Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme komplexní zdravotnické péče. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o.

Mezibranská 21

110 00 , Praha , hl. město Praha

Poskytujeme komplexní zdravotnické péče.

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jiří Jenšovský Csc. Jiný

Pan doktor je nejpříjemnější lékař, kterého sem potkala. Je profesionální, vstřícný, absolutně nic nepodcení, vše vysvětluje a na pacienty si vždy udělá čas. Odborník na svém místě, kež by takových bylo více.

Lékař: MUDr. Eva Uhrová Jiný

K paní doktorce chodím již 10 let do její soukromé ordinace v Mezibranské, ale byla jsem i několikrát v Motole. Pomohla mi s vážným problémem. Vždy mi vyšla vstříct, na jakékoliv vyšetření chci. Sama navrhne a doporučí další. Je příjemná, ale řekne věci na rovinu. Chápu, že se to někomu nemusí líbit, že mu nemaže med kolem pusy.

Lékař: Doc. MUDr. Jiří Korynta CSc. Jiný

Naprostá spokojenost.Pan doktor je velikej profesionál a velice mi pomohl s mím zdravotním problémem,velice děkuju i za vstřícnost a lidský přístup.

Lékař: MUDr. Zdravko Ilič Jiný

Pan doktor Zdravko Ilič je pečlivý, vstřícný a pacientkám naslouchá. Chodím k panu doktorovi víc jak 16 let a za tu dobu se mnou řešil různé zdravotní problémy, vždy úspěšně. Nabízí různá preventivní vyšetření a rozhodně nic neponechává náhodě. Z počátku byla možná malá jazyková bariéra, ale tu pan doktor už dávno překonal.

Dobrý den,
    čtu té mizerné komentáře na pana doktora a je mi to moc lito..
    Panu doktorovi chodím už vice než 18 let. Je to profesionální lékař, a velmi dobrý diagnostik, vše všechno vysvětli, a je hlavně velmi ochotny pokud mate problém, je pečlivý. Pan doktor není hrubý akorát je potřeba pochopit jemu vtipu, a ne se nesmyslně urážet. Naopak jeho komentáře jsou vtipné jen se potřeba na ně umyt dívat. To, že má rad dochvilnost u svých pacientů a nemá rad když někdo přijde později nemožná mu to mít za zle, a o tom tady nesmyslně rozepisovat. Pokud někdo stoji o dobrou péčí a spolehlivost, místo toho aby řešil jestli pan doktor má dobrou náladu a usmívá se, tak pana doktora velmi doporučují. Pan doktor je příjemný i ochotny. Doporučuji.

Lékař: MUDr. Ivana Vyhnánková Jiný

Pani doktora ma velke znalosti a umi rychle vyhodnotit problem, nabidnout reseni a konat. Vsechna cest jeji prace!

Dobrý den,
    na základě předchozího mailového i telefonického objednání jsem k lékaři dorazila, ačkoliv jsem měla pětiminutové zpoždění, lékař byl vzteklý začal mne počovat o své profesionalitě. Při vyšetření jsem zjistila že místo segmentu nabral krvavý vzorek vznikl při jeho hrubém chování, neopatrném jednání který mi ke své ubohosti ještě ukázal. Nabral tedy znehodnocený vzorek. Cestou domu jsem nic nepoznala až když jsem dorazila domu uvědomila jsem si jak moc mne jeho vyšetření bolelo. Sondu do mne strčil hrubě. Myslím že by opatrnost neuškodila. Ale šanci bych mu už nedala, nechci riskovat svoje fyzické zdraví. Ještě že jsem měla doma Nurofen o bodavých bolestech už ani nechci mluvit. Za svuj život jsem navštívila několik gynekologu a pan doktor by se měl učit dalších deset let a takového ohavného přístupu k pacientkám raději zanechat.

Lékař: MUDr. Eva Uhrová

S paní doktorkou mám jen tu nejlepší zkušenost. Absolvovala jsem v její péči dvě těhotenství v poměrně pozdním věku a mohu jen chválit - pozornou péči, ochotu, lidský přístup.

Lékař: MUDr. Zdravko Ilič Problemy

U pana doktora som bola uz davno a davno som sa chystala napisat nazor. Na pana doktora mozem povedat len negativny nazor. Je to velmi hruby arogantny a cynicky lekar. Mam hormonalne problemy a pan doktor si nezabudol utrusit poznamku ze ci zarastam ako muz po celom tele. Odchadzala som z ordinacie hotova. Cudujem sa zenam ktore k panovi doktorovi chodia. Po mojem skusenosti ked pana dr. stretnem v lekarskom dome urobi sa mi stale zle uz len pri pohlade na neho.

Lékař: MUDr. Zdravko Ilič Prohlídka

Měla jsem pojištění Uniqa (ten gynekolog je v seznamu). V té době jsem neuměla česky ale angličtina je dobrá (na jeho webu angličtina je označena jako komunikační jazyk). Začal prohlídku s hloupými otázkami (proč jsi přijela do ČR, co tu děláš, nemáš ve své země lékaře, atd.). Pozdě asi půlhodiny zapisoval mou adresu do svého počítače. Řekl ze ja mam "tam" různé infekce a výtok, a proto musím mu zaplatit částku peněz aby on to vyléčil (fakticky nic ja nemam, ja to později ověřila jinde). Při předložení pojistné karty Uniqa řekl ze kartu neakceptuje a recept nevydá. Hned jsem zavolala do pojišťovny. Pak pojišťovna vyřešila jeho problém. Beze žádných komentáře vydal mi recept. Myslím že je to vyšší stupeň lékařské vulgarity a drzostí kterou jsem viděla v životě. Celkem pojišťovnu Uniqa nedoporučuji, Maxima je mnohém lepší. To byla poslední zkušenost s tou pojišťovnou.

I had Uniqa Insurance card. This gynekologist is in the list of partner doctors. That time I couldnt speak Czech but English is good (English is in the list of communication languages on his webpage, anyway he speaks bad, very bad). He started medical examination with different irrelevant questions (why do you come to Czechia, what do you do here, why you dont have doctors at home, etc). Then he wrote my address half an hour on his PC. He said that I have different infections and I need to pay if I want to be healthy (I really don't have anything, I checked it again soon in other better place). I didnt understand his suggestion and immediately contact to Uniqa insurance. Uniqa solved his problem. He gave me recept with no comments. I think this is a highest level of vulgarity and insolence which I've ever seen. Also Uniqa insurance is not the best one, Maxima is much better. So this examination was last with that card.