Zobrazit lékaře

Poskytujeme komplexní zdravotnické péče. Více

Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o.

Mezibranská 21

110 00, Praha, hl. město Praha

Poskytujeme komplexní zdravotnické péče.

Nejbližší zařízení

• Dana Kachlíková

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Moc chválím. Bolelo mě v krku a měl jsem horečku, ráno jsem zavolal a paní doktorka mne hned vzala. Aspoň vím, kam se můžu příště obrátit. Všem doporučuji.

• Vynikající lékařka a odbornice ve svém oboru. Paní doktorka se vyznačuje i příjemnou lidskou stránkou, která se ze zdravotnicví vytrácí.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Soňa Kysilková

Internista, MUDr.

• Bezproblémová komunikace.

• Já jsem s prací paní lékařsky velmi spokojená, je svědomitá a pečlivá. Určitě se snaží nic nezanedbat. Kulleová

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Dana Jenšovská

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Paní doktortka je velmi ochotná, příjemná k dětem, vždy ihned pohotově pomůže celé naší rodině.Celý personál zaslouží také velkou pochvalu.Kdyby bylo takových lékařů a ordinací více věřím , že by si za péči každý rád připlatil. Doporučuji na 101%.P.B.

• Dcera mela zanet stredniho ucha, pani dr. se k ni velmi pekne chovala, ze dcera ani nemela strach. Vyborna prace.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Ivana Vyhnánková

Zubař, MUDr.

• J

Maximálně citlivý a profesní přístup k pacientům. Příjemné prostředí, maximální ochota.

• P

Napotreti pridavam hodnoceni. Snad jiz nebude cenzurovano. Pani doktorka byla moje nejhorsi zubarka. Pracuje na kvantitu, nikoli na kvalitu, takze ocekavejte krom dlouheho cekani ve fronte velmi rychle odbaveni, preskoceni spoustu ukonu (kontrola artikulace, zabrouseni, injekce, kanalky, rentgen atd.) Za ten minimalni cas se to samozrejme neda stihnout. Ceny ma dobre ale mne osobne stalo hodne penez predelavani zubu po ni.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Yvonne Bergerová

Dermatolog, MUDr.

• V

Paní doktorka je velice příjemná, odborně zdatná, zjevně pečlivě sleduje trendy v estetické medicíně, vše vysvětlí. Mohu jen doporučit. Nyní pracuje v BCD Clinic, Budějovická, Praha 4.

• Šárka Bílková

Internista, MUDr.

• R

Velmi prijemna pani doktorka, prisla jsem k ni s prosbou o vysetreni, nesedely mi leky na vysoky krevni tlak, ktere mi napsal muj obvodni lekar bez predchoziho vysetreni. Ani po tom, co jsem mu rekla, ze mi leky nesedi, tak napsal od stolu recept na jiny lek na tlak, bez jakehokoliv vysetreni. Pani dr. Bilkova to vzala z gruntu. Vysetreni krve, atd. Pote mi predepsala dva leky, na spodni tlak i na horni, ktere mi opravdu pomohly. Nesrovnatelny pristup k pacientovi. Take nasledna kontrola, jestli se muj zdravotni stav upravil. Take nam velmi pomohla pri lecbe ledvin meho manzela. Je odbornik na nefrologii s dlouholetou praxi.

• Byla jsem objednaná na 9 na vstupní prohlídku do zaměstnání. Jeste pár minut před 9 jsem se objevila v čekárně. Přede mnou byla jen jedna paní, tak jsem se zaradovala, ze to pujde rychle, ale spletla jsem se... Paní doktorka se tam vesele vybavovala se sestrou a trvalo snad čtvrt hodiny nez se nekdo objevil. Pak tam zaklepala nejaká kamarádka a vesele se bavily dál. To uz bylo o 45 minut pozdeji. Pak teprve prisla na řadu ta paní co tam čekala přede mnou. Byla tam asi 3 minuty. Během té doby se v čekárně objevila jiná žena. Po chvíli otevřela sestřička se slovy: "Paní doktorko, pojďte dál." Tak jsem cekala další asi půl hodinu. V 10:30 se znovu objevila sestra a zeptala se: "Vy jdete na vstupní prohlídku?" Já řekla, že ano. Ona mi donesla dotazník k vyplnení a vzala nejakého pacienta, který přišel po mně. V 10:50 mě sestra konecně pozvala dovnitř. Doktorka se na mě ani nepodívala, kdyz jsem se na něco zeptala byla nepříjemná. Celkově jsem měla pocit jako kdybych ji otravovala. Pár minut před 11:00 jsem konecne odcházela...

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Věra Derflová

Dermatolog, MUDr.

• Paní doktorka je profesionál na svém místě.S problémem pomohla , chovala se velmi příjemně .K.Branč

• P

Synovi určila špatnou diagnozu, zbytečně jsem ho mazala mastmi na atopický ekzém a přitom to byla alergie. Sympatie ani empatie jsem z ní ani sester necítila, ani se zrovna moc hezky nechovají ke starým lidem (byla jsem svědky komunikace sestry se starou babičkou v čekárně) ale to už je věc názoru. Odorně mě ale neoslovila, příště půjdu radši jinam.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Michal Kolář

Gastroenterolog, Dietolog, MUDr.

• Byla jsem u tohoto doktora na gastroskopii. Nedovolil přítomnost doprovodu. Svěřila jsem se se svým velkým strachem z vyšetření (mám již jedno za sebou, dusila jsem se a moje vzpomínky na něj jsou traumatizující). Na to pan doktor začal zpochybňovat mé psychické zdraví, což bylo od něj nemístné... Dostala jsem sedativa, takže si pokus o zákrok nepamatuji. Prý se nepovedl. Pamatuji si až to, jak jsem byla v šoku, sestřička mě vyprovodila do čekárny a zavřela za mnou dveře. Pan doktor mě vyhodil. Měla jsem ssebou mámu jako doprovod, té řekl, že nebylo možné mě vyšetřit a že jsem mu mohla poničit jeho drahé přístroje. A že jsem dost stará na to abych se už uměla ovládat a hysterická prý jsem tolik, že to za celý život nezažil. Komunikace pana doktora nebyla slušná ani profesionální, jednal s námi bez respektu. Ptala jsem se ho na průběh vyšetření ještě mailem, než jsem se rozhodla psát hodnocení, nechtěla jsem se unáhlit. Ani pak pan doktor neobjasnil, co se v průběhu vyšetření dělo (snad se to za měsíc dozvísm v lékařské zprávě u svého imunologa, uvidím...). Je velmi nepříjemné a nedůstojné svěřit se pod sedativy člověku, který vás v šoku vyhodí do čekárny, aniž by vám řekl, co se stalo. Možná opravdu patřím mezi pacienty, kteří průběh vyšetření špatně snáší. To ale neopravňuje pana doktora, aby se choval arogantně a neslušně.

• Výborný pan doktor, chodíme k němu skoro celá rodina. Naprostý profesionál s lidským přístupem, velmi zodpovědný, vše vysvětlí, pacienty neděsí - naopak uklidní. Veškerá vyšetření (gastroskopie, kolonoskopie) u něj jsou minimálně bolestivá, takže opravdu není se třeba bát. Velká spokojenost a proto za nim jezdíme i z větší dálky, vyplatí se to. Monika Horká

Podívejte se na všechny názory (90) na lékaře

• Jiří Korynta CSc.

Oční Lékař, Doc. MUDr.

• P

Asi nikdy jsem se nesetkala s tak arogantním a povýšeným lékařem. Při mé návštěvě ho vůbec nezajímal můj problém, vyšetřil mi jedno oko a řekl mi, že jsem zdravá a že si vymýšlím. No od pana docenta jsem očekávala poněkud profesionálnější přístup. Ať má sebevíc zkušeností ve svém oboru, s pacienty komunikovat tedy rozhodně neumí. Byla jsem u něj poprvé a naposledy a doufám, že s podobným lékařem se již nesetkám!

• K

Pan Korynta se choval opravdu hodne arogantne - navsteva trvala asi minutu, a doktor misto kontroly se mi snazil ukazat, ze jsem proste zbytecne prisla. Z cekarny jsem pak slysela, jak v ordinaci komentuje mou narodnost (aaa proto v prvni vete se ptal odkud jsem?). Jsem tim vic prekvapena, ze neco takoveho se mi nestalo poprve za 8 let co tady ziju, a to jeste v Medial Center Mezibranska, ktera se chlubi tim, ze lekari mluvi anglicky?

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jiří Jenšovský Csc.

Endokrinolog, MUDr.

• M

Profesionalny, ale zaroven ludsky pristup. Pan doktor ma velmi prijemne prekvapil a som mu hlboko vdacny. doporocujem vsetkymi desiatimi.

• S

Pan doktor je vynikající odborník,velice pečlivý a empatický.Vše srozumitelně vysvětlí a v případě potřeby odešle a zařídí všechna potřebná vyšetření.Má skvělý smysl pro humor a komunikace s ním je radost.Do jeho ordinace chodím sice jen jednou ročně,ale vždy se tam už těším.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře