Zobrazit lékaře

Poliklinika Rokycanova

Rokycanova 2798

53002 , Pardubice , pardubický

Lékař: MUDr. Tereza Boleslavová Jiný

Vynikající lékařka,perfektní objednávání,profesionalita a přístup k pacientovi,nejlepší ošetření co jsem kdy zažila,jsem moc ráda,že nás s rodinou vzala do péče a dala nám zuby do pořádku ,vše vysvětlila .Díky ní se ani mé děti zubaře už nebojí .Děkujeme paní doktorko .

Lékař: Radek Maixner Jiný

Takhle si představuji skvělého chirurga.
    Pan doktor Maixner mi všechno podrobně vysvětlil. Lidsky, bez nátlaku a bez špetky arogance. Sestřička milá a ochotná. Klape jim to skvěle.
    Samotný zákrok byl proveden naprosto profesionálně. Během operace (lokální anestezie) jsem si připadal jako na pohodové návštěvě, kde lidé klábosí o životě. Ošklivé křečové žíly jsou pryč, příčina problému byla odstraněna a já můžu zase vesele sportovat.
    Doufám, že jeho rodina je na něj pyšná za to, jak pomáhá lidem.
    Děkuji :-)

Lékař: MUDr. Katarína Jiráková Jiný

Jsem nad míru spokojená s přístupem paní doktorky a sestřičky. Obě dvě jsou velice příjemné, empatické, dobře naladěné a rozumí svému oboru. Vždy se k nim na prohlídku upřímně těším. V žádném případě bych neměnila. Děkuji Vám za dosavadní péči. Pavlína Malá

• D
    Lékař: Radek Maixner Jiný

Pan doktor o zakroku vse vysvetli tak,ze i laik pochopi.Je velmi vstricny a to plati i o sestricce.Nikdy se nestalo,ze by byl arogantni a odbyl me,kdyz jsem chtela jen poradit po telafonu.Prala bych si,aby bylo vice takovych lekaru i sestricek.Moc dekuji osudu,ze jsem se pred 10 lety dostala prave k nemu.

Lékař: MUDr. Jan Peršín Jiný

Pan doktor je skvělý. Naprosto profi chování a skvělá pece během mých dvou těhotenství. Kdo se chce vykecavat u kaficka, měl by jít jinam ;)

Lékař: Radek Maixner Jiný

Zkušený chirurg. Vše vysvětlil a hlavně POMOHL!
    Naprostá spokojenost, zákrok absolutně bez bolesti! DOPORUČUJI!

Lékař: Radek Maixner Jiný

Mám s návštěvami u pana doktora jen ty nejlepší zkušenosti,sestřička je taktéž vlídná a příjemná jako pan doktor.

Lékař: MUDr. Ivana Plášilová Jiný

Neochota paní doktorky v čemkoliv pomoci. Neporadí. Má jen svůj názor a ostatní názory vůbec nepřijímá. Velice nepříjemná.
    Určitě nedoporučuji. V životě jsem se s takovým jednáním jako u toť paní doktorky nesetkala.

Lékař: MUDr. Hana Tyčová Jiný

Jsem naprosto spokojen jak s paní lékařkou tak se zdravotní sestrou. Navštěvuji tuto ordinaci už několik let.

Lékař: MUDr. Jan Peršín Jiný

Mudr. Peršín je pro mne nej kapacita. Již 16let. Jsem moc ráda, že jsem se k němu dostala. Pan doktor dává důraz, na dodržování prevence. Což oceňuji, a snažím se... .
    Jinak přeji hezký den.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu