Zobrazit lékaře

Poskytujemezdravotní péče: preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, lékárenské, poradenské a pronájnu prostor zdravotnickým organizacím. Více

O nás

Ordinace

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Dr. Martínka 7/1491

70030 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujemezdravotní péče: preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, lékárenské, poradenské a pronájnu prostor zdravotnickým organizacím.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Ladislav Potěšil

  Fyzioterapeut, MUDr.

  • Velice příjemný pan doktor, milý, usměvavý a ochotný

  • J

   Velmi slušný, vstřícný a ochotný pan doktor


 • Jana Kindlová

  Zubař, MUDr.

  • JA JSEM S PANÍ DOKTORKOU NAPROSTO SPOKOJENÁ, URČITĚ LEPŠÍ , KDYŽ SE S NIMA POBAVÍM,NEŽ DRŽET V ORDINACI MINUTY TICHA. SESTŘIČKA JE MOC PŘÍJEMNÁ JAKO PANÍ DOKTORKA. NEMĚLA JSEM S NIMA NIKDY ŽÁDNÝ PROBLÉM. A VY KTEŘÍ TADY PÍŠETE KATASTROFÁLNÍ APOD. KDYŽ SE VÁM NĚCO NELÍBÍ ,STAČÍ SI VYZVEDNOUT VÝPIS KARTY A PŘEJÍT K JINÉMU ZUBNÍMU LÉKAŘI. PŘEJU VÁM HODNĚ ÚSPĚCHU PŘI HLEDÁNÍ. A GARANTUJI VÁM, ŽE TAKHLE PŘIJEMNÉ PANÍ NENAJDETE NIKDE. KDYŽ ODCHAZÍTE Z ORDINACE , ODCHAZÍTE S ÚSMĚVEM NA TVÁŘI A PODĚKUJETE. NENÍ VÁM TRAPNĚ,KDYŽ POTOM TADY NAPÍŠETE TOHLE?? STYĎTE SE. KAŽDÝ MÁ PRÁVO ŘÍCT SVŮJ NÁZOR,ALE NÉ ZA ZÁDY. NÉ JAKO ANONYM, ALE Z OČÍ DO OČÍ. JE LEHKÉ TOHLE NAPSAT , O TO TĚŽŠÍ TO ŘÍCT. NIC VÁM NEBRÁNÍ V TOM PŘEJÍT. ŘEKNĚTE MI ,MŮŽETE SE PO TOMHLE ,KDYŽ PŘIJDETE NA PREVENTIVNÍ PROHLÍDKU PODÍVAT JEŠTĚ TÉHLE PANÍ DOKTORCE A SESTŘIČCE DO OČÍ?? JÁ BÝT VÁMI , TAK UŽ SE TAM ANI NEUKÁŽU. A BÝT TOUHLE PANÍ DOKTORKOU TAK VÁM DOBROVOLNĚ PŘI VAŠÍ DALŠÍ NÁVŠTĚVĚ PŘEDÁM JEN VAŠÍ ZDRAVOTNÍ KARTU. TOHLE BYCH SI LÍBÍT NENECHALA. ZKUSTE TO TADY NEPSAT A ZAJÍT JIM TO ŘÍCT. A RADŠI BUDU MÍT POMALEJŠÍ PANÍ DOKTORKU , KTERÁ SICE DĚLÁ POMALU , ALE PEČLIVĚ. NECHTĚLA BYCH NĚKOHO KDO VŠECHNO DĚLÁ HRR HRR A DALŠÍ DEN TAM SEDÍM V 8 HODIN RÁNO ZNOVA! TAKŽE SI NECHTE TYHLE TRAPNÉ PŘIPOMÍNKY,KDYŽ JE NEDOKÁŽETE ŘÍCT DO OČÍ A ZKUSTE SE ZAMYSLET JACÍ JSTE VY V PRÁCI. JESTLI BY SE VÁM LÍBILO KDYBY VÁM V ZAMĚSTNÁNÍ ŘEKLI,ŽE JSOU S VÁMI NAPROSTO SPOKOJENI A NA INTERNETU ZA VAŠIMI ZÁDY SE DOČTETE TOHLE. ASI BY VÁM TO PŘÍJEMNÉ NEBYLO. BUGS BUNNY SIMONA

  • J

   Konečně se nebojím k zubaři.

  Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře


 • Kamila Sýkorová

  Zubař, MUDr.

  • Nejlepší zubařka, téměř bezbolestná......-:) a velice trpělivá !B

  • Tuto paní zubařku mohu více než doporučit. Po různých felčarech s tragickým přístupem a vybavením ambulance jsem díkybohu natrefil na opravdovou profesionálku.

  Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře


 • Zdeňka Petrová

  Logoped,

  • D

   Musím se přidat k názoru, že paní doktorka Petrová je super a opravdu je ženou na svém místě. Má perfektní přístup k dětem, je vstřícná k jejich potřebám a neustále děti chválí a motivuje je. Synové si ji oblíbili.

  • Paní doktorka je úžasná! K dětem je moc milá, umí je zaujmout a velice pečlivě se jim věnuje. Neustále je chválí a povzbuzuje. Dcery ji mají moc rády.


 • Ludmila Stankušová

  Psycholog, Mgr.

  • S

   Kvalitní odborník,milá.

