Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

Revoluční 765/19

110 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Hana Čechová Jiný

Naprosto mimo, pta se na veci do kterych ji vubec nic neni. Vysetreni nulove, jen zmeri tlak. Zbytecna navsteva, zbytecne naklady pojistovne. Myslim ze by mela zustat doma uzivat si zaslouzeneho duchodu.

Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová diagnostické vyšetření

Doktorka prohlédla nos a krk, stanovila diagnózu a předepsal léčbu. Věnujte pozornost v čekárně na stěně u ambulance je zařízení pro příjem průkazu zdravotní pojišťovny, vložte kartu, po pípnutí ji vytáhněte a vyjměte, již ji nebudete potřebovat

Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová diagnostické vyšetření

Velmi vstřícná lékařka s milou sestřičkou. Vyšetření bylo kvalitní a dle mne dostatečné. Nejasnosti mi byly dostatečně vysvětleny
    Mají i pěknou novou čekárnu. K té mám pouze jednu výtku. Proč český lékař má v české poliklinice tolik velkých anglických hesel. Pro běžného pacienta jsou takto nepříjemná.

O
    Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová diagnostické vyšetření

Měli jsme štěstí, že jsme se dostali k tomuto lékaři, byl volný termín objednání. Líbilo se mi přijetí a dítě. jasně a rychle.Doporučuji

Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Amazing, kind, friendly attitude and they speak English. Gorgeous office and waiting area. Thank you so much!

Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Milá doktorka ale i sestřička,snažili se mi pomoct,byla jsem přijata na čas přesně určitě k paní doktorce zase přijdu když budu mít problém

Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Rychlé objednání, bez čekání.. paní doktorka přímá, vstřícná, problem mi lepe vysvětlila než můj obvodní lékař ORL.. doporučuji

Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Možnost objednat se on-line , příjemné prostředí , rychle vyšetření a srozumitelné vysvětlení léčby

Lékař: MUDr. Roman Horný Jiný

vynikajici doktor i sestra. Z vysetreni sem byla podelana az za usima. Sestre jsem nejspis umackala ruku. Doktor profesionalni, komunikativni, diky jeho pristupu a informacim jsem to zvladla (a sestra s doktorem me:)).

Š
    Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Paní doktorka i sestřička jsou velmi vstřícné a pečlivé, chtějí pomoct a léčit, jsem velice spokojená s přístupem.