Doporučení oční lékaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Pardubice

• „Jsem nad míru spokojená s přístupem paní doktorky a sestřičky. Obě dvě jsou velice příjemné, empatické, dobře naladěné a rozumí svému oboru. Vždy se k nim na prohlídku upřímně těším. V žádném případě bych neměnila. Děkuji Vám za dosavadní péči. Pavlína Malá Více

Poliklinika Rokycanova

• „Panu doktorovi Kordovi a jeho kolegům z Oftexu nikdy nebudu dost vděčná. Pan doktor přijal mého syna k léčbě oka po úrazu kdy v Praze po měsíci "léčby" sdělili, že pro 20leteho syna nemají léčbu. Pan doktor syna vyléčil na oko vidí a dokonce se mu zlepšilo i jeho druhé tupozrake oko. Pane doktore, děkuji Vam z celého srdce za komplexní léčbu... A to nás obou. Optimismus a naděje kterou jsme od Vas dostávali nastartoval proces léčby a vše po roce se zlepšilo a syn vidí a může žít plnohodnotný život. Děkuji za sebe jako mámu a děkuji za svého syna. S vdecností, láskou Jindra Kňapova Více

Poliklinika Rokycanova

• „Zdravím! Absolvovala jsem dneska u něj první prohlídku. Měl tam mladou, milou a ochotnou sestřičku. Vzali mě i bez objednání. Jen si člověk musel počkat. Pan doktor má sice tuny různých papírů a knih, ale neubírá mu to na odbornosti. Je hodně pečlivý a trpělivý. Sice sem tam trošku zabručí, ale jen když člověk nepochopí hned, co po něm chce. Ale jinak je hrozně milý. :) Nevěřila jsem, že prohlídka trvá + - asi hodinu, od jiných očařů jsem odešla po půl hodině. Každopádně za mě má pan doktor za pět dobrých. :) Více

Štefánikova 535, Hradec Králové Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - oční

• „Vysoká profesionalita, obrovská lidskost, za mne klobouk dolů, schopnost vést a motivovat team. Vážený pane primáři, ať je Vám pro nás pacienty ještě dlouho dáno. S úctou! Více

Operace sítnice

od 14 000 kč