Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

Revoluční 765/19

110 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Roman Horný Jiný

Když už se dovoláte a objednáte, tak dobrý. Ale dovolat se tam, to je martyrium. Třeba kvůli e-receptu… slíbí poslat, a nic. Takže zase vytáčet tak dlouho, než to sestřička – v telefonu i v reálu vždycky velmi milá a sympatická, a v reálu i moc hezká – zvedne.

Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Paní doktorka a sestřička jsou moc milé a profesionální. Za mírné zpoždění se hned omlouvaly. Ordinace je moderní, online objednání perfektní. Vyšetření bylo rychlé a důkladné.

Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Za paní doktorkou chodíme už roky, v poslední době naštěstí zřídka. Kdysi nám ale velmi pomohla s neustálými záněty středouší u dítěte. Prohlídka vždy na čas, profesionální, přesto rychlá, vybavení na úrovni 21. století.

Lékař: MUDr. Olga Radochlebová Jiný

Neprestanu byt nikdy vdecna.Dokonala,empaticka,profesionalni pani doktorka.Vse vysvetli,uklidni,pomuze,vyleci.Je profik!

Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová diagnostické vyšetření

Jako vždy velmi milá a vstřícná paní doktorka i sestra. Velmi uklidňující a moderní prostředí jak ordinace tak čekárny. Pacient si nepřipadá ani jako u lékaře, ale spíše jako v moderním pokoji.

Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Velmi vstřícný a milý přístup k dětskému pacientovi. Skvělá komunikace během vyšetření, příjemné a moderní prostředí.

Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Velmi profesionální přístup velmi opatrná.
    Vše proběhlo v naprostém pořádku a klidu
    Více takových lékařů a sestřiček

Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Všechno v pořádku, děkuji! Umyli jsme uši, odstavili jsme nadměrný ušní maz, velmi rychle a přesně.

Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová vyšetření sluchu

Velmi profesionalni a ucelne. Vice takovych lekaru. Uplne bez cekani. Velmi pekne prostredi ordinace i cekatny.

Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Pro mne dobré umístění v centru. Krátká objednací lhůta, v ordinaci pak bez čekání. Paní doktorka i sestra příjemné.