Doporučení otorinolaryngologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Praha

• „Prijemna pani doktorka i sestricka, necekala jsem ani minutku, pani doktorka vse dobre vysvetlila a je prijemne opatrna pri vysetrovani. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Jelikož mám silný dávivý reflex a bojím se chodit k ORL, tak mi zde hodně pomáhá moderní vybavení (hadička s kamerou do nosu tenká asi jako špejle). Díky tomu se nemusím z návštěvy stresovat a je to v pohodě, vyšetření není prakticky cítit. Byl jsem spokojený i s vysvětlením obtíží při polykání a s následnou léčbou. Více

Kateřinská 34, Praha Mapa

ORL ordinace MUDr. Jana Dubová

• Otorinolaryngolog, Plastický…  chirurg Více

Soukalova 3/3355, Praha Mapa

Stroupežnického 18/522, Praha Mapa

Antala Staška 80, Praha Mapa

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

• Otorinolaryngolog, Plastický…  chirurg Více

„Pro mě člověk na správném místě. Syn podstoupil plastiku uší, zákrok byl rychlý, pan primář byl vždy ochoten pomoci i po telefonu nebo v případně náhle osobní konzultace. Doporučuji všude Více

Soukalova 3/3355, Praha Mapa

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• Otorinolaryngolog

„Velmi ochotny, profesionalni. Zajima se o komplexni zdravotni stav pacienta a pak teprve o konkretni potize. Ma opravdovy zajem a budi velkou duveru. Více

Černokostelecká 62/105, Praha Mapa

Soukromá ORL ambulance

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor má úžasný lidský přístup k dětem i jejich rodičům. Navštěvujeme pana doktora již 7 let a nemůžeme si jeho profesionální přístup vynachválit. Více

Praha Mapa

ORL oddělení Nemocnice na Bulovce

• Otorinolaryngolog

„Doporučuji! Pánu doktorovi i sestričce srdečne dekuji a preji jim hodne zdraví! Empatický, profesionálny prístup.

Nekvasilova 2, Praha Mapa

ORL Karlín s.r.o.

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „I já mohu potvrdit, že paní doktorka na mě udělala, jako profesionálka velice dobrý dojem, Takže jsem byl mile překvapen, jejím pozitivním přístupem, který byl pohotový a účinný, ačkoliv se nejednalo i nikterak příjemný zákrok. Více

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

Diagnostické testy

Hrazeno pojišťovnou

• „Děkuji

Švermova 2323, Litoměřice Mapa

ORL a FON ambulance Litoměřice

• Otorinolaryngolog

„Naprosto vunikajicí lekař Mudr Novotná. Hned zijstila problem v nose, a mě dala žádost do Motolu. Na tento problem jsem upozornoval předchozich 3x ORLlekařu, a jim řikal, že pravděpodobné mám problem kvuli nerovnosti nosu, ale každý mě řekl, že je to v normě. Ale stale mám zacpané dutiny, jelikož je špatná prudušnost na levé stáně. I po operaci v Krči, na čištěni dutin. Pani doktorka, mě to sama řekla při prvnim pohledu. Děkují za vysokou profesionalitu. Více

Areál polikliniky Jarov, Koněvova 205, Praha Mapa

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

• „Paní doktorka je perfektní! Jela jsem k ní sice přes celou Prahu :), ale stojí to za to. Milá a příjemná, stejně tak i sestřička. S mým problémem -nastínila možný důvod obtíží a domluvily jsme se na dalším postupu. Využila jsem služeb online objednání. Všem vřele doporučuji. Více

Údolní 316/94 Praha 4, Praha Mapa

ORL centrum, s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Velmi mila pani doktorka, pecliva a dukladna.

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• Otorinolaryngolog

„Skvělí přístup jak paní sestry tak paní doktorky cera byla nadšená vše proběhlo rychle a spolehlivě

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je neskutečně pozorný, milý k dětem, dítě oslovuje křestním jménem, naváže ihned kontakt s malým pacientem a ten pak ztrácí ihned zábrany a nebojí se. Návštěva proběhla naprosto bez komplikací, vše bylo podrobně vysvětleno. Vřele doporučuji :-). Sestřička Zuzka též milá, usměvavá. Více

Nerudova 1093, Kralupy nad Vltavou Mapa

ORL ambulance

• „Navštěvuji paní doktorku s dětmi, 3,5 roku a 1,5 roku. Poliklinika je stará a dávno za zenitem. Ale v ordinaci je vše jak má být. Přístup k dětem se mi líbí. Paní doktorka i sestra jsou k dětem citlivé a evidentně zkušené. Ošetření u matky na klíně. Pečlivé zvážení možností léčby, bez zbytečných antibiotik. Naprosto srozumitelná komunikace. Profesionální ošetření. Nepovedlo se mi objednat na čas, ale čekání bylo únosné. Hlavně je vidět, že se ordinuje a pacienti jdou na řadu hned, jak je to možné. Mám pocit, že zde jsem v dobrých a odborných rukách. Více

Spálená 78/12, Praha Mapa

Městská Poliklinika Praha

• „Pan doktor mě zbavil častých angín. Odstranil mi mandle a od té doby již přes 2 roky jsem ani jednou neměla angínu. To před odstraněním jsem měla angínu každý měsíc. Doporučuji! Více

Politických vězňů 576, Slaný Mapa

Samostatná ordinace ORL

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor Srba je naším nejlepším specialistou ORL, kterého jsme se synem zatím potkali. Vždy je trpělivý, vše nám vysvětlí a nikdy nepředepisuje zbytečné léky či antibiotika. Sestřička je velmi milá se skvělým přístupem k dětem. Můj syn zvládá i v akutních bolestivých případech vyšetření zcela v pohodě, nikdy nebrečí, ani si jinak nestěžuje. Více

Koněvova 205, Praha Mapa

Odborná ORL ambulance