Zobrazit lékaře

110 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

S přístupem i postupem paní doktorky jsem spokojen. Alespoň mám pocit, že se řešení mého problému opět posunulo ku svému cíli.

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Velmi prijemna a hodna pani. Vsechno mi vysvetlila a dostala jsem zadanku kam je treba. Dekuju moc :))

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Vše v pořádku,byla jsem u pani doktorky poprvé.Byla milá a pro jistotu a klid mě poslala ještě na sono.

• O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Pani doktorka velmi rychle vyhodnotila situaci a podle vseho spravne - priznaky ktere me trapily uz roky diky ucinne lecbe ustoupily. A ackoli leceni samotne priciny muze byt behem na dlouhou trat, jen eliminace priznaku je obrovskou ulevou - konecne muzu spat, nemam paleni zahy atd. Pani doktorce a take sestricce patri velke podekovani.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová vyšetření sluchu

Moje první navsteva. Velmi příjemné prostředí, vstřícnost, profesionalita i sestřičky. Měl jsem absolutní důvěru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

V posledních cca 10 letech 3x zkušenost s velmi špatným, až arogantní přístupem u jiných ORL. U Dr. Lischkeové jsem po dnešní 1.návštěvě velmi spokojena.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Naprosto profesionální přístup, krásná ordinace.Nepochopím některé negativní recenze..vřele doporučuji!

• G
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Rychlá a profesionální pomoc. Objednání online a pozvání přesně na čas. Moc příjemné povídaní s paní doktorkou a užitečné rady.

• Š
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová diagnostika a léčba onemocnění krku

Vše jako vždy super. Žádné čekání, paní doktorka i sestřička profesionální a milé. Mužů jen doporučit.

Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová diagnostické vyšetření

Velmi rycha navsteva (kol 3 min), malo komunikace, o vsem co jsem dozvedela jsem musela ptat sama, nevyhovala mi lecba vubec, bez potreby naordinovali antibiotika, ani nerekli ze mam velmi krivou nosni prepazku

• Došlo k chybě, zkuste to znovu