Zobrazit lékaře

Otorinolaryngolog, MUDr.

• D
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

U paní doktorky jsem zatím byla dvakrát a nikdy jsem nečekala, vždy jsem šla do ordinace podle objednání. Paní doktorka mě poprvé vyšetřila poměrně rychle a poslala mě na další vyšetření na specializované pracoviště.
      Jednání paní doktorky bylo slušné a věcné, což mi vyhovuje.
      Při druhé návštěvě mi paní doktorka předepsala léky, uvidíme, jestli můj problém vyřeší.

• Z
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

Paní doktorka je profesionálka, věcná, rychlá, důsledná, vždy navrhla účinnou léčbu. Obě jsou se sestřičkou příjemné, a téměř se nečeká. Opakovaně skvělá zkušenost.

Podívejte se na všechny názory (187) na lékaře

• Anna Bryndová

Diabetolog, Internista, MUDr.

• J

Paní doktorka je velmi pečlivá, s velmi dobrým přístupem k pacientům a mám za to, že z hlediska její odbornosti je velmi dobrá, např. už jen proto, že napravila pochybení jiného diabetologa, a to s velkým přehledem.

• Jarmila Hašková

Logoped, Mgr.

• Naprosto profesionální.Bezvadný,lidský přístup.

• Eva Skálová

Praktický Lékař, MUDr.

• Mě tahle doktorka vyhovuje, k lékaři chodím pouze pro různá razítka a nebo když mám hrůzu co mi je a chci slyšet názor odborníka. Působí na mě dobrým dojmem ona i její sestřička. Nikdy se mi u ní nestalo, že by mě tam zdržovali nějakými přednáškami o chorobách a nikdy jsem tam neonemocněla.

• P

Je mou praktickou lékařkou, k níž se s důvěrou obracím již 30 let a nestalo se mi, aby ztratila vlídnost a pečlivost.

• Václava Probstová

Psycholog, PhDr.

• Já musím nesouhlasit s předchozím hodnocením. Paní doktorka na mě působila velmi, velmi sympaticky. Byla vždy orientovaná, pamatovala si situace, které byly na předchozích sezeních, vždy velmi pečlivě připravená, koncentrová, empatická. Já vřele doporučuji.Markéta Málková

• Pani doktorka je sice pritomna, ale nikdy nepodari. Nekdy mi navic pripadalo, ze mne ani neposloucha.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Eva Večeřová

Neurolog, MUDr.

• velice milá paní doktorka a šikovná

• Dagmar Bartášková

Diabetolog, Internista, MUDr.

• Nataša Hubálková

Psycholog, PhDr.

• H

Paní doktorka mi velmi pomohla v situaci, kdy mi umíral otec na rakovinu a ja jsem byla sama nemocná a musela se navic starat o invalidní matku.
      Její sezení mi pomohla toto těžké období překonat, je vynikající naslouchač a terapeut. Velmi lidsky s pacienty hovoří a poskytne rady.

• 4

Už je to pár let, co jsme se v konstelaci terapeut-pacient setkaly, a na některé její věty stále vzpomínám (a účinkují dodnes!). Bez nadsázky můžu říct, že tahle terapie mi skutečně změnila život, a to jednoznačně k lepšímu. Moc děkuji!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Eva Slámová

Dermatolog, MUDr.

• S

Tuto paní doktorku nikdy více. Byla jsem u ní s dcerou, která měla osypané celé tělo vyrážkou (fleky). Mávla rukou, že to nic není. Z toho "nic" se vyklubala infekční pátá nemoc, která je navíc velmi nebezpečná pro těhotné (jsem těhotná). Když už "tápu", tak si alepoň ověřím, zašlu na krevní testy a ne, že mávnu rukou "v pořádku, další".

• H

U 4letého syna špatně diagnostikovala molusky, na které předepsala lék (infectodell), který se již nevyrábí. Žádost o podrobnější informace o moluskách odbyla tím, ať si přečtu příbalový leták. V lékárně jsme dostali obdobný lék, prý se stejnou účinnou látkou (duofilm). Po týdnu "léčby" jsem si vyhledala jinou lékařku. Údajné molusky byly původně jen alergická reakce a po necelých 2 týdnech je téměř vše pryč.
      Dodatečně jsem zjistila, že u této paní doktorky byla i maminka s pásovým oparem na hlavě, na který dostala mastičku, která se také již nevyrábí, takže také dostala jen nějakou obdobu. Maminka měla velké bolesti a její prosba o předepsání čehokoliv, co by jí ulevilo, byla odbyta podobně - ať se zeptá v lékárně.
      Když jsem šla odhlásit syna jako pacienta u této doktorky a řekla jí proč, potvrdila, že přípravek Doufilm se na molusky používá (je to lék na bradavice a syna jsme tím popálili) a jak má vědět, že se nějaký lék už nevyrábí (???) a popřela, že na pásový opar předepsala mast, předepisuje prý tablety. Sestřičku jsem zažila 2x a pokaždé byla nepříjemná.
      Takže paní doktorku vřele nedoporučuji. Nedovedu si představit, jakým způsobem se udržuje informovaná v oboru.
      Jsem ráda, že díky důkladnému pročtení komentářů u ostatních dermatologů jsem našla lékařku, která se problému opravdu věnuje, léčí, vysvětluje a je příjemná, stejně tak sestřička.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Helena Fišerová

Psychiatr, MUDr.

• Vynikající a zkušená paní lékařka! Věcná, inteligentní, na úrovni, absolutní profesionál. Nepatří k egoistickým lékařům, kteří dávají rady a ultimáta, snaží se efektivně dostat k jádru věci a pacientovi opravdu pomoci. Pokorná a otevřená ke svému oboru, kterému opravdu rozumí. Navíc velmi pěkné prostředí v čekárně i ordinaci. Rozhodně mohu doporučit.

• R

Od pani doktorky jsem musela prejit, protoze jeji zpusob lecby byl naprosto nevyhovujici. Kontrolni vysetreni trvaly maximalne 5 minut, nenechala mne domluvit a vylozene mne "praskovala." 5 let jsem pod jejim vedenim uzivala Lexaurin, ktery se vsak nesmi uzivat dlouhodobe! Take me hned zkraje spatne diagnostikovala a tim padem si spatne lecila - nijak se evidentne nenamahala s psychotesty, ktere mi nechala vyhotovit az asi po 5 letech a najednou jsem dostala uplne jine modely leku. Opravdu nemuzu doporucit - vecne nema cas a nevyslechne.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře