Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Poskytujeme komplexní zdravotnické péče.

Adresa

Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o.
Mezibranská 21, Praha 110 00
Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (20)

Obecné skóre

  O
  MUDr. Jiří Jenšovský Csc. Jiný

  Pokud by všichni lékaři byli alespoň z poloviny takoví,jako pan doktor, bylo by na světě lépe .

  I
  Ověřený profil
  MUDr. Sladjana Iličová Jiný

  Pani doktorka je naprosto uzasna. Dceri vyresila neinvazivne za 10 dnu problem, s kterym jsme jineho dermatologa navstevovali pres rok. Navic dceru vzala jako “akutni pripad” hned. Velke diky pani doktorce za perfektni pristup a neocekavane ucinnou lecbu.

  M
  MUDr. Jiří Jenšovský Csc. Jiný

  Pan doktor Jenšovský je nejvyšší kalibr.
  Schopnost pomoci, lidskost, vše naprostá špička.
  Pomohl mi v těžké životní situaci a problémech, které na sebe navazovaly. Vše postupně rozklíčoval a zaléčil. K tomu ma opravdu lidský přístup a návštěvy u pana doktora jsou velmi příjemne. Mohu na 100% doporučit. Nemohu říct zadne negativum.

  L
  MUDr. Jan Polák Jiný

  Maximální spokojenost ve všem.
  Ať už smaotná komunikace s lékařem, vyšetření nebo léčba.
  Vždy vše na 1

  K
  Ověřený profil
  Doc. MUDr. Jiří Korynta CSc. Jiný

  Nemohu hodnotit profesni stranku pana doktora, protoze jsem jej navstivila jen kvuli lekarske prohlidce pri zmene zamestnani, ale jeho hrube jednani ve me rozhodne zanechalo spatny dojem a hodnotim jej jako znacne neprofesionalni.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  J
  Doc. MUDr. Jiří Korynta CSc. Jiný

  Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou arogancí jako u pana docenta Korynty. Viděli jsme se poprvé, bez dalšího vyšetření mi sdělil naprosto zdrcující diagnózu s tím že ať přijdu za půl roku, že budou dovolené a ať nic neřeším. Samozřejmě jsem šla k lékaři jinému, který diagnózu pana docenta naprosto shodil. Kdybych toto neudělala, žila bych půl roku v domění že oslepnu…a poslední, ještě mi napsal předpis na brýle na které nevidím…

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  MUDr. Zdravko Ilič Jiný

  Nejhorší doktor co jsem kdy poznala. Surovy, neprijemny a naladovy. A mohla bych pokračovat. I predražený a vůbec to za to nestojí, chová se k lidem jako k věcem. Rozhodně nedoporučuji! Hned jsem změnila lékaře a jsem nejspokojenější!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  MUDr. Jiří Jenšovský Csc. Jiný

  Pan doktor je nejpříjemnější lékař, kterého sem potkala. Je profesionální, vstřícný, absolutně nic nepodcení, vše vysvětluje a na pacienty si vždy udělá čas. Odborník na svém místě, kež by takových bylo více.

  L
  Ověřený profil
  MUDr. Eva Uhrová Jiný

  K paní doktorce chodím již 10 let do její soukromé ordinace v Mezibranské, ale byla jsem i několikrát v Motole. Pomohla mi s vážným problémem. Vždy mi vyšla vstříct, na jakékoliv vyšetření chci. Sama navrhne a doporučí další. Je příjemná, ale řekne věci na rovinu. Chápu, že se to někomu nemusí líbit, že mu nemaže med kolem pusy.

  A
  Doc. MUDr. Jiří Korynta CSc. Jiný

  Naprostá spokojenost.Pan doktor je velikej profesionál a velice mi pomohl s mím zdravotním problémem,velice děkuju i za vstřícnost a lidský přístup.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu