Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujemezdravotní péče: preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, lékárenské, poradenské a pronájnu prostor zdravotnickým organizacím. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Dr. Martínka 7/1491

70030 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujemezdravotní péče: preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, lékárenské, poradenské a pronájnu prostor zdravotnickým organizacím.

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  L
  Lékař: MUDr. Kamila Sýkorová Jiný

  Špatná zubní lékařka. Absolutně bez empatie. Nechala mi zub bez provedení endodoncie otevřený skoro 10 měsíců. Dneska jsem kvůli tomu musel podstoupit extrakci na zubní chirurgii. Doopravdy nechápu, proč si Dr. Sýkorová vybrala zubní lékařství jako obor. Možná tak na patologii by se hodila se svým přístupem. Studuji všeobecné lékařství. Lékařskou etiku mám úspěšně za sebou. Takto se lékař chovat nemá. Opravdu tuto zubařku nedoporučuji, pokud vám jde o vaše zdraví.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  R
  Lékař: MUDr. Jan Přibyl Jiný

  Pan doktor je sympaťák a profík na svém místě a není divu, že má jen 5* hodnocení. Samozřejmě to není jen o něm. Sestřičky jsou taky úžasné a moc dobře ví, co mají dělat. Naprostá spokojenost, skvělý a bezbolestný přístup. Doporučuji všem. Dvě osmičky venku za jednu návštěvu a teď jen zmáknout a vydržet pár dní, až se vše zahojí.


  J
  Lékař: MUDr. Miroslava Madejová Jiný

  Tuhle lékařku určitě nedoporučuju. Chodil jsem tam několik let. Při každé návštěvě byla strašně nepříjemná, chovala se povýšeně, až arogantně. Chodil jsem tam s epilepsií a bolestmi zad, u zad vyznělo, jakoby dělala ze mě člověka, co simuluje a epilepsii jsem měl jako dítě, i přesto mi řekla mi, že léky budu užívat do konce života( bylo mi 29 let) Chodil jsem tam hodně nerad, změnil jsem proto neurologa a hele, veškeré pracovní omezení už nemám a žádné léky neužívám a je mi hej !!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  H
  Lékař: Mgr. Danuše Škrdová Jiný

  Paní doktorka je úžasná a velice citlivá, po 2 měsících jde vidět velký pokrok. Syn se jí nebojí a těší se, oproti minule logopedce je lidský a slušný přístup velká změna. Jde vidět, že umí s dětmi pracovat a práce ji baví. Stojí za to si na paní doktorku počkat. Umí upoutat pozornost i když dítě nemá náladu. I nepříjemnou informací Vám umí říct slušně a poradí jak napravit. My jsme moc rádi, že si na nás udělala čas a máme možnost k Vám chodit


  Ž
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jan Přibyl Jiný

  Dnes jsem byla u pana MUDr.Přibyla na trhání osmičky..natrápil se hned z rána se mnou dosti .Tímto bych chtěla poděkovat panu doktorovi a jeho sestříčkám za velice příjemný a milý přístup.Výborná komunikace mohu jen doporučit ..super ordinace


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Ondřej Hýl Jiný

  Pan doktor je velmi laskavý, k pacientovi přistupuje pečlivě a ochotně. Paní sestřička také vždy milá. Považuji za velké štěstí to, že jsem právě u pana Hýla. Děkuji Vám.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

  Paní doktorka je vynikající lékař důkladně vyšetří, vše vysvětlí věnuje se pacientovi na 100%. Je to odborník na svém místě. Když přijdete na vyšetření jste vítáni vždy úsměvem a informováni o svém zdravotním stavu. Za mě paní doktorka profesionál a vždy s úsměvem .Děkuji paní doktorko.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

  Paní doktorka Radeva je výborná lékařka se skvělými diagnostickými schopnostmi. Nad rámec svého zaměření mi pomohla odhalit závažné onemocnění štítné žlázy a nasměrovala mě k vyhledání dalších specialistů. Jsem jí za její nadstandardní přístup velmi vděčná!


  J
  Lékař: MUDr. Renata Radeva Jiný

  Celkové a objektivní posouzení na velmi profesionální úrovni.Paní doktorka velmi vnímá sdělení a popis potíží pacienta.


  T
  Lékař: MUDr. Jan Přibyl Jiný

  Tento měsíc jsem byla na vysekávání obou spodních osmiček, bála jsem se tohoto nepříjemného zákroku, ale bylo to bezbolestné! Pan doktor i sestřičky jsou prostě skvělí! S vrchními osmičkami zase půjdu určitě tady :-)


  Došlo k chybě, zkuste to znovu