Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu

Poliklinika Rokycanova

Rokycanova 2798

53002 , Pardubice , pardubický

Lékař: MUDr. Ivana Plášilová Jiný

Musím říci, že tak arogantního člověka jako je MUDr. Plášilová jsem v životě nikdy neviděl. Arogantní, nepříjemné, povýšenecké chování. Tady bych se vyhnul obloukem.

Lékař: Radek Maixner Jiný

Nejlepší doktor co znám. Hodně mě pomohl. Léčím se zánětem hlubokých žil. A sestřička je také velice vstřícná. Doporučuji

Lékař: Radek Maixner Jiný

Dne 8.8.2022,jsem byla na vyšetření u pana doktora Maixnera a byla jsem mile překvapená.Pan doktor je velice příjemný,ochotný a vynikající ve svém oboru.Všechno mě podrobně vysvětlil a poradil ohledně další léčby.Také sestřička je velmi milá a ochotná.Přidávám dalších 5 hvězdiček a pana doktora vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Zdeňka Maixnerová Jiný

Dříve jsem na paní doktorku nedala dopustit, ale změnila jsem názor a po poslední návštěvě jsem se přehlásila jinam. Sestra je nepříjemná a kdykoliv voláte dá najevo že otravujete. Nic vám po telefonu neřekne, a ke každé pacientce přistupuje jinak (sama jsem zažila jak komunikovala ohledně těhotenství se mnou “chcete si to nechat? Přijďte ten a ten den” a kdy komunikovala s jinou pacientkou které doporučovala do kontroly testovat a zajít si na krevní test a další)….
    Když jsem v 8 týdnu krvácela a volala ordinaci, sestra mě i tak nechala na prohlídku čekat hodinu a půl na vyšetření, protože měla objednané pacientky. Těhotenství by i tak dopadlo potratem (plod se bohužel nevyvíjel) ale odpověď že jsme to čekali od poslední návštěvy nepomůže… po odpovědi že nemám jíst a pít kvůli případné kyretáži, jsem byla poslána do nemocnice. Žádné info co mě čeká (to jsem si googlila). Jsem zklamaná, chápu že je to pro doktorku a sestru možná běžná věc, ale já byla těhotná poprvé….. sama dělám s lidmi a nikdy bych s nikým takto nejednala. Ještě ten samý den jsem se objednala na registrační prohlídku na jinou gynekologii kde doufam v jiny přístup a péči.

Lékař: MUDr. Naděžda Dvořáková Jiný

Lepší doktorku neznám. Neměnila bych. Vždy mi pomohla. Vstricna, ochotna, nad nikym se nepovysuje. Děkuji

Lékař: MUDr. Katarína Jiráková Jiný

Vynikající, hodná milá, vše detailně odborně vysvětlí. Přístrojové vybavení ordinace na velmi vysoké úrovni. Při objednání jsme čekal v příjemně klimatizované čekárně jen 5 minut

Lékař: Radek Maixner Jiný

Lidský, laskavý a profesionální přístup.Pana doktora Radka Maixnera doporučuji. Odstranění křečových žil v místním znecitlivění. Děkuji Vám i sestrám.

Lékař: MUDr. Zdeňka Maixnerová Jiný

Paní doktorka Maixnerová zatím v pohodě.Sestricka úplně nepříjemná nemá tam co dělat stěžují si hodně maminek .Pacienty v čekárně divný a v čekárně na nas zaútočila paní nepříjemná to si nemá co dovolovat sestřička to neřešila tohle se u doktora nemá stát tohle jsem vyděla poprvé u doktora takže nejsem nadšená vůbec.

Lékař: MUDr. Petr Dvořák Jiný

Výborný odborník, vstřícný k pacientovi, vše vysvětlí, v případě nutnosti dohodne i navazující specializované pracoviště. Děkuji

Lékař: MUDr. Jan Peršín Jiný

Pan doktor je odborník na svém místě. Informaci sdělí objektivně a věcně, nemám pocit, že by někdy něco zanedbal. Není to ten typ lékaře, se kterým si budete povídat o počasí, protože má díky svým kvalitám neustále plnou čekárnu. Za mě je velké mínus je velmi dlouhé čekání.