Ortoped Brno

• „Výborný odborník léčba zabírá.Doporučuje rehabilitaci a další vyšetření. Prodiskutoval se mnou problémy s bolestmi na hrudní kosti.Ohledně padání dozadu/při náhlém ochabnutí nohou/mne doporučil vyšetření na neurologii.Bolesti na hrudní kosti mají souvislost s refluxem jícnu,už řešíme. Více

Žlutý kopec 6, Brno Mapa

Ortopedická ordinace

• „Pan doktor je velice příjemný i sestřička. Velice pečlivý, vše vysvětlí a navrhne léčbu. Prostě profesionál ve svém oboru. Více

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

• „Narozdíl od minulého lékaře má pan doktor snahu zjistit příčinu mých bolestí. Důkladné vyšetření a vysvětlení.

• Vránova 172, Brno Mapa

• Ortoped

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

• „Chodíme za p. Profesorom z Popradu s našou dcérkou ktorá má diagnostikovaný perthes, klobúk dole pred takým prístupom aký p. Profesor má, na Slovensku sme sa s takýmto prístupom zatiaľ nestretli,sme s ním maximálne spokojný, je to skvelý odborník. Více

Merhautova 142, Brno Mapa

Privátní ortopedie

Černopolní 9, Brno Mapa

Dětská nemocnice FN Brno, odd. ortopedie, ortop.ambulance

• „Pan doktor naplňuje na 100% ideál odborníka poskytujícího služby. Takové nasazení, zájem o pacienta, znalosti a promýšlení péče jsem ve svém věku (56 let) zažila jenom 2x. Učebnicový příklad toho, co se má a jak dělat. Děkuji. Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

Ortopedická klinika FN Brno

Merhautova 142/1012, Brno Mapa

Privátní ortopedie

• Vránova 172, Brno Mapa

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

• „Pana Doc. MUDr. Libor Paša jsem kontaktoval před pár lety ohledně transplantace menisku. Jsem velice aktivní sportovec a mám pár artroskopií za sebou. Jelikož už mě bolesti kolena narušovali životní komfort , šel jsem na ortopedii v Karlových Varech s touhou po pomoci, zde mi řekli, ať už se na vše vykašlu, že koleno je v háji a že mi není pomoci. S dotazem na transplantaci menisku mě odbyli s tím, že to mi nikdo neudělá a že to nemá smysl A ŽE JE TO NAPROSTÝ NESMYSL. Zde přichází na řadu pan Doc. MUDr. Libor Paša. Zkrátím to, mám transplantovaný meniskus, který mě absolutně vrátil do sportovního/osobního života, samozřejmě už s trochou té chytrosti a ohleduplnosti na své tělo. Bohužel po dvou letech jsem uklouzl v lese a meniskus si natrhl, zde opět přichází pan Doc. MUDr. Libor Paša, který mě okamžitě zařadil na operační den a meniskus mi zachránil. Takže ještě jednou VELKÉ VŘELÉ DÍKY jste profesionál na správném místě. S pozdravem Martin Zemianek Více

Viniční 4049/235, Brno Mapa

Poliklinika Viniční

Kouty 42a, Brno Mapa

Sport.medica, s.r.o.

• „Odb.as. MUDr. Jiří Jochymek, Ph.D. je opravdovým profesionálem s lidským přístupem k pacientovi. Vždy nám dokázal srozumitelnou formou vysvětlit postup další léčby naší dcery Kateřiny, které prováděl otevřené repozice obou kyčlí ve velmi špatném stavu. Jsme mu opravdu vděčni a doporučujeme. Více

Černoploní 9, Brno Mapa

Klinika dětské chirurgie,ortopedie a traumatologie

• „MUDr.Filip Hudeček je skutečně PAN doktor. Byl jsem velmi překvapen jeho ochotou, porozuměním, a hlavně profesionálním přístupem, který se jen tak nevidí. Trpěl jsem několik měsíců jako zvíře, neskutečné bolesti kolene, skoro jsem nemohl chodit a řídit auto bylo pro bolest téměř vyloučené. Pan doktor Hudeček mi provedl laparoskopickou operaci menisku a najednou jsem jako znovuzrozený. Druhý den po operaci jsem šel domů a třetí den už jsem chodil po bytě bez berlí, téměř bez bolesti. Jednoznačně doporučuji pana doktora je to opravdu odborník a navíc skvělý člověk. Více

Pekařská 53, Brno Mapa

FN u sv. Anny

Bulharská 29, Brno Mapa

Lékařský dům Laurea

• „Pan doktor Slezáček je bezva.Operoval my tenisový loket.Je hodny,chápavý,neměnila bych.....Je to zlatý pan doktor

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

MUDr.Karel Slezáček,.s.r.o.

• „Objednavkovy system pana doktora je sileny! Na dva mesice se pro me jeho stranky staly kazdy den tema nejnavstevovanejsima. Pro me to sice bylo vicemene posledni vysetreni pro meho ortopeda, zda podstoupit operaci nebo ne. Ale pokud ma clovek akutni problem, neprijde mi min. 2 mesicni cekaci doba zrovna korektni! Pak doktor neprijemny byl, ale mela jsem vecerni termin, tak uz toho mel za cely den asi dost. Nicmene mi zjistil hyperflexibilitu kloubu,ktera vede k castym opakovanym vyronum ci vymknuti kotniku. Doporucil celozivotni posilovaci cviceni vcetne pomucek pro jeho provadeni a ne operaci. Takze se asi vyplatilo 2 mesice cekat a zjistit pravou pricinu opakujiciho se problemu nez jit pod kuldu. Doporucuji. Více

Jílkova 167, Brno Mapa

Odborný lékař pro ortopedii

• „Pan doktor je profik. Skvely pristup, pracuje efektivne, vysvetli problem, nastini moznosti reseni. Objednani na cas bylo prakticky bez cekani. Více

Olomoucká 29, Brno Mapa

Ortopedická ambulance

• „Já musím pana doktora taky moc chválit. Několik let jsem chodila k jiným, hledala pomoc a teprve on mě pořádně léčil. Je super, spokojenost!!!! Více

Hudcova 74, Brno Mapa

Ortopedická ambulance

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi Meindlovi za skvěle odvedenou operaci karpálního tunelu pravé ruky. Operace proběhla úžasně rychle a než jsem si to stačila uvědomit, vše bylo hotové. Po třech dnech jsem byla schopna i přes otok, sevřít ruku v pěst a dát jednotlivě prsty doprostřed dlaně. Překvapena jsem byla i sedmý den, kdy jsem dokázala psát tužkou a vyťukat SMS palcem a mobil držet v operované ruce. Od operace uběhlo 10 dní a za celou dobu jsem užila dvě tablety od bolesti a to preventivně na noc, první den po operaci. Ruka vůbec nebolí a mám pocit, že bych už zvládla všechno. Po neděli jdu tahat stehy, jizvičku (v porovnání s jinýma) mám krásnou, jako silnější nitku. Určitě mé poznatky ocení lidé, kteří se chystají na operaci karpáního tunelu a hledají toho nejlepšího ortopeda. Jsem ráda, že jsem vážila cestu z hodonínska (stálo to zato), a dostala se k panu doktorovi, kterého můžu jen a jen doporučit... Více

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

Ordinace odborného lékaře ortopeda