Doporučení zubaři s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Brno

• „Paní Dokotorka, je nejlepší zubař a lékař, kterého jsem poznala. Empatický, lidský přístup. Postupovala od důležitých lékařských zákroků až po estetické věci, které mi doslova změnili život a já se znovu mohu smát: ). Máme ji radi cela rodina. Více

Jana Babáka 11, budova H, 4.patro, Brno Mapa

MDDr. Marie Vogtová

od 6 000 kč

• „Pani doktorka mě velice v klidu a bez spěchu vyslechla. Probrala se mnou do detailu všechny možnosti léčby. Je velice trpělivá a ve chvíli konzultace, jste pro ni naprosto důležití a perfektně a lidsky se Vám věnuje. Člověk se po chvíli ani necítí jako u lékaře. Měl jsem velice zanedbaný chrup po mém předchozím lékaři a sice mě to bude stát více než dříve ale kvalitou a perfektní prací jsem si naprosto jistý. Rozplánovali jsme postupné ošetření mezi paní doktorku a ostatní specialisty na klinice a už teď vím, že vše dobře dopadne. Dostal jsme se na jedno z nejlepších pracovišť široko daleko a za to jsem opravdu rád!!! OPRAVDU SKVĚLÉ!!! Více

Merhautova 224, Brno Mapa

ALTADENT - stomatologické centrum

• „K paní doktorce Neckářové jsem přišla (od své už díky bohu bývalé zubařky) s tváří jako balón, strachem až na půdu, velikým zánětem a velmi nešetrně udělanou korunkou. Díky její péči a príma sestřičce odcházím z krásné ordinace s úsměvem a vděkem, překvapená, že to jde všechno dělat citlivě, jemně a hlavně profesionálně :) Více

Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno Mapa

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

od 3 500 kč

• „Vážím si pana doktora, protože se jedná o profesionála s lidským přístupem. Jeho péče je opravdu kvalitní. Dříve jsem měla ze zubního ošetření obavu, nyní vím, že zákrok je veden s maximální péčí a šetrností. Mohu doporučit. Více

Hlinky 112a, Brno Mapa

Stomatologické centrum Diente

Implantologická konzultace

od 550 kč

• „Šikovná, milá a má profesionalny pristup. Nemam ziadne negativne skusenosti, u pani doktorky som bola viackrat a vzdy pomohla. Som uplne spokojna Více

Bratislavská 2, Brno Mapa

MDDr. Barbora Žižlavská

Keramické korunky

5 600 Kč

• „Zatím jsem na ošetření nečekal déle než 5 minut. Hezká nová ordinace. Příjemná zubařka, která veškeré zákroky vysvětlí. Příjemná sestřička. Bezbolestné ošetření. Byl jsem spokojen. Více

Lesnická 19, Brno Mapa

MUDr. Lucia Opletalova

Akrylové protézy

3 000 Kč

• „Pana doktora všem doporučuji.nase celá rodina začala k němu chodit a jsme velmi spokojeni.vcera jsme u něho byli,měla jsem bolestivý zub,hned se do něho pustil,i když v plánu byl jiný zub. To u zubaře před tím bych se ošetření nedočkala. Jsme rádi,že jsme k panu doktorovi smolikovi nastoupili. Více

Pod Kaštany 15, Brno Mapa

Ridere

• „K panu doktorovi jsem začal chodit když byl těsně po škole na doporučení jeho spolužáka! Myslím si, že jeho ordinaci navštěvuji cca 12 let určitě. Vždy jsme byl spokojený a odvedl vždy velmi dobrou práci. Vždy mi vysvětlil co bude dělat a kolik to bude stát. Zuby mám jeho a dnes už i jeho podřízených ve velmi dobrém stavu!! Více

Rybkova 9, Brno Mapa

MUDr. Ondřej Vít

• „Dobrý den, k MDDr. Ivo Sedláčkovi jsem se přihlásil na doporučení od kolegy a s jeho službami jsem zatím absolutně spokojen. V čekárně nikdy nečekám a jsem přijat přesně ve stanovenou hodinu. Dobré je, že se lze se objednat i elektronicky bez nahánění po telefonu. Komunikace je vždy rychlá. Zákrok je mě vždy vysvětlen, nebolí a výsledek práce je prezentován pomocí fotografií před a po zákroku na monitoru. Ošetření je prováděno s maximální pečlivostí a plomba je vždy domodelována tak, že vůbec nepoznám, že byl zub ošetřen. Podle mého názoru se jedná o ukázkový přístup péče o pacienta. Více

Lozíbky 69, Brno Mapa

Praktický zubní lékař (nepřijímáme nové pacienty)

od 1 500 kč

• „Fantastická péče. Přišel jsem vystresovaný z dvoutýdenní intenzivní bolesti zubů, po poměrně složitém zákroku jsem odcházel domů svěží a odpočinutý. První stomatolog, u kterého jsem v křesle málem usnul. Po půl roce žádné potíže, vše OK. Perfektní práce ! Více

Rokytova 10, Brno Mapa

Justsmile-zubní ordinace

• „Naprostá spokojenost s přístupem i odborností při všech dosavadních návštěvách. Postupně k němu na doporučení začali chodit i další tanečníci a rovněž s naprostou spokojeností. Více

Exté - stomatologické centrum

• „Vynikající paní doktorka a sestřička, vše vysvětleno i během zákroků, bezbolestně, profesionální přístup i práce, jsem velice rád že jsem se k ní přeregistroval, srovnávat s minulou doktorkou ani nelze, 100% vs 5%, kde navštěva nebyla vůbec příjemná. Vřele doporučuji, negativni commenty ohledně ceny atd. jsou zcela zcestné, přístup a služby jsou nesrovnatelné... Více

Školní 680/2, Střelice Mapa

Zubní ordinace Střelice

• Zubař, Plastický chirurg

„Pan doktor je zkušený stomatochirurg, který mi brilantně odoperoval osmičku ,přirostlou ke kosti ,mající 3 kořeny, rozřezal jí na 4 kusy , které po té extrahoval. Výkon byl riskantní neboť zub byl v těsné blízkosti mandibulárního kanálu, který po výkonu zůstal neporušen. Všem tohoto lékaře doporučuji Více

Masarykova, Brno Mapa

stomatologické centrum

• „Vždy jsem měla strach ze zubaře,od nynějška si u ošetření i zdřímnu, paní zubařka je vstřícná,vše v klidu vysvětlí a k dětem je naprosto milá,obě moje děti chodí k paní doktorce s naprostým klidem Více

Křížkovského 300/33, Brno Mapa

Privátní zubní ordinace

• „Myslela jsem si, že paní doktorka, kterou pan doktor nahradil, byla profesionál ve svém oboru. Když jsem ale k paní doktorce chodila opakovaně s "prokousanými" bílými výplněmi a pan doktor mi je po první navštěvě vyměnil za jiné a drží již skoro dva roky, tak musím přehodnotit názor. Pan doktor je mladý, vzdělaný, vše s vámi konzultuje, prostě odborník ve svém oboru. Trošku ráznější přístup, ale to není na škodu. Mohu jen doporučit! Více

Za divadlem 587/4, Brno Mapa

DenteStoma s.r.o.

• „Paní doktorka je velmi příjemná, už je u ní registrované i naše miminko. Jsme u ní registrovaní již delší dobu a nikdy nebyl problém s domluvou, přesunutím termínu. Naopak právě pokud se jim uvolní místo, volají a snaží se návštěvu případně posunout na dřívější termín. Více

Křenová 40, Brno Mapa

KukuDent s.r.o. - Centrum rodinného zubního lékařství

• „Fantastický, empatický a hlavně precizní pan zubař. Po změně 2 zubařů a přetrvávajících problemů se zuby, jsem konečně našla zubaře, kterému absolutně důvěřuji, opravdu se snaží zub zachránit pokud je tam šance. Vřele doporučuji. Více

Pod kaštany 15, Brno Mapa

Rodinný zubar s.r.o.

• „Dlouho jsem hledala dobrou zubařku, teď ji mám. Příjemná, pečlivá, precizní. Po letech se nebojím zubaře. Přešla k ní celá naše rodina, všichni jsme šťastni, že máme kvalitní péči. Více

Exté - stomatologické centrum

• „Paní doktorka je moc příjemná, vše pěkně vysvětlí a svou práci dělá pečlivě. Na své pacienty si vždy vyhradí dostatek času a má tak prostor se jim opravdu věnovat. Člověk má jednoduše pocit, že je v dobrých rukou. Více

Exté - stomatologické centrum

• „Velice milá paní doktorka, umí výborně přistupovat i k dětem, vše vysvětlí a opravdu se nám plně věnovala a ve všem vyšla vstříc. I sestřička velmi ochotná a příjemná! Synovi (6 let) bylo potřeba vytrhnout zub, bravurně zvládla ho zklidnit a nepříjemnou proceduru se mu snažila podat co nejpřívětivěji. Dceři i mně odstranila zubní kámen. Velice děkujeme a budeme rádi chodit i nadále :) Děti odcházely s úsměvem, což je příjemné. Více

Jílová 29B, Brno Mapa

ČESKÝ ZUBAŘ s.r.o.