Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Poskytujemezdravotní péče: preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, lékárenské, poradenské a pronájnu prostor zdravotnickým organizacím.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (178)

MUDr. Dariia Glushko Jiný

Byla jsem u paní zubařky, z důvodu nepřítomnosti mé zubařky. A teda můžu říct, že jsem byla velmi mile překvapena. Vše vysvětlila, ač nemusela, tak mi velmi pomohla. Na to, že to byl ,,jen,, záskok, mi čistila kanálky, nic nebolelo. Řekla kde mám kazy apod. Moje zubařka mi toto vůbec nesdělila. Nechápu. Ještě jednou velké díky.

Ž
    MUDr. Lubomír Švaniga Jiný

Lékař pro lidi...Neustále jsem byla nemocná, až tento lékař mi nastavil léčbu po které se mi skutečně ulevilo... velký dík ... Sestřička velmi vstřícná a empatická... Všem doporučuji. Recenze vložena únor 2024.

MUDr. Olga Vepřková Jiný

Doktorka nemá vůbec zájem o své dětské pacienty díky kterým má na jídlo a střechu nad hlavou. Je smutné že zrovna pediatr takhle přistupuje k vašim dětem!!
    Vždy znechucená že musí něco dělat a když už něco udělá většinou skončíme v nemocnici s vážnou diagnózou.
    U mladšího syna od narození "kolika" prej.
    Po návštěvě alergologie alergie na mléko kterou měl prcek od narození. Lékařka těžký nezájem.
    Všem Radim vyvarovat se této lékařce pokat vám jde o vaše děti.

Ověřený profil
    MUDr. Renata Radeva Jiný

Neskutečně nepříjemní. Hlavnĕ sestry. Nedokázaly vysvětlit za co mám jim platit hotově, odbily mĕ se slovy „ na nic. Strčím si to do kapsy!„ a nasledně komunikace ukončena. Nedoporučuji.

MUDr. Radomíra Ožanová Jiný

Na každou návštěvu se stále musí objednávat, což mi u praktického lékaře přijde neakceptovatelné (termín dostanete třeba až za 4 dny). Paní Ožanová je poznamenaná covidem a své pacienty ze strachu neléčí (a nebo doporučí homeopatika). Myslím, že by měla svou kariéru ukončit, odejít do důchodu a svou ordinaci přenechat někomu schopnějšímu.

MUDr. Miroslava Madejová Jiný

Chtěl bych poděkovat paní doktorce Madejové za skvělou diagnostiku a doplňující vyšetření, které vedly k potvrzení diagnózy. Setkal jsem se s ochotu a vysvětlením, jak dále pokračovat. Děkuji.

Ověřený profil
    MUDr. Miroslava Madejová Jiný

Paní doktorka mi pomohla hned ve dvou oblastech, a to od dlouholetých problémů se zády a také s migrénou. Vše mi bylo podrobně vysvětleno, poslala mě na potřebná vyšetření a hlavně jsem neměla pocit, že někoho zatěžuji svými “nemocemi”, jak se to u lékaře někdy stává …. Velmi příjemná a ochotná je i její sestřička. Děkuji a jsem ráda, že mohu být ve vaší péči. Lea P.

Jana Beránková Jiný

Vše v pořádku, sestřička je úžasná. Doktorka méně komunikativní.

O
    MUDr. Renata Radeva Jiný

Je veliká radost a štěstí, setkat se s lékařem, který je dokonale erudovanyý, empatický, srozumitelný... Nebyla to náhoda: po návrhu obvodního lékaře na vyšetření, jsem pátrala na internetu, kam se obrátit. A všechna nadšená hodnocení podepisuji. Paní doktorka mě podrobně vyšetřila, vše mi vysvětlila a velice mi tím pomohla. Děkuji.

MUDr. Renata Radeva Jiný

K paní doktorce jsem byla odeslána na vyšetření z preventivních důvodů. Uklidnila mě, že jsem naprosto zdravá. A že se uvidíme, až shodím min. 10 kg. Přestože mi s citem nastínila, jakou cestou se vydat a jak kýžené váhy dosáhnout, aby nějaké zdravotní problémy v nejbližší době nenastaly, necítila jsem se v tu chvíli příliš komfortně. Nicméně po opuštění ordinace jsem se během několika málo vteřin rozhodla, že dám na její rady. Úprava jídelníčku a zvýšený pohyb byl brzy na mé postavě znát. S paní doktorkou jsem se po několika měsících setkala a z celého srdce jí poděkovala. Jsem ji vděčná. Věřím, že kýžených 10 kg dole není to poslední, co se mi podařilo shodit. Od návštěvy ordinace paní doktorky je to již deset měsíců a díky jejím radám a citlivému přístupu se cítím lépe a lépe. Ještě jednou vřele díky a všem, kteří se potýkají se zdravotními problémy spadající pod kardiologa, vzkazuji - objednejte se u paní doktorky a řádně naslouchejte jejích rad. Ještě jednou vřele díky!

Kontakt

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava 70030 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Související vyhledávání