Doporučení ortopedové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Ostrava

• „Mudr. Boglevský je ortoped , který mi prováděl výměnu ramenního kloubu pravého před 10 lety a ruka funguje perfektně, bohužel artróza mi zničila i levý kloub a jsem 14 dní po další výměně . Ještě nemohu dělat závěr, ale věřím, že levá ruka bude fungovat bez omezení! Mudr. Boglevský je odborník, který Vám život vrátí do normálu. Děkuji !!! Více

Nádražní 982/104, Ostrava Mapa

ASK TORE s.r.o.

• „Mudr .Sztefek je velmi precizni lekař,ma užasné chování ke klientovi,hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékař s velkým L,gentleman , erudovaný odborník..Sestra skvělá se smyslem pro humor...DOPORUČUJI Více

Lidická 886/43, Havířov Mapa

Ortopedická ambulance, HAV ORT s.r.o. - ONLINE REZERVACE Vašeho ošetření na

• „Výborný doktor víc takových doktorů do nemocnic.Nejen přístupem a ochotou,ale ví co dělá to je důležité......

Sokolská třída 1925/49, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Pana doktora Miškeje si nemohu vynachválit. Vše ochotně vysvětlí, je vždy milý, usměvavý a ochotný pomoci. S pacientem jedná jako s člověkem !! Víc takových ! Díky, pane doktore Více

Zakladatelská 975/22, Karviná Mapa

Karvinská hornická nemocnice a.s.

• „Navštívila jsem pana doktora s bolestmi nártů na nohou, opravdu jsem zírala na velice milý přístup k pacientovi, vysvětlil mi vše důkladně, odpověděl trpělivě na spoustu mých otázek a dal cenné rady co se dá s mým problémem dělat. Sice objednací doba je u pana doktora dost dlouhá, ale vyplatí se ( pokud nemáte nic akutního ) si na něj "počkat". Děkuji Více

Ostrožná 27/224, Opava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Navštívila jsem p.doktora Hrbáčka,byla jsem velmi spokojená s přístupem a ošetřením.Sestřička byla velmi milá,ochotná,příjemná.Byla jsem maximálně spokojená a můžu pana doktora a milou sestřičku jenom doporučit.přeji hodně spokojených pacientů. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

náměstí Slovenského národního povstání 1886/4, Ostrava Mapa

• „Výborný lékař. Co nedokázali praktičtí, neurologové, ORL za 4 měsíce běhání, vyřešil za 10 minut a asi navždy. Jednalo se o nenadálé závratě a "blackoutové" stavy, kdy jsem se díky točení v hlavě několikrát vypnul. Všichni strašili s mozkovými nádory a kdo ví čím a přitom to byla skřípnutá krční páteř. Pár šikovných cviků a je po problému a za rok se to nevrátillo ani jednou. Více

Tř. Osvobození 60a/1388, Karviná Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Pan doktor Pustějovský...Mi jako jediný ze 7dmi ortopedu řekl ihned že mám přetržený kolaterální vaz vpalci ostatní žvatlali ž si to mám mazat fastum gelem že to přestane bolet a podobně(nedělám si srandu!!!)...U jsou to 4 mesice neco pres,a uz muzu rict ze se muzu aji byt :D...Rozhodne potkal jsem spoustu ortoprdu,kvuli boxu,nenaucili me tam hned na zacatku delat kliky na prstech,takze sem jich poznal hodne...A ten bude nejlepsi... Více

Tř. T.G.Masaryka 495, Frýdek-Místek Mapa

Ortopedická ambulance

• „Pan doktor Sládek je doktor s velkým "D". Moc mu děkuji za velmi lidský a profesionální přístup k pacientovi. Před 1,5 rokem se v kritickém stavu dostala do rukou tohoto lékařa má tehdy 15 letá dcera. Hrozila jí amputace palce na pravé noze. Pan doktor Sládek zachránil spolu s týmem lékařů nohu mé dceři."Na ta slova mé dcery, když se probudila po operaci a chtěla po nás, aby jsme jí oddělali deku a ona se podívala, jestli má nohu.... na to nikdy nezapomenu. ještě teď mám oči plné slz...." Dnes se dcera již nemůže věnovat všem sportům, které velmi aktivně a s radostí zvládala, ale po peripetijích , kterými si musela projít a stále prochází jsme všichni moc rádi, že naše dcera má nohu a chodí... Ještě jednou moc děkuji doktoru Sládkovi, celému týmu lékařů a také zdravotníním setrám ort. oddělení Fifejdké nemocnice. Pavla Kalužová, Ostrava Více

Třída T. G. Masaryka 495, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Skvělý ortoped. Přijemné vystupovaní pana doktora i jeho zdravotní sestřičky. Skvělé doporučuji. Nikdy jsem se nesetkala s takovým milým přistupem, Více

Staré náměstí 91, Orlová Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Profík na svém místě. Podrobné mně vyšetří, poslal na rentgen rukou, nohou kde mi byly všude zjištěny artrozy. Pan dr. mi to velice citlivě řekl co mi je napsal mi rehabilitace dal léky na artrozu. A že mi řekl, že špatně sedím na tom nevidím nic špatného, tak by to mělo být, že si doktor všímá všeho. Byla jsem u něj asi 5 krát a vždy profesionální jednání, do kloubu na ruce mi pichl injekci po které se mi ulevilo je škoda že prý musel odejít kvůli špatnému jednání s pacienty. Nevím co by chtěli, uhrazení že byli poučení že špatně sedí stojí, mají špatné boty, by měli být rádi, že jim to doktor řekl. Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „U pana doktora jsem byl na několika vyšetřeních a pak i na otevřenou operaci ramena (artroskopicky to nebylo možné, protože jsem měl rameno dost poškozené z opakovaného "vypadávání"), kterou prováděl v Hornické nemocnici v Karviné. Celou dobu měl profesionální přístup, vše vysvětlil. Řekl mi klady i zápory stavu po operaci a nechal mi určit si vhodný termín. Operace byla bez komplikací a rameno je rok po operaci naprosto bez problému. Kromě pana doktora bych také určitě doporučil Hornickou nemocnici, kde byl opravdu příjemný personál, dobré jídlo a wifi na pokoji. ;) Více

Zakladatelská 975/22, Karviná Mapa

Karvinská hornická nemocnice a.s., Ortopedie

• „tento profík je skutečně profík operoval mi páteř a dneska v 23 letech mě nic nebolí přeji všem kteří májí skoliozu zajděte si za tímto lékařem je fakt profík držím palce.. Více

Pavlovova 29, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Pana primáře může jen doporučit ! Operoval mne již 3x a vždy velmi šetrně s vynikajícím výsledkem. Stibor M.

Opavská 6116, Ostrava Mapa

ORT-Audax s.r.o., ortopedie

Blanická 938, Ostrava Mapa

Ortopedická ordinace

• „Ludmila Garncarzová Při hodnocení lékařů vychází každý ze své osobní zkušenosti. Já mohu vystavit panu doktoru Pavliskovi to nejlepší vysvědčení. Ať už jde o to, že se mne vůbec ujal v krátké době zajistil operaci ve vynikající klinice SurGal v Brně, provedl operaci a zajistil následné lázně. Jsem velmi vděčna a moc děkuji. Více

Nádražní 982/104, Ostrava Mapa

ASK TORE s.r.o.

• „Aleš Ostrava:- pan doktor Walder mi provedl TEP kolene, po operaci následovaly lázně, kde došlo k rozhýbání kolena a podle názoru rehabilitujích taktéž protřo, že operace byla provedena výborně. Chodím na dlouhé procházky se psem, nic mě nebolí, prostě skvělé zlaté ruce pana doktora Waldera. A samozřejmě díky celé ortopedii v FN Poruba Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Při problémech s ramenem. Několikanásobné vykloubení ramene při sportu. Pan doktor doporučil operaci. Výsledek výborný. Sice ze začátku snížený rozsah hybnosti, ale cca po 12 měsících rameno rozhýbáno, skoro do původního stavu. Hodně pomohla rehabilitace. Takže tímto díky i rehabilitačním sestřičkám. Více

Hájkova 7, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Pan primář Zdeněk Cichý mi provedl výměnu kyčle.Velmi kvalitní práce provedená šetrně ke svalstvu nohou.Umožnilo mi to neuvěřitelně rychlou rehabilitaci .Už v nemocnici se mi s berlemi dobře chodilo.Z tama jsem jel rovnou do lázní Klimkovice ,kde jsem každý den dělal velké pokroky .A byl jsem na tom podstatně lépe než pacienti operovaní .miniinvazivní metodou.Méně.invazivní způsob pana primáře je mnohem lepší.V lázních byli s výsledky rehabilitace velmi spokojeni,Po 6 týdnech jsem zapomínal nosit berle -neúmyslně.Nyní 4 měsíce po operací jezdím na dlouhé cyklistické výlety,kochám se krajinou a neruší mě žadná bolest v noze.Jiří S Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Byla jsem několikrát...úžasný lidsky a odborný přístup a to nejen v mem případě,ale i v případě mého téměř nechodiciho manzela Více

Březová 5/877, Havířov Mapa