Zobrazit lékaře

Poliklinika Rokycanova

Rokycanova 2798, Pardubice V

53002, Pardubice, pardubický

Lékaři a specialisté na této klinice

• Hana Ehlerová

Zubař, MUDr.

• U paní doktorky Ehlerové jsem zhruba 15 let a nikdy jsem neměl problém ani s ní, ani s výsledkem její práce. Nemohu než doporučit

• R

Už nikdy. Kvůli paní doktorce jsem musel na resekci kořenů. Použivá archaické materiály na výplň a vůbec její metody jsou slušně řečeno . . neúčinné! S pacientem pracuje sice v pohodě a v klídku, ale k čemu to, když si pak nesete následky nebo vaše zuby po opravě vypadají prostě strašně!

• Zdeněk Dvořák

Revmatolog, MUDr.

• Odborník a navíc velmi slušný. Nejlepší kombinace pro lékaře.

• Výborný lékař a skvělý znalec svého oboru. Samaritán který neodmítne nového pacienta a má na sebe tolik lidí že jede od brzkého rána až do pozdního večera (velmi dlouho se u něj čeká i objednaní) a sotva si stihne skrnout čaje. Velmi doporučuji, hodný a skvělý lékař.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Růžena Emrová

Kardiolog, Internista, MUDr.

• Jedná se o velmi dobrou a slušnou lékařku,která vyniká svou vysokou oborností.

• pani doktorka je zena na spravnem miste v tricetitriletech si nevedely rady lekari s mym zdravotnim stavem a pani doktorka si jako spravna profesionalka poradila a nakonec jsem u ni nemusel byt jen blokace zeber

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Pavlína Paulysková

Kardiolog, MUDr.

• M

K paní doktorce chodím asi tak 5 let a jsem nadmíru spokojený. všechno mi řádně vysvětlí a snaží se mi pomoct. to, že si ji cením dokazuje i to, že když změnila místo, tak jsem se nechal přehlásit k ní, i když do jiného města.

• Petr Vodňanský

Kardiolog, MUDr.

• E

velmi nespokojená s přístupem pana doktora,který nedoporučil ani nezajistil náhradní pečí pacientce,která má velkou srdeční slabost,dušnost a velkou bolest na hrudi a o na jeho odbornost bych se nespoléhala...místo akutního řešení poslal pacientku domů a nechal jejímu osudu....nespokojenost obrovská,neprofesionální jednání a věta nevím si rady byla šokující.....musela jsem tedy navštívit pohotovost v Hradci ,aby o pacientku bylo postaráno......tímto děkuji za nekvalitní péči a když si nevíte rady stačilo bych jen doporučit někam jinam pane doktore !!!!

• C

Nejlepší lékař jakého jsem kdy potkal.Svědomitý,slušný a velmi ochotný.Je nutné zdůraznit,že i sestřičky,které u něho pracují jsou velmi příjemné a ochotné.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Naděžda Dvořáková

Praktický Lékař, MUDr.

• M

Už jsem u paní doktorky hodně roků a nikdy jsem se nesetkala s tím, že by paní doktorka mě nevyslechla nebo něco podobného. Za moje nemoci nemůže, ale vždy se velmi snaží pomoci. Určitě bych neměnila.

• B

Absolutní spokojenost,nic víc psát není nutné!

Podívejte se na všechny názory (31) na lékaře

• Milena Zelenková

Logoped,

• J

Paní doktorka sice milá k dětem, ale čas věnovaný klientům je velmi krátký /cca 10 min/. Velmi dlouhá objednací doma.

• Dobrý den, k paní doktorce jsem začala chodit s dvojčaty-chlapci v předškolním věku na doporučení dětské lékařky na logopedii. Lehké vady obou dětí byly ke spokojenosti odstraněny, přístup p. doktorky k dětem je úžasný. Požádala jsem ji i o psychologický rozbor před nástupem do školy, mohu říct, že oba kluky "odhadla" velmi dobře. V loňském roce jsme k ní začali chodit znovu, a to kvůli problematickému chování jednoho z dvojčat ve škole, následně pak s oběma z důvodu chování chlapců k sobě navzájem. V neposlední řadě jsem byla ráda, že nám pomohla v porozvodovém období .. nejen klukům, ale i mně. Mnohokrát jí děkuji a jsem ráda, že exitují takoví lékaři. Bohužel, často se s takovým přístupem nesetkávám. Děkuji.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jan Řehák

Praktický Lékař, MUDr.

• S

Pan doktor má úžasný přístup (odborný i lidský), jsem velmi, ale opravdu velmi spokojená a jsem moc ráda, že je mým praktickým lékařem :-)

• Z

Je pečlivý, ochotný a příjemný lékař - doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Michal Kodeda

Revmatolog, Internista, MUDr.

• M

Pan doktor by se měl někdy podívat, jak se umí ohánět někteří kolegové. Tento pán se ani v podstatě nesnaží na své pacienty podívat, neporadím nesnaží se pomoci ale recept na lék plně hrazený pacientem a volně dostupný k prodeji napíše, proč asi?

• Arogance, nezájem lékaře k problémům...je zvyklý na důchodce kterým toho již moc nepomůže a mladému člověku s RA maximálně předepíše léky a ještě vám vynadá že si stěžujete na bolesti a že nevíte co si už počít.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jana Ptáčková

Pediatr, Praktický Lékař, MUDr.

• H

Paní doktorku vřele doporučuji, byť k ní chodím s dětmi "jen" v době, kdy zastupuje našeho registrujícího pediatra. Vzhledem k časté nemocnosti čtyřletého synka to vychází zhruba 6x do roka. Jak paní doktorka tak sestra jsou milé a s dětmi to umí. Z profesionálního hlediska umí paní doktorka dobře a pochopitelně sdělovat informace o zjištěné diagnóze, vždy od ní odcházím s pocitem, že přesně vím, jak mám v léčbě postupovat. Je pečlivá při stanovení diagnózy. Oceňuji také fakt, že má v ordinaci inhalátor a tak synkovi, který trpí na průdušky, nasadí léčbu hned v ordinaci, několikrát jsme se tak úspěšně vyhnuli noční cestě na pohotovost.