O nás

Vítáme Vás na stránkách ASK TORE s.r.o., privátní ortopedické ambulance!

V našem nestátním zdravotním zařízení Vám nabízíme diagnosticko-terapeutickou péči o Váš pohybový aparát.

Na ambulanci ASK TORE provádíme komplexní vyšetření kloubů, šlach , svalů a celého skeletu, preventivní vyšetření dospělých i dětí včetně ultrazvukového vyšetření kojenců.

Dále poskytujeme léčbu úrazů, vrozených a vývojových vad, degenerativních onemocnění pohybového systému v souladu s nejmodernějšími terapeutickými postupy a to nejen na ambulanci, ale i na zákrokovém sále naší kliniky jednodenní chirurgie.

Provádíme zde ambulantní operace, včetně artroskopie kolenního, ramenního, loketního i hlezenního kloubu.

Tým plně kvalifikovaných lékařů a sester ASK TORE je připraven pomoci Vám, k Vaší spokojenosti, v řešení zdravotních problémů na vysoké odborné úrovni!

Ordinační hodiny:
Pondělí MUDr. Pavliska 09:00 - 12:00 13:30 - 19:00
Úterý MUDr. Boglevský 08:00 - 12:00 13:30 - 19:00
Středa MUDr. Boglevský 08:30 - 12:30 15:00 - 19:00
Čtvrtek MUDr. Pavliska 08:30 - 15:00 15:00 - 20:00
Pátek (lichý) MUDr. Boglevský 08:00 - 14:00
Pátek (sudý) MUDr. Pavliska 08:00 - 14:00
Objednávky po osobní a telefonické domluvě nebo přes internet na našich stránkách!

Individuální a mimořádné termíny jsou účtovány dle sazebníku. V případě operačních dnů ordinujeme po skončení operačnímu programu dle objednání pacientů.

Operační dny jsou nepravidelné a jedná se o pondělky (MUDr. Pavliska), středy (MUDr. Boglevský).
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (9)

MUDr. René Boglevský operace kolena

Maximální spokojenost! Odborník na kolena. Po úrazu kolena mě dal dohromady a mohu dál sportovat. Děkuju!

MUDr. René Boglevský operace kolena

Dekuji Mudr.Boglevskemu za odbornou pomoc a následnou peči po mém uraze.Preji pevné zdravi,vše nej..

MUDr. René Boglevský artroskopie kolena

Perfektní odborník, skvělý přístup a profesionalita na operačním sálku a všeho spojeného se zákrokem, bohužel objednávkový systém naprosto zbytečný..čekačka tři hodiny žádný problém.,ne vždy, někdy je to do dvou hodin, ale stačí, aby jeden dva lidi zaplatili nabízené přednostní ošetření a k tomu se nechala sestra ukecat, aby došel neobjednaný pacient a je to rázem na čerpání dovolené... Při zahájení ordinační doby už má sestra pozvaných krom injekcí 5 a více lidí..škoda, čekárna takové dlouhé době není rozhodně přizpůsobena...

MUDr. René Boglevský artroskopie kolena

Dne 14.10.2020 jsem byla objednana k artroskopii kolene u p.MUDr.Boglevskeho-ASK TORE.Musim opravdu a upřímně říci,že jsem se už dlouho nesetkala s tak příjemným,vstřícným,empaticky založeným pristupem kvalifikovaneho personálu k pacientum ! Má obava z operačního zakroku,ktera byla prede mnou,úplně opadla,byla jsem klidna a cítila jsem se jako na Wellnesu.Prostredi domácí,usměvavý personál ,dodržování casove predem určené doby zákroku,všechno melo svůj řád a poradek. Při vstupu na operační sál,kde vladla úžasna atmosfera operačního týmu, můj strach se vytratil.Po zákroku,jsem se cítila velmi dobře,p,Mudr Boglevsky mne informoval o průběhu operačního zákroku.Chtela bych touto cestou vyjádřit poděkování p. Doktorovi a Všem sestřičkam,velmi si jejich práce považuji! DEKUJI mnohokrát Strunova

MUDr. René Boglevský Běžný termín

Nechci zde kritizovat a hodnotit kvalitu ortopéda. Chtěl bych zde hlavně uvést, že způsob jakým se objednávají pacienti, naprosto postrádá logiku a musí urážet pacienty samotné, neboť v tomto ohledu není na ně brán vůbec ohled.
    Byl jsem objednán na 8:00 (začátek ordinační doby). Po příchodu do čekárny jsem se zhrozil, protože v čekárně bylo již deset lidí přede mnou, kteří byli objednáni na obdobnou dobu jako jsem byl já. Po půlhodině čekání, kdy byl teprve jeden pacient vyšetřen, jsem si spočítal, že než dojdu na řadu, bude to věčnost (během této doby samozřejmě lidí v čekárně stále přibývalo a přibývalo). Jsem realista, vím, že nemohu očekávat okamžité vyšetření v daný čas, ale toto bylo už na mě přece jenom extrém. Když si takové paní kadeřnice ( bez jakékoliv urážky :-) ) dokáži zorganizovat harmonogram objednaných zákazníků tak, že zákazníci čekají max. půlhodiny, myslím si, že tato ordinace by toho měla být zrovna tak schopna...a bohužel není.
    Nechat vědomě lidi čekat dvě a více hodin je drzost
    Když jsem se bavil s ostatními pacienty v čekárně, zjistil jsem od nich, že je to na denním pořádku...smutné
    Za mě raději vyhledat jiného ortopéda, za ty nervy to nestojí :-)

MUDr. René Boglevský Hallux valgus

Dobrý den , před šesti lety, při potížích s vbočeným palcem, mě moje kamarádka lékařka doporučila návštěvu k Dr. Boglevskemu a udělala jsem velice dobře, že jsem ji poslechla. Po vyšetření mi Dr. Boglevský doporučil operaci palce. Ta proběhla bez problémů. Mohu neomezeně chodit , jizva není skoro vidět a palec drží v ose. Takže moje zkušenost je výborná . Sestra v ordinaci je skvělá, čekání mně nevadilo a nevadí mi kdykoli potřebuji tuhle kliniku. Když chci opravdu kvalitního ortopeda , počkám za každou cenu. Panu doktorovi chci zpětně velmi poděkovat . V současné době chodím znovu k němu s patní ostruhou a jestli někdo tvrdí, že za RV 5 aplikaci s kryoterapií je 1.600kc hodně , tak vůbec neví , jaké jsou ceny jinde. Za mně jen spokojenost a velké díky za vše. S přáním mnoho spokojených klientů , Zeťáková Denisa.

MUDr. René Boglevský Bolave koleno

Vynikajici lekar, super vysetreni. Nic nebylo zanedbano. Po operaci skvely pristup sester. Muzu velice dopurucit.

MUDr. René Boglevský operace ramenního kloubu

Před časem se mi při sportu přihodil úraz ramene. Vyhledal jsem tedy na doporučení přátel pomoc kliniky ASKTORE a podstoupil operaci ramene, která byla úspěšná. Co jsem ale nečekal byl neuvěřitelně citlivý a lidský přístup personálu pod vedením MUDr. Boglevského a sestry Hany Filipové, kteří se ke mně choval s respektem a pochopením. Protože jsem pracoval dlouhá léta v Horské Službě, velmi si cením lidí, kteří berou pomoc druhým lidem nejen jako řemeslo či práci, ale jako poslání, a nemyslel jsem si, že se s takovým přístupem ještě někde setkám. Zvláště pak v dnešní době, kdy mi přijde, že obyčejné lidské slušnosti spíše ubývá. Tím spíše ve mně tento přístup lidsky velmi zarezonoval a moc si ho vážím, protože vím, jak těžkou a náročnou práci mají. Díky jejich péči jsem na tom teď zdravotně o dost lépe a můžu tuto kliniku vřele doporučit každému, kdo by měl v budoucnu, nedej Bože, nějaký zdravotní problém. Opravdu zde najdete lidi, které stojí za to potkat, kteří nepostrádají lidskost a pro které není problém udělat pro vás krok navíc. Ještě jednou velký dík všem, kteří mi poskytli tu nejlepší možnou péči. Děkuje bývalý pracovník Horské Služby oblasti Beskydy, Stanislav Svačinka.

MUDr. René Boglevský

Jsem týden po operaci ramene. Pan doktor Boglevský je vynikající odborník,s lidským přístupem k pacientům, Celý personál na klinice úžasný, pan doktor starostlivý, cítila jsem se jako v domácím prostředí a strach byl na ústupu.Má velice hodnou sestřičku, která vás vždy mile přivítá, s úsměvem na tváři. Jsem velice spokojená a všem doporučuji.Takový přístup se v dnešní době už jen tak nevidí. Moc za všechno děkuji a ať se daří! Holánová

Kontakt

Nádražní 982/104, Ostrava 702 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna