Doporučení otorinolaryngologové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Praha

• „Prijemna pani doktorka i sestricka, necekala jsem ani minutku, pani doktorka vse dobre vysvetlila a je prijemne opatrna pri vysetrovani. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

• Otorinolaryngolog, Plastický…  chirurg Více

Soukalova 3/3355, Praha Mapa

Stroupežnického 18/522, Praha Mapa

Antala Staška 80, Praha Mapa

• Otorinolaryngolog, Plastický…  chirurg Více

„Pro mě člověk na správném místě. Syn podstoupil plastiku uší, zákrok byl rychlý, pan primář byl vždy ochoten pomoci i po telefonu nebo v případně náhle osobní konzultace. Doporučuji všude Více

Soukalova 3/3355, Praha Mapa

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• Otorinolaryngolog

„Doporučuji! Pánu doktorovi i sestričce srdečne dekuji a preji jim hodne zdraví! Empatický, profesionálny prístup.

Nekvasilova 2, Praha Mapa

ORL Karlín s.r.o.

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „Už léta chodím k MUDr. Moravcové se všemi otorhinolaryngologickými potížemi, které vždy pohotově řeší. Je VELMI pečlivá a svědomitá a nikdy nezanedbává maličkosti, nýbrž je právě včas řeší, aby se nerozrostly v něco vážnějšího. Pokud hledáte dobrého lékaře pro sebe a své blízké, mohu jen doporučit. Škoda, že těch "hvězdiček" je pouze 5, já bych jí dala 10. Více

Rumunská 14, Praha Mapa

ORL ordinace

Kateřinská 1476/34, Praha Mapa

Poliklinika Kateřinská

• „Pani doktorka v tandemu se sestrou tvori opravdu natolik vyjimecny tym, ze me to primelo aktivne tento nazor sdilet. S velmi lidskym a prodetskym pristupem a opravdu rychle vysetrili synovi sluch. Ordinace je krasna, cista, s hrackami. Doporucuji vsem, kteri hledaji vhodneho lekare pro sve dite v tomto oboru. Více

Vinohradská 176, Praha Mapa

ORL a foniatrická ambulance

• Otorinolaryngolog

„Naprosto vunikajicí lekař Mudr Novotná. Hned zijstila problem v nose, a mě dala žádost do Motolu. Na tento problem jsem upozornoval předchozich 3x ORLlekařu, a jim řikal, že pravděpodobné mám problem kvuli nerovnosti nosu, ale každý mě řekl, že je to v normě. Ale stale mám zacpané dutiny, jelikož je špatná prudušnost na levé stáně. I po operaci v Krči, na čištěni dutin. Pani doktorka, mě to sama řekla při prvnim pohledu. Děkují za vysokou profesionalitu. Více

Areál polikliniky Jarov, Koněvova 205, Praha Mapa

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Chodím tam už 7 let. Je to moc příjemný člověk a dobře odezíra. Vybírá mi vhodné sluchadlo podle mého přání, dobře vysvětlí které sluchadlo nehodí i hodí. Doktor moc věnuje různé značky sluchadla a dobře ví jak na to. Nechá testovat sluchadla třeba 14 dní (samozřejmě předem záloha 100%). Doporučil jsem několik kamarády které tam chodí a taky jsou spokojený. Nečekám dlouho v čekárně, když jsem objednaný. Předtím jsem byl u jiné Foniatrii na Proseku, byla katastrofa musel jsem čekat třeba 2 hodiny i agresivní zdr. sestra nedá normálně mluvit. Jsem rád, že mám skvělého doktora Fišera. (omlouvám za špatnou češtinu, jsem neslyšící.) Více

Božkovská 2967/4, Praha Mapa

Poliklinika Spořilov s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Pani dotorka Seigova i jeji sestricka jsou skvely tym. Pecliva pece - pani doktorka je velmi svedomita, vzdy mi pomohla, nezanedba zadny detail a snazi se resit veci v souvislostech. Moc rada k ni chodim, vim, ze se muzu spolehnout. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• Otorinolaryngolog

„Velmi mila pani doktorka, pecliva a dukladna.

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Mohu všem doporučit tuto lékařku, s velmi kladným přistupem ke každému. Je to velmi příjemna doktorka, dopodrobna vysvětlí, pomůže vám i s výběrem sluchadel dle vaší sluchové ztráty. Mne hodně pomohla s výběrem sluchadel a k tomu kompenzační pomůcky. Jsem s ní velmi spokojená.... Jenže nyní už dosluhuje a je tam jiná doktorka. Takže velmi DOPORUČUJI!!! :) Více

Budínova 2, Praha Mapa

Nemocnice Na Bulovce

• Otorinolaryngolog

„Paní dr. Rathová je velmi milá, jemná, komunikativní,zodpoví všechny dotazy. Jsem ráda že jsem se k ní objednala a vřele ji mohu doporučit.Helena Pipková Více

U Nemocnice 2, Praha Mapa

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

• Otorinolaryngolog

„Skvělí přístup jak paní sestry tak paní doktorky cera byla nadšená vše proběhlo rychle a spolehlivě

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Já mám s paní doktorkou výbornou zkušenost, šla jsem k ní na základě doporučení několika lidí. Hned poznala problém, byla hodně milá, pouhým okem hned odhalila i další věci. Škoda, že není obvodní lékařka. Sestra byla také v pohodě, hodná. Navíc to tam šlo i celkem rychle. Nechápu negativní hodnocení zde. Více

Kojetická 1021, Neratovice Mapa

Ušní, nosní, krční ambulance

• Otorinolaryngolog

„Synovi poskytnul zcela bezchybnou a odbornou péči čehož si nesmírně cením a jsem mu vděčná. Nic jiného od lékaře nečekám a nemám potřebu hodnotit. Více

Budínova 2, Praha Mapa

Nemocnice Na Bulovce

• „Navštěvuji paní doktorku s dětmi, 3,5 roku a 1,5 roku. Poliklinika je stará a dávno za zenitem. Ale v ordinaci je vše jak má být. Přístup k dětem se mi líbí. Paní doktorka i sestra jsou k dětem citlivé a evidentně zkušené. Ošetření u matky na klíně. Pečlivé zvážení možností léčby, bez zbytečných antibiotik. Naprosto srozumitelná komunikace. Profesionální ošetření. Nepovedlo se mi objednat na čas, ale čekání bylo únosné. Hlavně je vidět, že se ordinuje a pacienti jdou na řadu hned, jak je to možné. Mám pocit, že zde jsem v dobrých a odborných rukách. Více

Spálená 78/12, Praha Mapa

Městská Poliklinika Praha

• Otorinolaryngolog

„Mudr Eva Pročková nejlepší lékařka u které jsem byl já i syn,milá vstřícná,vše vysvětlí a profesionální přístup k potřebné lečbě,Děkuji Miloš Více

Tererova 1356, Praha Mapa

ORL a akupunktura