  • Je moc hodná,naslouchá,umí poradit ve všech situacích a východisek,pomáhá,mám k ní stoprocentní důvěru,uvolním se u ní,dokážu se vypovídat,vždy vyslechne a porádí.Nikdy nepřerušuje,nejste nikým rušeni.Ta hodina je jen vaše.Pro mě je to nejlepší nejpříjemnější lékařka.

  Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře


 • Eva Šindlerová

  Oční Lékař,

  • R

   Bohužel i já se musím přidat k negativům. Je to,už dávno,ale i já jsem díky jejímu přístupu přišla o vidění na jednom oku. Brala mě tehdy,jako dětského pacienta na kterém si jen zdokonalovala svou praxi,zkoumala můj problém,jako bych byla exemplář pro její bádání. Má matka tomu nerozuměla a tak si myslela,že tehdejší paní primářka dělá pro mě,co může. Dnes v dospělém věku se mě můj nynější,výborný oční lékař zeptal,ona Vám s tím nic nezkusila udělat? Operaci atd.? Né,neudělala,tehdy byly samozřejmě jiné metody,ale zkusit mi zachránit oko snad jako lékařka mělo být v jejím etickém a lékařském zájmu. Jiným se stejným problémem se o to,alespoň pokusili. Já postupně přestala vidět a s problémy se musím potýkat dodnes,samozřejmě se to projeví při hledání zaměstnání,kdy,už prostě tam to zdravotní omezení je. Bylo to ještě za komunistů,no možná naše rodina nebyla ta vyvolená pro zodpovědnější přístup k tehdejšímu mému zdravotnímu problému. A vidění oka mi,už nikdo nevrátí.

  • Při naší poslední návštěvě jsem čekala se svou třináctiměsíční dcerou více než dvě hodiny v čekárně plné lidí. Moje dcera neobsedí, takže jsme se potulovaly po chodbě a jaké bylo mé překvapení, když paní doktorka na 45 minut zmizela někam do kumbálku. Při návratu strašně smrděla cigaretami, ale měla na tváři úsměv a zářila spokojeností. Ne tak jako většina jejich pacientů, kteří čekali až se dostanou na řadu. Sestra byla velmi arogantní a nepříjemná. Po tomto zážitku jsem dceři našla jiného očaře a jsem moc spokojená

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře


 • Michaela Šputová

  Psycholog, Mgr.

  • A

   Nekompromisní a účinná.
   Co jinde trvá měsíc, to jde za dvě schůzky. Není to příjemné :-) ale funguje.


 • Marie Dušková

  Psychiatr, MUDr.

  • A

   Pro mne výborná, léky trefila a na hospitalizaci poslala když to fakt nešlo jen lékama.
   Pomohla mi velmi. Tam je problém, jak si pacient sedne, zvláště já s potížema s autoritama.
   Paní doktorka je třída.

   To její z. sestra grrr. Jsem moc senzitivní, jen se mi přišlo echt, že hlásí čekárně moji diagnózu a další "příhody" s jejím jemným chováním.
   Naposled mi přišla naopak velmi příjemná, jsem za to rád...

  • R

   Podle mě to není lékař na svém místě.Sedět za stolem a jen se ptát jak se cítíte nestačí!!Je třeba taky pro to něco udělat!

  Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře


 • Vlastimil Sýkora

  Urolog, MUDr.

  • K

   Již rok chodím k panu doktorovi s opakujícími se záněty močových cest, po minimálně 7 recidivách mi neustále píše jen stejná antibiotika na akutní problém, o preventivní léky si musím říci sama, jinak mi je sám nenabídne (jím napsané léky však stejně recidivě nezabrání). Na mou otázku k doplňkové, či jakékoli jiné léčbě (když současná očividně nefunguje) má jedinou odpověď - toto my neděláme, s tím Vám nemohu pomoci, nic o tom nevím. Jeho jediná "odborná" rada, kterou mi vždy dá na cestu - musíte hodně pít a teple se oblékat (piji i oblékám se stejně po celý svůj život - vydatně). Budu si hledat jiného lékaře, docházení sem nemá žádný význam.

  • R

   S panem doktorem jsem velice spokojená.Je velice pečlivý,okamžitě našel problém,který nikdo jiný u mne neregistroval....mockrát děkuji.Hana R.

  Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře


 • Drahomíra Wostrá

  Zubař, MUDr.

  • Z

   Paní doktorku mohu hodnotit jen jedním slovem a to: HRŮZA....Paní doktorka je nepříjemná, nic ji nezajímá zda máte pochybnosti o její léčbě a nebo vaše názory. Nejraději by vám vyvrtala všechny zuby a nebo je vytrhla. Vůbec se s vámi nepáře. Rozhodně nedoporučuji.

  • Y

   Výkony paní doktorky hodnotím jako velmi velmi slabé, kdybych mohla nedám ani tu jednu hvězdičku. Veškeré zákroky, které mi prováděla byly neprofesionální, dodnes se vypořádávám s jejími nedostatky a to je již více než 5 let. Naštěstí mám nyní velmi kvalitního zubaře, který dle mých finančních možností její resty dohání se mnou. Peníze, které jsem uhradila za její ošetření jsem raději měla hodit do kanálu, provedení byla katastrofální a s následky. Nedoporučuji nikomu navštěvovat její ordinaci, ledaže byste dobrovolně chtěli přijít o zuby. Píši již 2. komentář, první nebyl dosud zařazen, tak jsem zvědavá jestli tenhle druhý bude zařazen. Týden mi přijde dost dlouhá doba.

  Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře