Doporučení ortopedové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Brno

• „Jsem spokojená, byla jsem tam kvůli úplně jednoduchému a rychlému úkonu (punkce ganglionu), takže nedokážu posoudit jaké by to bylo kdybych třeba řešila složitější problémy. Ale obecně to bylo pohodové. Pan doktor byl milý, čas, ve který jsem byla objednaná, byl shodný s časem kdy jsem vešla do ordinace a tak. Více

Vránova 172, Brno Mapa

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

• „Výborný odborník léčba zabírá.Doporučuje rehabilitaci a další vyšetření. Prodiskutoval se mnou problémy s bolestmi na hrudní kosti.Ohledně padání dozadu/při náhlém ochabnutí nohou/mne doporučil vyšetření na neurologii.Bolesti na hrudní kosti mají souvislost s refluxem jícnu,už řešíme. Více

Žlutý kopec 6, Brno Mapa

Ortopedická ordinace

• „K panu doktorovi už chodím s detma roky přesněji 14let.Poprve jsem ho potkala v porodnici. Pane doktore moc vám děkujeme za Vaši péči mých holek.Jsme s váma maximálně spokojeni. Více

Merhautova 142, Brno Mapa

Privátní ortopedie

• „Pan doktor naplňuje na 100% ideál odborníka poskytujícího služby. Takové nasazení, zájem o pacienta, znalosti a promýšlení péče jsem ve svém věku (56 let) zažila jenom 2x. Učebnicový příklad toho, co se má a jak dělat. Děkuji. Více

Merhautova 142/1012, Brno Mapa

Privátní ortopedie

• „Odb.as. MUDr. Jiří Jochymek, Ph.D. je opravdovým profesionálem s lidským přístupem k pacientovi. Vždy nám dokázal srozumitelnou formou vysvětlit postup další léčby naší dcery Kateřiny, které prováděl otevřené repozice obou kyčlí ve velmi špatném stavu. Jsme mu opravdu vděčni a doporučujeme. Více

Černoploní 9, Brno Mapa

Klinika dětské chirurgie,ortopedie a traumatologie

• Vránova 172, Brno Mapa

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

• „Pan doktor Slezáček je bezva.Operoval my tenisový loket.Je hodny,chápavý,neměnila bych.....Je to zlatý pan doktor

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

MUDr.Karel Slezáček,.s.r.o.

• „Rozhodně nesouhlasím s tím, co zde bylo o panu doktorovi napsáno. Například léky jen co si hradí pacient a krátké vyšetření. K panu doktorovi jsem došla po delší době s druhým problémem a to bolavá bedra. Vyšetřil mne v ordinaci a doporučil cviky. Poslal mne na rentgen a následně předepsal fyzioterapii. Maximální spokojenost s panem doktorem. Více

Hudcova 74, Brno Mapa

Ortopedická ambulance

• „Přišla jsem k panu doktorovi Drápalovi s vleklými problémy po laparoskopii kolene. Pan doktor mne pečlivě vyšetřil, provedl sono kolene, vše mi vysvětlil, předepsal mi léky pro účinnou léčbu, doporučil pohybovou terapii a uklidnil mě. Pan doktor je profesionál ve svém oboru a má lidský přístup. Děkuji pane doktore. Doporučuji všem pacientům. Více

Křídlovická 55, Brno Mapa

Ambulance odborného lékaře ortopeda

• „V mládí jsem si nekolikrát vyvrtnul kotník a se změnou počasí se mi teď ozývá. Potřeboval jsem to nějak řešit a s panem doktorem Dubnem jsem udělal tu nejlepší zkušenost. Odborně mi nohu vyšetřil, předepsal mast a rehabilitaci. Od té doby mé problémy výrazně polevily, mazání mám neustále v lednici a v případě, že mám bolesti, vždy uleví. Podle mého skromného názoru tento pan doktor ví, co dělá. Mirek Mrkava Více

Horníkova 34, Brno Mapa

Privátní lékař pro ortopedii

1 názor

„lidský a velmi odborný přístup

Vackova 8, Brno Mapa

RECENS, s.r.o.

• Ortoped, Fyzioterapeut

„Souhlasím s těmi, kdož napsali v tomto fóru, že je především dobrý , ba co dím vynikající obchodník. Ne že by nebyl odborník, to on je, ale kdo nepřispěje ze svého, ...Prostě bez peněz k Mosterovi ne..., a když dáš málo, vyúčtuje si na pojišťovnu i to, co vůbec neudělal. Více

SurGal Clinic s.r.o.

• „Pan doktor je ten nejlepší ve svém oboru, kterého jsem poznala. Velmi milý a vstřícný. Je vidět zájem a ochota pomoci. Velmi mu děkuji za pomoc. Sestřička ovšem tak milá není, což je v dnešní době dost časté. Více

Vinařská 6, Brno Mapa

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

• „Pan doktor toho mnoho nenamluví, ale zeptá se vždy na vše podstatné a hned se pustí do vyšetření. Vždy mi téměř okamžitě diagnostikoval přesně moje potíže, napsal rehabilitace či poukazy na pomůcky, také sestra je ochotná. Na termín ale člověk dlouho čeká, to je ovšem úskalí všech dobrých lékařů. Pana Procházku doporučuji. Více

SurGal Clinic s.r.o.

• „Špičkový lékař, lidský přístup, ochotný a hlavně je to odborník ve své profesi. Po operaci kterou sám pan doktor provedl se mi daří velmi dobře. Děkuji za péči a hlavně lidský přístup. Tohoto odborníka mohu jen a jen doporučit. Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

FN Brno, Ortopedická klinika

• Ortoped, Fyzioterapeut

„Doporučuji!!! Jsem ráda,ze mám tak skvělého ortopeda. Je to druhý skvělý doktor,kterého znám ( první je revmatolog Radomír Sedláček). Také odjíždím za panem doktorem a klidně bych dojížděla i dál. Moc děkuji. Chudjakova. Více

SurGal Clinic s.r.o.

• „22.1.2013 mi MUDr Vyroubal operoval koleno - arthroskopie levého kolena na jednodenní ortopedii v Blansku. Výsledek a následná starost o mne jako svého pacienta byla vynikající.Vše mi dopodrobna vysvětlil před operací i následná péče byla na vysoké profesionální úrovni. Všem vřele doporučuji!!!! Více

Bulharská 29, Brno Mapa

Lékařský dům Laurea

Hlinky 48/122, Brno Mapa

Ortopedie

• „MUDr. Klimecký je mým ortopedem více než 20 let. Díky němu můžu chodit, když správně diagnostikovat operaci páteře. A nyní jsem po operaci kolene, a jeho léčebným postupům není co vytknout. Všem pacientům musím tohoto lékaře doporučit. Je to profesional. A také musím reagovat na předchozí recenzi. Pacient s bolestí zad nemůže očekávat zázrak za jednu nebo dvě kontroly u lékaře, od toho jsou tu jiné instituce. A to že se v čekárně čeká, můžou být akutní případy, nebo případy které vyžadují delší čas ošetření, a to nikdo neovlivní. Závěr, pokud chcete výborného lékaře, je to právě MUDr. Klimecký. Více

Lýskova 2, Brno Mapa

Ortopedie

• „Paní doktorka Medřická je neskutečná odbornice. Naprosto skvělá osobnost, precizní, empatická, milá, úžasné léčebné schopnosti, úžasná ortopedka i fyzioterapeutka. Zachránila mi život a vždy se snaží pomoci co nejdříve to jde. Pro mě je to Anděl. Více

Jugoslávská 11, Brno Mapa

Odborný lékař pro ortopedii a rehab.