ASK TORE s.r.o.

(92 názorů)
Zobrazit lékaře

Vítáme Vás na stránkách ASK TORE s.r.o., privátní ortopedické ambulance! V našem nestátním zdravotním zařízení Vám nabízíme diagnosticko-terapeutickou péči o Váš pohybový aparát. Na ambulanci A... Více

O nás

Ordinace

ASK TORE s.r.o.

Nádražní 982/104

702 00 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Vítáme Vás na stránkách ASK TORE s.r.o., privátní ortopedické ambulance!

V našem nestátním zdravotním zařízení Vám nabízíme diagnosticko-terapeutickou péči o Váš pohybový aparát.

Na ambulanci ASK TORE provádíme komplexní vyšetření kloubů, šlach , svalů a celého skeletu, preventivní vyšetření dospělých i dětí včetně ultrazvukového vyšetření kojenců.

Dále poskytujeme léčbu úrazů, vrozených a vývojových vad, degenerativních onemocnění pohybového systému v souladu s nejmodernějšími terapeutickými postupy a to nejen na ambulanci, ale i na zákrokovém sále naší kliniky jednodenní chirurgie.

Provádíme zde ambulantní operace, včetně artroskopie kolenního, ramenního, loketního i hlezenního kloubu.

Tým plně kvalifikovaných lékařů a sester ASK TORE je připraven pomoci Vám, k Vaší spokojenosti, v řešení zdravotních problémů na vysoké odborné úrovni!

Ordinační hodiny:
Pondělí MUDr. Pavliska 09:00 - 12:00 13:30 - 19:00
Úterý MUDr. Boglevský 08:00 - 12:00 13:30 - 19:00
Středa MUDr. Boglevský 08:30 - 12:30 15:00 - 19:00
Čtvrtek MUDr. Pavliska 08:30 - 15:00 15:00 - 20:00
Pátek (lichý) MUDr. Boglevský 08:00 - 14:00
Pátek (sudý) MUDr. Pavliska 08:00 - 14:00
Objednávky po osobní a telefonické domluvě nebo přes internet na našich stránkách!

Individuální a mimořádné termíny jsou účtovány dle sazebníku. V případě operačních dnů ordinujeme po skončení operačnímu programu dle objednání pacientů.

Operační dny jsou nepravidelné a jedná se o pondělky (MUDr. Pavliska), středy (MUDr. Boglevský).

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Tomáš Pavliska

  Ortoped, MUDr.

  • E

   Ludmila Garncarzová
   Při hodnocení lékařů vychází každý ze své osobní zkušenosti. Já mohu vystavit panu doktoru Pavliskovi to nejlepší vysvědčení. Ať už jde o to, že se mne vůbec ujal v krátké době zajistil operaci ve vynikající klinice SurGal v Brně, provedl operaci a zajistil následné lázně. Jsem velmi vděčna a moc děkuji.

  • J

   Po zkušenosti s odborným vyšetřením pana doktora Pavlisky bych už na žádnou jinou ortopedii nešel, vyplatí se tu chvíli v čekárně vydržet. Profesionální přístup doktora, který 100% ví co dělá. Celkově jsem byl se službami naprosto spokojen, pana doktora nemůžu jinak než doporučit.

  Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře


 • René Boglevský

  Ortoped, MUDr.

  • V
   Umístění: ASK TORE s.r.o.Služby: artroskopie kolena

   Dne 14.10.2020 jsem byla objednana k artroskopii kolene u p.MUDr.Boglevskeho-ASK TORE.Musim opravdu a upřímně říci,že jsem se už dlouho nesetkala s tak příjemným,vstřícným,empaticky založeným pristupem kvalifikovaneho personálu k pacientum ! Má obava z operačního zakroku,ktera byla prede mnou,úplně opadla,byla jsem klidna a cítila jsem se jako na Wellnesu.Prostredi domácí,usměvavý personál ,dodržování casove predem určené doby zákroku,všechno melo svůj řád a poradek. Při vstupu na operační sál,kde vladla úžasna atmosfera operačního týmu, můj strach se vytratil.Po zákroku,jsem se cítila velmi dobře,p,Mudr Boglevsky mne informoval o průběhu operačního zákroku.Chtela bych touto cestou vyjádřit poděkování p. Doktorovi a Všem sestřičkam,velmi si jejich práce považuji! DEKUJI mnohokrát Strunova

  • L
   Umístění: ASK TORE s.r.o.Služby: Běžný termín

   Nechci zde kritizovat a hodnotit kvalitu ortopéda. Chtěl bych zde hlavně uvést, že způsob jakým se objednávají pacienti, naprosto postrádá logiku a musí urážet pacienty samotné, neboť v tomto ohledu není na ně brán vůbec ohled.
   Byl jsem objednán na 8:00 (začátek ordinační doby). Po příchodu do čekárny jsem se zhrozil, protože v čekárně bylo již deset lidí přede mnou, kteří byli objednáni na obdobnou dobu jako jsem byl já. Po půlhodině čekání, kdy byl teprve jeden pacient vyšetřen, jsem si spočítal, že než dojdu na řadu, bude to věčnost (během této doby samozřejmě lidí v čekárně stále přibývalo a přibývalo). Jsem realista, vím, že nemohu očekávat okamžité vyšetření v daný čas, ale toto bylo už na mě přece jenom extrém. Když si takové paní kadeřnice ( bez jakékoliv urážky :-) ) dokáži zorganizovat harmonogram objednaných zákazníků tak, že zákazníci čekají max. půlhodiny, myslím si, že tato ordinace by toho měla být zrovna tak schopna...a bohužel není.
   Nechat vědomě lidi čekat dvě a více hodin je drzost
   Když jsem se bavil s ostatními pacienty v čekárně, zjistil jsem od nich, že je to na denním pořádku...smutné
   Za mě raději vyhledat jiného ortopéda, za ty nervy to nestojí :-)

  Podívejte se na všechny názory (57) na lékaře