MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

(57 názorů)

Naše ambulance, fungující na téže adrese nepřetržitě od roku 1993, nabízí komplexní diagnostiku a léčbu onemocnění pohybového aparátu dospělého věku (tj. neprovádíme vyšetření dětí do 10let věku). ... Více

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

Vránova 172

621 00 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje +420 54...

Přednostmi našeho zařízení jsou:
- úzká spolupráce s Ortopedickými klinikami FN Brno a FN u sv. Anny v Brně, ověřenými fyzioterapeuty,
ambulancí dětské ortopedie a také klinikou jednodenní chirurgie
- ordinační doba každý všední den
- možnost internetového či telefonického objednání

Naše nabídka

Ordinační hodiny:
PO - ČT 16-19h (PO- MUDr. Sklenský M.,
ÚT- MUDr. Prýmek,
ST- MUDr. Sklenský J.,
ČT-MUDr.Rouchal)
PÁ 8-12h a 13-18h (MUDr. Sklenský M.)

Nemoci

• onemocnění pohybového aparátu

Typ zařízení

• poliklinika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Jan Sklenský Běžný termín

Pan doktor je milý, empaticky, jeho laskavy přístup, pacienta vždy uklidní.
    Vše vysvětlí. Přístup profesionální. Mohu jen doporucit

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Martin Sklenský Běžný termín

Přístup pana doktora byl výborný. Vše vysvětlil, udělal zákrok a brzy objednal na kontrolu. Děkuji .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Martin Sklenský Běžný termín

Neprijemná sestricka, hodne spatna komunikace a pristup, minimalni snaha resit komplikace s formalitami.

MUDr. Martin Sklenský

Podle ustanovení § 12 zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění ve znění pozdějších předpisů:

Pojištěnec je povinen:
    h) prokazovat se při poskytování zdravotních služeb platným průkazem pojištěnce nebo náhradním dokladem vydaným příslušnou zdravotní pojišťovnou,
    Pan MP tuto povinnost nesplnil, protože neměl u sebe platný průkaz pojištěnce. Přesto se dožadoval odborného vyšetření.
    Neměl ani jakýkoli jiný doklad, kterým by doložil svou totožnost
    MUDr. Sklenský, ve snaze vyjít panu MP vstříc, provedl elektronický pokus zjistit stav jeho zdravotního pojištění, ale rodné číslo, které pan MP uvedl nebylo přijato systémem veřejného zdravotního pojištění.
    Vyvstala tedy pochybnost zda je pan MP zdravotně pojištěn
    Dalšího komentáře netřeba
    Dovoluji si pana MP požádat, aby nás podobných invektiv ušetřil a pro příště se obrátil na jiného kolegu

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Martin Sklenský Běžný termín

Pan doktor jako vždy profesionální , příjemný ,se snahou pomoci a návrhem na pokračování další léčby.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Jan Sklenský Běžný termín

Byla jsem velice spokojená s vyšetřením, doktor je pečlivý, neodbyl mě pouze pohledem, na veškeré otázky odpověděl. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Martin Prýmek Běžný termín

V ordinaci jsem byla poprvé, takže léčba ještě není přesně stanovena,ale i tak dávám palec nahoru a pět hvězdiček.

O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Martin Prýmek Běžný termín

Velmi příjemný a odborně perfektní specialista - ortoped. Navíc s empatickým přístupem k pacientovi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Martin Prýmek Běžný termín

U MUDr. Prýmka jsem byl poprvé a jsem zatím spokojený. Myslím si, že je to odborník, který svému oboru rozumí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Martin Sklenský vyšetření pohybového aparátu

Spokojenost, pan doktor mně zatím vždy pomohl:-) Příjemné vystupování a termíny včas bez zpoždění. Naprostá spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Martin Prýmek Běžný termín

Komunikace v pořádku, vše připraveno, detailně vysvětleno. Absolutní spokojenost. Profesionál a prostředí velmi příjemné.