Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujemezdravotní péče: preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, lékárenské, poradenské a pronájnu prostor zdravotnickým organizacím. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Dr. Martínka 7/1491

70030 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujemezdravotní péče: preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, lékárenské, poradenské a pronájnu prostor zdravotnickým organizacím.

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  I
  Lékař: MUDr. Lubomír Švaniga Jiný

  Uz půl roku se snažím objednat dceru osobně, bohužel, at už tam jdu v jakýkoliv den a jinou denní dobu, je ordinace zavřená z důvodu nemoci nebo dovolené.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

  Paní doktorka i sestřička tvoří úžasný tým. Navzdory množství pacientů je paní doktorka klidná, empatická, profesionální a pacientovi vše důkladně vysvětlí. Odborně těžko hledat konkurenci. Jsem nesmírně rád, že jsem v její péči. Je prostě senzační.

  P
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Pavel Marten Jiný

  Byl jsem na kolonoskopii. Měl jsem velké obavy, ale milá sestřička i pán doktor mi vše vysvětlili a podpora byla vynikající. Děkuji za takové lékaře i za klidné vyšetření a podporu. Pavel

  L
  Lékař: MUDr. Jan Přibyl Jiný

  Velice lidský lékař i sestřičky, skvělý přístup, strach opravdu není na místě. Naprosto bezbolestná extrakce dvou spodních osmiček současně. Díky za skvělý přístup.

  L
  Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

  Velice úžasná sympatická paní doktorka. Všechno rozumně vysvětlí když člověk neví může se v klidu zeptat. Lidský přístup takových lékařů víc. Zápalková lucie

  O
  Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

  S prací a péčí paní doktorky, jsem velice spokojená. Je to opravdu člověk na svém místě, který se pacientům věnuje na 100%. Po všech zkušenostech s lékaři, musím říct, že k paní doktorce se vždy těším. Každému pacientovi věnuje dostatek času, vždy vše důkladně vysvětlí a jako bonus, je vždy usměvavá a velice příjemná. Děkuji Vám paní doktorko za úžasnou péči.
  S pozdravem
  Olga Basler

  I
  Lékař: MUDr. Miroslav Havrlant Jiný

  Sportovni zranění dcery nás dovedlo k Mudr.Havrlantovi,který je top ve svém oboru.Profesionální přístup ke každému pacientovi,pruběh léčení přizpusobený i lidskostí vuči sportovním snům.Umožnil dceři operací splnit si svuj sen odehrát mistrovství světa.Hodnoceni bych také hlavně založila na vlastní zkušenosti zdravotika v roli pacienta.Sama jsem podstoupila operaci kolena u Mudr.Havrlanta a z mého pohledu se nedá nikdy nic vytknout,přístup a vstřícnost,profesionalita celého personálu je opravdu na nejvyšší úrovni.Tímto bych jim chtěla moc poděkovat.A pokud hledáte pomoc v řešení kloubních problému Mudr.Havrlant se svým týmem je nejlepší volba.

  L
  Lékař: MUDr. Olga Vepřková Jiný

  Žena byla se synem u dr. Vepřkové, měl 39,5 °C teplotu a suchý dusivý kašel. Podle paní doktorky měl syn mít respirátor při vstupu do ordinace, i když před vstupem do ordinace zvracel a těžko se mu dýchalo. Podle paní doktorky se takový stav řeší až po pěti dnech a konstatovala arogantně, že tam žena nemusela vůbec chodit. Lékař, který se bojí chorob, by zřejmě ordinovat neměl. Hasiči jdou také hasit požár, i když mají strach o svůj život. Příště raději navštívíme jiného lékaře.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  H
  Ověřený profil
  Lékař: Václav Dlouhý Jiný

  Většina komentářů zde směřuje na tatínka současného pana doktora, který byl opravdu značně pomalý, ale jinak si nemůžu na nic stěžovat. Současný pan doktor je podstatně dynamičtější, trpělivý, vysvětlí, snaží se najít příčinu, takže si nemám na co stěžovat. Navštěvujeme ho téměř celá rodina. Doporučuji

  J
  Lékař: MUDr. Milena Šrámková Jiný

  MUDr. je arogantní, uřvaná, pomlouvá ostatní pacienty veřejně, pořád si jen stěžuje na pojišťovny, na to jak je vše drahé a pacient ji vůbec nezajímá. Jedná se o sebestřednou osobu, která má potřebu se hlavně vymluvit!!! Proto již zde nechodím a ordinaci vůbec nedoporučuji!!Sestra to stejné, direktivní a arogantní!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu