Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme komplexní zdravotnické péče. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o.

Mezibranská 21

110 00 , Praha , hl. město Praha

Poskytujeme komplexní zdravotnické péče.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Lékař: MUDr. Jiří Jenšovský Csc. Jiný

Pan doktor Jenšovský je nejvyšší kalibr.
    Schopnost pomoci, lidskost, vše naprostá špička.
    Pomohl mi v těžké životní situaci a problémech, které na sebe navazovaly. Vše postupně rozklíčoval a zaléčil. K tomu ma opravdu lidský přístup a návštěvy u pana doktora jsou velmi příjemne. Mohu na 100% doporučit. Nemohu říct zadne negativum.

Lékař: MUDr. Jan Polák Jiný

Maximální spokojenost ve všem.
    Ať už smaotná komunikace s lékařem, vyšetření nebo léčba.
    Vždy vše na 1

Lékař: Doc. MUDr. Jiří Korynta CSc. Jiný

Nemohu hodnotit profesni stranku pana doktora, protoze jsem jej navstivila jen kvuli lekarske prohlidce pri zmene zamestnani, ale jeho hrube jednani ve me rozhodne zanechalo spatny dojem a hodnotim jej jako znacne neprofesionalni.

Lékař: Doc. MUDr. Jiří Korynta CSc. Jiný

Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou arogancí jako u pana docenta Korynty. Viděli jsme se poprvé, bez dalšího vyšetření mi sdělil naprosto zdrcující diagnózu s tím že ať přijdu za půl roku, že budou dovolené a ať nic neřeším. Samozřejmě jsem šla k lékaři jinému, který diagnózu pana docenta naprosto shodil. Kdybych toto neudělala, žila bych půl roku v domění že oslepnu…a poslední, ještě mi napsal předpis na brýle na které nevidím…

Lékař: MUDr. Zdravko Ilič Jiný

Nejhorší doktor co jsem kdy poznala. Surovy, neprijemny a naladovy. A mohla bych pokračovat. I predražený a vůbec to za to nestojí, chová se k lidem jako k věcem. Rozhodně nedoporučuji! Hned jsem změnila lékaře a jsem nejspokojenější!

Lékař: MUDr. Jiří Jenšovský Csc. Jiný

Pan doktor je nejpříjemnější lékař, kterého sem potkala. Je profesionální, vstřícný, absolutně nic nepodcení, vše vysvětluje a na pacienty si vždy udělá čas. Odborník na svém místě, kež by takových bylo více.

Lékař: MUDr. Eva Uhrová Jiný

K paní doktorce chodím již 10 let do její soukromé ordinace v Mezibranské, ale byla jsem i několikrát v Motole. Pomohla mi s vážným problémem. Vždy mi vyšla vstříct, na jakékoliv vyšetření chci. Sama navrhne a doporučí další. Je příjemná, ale řekne věci na rovinu. Chápu, že se to někomu nemusí líbit, že mu nemaže med kolem pusy.

Lékař: Doc. MUDr. Jiří Korynta CSc. Jiný

Naprostá spokojenost.Pan doktor je velikej profesionál a velice mi pomohl s mím zdravotním problémem,velice děkuju i za vstřícnost a lidský přístup.

Lékař: MUDr. Zdravko Ilič Jiný

Pan doktor Zdravko Ilič je pečlivý, vstřícný a pacientkám naslouchá. Chodím k panu doktorovi víc jak 16 let a za tu dobu se mnou řešil různé zdravotní problémy, vždy úspěšně. Nabízí různá preventivní vyšetření a rozhodně nic neponechává náhodě. Z počátku byla možná malá jazyková bariéra, ale tu pan doktor už dávno překonal.

Dobrý den,
    čtu té mizerné komentáře na pana doktora a je mi to moc lito..
    Panu doktorovi chodím už vice než 18 let. Je to profesionální lékař, a velmi dobrý diagnostik, vše všechno vysvětli, a je hlavně velmi ochotny pokud mate problém, je pečlivý. Pan doktor není hrubý akorát je potřeba pochopit jemu vtipu, a ne se nesmyslně urážet. Naopak jeho komentáře jsou vtipné jen se potřeba na ně umyt dívat. To, že má rad dochvilnost u svých pacientů a nemá rad když někdo přijde později nemožná mu to mít za zle, a o tom tady nesmyslně rozepisovat. Pokud někdo stoji o dobrou péčí a spolehlivost, místo toho aby řešil jestli pan doktor má dobrou náladu a usmívá se, tak pana doktora velmi doporučují. Pan doktor je příjemný i ochotny. Doporučuji.