Zobrazit lékaře

Revoluční 765/19

110 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Paní doktorka je ochotná, vyšetřování nosní překážky a krku není nic příjemného, ale snažila se to dělat s citem.I sestřička je příjemná.Překvapilo mě že mají čtečku na zdravotní karty, což jsem viděla poprvé.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Empaticka a prijemna lekarka i sestricka, objednani na presny cas, lekarka nasloucha a snazi se pomoci, moderne vybavena ordinace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

S první návštěvou u paní doktorky jsem byla naprosto spokojená. Na řadu jsem šla hned, vyšetření bylo rychlé, ale přínosné. Paní doktorka mi vše vysvětlila, snažila se najít příčinu problému, což se snad i povedlo, byla příjemná, naslouchající, na problém se dívala komplexně. Pro jistotu mě poslala na další vyšetření, léčbu zatím hodnotit nemohu.

Lékař: MUDr. Hana Čechová Jiný

Dnes sem měl čest s touto doktorkou se setkat při vstupní prohlídce do zaměstnání , paní doktorka už by opravdu potřebovala odpočinek jednoduše jít do důchodu byla opravdu nesympatická a celkově mě rozhodila hned co řešila byla moje váha přitom tak tlustý nejsem jsou i horší řešila věci do kterých ji nic nebylo ani její sestra nebyla příjemná doufám že už nikdy sem nebudu muset jít a pokud ano odmítnu takové jednání s pacientem se mi velice nelíbí!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová diagnostické vyšetření

Po příchodu a krátké konzultaci jsem byl celkově vyšetřen s pohledu otorinolaryngologa a byl jsem podrobně seznámen s mojí příčinou problémů včetně navržení postupu léčby a doporučení na vyšetření u dalšího specialisty. Byl jsem opravdu spokojen a jsem překvapen přístupem paní doktorky a její sestry. Opravdu doporučuji každému, kdo má nějaký problém v tomto oboru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Měla jsem zalehlé uši, které jiný ORL neúspěšně řešil odsáváním. Paní doktorka použila výplach vodou, zákrok byl krátký, bezbolestný a úspěšný. Přístup paní doktorky i sestřičky byl příjemný a vstřícný. Děkuji a doporučuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová diagnostické vyšetření

Paní doktorce vděčím za záchranu svého života. Hned při první návštěvě mi diagnostikovala útvar v krku, který mi bránil v dýchání a poslala mě obratem do nemocnice v Motole, kde mě hned druhý den operovali, protože se jednalo o zánětlivý krvácivý tumor. Na to, že nežiji v Praze a na vyšetření jsem dorazila až z K. Varů, jednala paní doktorka i sestřička velice profesionálně a lidsky, a zařídili mi i převoz taxíkem rovnou do nemocnice. Kdybych k paní doktorce nešla, mohla jsem se udusit. Proto paní doktorku vřele doporučuji všem, kteří si nejsou jisti svou diagnózou a potřebují péči a názor odborníka - tady jste opravdu v nejlepších rukách.

Lékař: MUDr. Olga Radochlebová Jiný

Objednal jsem se a dorazil dle domluvy. Celých 70 min v čekárně se nic nedělo. Zkoušel jsem klepat na dveře, volat na oba uvedené telefony, psát SMS zda mám čekat. Žádná odpověď a reakce.

Po dalších 15 minutách jsem obdržel zprávu, že byla u doktora a že už můžu dorazit. Následovalo velice nepříjemné jednání, za vyšetření bylo nutné platit a po ukončení léčby nechtěla provést kontrolní vyšetření, aby bylo jisté, že je vše v pořádku.

Nebylo mi doporučeno provést kontrolní vyšetření po ukončení léčby i přesto že jsem před zahájením lecby neměl žádné příznaky.

Značně nedoporučuji. Vypadalo to, že jí práce nebaví. Sama od sebe nebyla odchotná cokoliv vysvětlit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Jsem velmi spokojená, doporučuji všem. Bylo to profesně, všechno mi bylo vysvětlené na co jsem se ptala. Byla jsem tam poprvé, neslyšela jsem na pravé ucho, ihned mi pomohli, a teď slyším.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Ocenila jsem, že i bez objednání jsem přišla velmi rychle na řadu, příjemná sestřička i lékařka. Bezbolestné vyšetření, spokojenost, čekají mě ještě další vyšetření, která mi byla podrobně vysvětlena a doporučena.