Doporučení zubaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Kolín

• „Dnes jsem byl na pohotovosti v Kolíně,službu měl pan doktor Roman Slavík. Děkuji panu doktorovi je úúúúúúžasný a bez bolestně mě vytrhl kořeny .Jste super moc děkuji,děkuji, děkuji Více

Vávrova 871, Kolín Mapa

Bezručova 980, Kolín Mapa

Samostatná ordinace PL - stomatologa

• „K paní doktorce chodím nejméně 20 let a nikdy jsem neměl po jejím ošetření žádný problém, vždy mi pomohla k mé spokojenosti. Plomby drží, přístup má lidský, je velmi ochotná a pečlivá. Více

Plynárenská, Kolín Mapa

Samostatná ordinace PL - stomatologa

• „Naprosto perfektní zubní Lékařka,- nejlepší jako Jsem kdy měl! Zákroky skoro nebolí, a je to rychle, ale i kvalitně. Zrovna dneska mi udělala nový zub, když jsem si ho předtím zlomil, a líbí se mi víc, než původní. Dokonce jsem se při tom stihl i zasmát! :) Více

Kremličkova 990, Kolín Mapa

MDDr. Zdeňka Brožová

• „Paní doktorku jsme museli nečekaně vyhledat, když si dcera (2,5 roku) na naší dovolené v Poděbradech vyrazila zub. Byla úžasná, stejně jako sestřička a paní doktorka na RTG, jejíž jméno si bohužel nepamatuji. Všechny byly strašně milé a trpělivé, přestože dcera odmítala spolupracovat. Děkujeme! Více

Soukromá zubní ordinace

• „vlídná a ochotná zubařka, byla jsem u ní jen v době kdy zastupovala někoho jiného, ale bylo to v pořádku.

Havlíčkova 605, Kolín Mapa

Samostatná ordinace PL - stomatologa

• „Super pan doktor, ani to od něj moc nebolí a sestřička velmi velmi ochotná a příjemná, to se v ordinaci člověk hned jinak cítí. Více

Soukromá zubní ordinace

• „My jsme spokojeni, já mám zuby hrozné, takže jsem tam každou chvilku, můj 12letý syn začal být hrozná hysterka, přestože nemá jediný kaz, paní doktorka ho zná, ví co bude dělat a je úplně v pohodě. Více

Masarykova 285, Čáslav Mapa

Ordinace PL stomatologa

• „mám ji strašně rád ale raději k ní nemusím vždy mi pomohla jako doktorka panexelians super bohužel budu se muset opět objednat Více

Pražská 546/5, Nymburk Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Je mi 32 a k paní zubařce chodím už od základky. Plomby, které mi dělala jako dítěti stále drží, paní zubařka je velmi šikovná a a příjemná paní. Chodila k ní i moje babička, která rovněž byla s ošetřením nadmíru spokojená. Dnes bydlím v ústeckém kraji, ale za paní doktorkou se vyplatí i dojíždět. Více

Okružní 2160, Nymburk Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Výborná paní dr., vždy ve skvělé náladě, usměvavá, ochotná, odbornice na svém místě. Díky. Radana Štěpánková

Soukromá zubní ordinace

• „Paní doktorka si mně vtala do péče před 5 lety. Děkuju jí za záchranů zubů, kdy si bravůrně s dentální hygienistkou a paradentologem dokázala poradit s 10let neléčeným zánětem dásní a zachránila všechny zuby. Moje velké díky paní doktorce se nedá ani vyjádřit slovy. Více

• „Je supr

Okružní 2160, Nymburk Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Paní doktorce Polednové vděčíme celá rodina za perfektní péči. Vysvětlila všem, jak se o zuby starat a snažíme se pokyny dodržovat, takže nemáme problémy. Děti známých se díky jejímu přístupu zubaře vůbec nebojí. Má smysl pro humor, takže se kolikrát jejím trefným postřehům ještě doma zasmějeme. Více

Tyršova 403, Kolín Mapa

Samostatná ordinace PL - stomatologa

• „Pan doktor je asi ten nejlepší stomatolog s kterým jsem se setkala,po špatné zkušenosti s jednou paní doktorkou,která my omylem vytrhla zdravej zuub místo toho bolavého,jsem k ní přestala chodit a začla chodít jen o víkendech na pohotovost,Tentokrát mě začal bolet zub ve všední den,přežila jsem nadopovaná práškama dvě dvanáctihodunové směny po té jsem už noc nespala,prášky přestali zabírat otekla jsem celá šlo to až do ucha a krku,nemohla jsem ani otevřít pusu ani polykat.Obešla jsem všechny zubaře na poliklinice a i když jsem jim omdlívala před ordinací,tak mi první pomoc neposkytli,obvolala jsem i zubaře v Poděbradech ani tam mě nevzali,až pan doktor Navrátil,který má lidský přístup a je pečlivej a citlivej.Udělal mi rentgen což se mi vživotě u paní doktorky zdejší nestalo a na další mě poslal na polikliniku,podle toho mi pak zub ošetřil.Za co mu děkuju,protože jinak bych asi dostala otravu krve,nebo zánět okostnice,jiní zubaři by vás nechali chcípnout! Více

Tyršova 1581/39, Nymburk Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Pečlivý pan doktor, vynikající svou ochotou a vstřícností, dobře vybavená ordinace, prostě vše co si pacient může přát. pokud máte možnost změny, tohoto lékaře doporučuji. Více

Čs. armády 861/13, Poděbrady Mapa

Stomatologická ordinace

• „Paní doktorku navštěvuji již od svých 4-5 let - tedy cca 25 let a nemohu než pouze chválit! Velice milá, přístupná a profesionální! DOPORUČUJI!! Více

Soukromá zubní ordinace

• „Nejlepší zubarka široko daleko.Pecliva,milá mam k ni naprostou důvěru a všem vřele doporučuji 100%...

MUDr. Doležalová Miroslava

• „Jsem spokojena,...příjemný přístup k lidem...nemám co bych vytkla :-)

Svatopluka Čecha 237, Chlumec nad Cidlinou Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Pan MDDr. Martin Obešlo, byl mým stomatologem již v době, kdy pracoval v Praze. Je to vynikající mladý lékař, pečlivý, perfekcionalista. Poradí s léčbou, jeho krédo-nikdy zuby netrhá, vždy se je pokusí vyléčit. S jeho úžasným citlivým přístupem k pacientovi, se mi podařilo donutit manžela chodit k zubaři, má dcera se k zubaři těší, tak co víc si přát :-) Táňa Více

Čelakovského 478/16, Kutná Hora Mapa

MDDr. Obešlo Martin