Zobrazit lékaře

110 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Olga Radochlebová Jiný

Objednal jsem se a dorazil dle domluvy. Celých 70 min v čekárně se nic nedělo. Zkoušel jsem klepat na dveře, volat na oba uvedené telefony, psát SMS zda mám čekat. Žádná odpověď a reakce.

Po dalších 15 minutách jsem obdržel zprávu, že byla u doktora a že už můžu dorazit. Následovalo velice nepříjemné jednání, za vyšetření bylo nutné platit a po ukončení léčby nechtěla provést kontrolní vyšetření, aby bylo jisté, že je vše v pořádku.

Nebylo mi doporučeno provést kontrolní vyšetření po ukončení léčby i přesto že jsem před zahájením lecby neměl žádné příznaky.

Značně nedoporučuji. Vypadalo to, že jí práce nebaví. Sama od sebe nebyla odchotná cokoliv vysvětlit.

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Jsem velmi spokojená, doporučuji všem. Bylo to profesně, všechno mi bylo vysvětlené na co jsem se ptala. Byla jsem tam poprvé, neslyšela jsem na pravé ucho, ihned mi pomohli, a teď slyším.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Ocenila jsem, že i bez objednání jsem přišla velmi rychle na řadu, příjemná sestřička i lékařka. Bezbolestné vyšetření, spokojenost, čekají mě ještě další vyšetření, která mi byla podrobně vysvětlena a doporučena.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová diagnostické vyšetření

S první návštěvou jsem velmi spokojená. Byla jsem přijata přesně na objednaný čas. Paní doktorka i sestřička byly moc milé, paní doktorka mě vyšetřila, vysvětlila, co a jak, udělala mi výtěr, dala si záležet a nikam nespěchala. Z lékařů mám strach a tady jsem se cítila dobře.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Velmi profesionální a pečlivý přístup paní doktorky, snaha vyřešit problém a najít řešení. Žádné čekání, objednávací časy opravdu odpovídají. S návštěvou paní doktorky jsem byla spokojená, mohu doporučit.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová Běžný termín

Paní doktorka i sestřička byly velice milé. Vše mi bylo vysvětleno, nečekala jsem a šla na řadu v objednaný čas. Šla jsem zde na doporučení a sama mohu též doporučit návštěvu u paní doktorky.

Lékař: MUDr. Marie Kyralová Jiný

Paní doktorka mě již několikrát pomohla od každodenních chronických bolestí zad a vždy dala odbornou radu, co udělat dál. Chodíme k ní celá rodina a jsme velice spokojeni.To co dokáže za chvilku ona, ulevit od bolesti bez operace, žádný lékař nedokázal a že jsem už toho absolvovala dost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová vyšetření sluchu

Vyšetření proběhlo nad očekávání - sluch, uší, krk. Diagnóza, recept, datum kontroly. Skvělá zkušenost, tak to ma být:)

• Ověřeny pacient
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová diagnostické vyšetření

Návštěva u paní doktorky mi bohužel nevyhovovala. Jakkoliv nechci zpochybňovat to, že se jedná o kapacitu, lékař musí mít i více empatie a určitou jemnost. Během vyšetření by se pacient měl cítit bezpečně, že je chápán a je s ním a jeho problémem zacházeno citlivě, to jsem však ze strany paní doktorky necítila.
    Vyšetření bylo hodně svižné a mechanické, než jsem se nadála, byla jsem venku a vlastně ani nevím, co jsem si z toho měla odnést.

MUDr. Barbora Lischkeová

Dobrý den. Je mi lito, ze jste byla nespokojena. Ale opravdu nechápu, proč jste nic neřekla . Mohly jsem to spolu probrat a bylo to jistě produktivnější. S pozdravem B. Lischkeova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Barbora Lischkeová výplach uši

Paní doktorka i sestřička jsou velice mile, pečlivé. V případě potřeby se k nim rada znovu objednam.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu