný

Pan doktor Pribyl mi trhal dvě osmicky, a je to opravdu frajer a clovek na svem miste :) A pani asistentka u zakroku, a sestricka taky super. Budme radi ze mame takoveho doktora.

Lékař: MUDr. Miroslav Havrlant Jiný

Pan doktor Havrlant je absolutní top v oboru. Vřele doporučuji všem kdo má problémy s koleny. Chtěl bych vám pane doktore moc poděkovat a celému vašemu týmu za skvěle odvedenou práci....děkuji

Lékař: MUDr. Milena Šrámková Jiný

Katastrofa. Hnusná arogantní ženská, která se škaredě vyjadřuje o svých klientech, v domnění, že to do čekárny nejde slyšet. Během vaší návštěvy stihnou se sestrou probrat hromadu osobnich záležitostí. Pak si všimne i vás a za něco vás zdupe či poníží.. občas má světlý záblesk, který v zápětí usmrti na plné čáře
    To je tak si v kostce. Nikdy víc.

Y
    Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

Vynikající, paní doktorka, usměvavá, vstřícná. Vše vysvětlí, poradí, výborná komunikace. Jsem velmi spokojená.

Lékař: MUDr. Marcel Čajka Jiný

Pan Doktor vždy odvede svou práci na 100%, jsem velmi spokojená, sestřička je také vždy milá, ochotná, usměvavá. Moc jim oběma děkuji za lidský přístup a profesionální práci!!!

Lékař: MUDr. Ivana Vašíčková Jiný

Paní doktorka Vašíčková je jednoduše nejlepší dětská doktorka v Ostravě Jih.
    Vždy zvolí správnou a rychlou léčbu, která zabere.
    Doporučuje a předepisuje pouze osvědčené léky a doplňky stravy, které opravdu fungují .
    Sestřička vždy ochotně poradí i po telefonu nebo e-mailu.