Doporučení zubaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Pardubice

• „Pan doktor Ptáček je můj zubní lékař již mnoho let. Naprosto skvělý přístup jak po lidské stránce, tak po profesní odbornosti. Léta jsem se zubaře z důvodu bolestivých zákroků obávala, od té doby co jsem u pana doktora Ptáčka, chodím k zubaři velmi ráda. Ošetření u něj mě nikdy nebolí. Nechala jsem si udělat i korunku, a musím říct, práci odvedl rychle a skvěle. Jsem velmi ráda, že je to můj zubař. K jinému už nechci. A sestra? Báječná ! Chodím k ní na zubní hygienu, a od té doby co mi poradila jak si čistit dobře zuby, jsem bez obtíží se zuby. Jsou oba super. Pavla Křivková Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• „K panu doktorovi chodím již 4 roky. Kvalita, ochota a empatie je zde samozřejmostí. Pan doktor ošetřuje skvěle a bezbolestně, zachránil mi zuby. Používá moderní metody a vždy nachází nejlepší řešení pro pacienta. Více

Opletalova 15, Chrudim I, Chrudim Mapa

Ordinace zubního lékaře.

• „Nejlepší zubař. Je hodný, velice šikovný, lidský, injekci od něj vůbec necítíte. S jeho prací jsem vždy spokojená. Od té doby co k němu chodím, jsem se přestala bát vrtání. Více

Milady Horákové, Hradec Králové Mapa

Denti Dent s.r.o.

• „Zachránila dopředu ztracený kořen, šikovně umí improvizovat, jak před lety, mám ji od 2008 a neshledávám důvodu ji měnit, jen je škoda, že ji užijeme málo, má i jiné starosti :-) troufla si i na endodontickou práci v mém případě :-) Více

Pražská 850/110, Hradec Králové Mapa

MUDr. Dita Bergmanová

• „Paní doktorka Kateřina je špičkou ve svém oboru. Na návštěvu k ní se vždy těším. Je usměvavá, vstřícná a opravdu velice profesionální. Dřív když jsem jen slyšel slovo zubař, bál jsem se.. Dnes mi paní Kateřina dokonce trhala zub (osmičku) a bylo to naprosto perfektní ... Tímto jí děkuji a budu jí dále vřele doporučovat.:) Oldřich Více

Březhradská 148, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Velice pečlivý a zkušený stomatolog. Provádí i nadstandardní vyšetření, za která jinde musíte platit, např. dentální hygienu, speciální pomůcky a podobně. Někdy se snaží zachránit zub za každou cenu i v době, kdy pacient už ani nechce,což se někomu nemusí líbit. Také vyžaduje pečlivé čištění zubů, což je pro někoho nedosažitelná meta. Myslím,že u jiného stomatologa by můj chrup už vypadal mnohem hůř, pan doktor vás prostě dokáže přimět se o sebe starat, někdy i proti vaší vůli :-) Více

Heldovo náměstí 594, Třebechovice pod Orebem Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Paní doktorka je vynikající a mohu jen doporučit. Chodím k paní doktorce teprve asi 3 měsíce, ale za tu dobu mě vyřešila více problému než bývalá zubařka za 3 roky. Velice vstřícná, komunikativní a vše do posledního detailu vysvětlí :) Jediné co bych změnil je sestřička. Díky bohu to nemá vliv, ale její přistup je za mě velmi špatný a přijde mi že vždy když tam vždy jdu tak jak kdyby tam byla za trest. Více

Na Kotli 1147, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Vynikající lékařka,perfektní objednávání,profesionalita a přístup k pacientovi,nejlepší ošetření co jsem kdy zažila,jsem moc ráda,že nás s rodinou vzala do péče a dala nám zuby do pořádku ,vše vysvětlila .Díky ní se ani mé děti zubaře už nebojí .Děkujeme paní doktorko . Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• „Paní doktorka je skutečný profesionál, je velice milá a má citlivý přístup k pacientovi a vše dokáže vysvětlit a dle mého názoru najít to nejefektivnější řešení. Je u ní velice příjemné prostředí a sestřičky jsou velice milé a pozorné. Chodím tam již delší dobu a mohu jen a jen doporučit. Rozhodně bych neměnil a doporučuji !!! Více

Ulrichovo náměstí 762, Hradec Králové Mapa

BELU stomatologické centrum s.r.o.

• „Naprosto super doktorka včetně sestřičky,velmi ochotná, vstřícná a starostlivá. Žádná odfláknutá práce .... všem doporučuji :-) Více

třída Edvarda Beneše 1549, Hradec Králové Mapa

PHARMACENTRUM NIKOS s.r.o.

• „Naprostá spokojenost. Milá, usměvavá, pečlivá. Vše vám vysvětlí, doporučí. Hodně jsem se bál (kdo se zubaře nebojí, že? :-) ). Při příchodu do ordinace ze mě veškeré obavy opadly. Vřele doporučuji. Více

Ulrichovo náměstí 762, Hradec Králové Mapa

BELU stomatologické centrum s.r.o.

• „Nejlepší stomatolog, u jakého jsem kdy byl.Skutečný profesionál.Vždy vysvětlí, co jak dělá, proč to dělá, jsou-li možné nějaké alternativy či vylepšení, navrhne a nechá na vás jak se rozmyslíte. Více

nám. J. Haška 244, Chroustovice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „je to fakt good zubařka

třída Edvarda Beneše 1549, Hradec Králové Mapa

PHARMACENTRUM NIKOS s.r.o.

• „Příjemná paní doktorka. Perfektně vybavená a klimatizovaná ordinace. Chodím tam už třicet let, a jsem velmi spokojen. Více

Mírové náměstí 88, Týniště nad Orlicí Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Paní doktorka je velmi milá, ochotná, pečlivá, vstřícná a lidská!! Při akutních problémech mě vzala i přestože nejsem zdejší a ona měla plno a navíc zastupovala ještě i jiné stomatology o prázdninách..Moc děkuji!!! Více

Palackého třída 191, Chrudim Mapa

Poliklinika Chrudim

• „Nikdy nechci jinou zubařku!!! Je nejlepší, moc hodná!

Štefánikova 566, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Jediné, co se dá vytknout je velmi dlouhé čekání v ordinaci, i když jsem objednaná. Pravda je, že jsem takhle dlouho čekala I u ostatních zubařů, ale pouze u paní Kaiserové se to vyplatí. Péče je naprosto perfektní, ceny jsou úměrné kvalitě výkonů a materiálu. Více

Hradecká 1690, Hradec Králové Mapa

• „super zubař

náměstí T. G. Masaryka 29, Holice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Jsem spokojena,...příjemný přístup k lidem...nemám co bych vytkla :-)

Svatopluka Čecha 237, Chlumec nad Cidlinou Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Paní doktorka je výborná po všech stránkách, ohleduplná, komunitativní, odborně velmi fundovaná, chodíme k ní celá rodina k velké spokojenosti. Díky paní doktorko. Více

č.d. 1, Libčany Mapa