Doporučení zubaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Brno

• „Paní Dokotorka, je nejlepší zubař a lékař, kterého jsem poznala. Empatický, lidský přístup. Postupovala od důležitých lékařských zákroků až po estetické věci, které mi doslova změnili život a já se znovu mohu smát: ). Máme ji radi cela rodina. Více

Jana Babáka 11, budova H, 4.patro, Brno Mapa

MDDr. Marie Vogtová

Bělení zubů

od 6 000 kč

• „K paní doktorce Neckářové jsem přišla (od své už díky bohu bývalé zubařky) s tváří jako balón, strachem až na půdu, velikým zánětem a velmi nešetrně udělanou korunkou. Díky její péči a príma sestřičce odcházím z krásné ordinace s úsměvem a vděkem, překvapená, že to jde všechno dělat citlivě, jemně a hlavně profesionálně :) Více

Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno Mapa

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Naprostá spokojenost s přístupem i odborností při všech dosavadních návštěvách. Postupně k němu na doporučení začali chodit i další tanečníci a rovněž s naprostou spokojeností. Více

• Zubař, Plastický chirurg

„Takovýchto lékařů více,tak se nikdo nebude bát zubaře. Profesionál, empatický, rychlý. Zákroky už jen u něj.Mam od Dr. implantát, i manžel a velká spokojenost..I cena výborná. Více

Masarykova, Brno Mapa

stomatologické centrum

• „Paní doktorka spravuje moje velmi křehké zuby naskládané na těsno na sebe již 5 let. Nikdy jí nebylo za těžko mě informovat o všem co bude dělat a jak to bude dělat takovým způsobem, že to bylo pochopitelné i pro laika. Informovala mě i o rizicích spojených s daným zásahem, byla-li ta možnost, dala mi vybrat z možných variant, jak řešit daný problém. S opravou zlomené jedničky nahoře spravila i na ni navazující dvojku nahoře tak, že se mi citelně ulevilo původní napětí v puse po ne příliš vydařené opravě tohoto zubu po jiné paní doktorce. Vždy se snaží zachovat moje původní zuby, i když ji to stojí mnoho úsilí. Paní doktorka je zkrátka skvělá a mám dojem, že ji práce velice naplňuje a baví. Je neuvěřitelně zručná. Má zkrátka zlaté ruce! Velmi mě těší, že mám takové štěstí, že k ní mohu chodit. Má mou naprostou důvěru. Více

Ponávka 6, Brno Mapa

Úrazová nemocnice v Brně

• „Paní doktorka je moc příjemná, vše pěkně vysvětlí a svou práci dělá pečlivě. Na své pacienty si vždy vyhradí dostatek času a má tak prostor se jim opravdu věnovat. Člověk má jednoduše pocit, že je v dobrých rukou. Více

Exté - stomatologické centrum

• „Dlouho jsem hledala dobrou zubařku, teď ji mám. Příjemná, pečlivá, precizní. Po letech se nebojím zubaře. Přešla k ní celá naše rodina, všichni jsme šťastni, že máme kvalitní péči. Více

Exté - stomatologické centrum

• „Velice milá paní doktorka, umí výborně přistupovat i k dětem, vše vysvětlí a opravdu se nám plně věnovala a ve všem vyšla vstříc. I sestřička velmi ochotná a příjemná! Synovi (6 let) bylo potřeba vytrhnout zub, bravurně zvládla ho zklidnit a nepříjemnou proceduru se mu snažila podat co nejpřívětivěji. Dceři i mně odstranila zubní kámen. Velice děkujeme a budeme rádi chodit i nadále :) Děti odcházely s úsměvem, což je příjemné. Více

Jílová 29B, Brno Mapa

ČESKÝ ZUBAŘ s.r.o.

• „Pan doktor je velmi zodpovědný a profesionální. Jeho milý přístup a snaha pomoci je úžasná. Vždy vše vysvětlí a najde nejlepší možné řešení. Doporučuji. Více

Exté - stomatologické centrum

• „Paní doktorka i sestra mají velmi - nejen profesně - výborný přístup k pacientům - a to jsem měl vždycky hrůzu ze zubařů. Více

Janouškova 4, Brno Mapa

Praktický zubní lékař

• „U Mudr,Bumbalka mám usměvavý zážitek,kdyz mi trhal zuby tak nemohl vydolovat poslední kořínek,tak mu museli pomocí dva kolegové,k smíchu mi přišlo to jak 3 chlapi zapasi s malym korinkem.Jinak po zákroku bylo vše super. Více

Příkop 8, Brno Mapa

Onedent- Zubní ordinace - stomatologické centrum

Karáskovo náměstí 11, Brno Mapa

Stomatologická klinika K 11

• „Nejlepší zubař: pevné hezké kompozitní plomby, rentgén dle nutnosti, nizká cena - vysoká kvalitá, moc příjemný člověk. Více

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

• „Ceny jsou sice vyšší (čímž paní doktorka odradila spoustu pacientů), na druhou stranu jsou díky tomu krátké objednací lhůty do 10ti dnů. U jiných zubařů jsem musel čekat třeba 2 měsíce na termín a léčba zubu zabrala i 3/4 roku. Takhle je to vyřešeno rychle, příjemně a hlavně bezbolestně (anestetikum ve spreji aplikované před vpichem injekce je super). A za to si rád připlatím. Jsem velmi spokojen. Více

Mendlovo nám. 17, Brno Mapa

DentElit

• „Myslím, že můžu říct, že od té doby, co chodím k panu Kučerovi, se už zubaře opravdu nebojím, naopak se k zubaři i těším! Vše velmi ochotně a poctivě vysvětlí a stoprocentně se pacientovi věnuje. Více

Pekařská 84/440, Brno Mapa

Cenessto s.r.o. - stomatologie

• „Po peti jinych zkusenostech s mladymi, dynamickymi, asertivnimi a tez predrazenymi "dentalnimi hygienisty" jsem za pani Kuxovou opravdu rada. Zachranuje, povzbudi, nema potrebu si na pacientovi lecit ego, deti se ji neboji. Nikdy jsem od ni neslysela zadne ironicke komentare. Ano, vybaveni ordinace u vysokoskolskych koleji neni prilis moderni, vsak ani pacienti, co v okoli ziji, netvori prilis solventni segment trhu -- na druhou stranu jsem vdecna za lidsky a citlivy pristup pani doktorky i pani sestry... prijaly me v krizi, aniz by me znaly a s chladnym a agresivnim pristupem nemocnice a privatnich klinik to nelze srovnat. Prvni zubarka, ze ktere NEMAM STRACH. Doporucuji. Více

Purkyňova 93, Brno Mapa

Privátní stomatolog

• „Paní Hušková mě ošetřovala na zubní pohotovosti v Brně ÚN se zánětem zubu a otokem tváře. Byla velmi milá a vysvětlovala mi co bude dělat a jak to bude bolet. Dostala jsem anestezii a paní doktorka počkala až začne působit. Zákrok byl bolestivý (čištění kanálků), ale asi to tak muselo být. Určitě se mi od nejhoršího v tu chvíli ulevilo. Poradila mi jak správně postupovat po opuštění ordinace. Cením lidského přístupu, který ke mě měla. Více

Ponávka 6, Brno Mapa

Úrazová nemocnice v Brně

• „Vynikající doktor MUDr.Štěpánek. Za poslední 3 roky jsem byla v rukou 4 různých doktorů. Zubaře, implantologa, ortodoncisty, chirurga. Prožila jsem si mnohé a jako každá jiná práce krom profesionality je to i o přístupu k lidem a o lidskosti. Lidský, vstřícný, profesionální, komunikativní, pozitivní aj přednosti, které bych tu mohla vyjmenovat ...... krom obrovského profesionála i fajn člověk. Jestli máte strach z jakéhokoliv zákroku, tak s tímto pánem se nemáte čeho bát. Z CELÉHO SRDCE DOPORUČUJI !!!! Více

Úzká 488/8, Brno Mapa

EUROSTOM, s.r.o.

• „Lékařka velmi schopná,zkušená,obětavá.Ošetřuje i moje děti,což nebývá zvykem.Velmi dobře poradí ,zbaví okamžitě bolesti.Velmi si toho cením.Paní doktorka je pro mě nejlepší. Více

Štefánikova 1, Brno Mapa

Praktická zubní lékařka