MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

(80 názorů)

Naše ambulance, fungující na téže adrese nepřetržitě od roku 1993, nabízí komplexní diagnostiku a léčbu onemocnění pohybového aparátu dospělého věku (tj. neprovádíme vyšetření dětí do 10let věku). ... Více

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

Vránova 172

621 00 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje +420 54...

Přednostmi našeho zařízení jsou:
- úzká spolupráce s Ortopedickými klinikami FN Brno a FN u sv. Anny v Brně, ověřenými fyzioterapeuty,
ambulancí dětské ortopedie a také klinikou jednodenní chirurgie
- ordinační doba každý všední den
- možnost internetového či telefonického objednání

Naše nabídka

Ordinační hodiny:
PO - ČT 16-19h (PO- MUDr. Sklenský M.,
ÚT- MUDr. Prýmek,
ST- MUDr. Sklenský J.,
ČT-MUDr.Rouchal)
PÁ 8-12h a 13-18h (MUDr. Sklenský M.)

Nemoci

• onemocnění pohybového aparátu

Typ zařízení

• poliklinika

Lékař: MUDr. Jakub Rouchal Běžný termín

lékaře bych doporučila všem opravdu jsem byla spokojená
    vstřícný, ochotný, poradí, vysvětlí za mě top

Lékař: MUDr. Jakub Rouchal Běžný termín

Pan doktor milý, ochotný, usměvavý což se dnes nevidí. Snaží se pomoci.
    Děkujeme, zůstaňte jaký jste.

Lékař: MUDr. Jakub Rouchal Běžný termín

Pan doktor je velmi sympatický a vstřícný. Byla jsem u něj poprvé a jsem velmi spokojená. Vše mi názorně vysvětlil a popsal na modelu, ochotně a zevrubně odpověděl na všechny moje dotazy. Navíc je usměvavý a opravdu velice příjemný. Byla opravdu radost s ním jednat.

Lékař: MUDr. Martin Sklenský Běžný termín

jsem velmi spokojena s chováním a přístupem jak pana doktora tak sestřičky při řešení mých zdravotních problémů

Lékař: MUDr. Martin Prýmek Běžný termín

Sestricka i pan doktor velice prijemni. Byla to ma prvni navsteva a byla jsem spokojena . Rychle reseni zdravotniho problemu.

Lékař: MUDr. Jan Sklenský Běžný termín

Pan doktor je velmi milý a snaží se clovekovi pomoci je velice empaticky práci dělá velmi dobře má velmi dobrý přístup k pacientům vřele doporuji

Lékař: MUDr. Jan Sklenský Běžný termín

Pan doktor mě prohledl, vše vysvětlil včetně postupu léčby . Za mě skvělý přístup a mohu jej určitě doporučit .

Lékař: MUDr. Jakub Rouchal Jiný

Byli jsme odborně vyšetřeni a navržena další léčba, velice vstřícný přístup s podrobným vysvětlením problému.

Lékař: MUDr. Jakub Rouchal Běžný termín

Druhá návštěva u pana doktora, profesionální jednání, vše vysvětleno. Velice spokojen a vřele doporučuji

Lékař: MUDr. Martin Prýmek Běžný termín

Empatický přístup k pacientovi. Pan doktor maminku odborně vyšetřil a vše detailně vysvětlil. Příjemné prostředí i sestřička velmi milá.