Doporučení internisté s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Pardubice

• Internista, Endokrinolog

„Hodná paní doktorka i sestřička. Vše vysvětlí, co dělá a proč. Dokonce se podělí i o to, co člověku našli a co to pro něj znamená, to dneska u lékaře aby jeden pohledal. Jediné mínus bylo, že jsme v čekárně byly 4 a všichni objednaní na jeden čas. Rozumím že někdo občas odřekne, tak že tam mají "záložního pacienta", ale už jsem zažil u jiných doktorů, kteří takto objednávají, že jsem čekal i 4 hodiny než jsem přišel na řadu, ačkoliv jsem byl objednaný. Tady se to naštěstí nestalo, asi proto že jsem šel na řadu první, protože jsem přišel jsem o 10 minut dříve než ostatní. Více

• Internista, Endokrinolog

„Velmi příjemná paní doktorka, ke které chodím 20 let. Odbornost, lidský přístup, otevřenost. Medikace nastavena po odstranění štítné žlázy hned napoprvé a skvěle. Paní doktorce vděčím za můj současný zdravotní skvěý stav. Vřele doporučuji. Více

• Internista, Diabetolog

„Jsem naprosto spokojen jak s paní lékařkou tak se zdravotní sestrou. Navštěvuji tuto ordinaci už několik let.

Poliklinika Rokycanova

• „Nemam co vytknout, ja se k ni vzdycky vracim proto, ze vi co dela. Nic nezanedba, dava si do souvislosti nekolik veci a dojde ji to, co jiny by prehledl nebo lecil paralenem. At si rika co chce kdo chce, ja od ni neodejdu. Více

Hlaváčova 822, Pardubice Mapa

MEDITR s.r.o. - Ambulantní NZZ pro vnitřní a dorostové lékařství - od 01.10.2017

• Internista, Kardiolog

„Jedná se o velmi dobrou a slušnou lékařku,která vyniká svou vysokou oborností.

• „Perfektní doktor

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

• Internista, Revmatolog

„Výborný lékař, který musel opustit v Pardubicích mnoho pacientů, které celá léta léčil.Očekáváme, že nastane čas a on se vrátí!!!! Pro nás chronicky nemocné hodně znamená, když náš stav nemoci se nezhoršuje a můžeme žít bez bolesti.Stále čekám, kdy se ozvete ze své soukromé praxe v Pardubicích - nejsem sama !!!!!! Více

• Internista, Chirurg, Anestez… iolog Více

1 názor

„Chceme tímto poděkovat panu doktorovi, že se ujal těžké operace mojí manželky, tato operace velmi dobře dopadla. Děkujeme za velmi hezký přístup pana doktora k manželce po operaci, kdy jí to hodně pomáhalo. Dále děkujeme celému kolektivu, který se této operace zúčastnil. Více

FN Hradec Králové

• Internista, Diabetolog

„Jeden z nejlepších lékařů! K paní doktorce jsem přešla před několika lety na doporučení z Prahy. A bylo to nejlepší doporučení ze všech. Jsem velmi spokojená. Paní doktorka je vždy příjemná, má znalosti a zkušenosti a také kontakty. 2. těhotenství bylo brnkačka. Jestli je někdo nespokojený, tak je to jistě typ pacienta, který je nespokojený kdykoli s kýmkoli. Těm nespokojeným těhulím doporučuji zajít do nemocnice, kde budou celý den čekat, kde nikdo neřeší v kolik je kdo objednaný a kde se nikdo neusmívá. K paní doktorce chodím pravidelně, ne jen v těhotenství, a vždy jsem moc spokojená. Více

• Internista, Kardiolog

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• Internista

Kyjevská 44, Pardubice Mapa

Fresenius Medical Care-DS, s.r.o.

• Internista, Gastroenterolog

II. interní gastroenterologická klinika FN Hradec Králové