Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Poliklinika Rokycanova
Rokycanova 2798, Pardubice 53002
Poliklinika Rokycanova logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (62)

Obecné skóre

  M
  MUDr. Naděžda Dvořáková Jiný

  Nejlepší paní doktorka!! Naprosto neskutečný přístup k pacientům.

  MUDr. Ivana Plášilová Jiný

  K paní doktorce chodím minimálně 10 let a za celou dobu jsem spokojená.
  Je velmi milá, snaží se pomoci a kromě samotné léčby se zajímá i ostatní, zkrátka empatický přístup jí nechybí.
  Navíc žádné dlouhé čekání v čekárně.
  Kolikrát jsem odcházela ještě dřív, než jsem byla objednaná.
  Zkrátka spokojenost s paní doktorkou. Neměnila bych.

  B
  MUDr. Zdeňka Maixnerová Jiný

  Paní doktorka je milá, ale není příliš sdílná. Empatii rozhodně nečekejte ani při sdělování ztráty. Nicméně špatné hodnocení uděluji především kvůli sestře, se kterou je konverzace vždy velmi nepříjemná a připadám si při ní jako provinilé dítě, které kárá. Navíc, aniž by měla patřičnou kvalifikaci, hodnotí váš zdravotní stav namísto lékaře, popřípadě si dovoluje jej bagatelizovat…

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  D
  MUDr. Katarína Jiráková Jiný

  Skvělý a profesionální přístup paní doktorky a sestřičky, empatické a příjemné prostředí, děkuji.

  A
  MUDr. Hana Veselá Jiný

  Kontrola po šestinedělí - v podstatě celkem nezájem. Nezkontrolována jizva, žádný zájem o potíže (inkontinence po porodu), pouze ihned nabídka antikoncepce.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  I
  MUDr. Zdeňka Maixnerová Jiný

  Doktorka poradí a vyslechne, dělá podrobné vyšetření, sestra vždy bere ohledy na první dojem a dle toho se k vám pak chová.

  A
  MUDr. Zdeňka Maixnerová Jiný

  Paní doktorka příjemná a opatrná, ale už se nevzdělává a pořád razí hormonální léčbu kupředu. Když jí pacient nechce, tak mu řekne, že pro něj nic jiného nemá. Dávno už jsou i jiné antikoncepční metody a pomůcky.
  A pak je tam sestřička, která je vždy velmi, ale velmi nepříjemná. Díky ní jsem získala oprávněný strach zavolat a objednat se. Minule mi např. vynadala, že nevím, jakou chci předepsat antikoncepci (chtěla jsem předepsat antikoncepci po 6 letech neužívání). Po dotázání, že to snad určuje paní doktorka po vyšetření, mi bylo sestřičkou sděleno, že to mám mít nastudované.
  Nehledě na to, že jsem byla objednána na 12:30 (od 12 do 12:30 měli obědovou pauzu), nikdo nebyl v ordinaci, nikdo nebyl ani v čekárně a já šla do ordinace až o HODINU později!
  Dříve jsem byla spokojená, ale tohle, co se děje je hrůza a momentálně si hledám novou gynekologii, protože tohle nejsem ochotná podstupovat.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  I
  Jiřina Pavlíčková Jiný

  Chodí k paní Dr.opravdu hodně těhotných, takže paní doktorka má zkušenosti s GDM.

  Paní sestřička možná nehýří úsměvy jak zde zaznělo, ale je profesionální, vše srozumitelně vysvětlí, je ochotna když je potřeba něco. K paní doktorce, vyhovuje mi i způsob komunikace, že se tam nemusím honit každou chvíli a je možnost konzultovat výsledky přes @.

  Já doporučení vzala důsledně, takže se daří těhotenská cukrovka zvládat jen dietou a jak p. doktorka, tak já jsme spokojené. Občas mi nějaké jídlo neprojde, ale snažím se sama hledat proč a chyby neopakovat a nestalo se mi, že by skrz to paní doktorka mi utrhla hlavu nebo byla nějak nepříjemná, jak se zde píše. Naopak mám s paní doktorkou příjemnou zkušenost.

  Ohledně vhodné stravy vám ordinace zprostředkuje schůzku s odbornicí na výživu, takže máte dost podkladů k těhotenské cukrovce i k vyváženému pestrému jídelníčku.

  Děkuji paní doktorce i sestřičce za profesionální přístup a vřele doporučuji.

  Z
  Ověřený profil
  MUDr. Petr Dvořák Jiný

  Pan doktor se mi věnoval a vše pečlivě ukázal a vysvětlil. Jednání milé a příjemné. Sestřička také velmi milá.

  P
  MUDr. Ivana Plášilová Jiný

  K paní doktorce chodím již přes 23 let, což velmi oceňuji, protože jsem k ní začala chodit jako dětský/dorostový pacient a pokračuji i v dospělosti. Zná tedy můj zdravotní stav lépe, než praktický lékař :). Sestřička je milá a ochotná, vždy se na všem domluvíme.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu