Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

Revoluční 765/19

110 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Prijemna pani doktorka i sestricka, necekala jsem ani minutku, pani doktorka vse dobre vysvetlila a je prijemne opatrna pri vysetrovani.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová diagnostické vyšetření

Pani doktorka i sestricka jsou velice mile. Pani doktorka me vysetrila, vse vysvetlila a poslala na dalsi vysretreni. V cekarne jsem necekala ani minutu, ihned jsem sla jako objednana na radu. Vsem moc doporucuji, navsteva byla prijemna!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová vyšetření sluchu

Moje návštěva byla sice krátká ale efektivní. Dostala jsem se na řadu přesně když jsem měla rezervaci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Doporučuji. Bez čekání. Na objednání. Rychle jednání. Empatie. Paní doktorka má profesionálně přístup k pacientům.

Lékař: MUDr. Olga Radochlebová Jiný

Paní doktorku jsem měl pozitivní zkušenosti. Je velmi profesionální, a odborníci ve svém oboru. nejlepší doktorka jako jsem si mohl přát.Dostala mě z mého problému který mi delší dobu trápil. Přístup profesionální, vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Olga Radochlebová Jiný

Přišla jsem s problémem spojený s pletí, paní doktorka se na mě pomalu ani nepodívala. Zeptala se jen na pár otázek a předepsala krém. Po celou dobu konzultace jsem seděla na židli u počítače, ani mě neposadila na křeslo aby se podívala co vůbec s mojí pletí je. Vypadala otráveně a pár krát byla dokonce až drzá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Paní Lischkeova byla velice milá a profesionální! Všechno velmi dobře vysvětlila a mluvila pomalu abych jsem všechno dobře rozuměl protože viděla ze jsem cizinec.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová diagnostika a léčba onemocnění krku

I have never been so satisfied with a doctor as today. Doctor Lischkeova and her nurse are so kind, helpful and emphatic. I spent a half of year, going to the different doctors, who couldn't help me. But doctor did a proper diagnostics and figured out a probable problem. I am very happy. Thank her a lot

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová výplach uši

Paní doktorka Lischkeová i sestřička - naprosto skvělý přístup, stručné vysvětlení úkonů, profesionální a šetrné vyšetření i celková prohlídka, přístup - všechno super, vč. možnosti se objednat dopředu - doporučení s velkým D

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Paní doktorka říká pravdu, na nic si nehraje, umí. Vyšetření je bezbolestné-sondy nos, krk, uši.. Ŕeším problém od r. 2013, ÚVN byla krátká...nyní čekáma na rozbory. Léčba bude pokračovat...