Zobrazit lékaře

Poskytujemezdravotní péče: preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, lékárenské, poradenské a pronájnu prostor zdravotnickým organizacím. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Dr. Martínka 7/1491

70030 , Ostrava , moravskoslezský

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• S
    Lékař: MUDr. Martina Ledvinková Jiný

Sestřička i paní doktorka Ledvinková (je jich v ordinaci více, tak píšu konkrétně, že se jedná o moji paní doktorku) jsou skvělé. Nemám co bych vytkla, vždy se snaží vyjít vstříc a s léčbou jsem také spokojená celé roky.

• K
    Lékař: MUDr. Jan Přibyl Jiný

Pan doktor Přibyl je naprosto úžasný..lepší zubař už nemůže existovat....to je člověk na svém místě.Můžu všem jen doporučit a sestřičky rovněž ty jsou moc milé a hodné.

• A
    Lékař: MUDr. Dariia Glushko Jiný

Příjemný a velmi profesionální přístup, hodna sestřička, objednání bez problémů. Super doktorka, jednička, velmi doporučuji!

• V
    Lékař: MUDr. Jiří Přeček Jiný

Doktor léčí od stolu. Přišla jsem s banální bolestí zad a místo aby udělal vyšetření, popř. Rehabilitace, mi drahý pan doktor od stolu předepsal prášky a při další návštěvě mi navrhl operaci, i když se na ty záda ani jednou NEPODÍVAL.

• I
    Lékař: MUDr. Petr Hon Jiný

Výborný lékař,specialista!!! Jako bonus velmi lidský člověk! Jsem s panem asistentem Honem maximálně spokojená! Víc takových lékařů!

• A
    Lékař: MUDr. Pavel Marten Jiný

Vrele doporučuji,pan doktor a personál velice ochotni s citlivým přístupem k nemocnému, zvláště v dnešní složité a vypjaté situaci ,tímto vyšetřením to neskončilo pan doktor i nadále sleduje můj zdravotní stav,velice mi to pomáhá.

• M
    Lékař: MUDr. Jan Přibyl Jiný

Naprostá spokojenost. Doktor i sestřičky jsou skvělí, vše vám vysvětlí. Zákrok zcela bezbolestný a bez komplikací.

• I
    Lékař: MUDr. Miroslava Madejová Jiný

Paní doktorku Madejovou navštěvuji dlouhodobě a jsem s ní velmi spokojena.Je vždy milá, trpělivá a profesionální. Výborná lékařka -doporučuji.

• M
    Lékař: MUDr. Lubomír Švaniga Jiný

Při propíchávání uší mi přišel pan doktor pomalý. Sestřička byla příjemná. Zákrok nebyl špatný, ale příště bych se poohlédl někde jinde.

• O
    Lékař: MUDr. Jan Přibyl Jiný

S panem doktorem a celým týmem jsem naprosto spokojen, dnes jsem byl trhat u něj již 4 zub a jako pokaždé naprostá profesionalita, i přes náročnost zákroku jsem nic necítil, vše mi bylo perfektně vysvětleno před a po zákroku. Pan doktor je člověk na svém místě a můžu všem doporučit.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu