Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Rokycanova

Rokycanova 2798

53002 , Pardubice , pardubický

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  Lékař: MUDr. Ivana Plášilová Jiný

  Jak již bylo zmíněno, paní doktorka je arogantní. Myslela jsem že jen vůdči nám, ale když čtu tak nejsme sami. Jinak endokrinologické záležitosti jsou hodně o psychice a zdravém životním stylu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Lékař: MUDr. Lucie Krejčí Jiný

  Moc hodná a příjemná paní doktorka. Svědomitá. Jsem ráda její pacientkou.

  B
  Lékař: MUDr. Hana Veselá Jiný

  K paní doktorce jsem chodila roky. Její postup vyšetření byl necitlivý, často jsem krvácela i několik dnů po vyšetření. Když jsem jí upozornila na problém, že mám bolesti v podbříšku při styku, tak mi řekla, že je to normální.
  Změnila jsem doktora a zjistili mi nakonec, že mám myomy v děloze, které jsou takové velikosti, že tam musely být několik let. Paní doktorka Veselá si jich nejspíš nevšimla. Opravdu nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Lékař: MUDr. Ivana Plášilová Jiný

  Musím říci, že tak arogantního člověka jako je MUDr. Plášilová jsem v životě nikdy neviděl. Arogantní, nepříjemné, povýšenecké chování. Tady bych se vyhnul obloukem.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Lékař: Radek Maixner Jiný

  Nejlepší doktor co znám. Hodně mě pomohl. Léčím se zánětem hlubokých žil. A sestřička je také velice vstřícná. Doporučuji

  V
  Lékař: Radek Maixner Jiný

  Dne 8.8.2022,jsem byla na vyšetření u pana doktora Maixnera a byla jsem mile překvapená.Pan doktor je velice příjemný,ochotný a vynikající ve svém oboru.Všechno mě podrobně vysvětlil a poradil ohledně další léčby.Také sestřička je velmi milá a ochotná.Přidávám dalších 5 hvězdiček a pana doktora vřele doporučuji.

  H
  Ověřená osoba
  Lékař: MUDr. Zdeňka Maixnerová Jiný

  Dříve jsem na paní doktorku nedala dopustit, ale změnila jsem názor a po poslední návštěvě jsem se přehlásila jinam. Sestra je nepříjemná a kdykoliv voláte dá najevo že otravujete. Nic vám po telefonu neřekne, a ke každé pacientce přistupuje jinak (sama jsem zažila jak komunikovala ohledně těhotenství se mnou “chcete si to nechat? Přijďte ten a ten den” a kdy komunikovala s jinou pacientkou které doporučovala do kontroly testovat a zajít si na krevní test a další)….
  Když jsem v 8 týdnu krvácela a volala ordinaci, sestra mě i tak nechala na prohlídku čekat hodinu a půl na vyšetření, protože měla objednané pacientky. Těhotenství by i tak dopadlo potratem (plod se bohužel nevyvíjel) ale odpověď že jsme to čekali od poslední návštěvy nepomůže… po odpovědi že nemám jíst a pít kvůli případné kyretáži, jsem byla poslána do nemocnice. Žádné info co mě čeká (to jsem si googlila). Jsem zklamaná, chápu že je to pro doktorku a sestru možná běžná věc, ale já byla těhotná poprvé….. sama dělám s lidmi a nikdy bych s nikým takto nejednala. Ještě ten samý den jsem se objednala na registrační prohlídku na jinou gynekologii kde doufam v jiny přístup a péči.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  S
  Lékař: MUDr. Naděžda Dvořáková Jiný

  Lepší doktorku neznám. Neměnila bych. Vždy mi pomohla. Vstricna, ochotna, nad nikym se nepovysuje. Děkuji

  T
  Lékař: MUDr. Katarína Jiráková Jiný

  Vynikající, hodná milá, vše detailně odborně vysvětlí. Přístrojové vybavení ordinace na velmi vysoké úrovni. Při objednání jsme čekal v příjemně klimatizované čekárně jen 5 minut

  R
  Lékař: Radek Maixner Jiný

  Lidský, laskavý a profesionální přístup.Pana doktora Radka Maixnera doporučuji. Odstranění křečových žil v místním znecitlivění. Děkuji Vám i sestrám.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu