Doporučení ortopedové s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Brno

• „Výborný odborník léčba zabírá.Doporučuje rehabilitaci a další vyšetření. Prodiskutoval se mnou problémy s bolestmi na hrudní kosti.Ohledně padání dozadu/při náhlém ochabnutí nohou/mne doporučil vyšetření na neurologii.Bolesti na hrudní kosti mají souvislost s refluxem jícnu,už řešíme. Více

Žlutý kopec 6, Brno Mapa

Ortopedická ordinace

• „Pan doktor je velice příjemný i sestřička. Velice pečlivý, vše vysvětlí a navrhne léčbu. Prostě profesionál ve svém oboru. Více

Vránova 172, Brno Mapa

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

• „Chodíme za p. Profesorom z Popradu s našou dcérkou ktorá má diagnostikovaný perthes, klobúk dole pred takým prístupom aký p. Profesor má, na Slovensku sme sa s takýmto prístupom zatiaľ nestretli,sme s ním maximálne spokojný, je to skvelý odborník. Více

Merhautova 142, Brno Mapa

Privátní ortopedie

• „Pan doktor naplňuje na 100% ideál odborníka poskytujícího služby. Takové nasazení, zájem o pacienta, znalosti a promýšlení péče jsem ve svém věku (56 let) zažila jenom 2x. Učebnicový příklad toho, co se má a jak dělat. Děkuji. Více

Merhautova 142/1012, Brno Mapa

Privátní ortopedie

• Vránova 172, Brno Mapa

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

• „Pan doktor Slezáček je bezva.Operoval my tenisový loket.Je hodny,chápavý,neměnila bych.....Je to zlatý pan doktor

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

MUDr.Karel Slezáček,.s.r.o.