Doporučení oční lékaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Praha

• „Přístup pana doktora i asistentky naprosto skvělý, není co dodat. Ordinace po rekonstrukci je velice příjemná, celé prostředí polikliniky je pěkné a čisté. Více

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

• „Profesionální přístup. Paní doktorka byla svědomitá, přátelská přitom soustředěná. Po předepsaném léčení mám oko v pořádku. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „V září 2020 mi MUDr. Zugar operoval šedý zákal. Byla jsem trochu skeptická, protože jsem četla pouze pozitivní reakce. Zákrok byl úspěšný, přístup lékaře velmi lidský, profesionální a při závěrečném focení jsme se i zasmáli. Mohu jen doporučit. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „I když k lékaři člověk obecně nechodí rád, lidský přístup, pečlivost a profesionalita paní doktorky Klementové dokáže tyto chvíle maximálně zpříjemnit. Má velmi citlivý a lidský přístup k pacientům. Výsledky vyšetření a možnou léčbu podrobně vysvětlí a to tak, že i člověk bez medicínského vzdělání pochopí, o čem mluví. Vřele paní doktorku doporučuji. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „S mou první návštěvou na klinice jsem byla velmi spokojená, zejména s paní doktorkou Frantlovou, která byla velmi příjemná a veškeré zákroky při vyšetření mi předem vysvětlila a popsala. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Paní doktorka byla velmi příjemná a pečlivá, zjistila mi souvislost mých problémů se štítnou žlázou a doporučila vhodnou léčbu na obnovu slzného filmu, která zabrala. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Paní doktorku jsem navštívila sama i se svými dětmi do deseti let a mohu vřele doporučit. Nejlepší oční lékař, u jakého jsem kdy byla. Velice vstřícný přístup jak k dospělým tak k dětem. Více

Praha, Praha Mapa

• Budějovická 778/3a, Praha Mapa

Oční klinika NeoVize - Praha

• „souhlasím,je výborná. Vadí mi pouze plná čekárna -hlavně když je jednou týdně otevřeno do 19 hod.Škoda že se nelze objednat nebo tento den vyhradit pro pracující.Nemám čas se tam vždy probíjet přes všudypřítomné důchodce... Více

Pražská 35, Jílové u Prahy Mapa

MUDr. Jana Kopřivová - Oční ordinace pro dospělé

• „Jediné co mohu napsat je : Úžasné, úžasné a ještě několikrát úžasné. Naprosto perfektní přístup a práce pana Dr Továrka a jeho týmu na sále a i poděkování celému usměvavému personálu od recepce až po přípravu operace. Hned druhý den úžasné vidění a po týdnu a druhé operaci vše skvělé. Kliniku DuoVize a pana doktora vřele doporučuji. Pane doktore moc vám děkuji :D Více

Oční klinika NeoVize - Praha

• „Paní doktorka je umělkyně. Jsem velmi spokojená a svoje případné oční problémy budu řešit už jen v DuoVizi.

Oční klinika NeoVize - Praha

• „Pražskou oční kliniku Duovize jsem navštívila vloni v srpnu. Byla jsem krátkozraká od svých 19 let, postupně jsem měla na obou očích - 2,75 D. Nošení kontaktních čoček a brýlí mi vadilo už léta, ale dlouho jsem váhala, v pozdějších letech hlavně kvůli těhotenstvím a kojení... Objednala jsem se na předoperační vyšetření, kde mě paní doktorka seznámila s výsledky a možnostmi operačních zákroků, které pro mne byly vhodné. Rozhodla jsem se pro zákrok Neosmile 3D s doživotní zárukou, paní doktorka mi sdělila, že operovat mě bude ona sama. Za měsíc - 1. září 2017 - nastal můj den D, byla jsem z toho velmi nervózní... Před samotnou operací mě paní doktorka seznámila podrobně s průběhem operace, co přesně mě čeká a co bude mým úkolem. Na sále během zákroku mě pak informovala, co se děje, co se bude dít a velmi mě uklidňovalo, když mi hlásila, že správně dělám to, co mám... Vše proběhlo v pořádku, bez komplikací, nyní jsem 7 měsíců po operaci a vidím skvěle. Jsem ráda, že jsem se dostala do rukou paní doktorky Valešové, mohu ji jen a jen doporučit. Je to velký profesionál a osobní přístup byl velmi příjemný. Více

Oční klinika NeoVize - Praha

• „Velmi příjemná paní doktorka, mohu jen doporučit, super přístup celého kolektivu Duovize. Jestli někdo hledá výtečný servis oční kliniky, tak doporučuji jedině tuto společnost. Děkuji, vidím jako rys. Více

Oční klinika NeoVize - Praha

• „K panu doktorovi chodím asi 4 roky a je skvělý. Prohlíží pacienta opravdu důkladně. A zodpoví a vysvětlí vše. Vůbec se nedivím pokud ho vytočí když ho někdo poučuje z internetu. S jeho schopnostmi a znalostmi to je pro něj urážející. Mohu jen říci že se mnou běhal po schodech a zkoušeli jsme brýle. Nemohu si ho vynachválit. Více

Michnova 1622/4, Praha Mapa

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

• „Práce kolektivu Očního centra Praha nemá chybu. Operatér pan docent Pašta má zlaté rušičky smekám, výsledek je vynikající . Všem budu doporučovat Vaše Oční centrum v Prace na jakékoliv oční vyšetření včetně operace šedého zákalu. Děkuji s pozdravem Rudolf Zeman Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Super doktor zákrok je bezbolestný a takový supeeerrr přístup pana doktora jsem ještě nezžil velice příjemný přístup i sestřiček byl jsem v pondělí na výměně čočky zeiss a dnes večer již slušně vidím.Jsem dost upovídaný a přesto doktor odpovídal na mé dotazy fakt jednička vřele doporučuji Bc.Daniel Šimandl Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Z krtka udělala sokola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Palackého 720/5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého

• „Paní MUDr Pěkná je velmi příjemná a odborně fundovaná.Velmi milá a ochotná je i sestřička.Jsem ráda , že jsem se přihlásila k p. MUDr Více

Michnova 1622/4, Praha Mapa

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

• „Pan doktor mi dělal laserovou operaci očí. Výborný lékař profesionál s lidským přístupem. V dnešní době velmi vzácné. Mohu vřele doporučit. Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Super lekarka, mila hodna a vzdy vychazi vstric!

Italská 384/3, Praha Mapa

Oční ordinace