Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

Poliklinika Rokycanova

Rokycanova 2798

53002 , Pardubice , pardubický

Lékař: Radek Maixner Jiný

Lidský, laskavý a profesionální přístup.Pana doktora Radka Maixnera doporučuji. Odstranění křečových žil v místním znecitlivění. Děkuji Vám i sestrám.

Lékař: MUDr. Zdeňka Maixnerová Jiný

Paní doktorka Maixnerová zatím v pohodě.Sestricka úplně nepříjemná nemá tam co dělat stěžují si hodně maminek .Pacienty v čekárně divný a v čekárně na nas zaútočila paní nepříjemná to si nemá co dovolovat sestřička to neřešila tohle se u doktora nemá stát tohle jsem vyděla poprvé u doktora takže nejsem nadšená vůbec.

Lékař: MUDr. Petr Dvořák Jiný

Výborný odborník, vstřícný k pacientovi, vše vysvětlí, v případě nutnosti dohodne i navazující specializované pracoviště. Děkuji

Lékař: MUDr. Jan Peršín Jiný

Pan doktor je odborník na svém místě. Informaci sdělí objektivně a věcně, nemám pocit, že by někdy něco zanedbal. Není to ten typ lékaře, se kterým si budete povídat o počasí, protože má díky svým kvalitám neustále plnou čekárnu. Za mě je velké mínus je velmi dlouhé čekání.

Lékař: MUDr. Hana Veselá Jiný

Paní doktorka vyšetřuje velmi necitlivě. Vyšetření je bolestivé a následuje krvácení. Je neempatická a studená. V těhotenství mě ani neposlala na vyšetření na cukr, i když jsem měla hraniční hodnoty od obvodní lékařky. Samozřejmě se na to přišlo pozdě. Vypěstovala jsem si takovou fobii z gynekologů, že jsem raději 3 roky k žádnému nešla, až jsem nakonec přešla jinam. Tam jsem teprve zjistila, že lékař může být milý, empatický a vyšetření nebolí.

Lékař: MUDr. Lucie Krejčí Jiný

Hodná paní doktorka i sestřička. Vše vysvětlí, co dělá a proč. Dokonce se podělí i o to, co člověku našli a co to pro něj znamená, to dneska u lékaře aby jeden pohledal. Jediné mínus bylo, že jsme v čekárně byly 4 a všichni objednaní na jeden čas. Rozumím že někdo občas odřekne, tak že tam mají "záložního pacienta", ale už jsem zažil u jiných doktorů, kteří takto objednávají, že jsem čekal i 4 hodiny než jsem přišel na řadu, ačkoliv jsem byl objednaný. Tady se to naštěstí nestalo, asi proto že jsem šel na řadu první, protože jsem přišel jsem o 10 minut dříve než ostatní.

C
    Lékař: Jiřina Pavlíčková Jiný

Jeden z nejlepších lékařů!
    K paní doktorce jsem přešla před několika lety na doporučení z Prahy. A bylo to nejlepší doporučení ze všech.
    Jsem velmi spokojená. Paní doktorka je vždy příjemná, má znalosti a zkušenosti a také kontakty.
    2. těhotenství bylo brnkačka. Jestli je někdo nespokojený, tak je to jistě typ pacienta, který je nespokojený kdykoli s kýmkoli. Těm nespokojeným těhulím doporučuji zajít do nemocnice, kde budou celý den čekat, kde nikdo neřeší v kolik je kdo objednaný a kde se nikdo neusmívá.
    K paní doktorce chodím pravidelně, ne jen v těhotenství, a vždy jsem moc spokojená.

Lékař: MUDr. Tereza Boleslavová Jiný

Vynikající lékařka,perfektní objednávání,profesionalita a přístup k pacientovi,nejlepší ošetření co jsem kdy zažila,jsem moc ráda,že nás s rodinou vzala do péče a dala nám zuby do pořádku ,vše vysvětlila .Díky ní se ani mé děti zubaře už nebojí .Děkujeme paní doktorko .

Lékař: Radek Maixner Jiný

Takhle si představuji skvělého chirurga.
    Pan doktor Maixner mi všechno podrobně vysvětlil. Lidsky, bez nátlaku a bez špetky arogance. Sestřička milá a ochotná. Klape jim to skvěle.
    Samotný zákrok byl proveden naprosto profesionálně. Během operace (lokální anestezie) jsem si připadal jako na pohodové návštěvě, kde lidé klábosí o životě. Ošklivé křečové žíly jsou pryč, příčina problému byla odstraněna a já můžu zase vesele sportovat.
    Doufám, že jeho rodina je na něj pyšná za to, jak pomáhá lidem.
    Děkuji :-)

Lékař: MUDr. Katarína Jiráková Jiný

Jsem nad míru spokojená s přístupem paní doktorky a sestřičky. Obě dvě jsou velice příjemné, empatické, dobře naladěné a rozumí svému oboru. Vždy se k nim na prohlídku upřímně těším. V žádném případě bych neměnila. Děkuji Vám za dosavadní péči. Pavlína Malá