Zobrazit lékaře

Poskytujeme komplexní zdravotnické péče. Více

O nás

Ordinace

Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o.

Mezibranská 21

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme komplexní zdravotnické péče.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4

Obecné skóre
11 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  A
  Lékař: Doc. MUDr. Jiří Korynta CSc. Jiný

  Naprostá spokojenost.Pan doktor je velikej profesionál a velice mi pomohl s mím zdravotním problémem,velice děkuju i za vstřícnost a lidský přístup.


  L
  Lékař: MUDr. Zdravko Ilič Jiný

  Pan doktor Zdravko Ilič je pečlivý, vstřícný a pacientkám naslouchá. Chodím k panu doktorovi víc jak 16 let a za tu dobu se mnou řešil různé zdravotní problémy, vždy úspěšně. Nabízí různá preventivní vyšetření a rozhodně nic neponechává náhodě. Z počátku byla možná malá jazyková bariéra, ale tu pan doktor už dávno překonal.


  A
  Lékař: MUDr. Zdravko Ilič Jiný

  Dobrý den,
  čtu té mizerné komentáře na pana doktora a je mi to moc lito..
  Panu doktorovi chodím už vice než 18 let. Je to profesionální lékař, a velmi dobrý diagnostik, vše všechno vysvětli, a je hlavně velmi ochotny pokud mate problém, je pečlivý. Pan doktor není hrubý akorát je potřeba pochopit jemu vtipu, a ne se nesmyslně urážet. Naopak jeho komentáře jsou vtipné jen se potřeba na ně umyt dívat. To, že má rad dochvilnost u svých pacientů a nemá rad když někdo přijde později nemožná mu to mít za zle, a o tom tady nesmyslně rozepisovat. Pokud někdo stoji o dobrou péčí a spolehlivost, místo toho aby řešil jestli pan doktor má dobrou náladu a usmívá se, tak pana doktora velmi doporučují. Pan doktor je příjemný i ochotny. Doporučuji.


  B
  Lékař: MUDr. Ivana Vyhnánková Jiný

  Pani doktora ma velke znalosti a umi rychle vyhodnotit problem, nabidnout reseni a konat. Vsechna cest jeji prace!


  N
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdravko Ilič Jiný

  Dobrý den,
  na základě předchozího mailového i telefonického objednání jsem k lékaři dorazila, ačkoliv jsem měla pětiminutové zpoždění, lékař byl vzteklý začal mne počovat o své profesionalitě. Při vyšetření jsem zjistila že místo segmentu nabral krvavý vzorek vznikl při jeho hrubém chování, neopatrném jednání který mi ke své ubohosti ještě ukázal. Nabral tedy znehodnocený vzorek. Cestou domu jsem nic nepoznala až když jsem dorazila domu uvědomila jsem si jak moc mne jeho vyšetření bolelo. Sondu do mne strčil hrubě. Myslím že by opatrnost neuškodila. Ale šanci bych mu už nedala, nechci riskovat svoje fyzické zdraví. Ještě že jsem měla doma Nurofen o bodavých bolestech už ani nechci mluvit. Za svuj život jsem navštívila několik gynekologu a pan doktor by se měl učit dalších deset let a takového ohavného přístupu k pacientkám raději zanechat.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Eva Uhrová

  S paní doktorkou mám jen tu nejlepší zkušenost. Absolvovala jsem v její péči dvě těhotenství v poměrně pozdním věku a mohu jen chválit - pozornou péči, ochotu, lidský přístup.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdravko Ilič Problemy

  U pana doktora som bola uz davno a davno som sa chystala napisat nazor. Na pana doktora mozem povedat len negativny nazor. Je to velmi hruby arogantny a cynicky lekar. Mam hormonalne problemy a pan doktor si nezabudol utrusit poznamku ze ci zarastam ako muz po celom tele. Odchadzala som z ordinacie hotova. Cudujem sa zenam ktore k panovi doktorovi chodia. Po mojem skusenosti ked pana dr. stretnem v lekarskom dome urobi sa mi stale zle uz len pri pohlade na neho.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdravko Ilič Prohlídka

  Měla jsem pojištění Uniqa (ten gynekolog je v seznamu). V té době jsem neuměla česky ale angličtina je dobrá (na jeho webu angličtina je označena jako komunikační jazyk). Začal prohlídku s hloupými otázkami (proč jsi přijela do ČR, co tu děláš, nemáš ve své země lékaře, atd.). Pozdě asi půlhodiny zapisoval mou adresu do svého počítače. Řekl ze ja mam "tam" různé infekce a výtok, a proto musím mu zaplatit částku peněz aby on to vyléčil (fakticky nic ja nemam, ja to později ověřila jinde). Při předložení pojistné karty Uniqa řekl ze kartu neakceptuje a recept nevydá. Hned jsem zavolala do pojišťovny. Pak pojišťovna vyřešila jeho problém. Beze žádných komentáře vydal mi recept. Myslím že je to vyšší stupeň lékařské vulgarity a drzostí kterou jsem viděla v životě. Celkem pojišťovnu Uniqa nedoporučuji, Maxima je mnohém lepší. To byla poslední zkušenost s tou pojišťovnou.

  I had Uniqa Insurance card. This gynekologist is in the list of partner doctors. That time I couldnt speak Czech but English is good (English is in the list of communication languages on his webpage, anyway he speaks bad, very bad). He started medical examination with different irrelevant questions (why do you come to Czechia, what do you do here, why you dont have doctors at home, etc). Then he wrote my address half an hour on his PC. He said that I have different infections and I need to pay if I want to be healthy (I really don't have anything, I checked it again soon in other better place). I didnt understand his suggestion and immediately contact to Uniqa insurance. Uniqa solved his problem. He gave me recept with no comments. I think this is a highest level of vulgarity and insolence which I've ever seen. Also Uniqa insurance is not the best one, Maxima is much better. So this examination was last with that card.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  T
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdravko Ilič

  Dobrý den.
  Jak čtu negativní komentáře, dlužím panu doktorovi za všechno co pro mě a mojí mámu udělal svůj pozitivní.
  K panu doktorovi chodí moje máma už od doby, co byla těhotná (a já ještě nebyla na světě). Vyléčil jí z rakoviny děložního čípku, vždy jí pečlivě vyšetří a pomohl jí i z dalších nesnází. Chodí k němu už přes 23 let a nemůže si ho vynachválit. Ve chvíli, kdy jsem se i já rozhodovala, kam jít na gynekologii byl po celoživotních zkušenostech mé mámy pan doktor Ilič na prvním místě. Je to opravdový odborník, mě také vždy pomohl, zajímá se i o osobní věci, výsledky mi vždy volal nebo poslal sms. Jeho ordinace je velice moderně vybavená a vyšetření je naprosto bezbolestné a dle mého laického názoru důkladné. Nikdy při návštěvě dr Iliče nejsem nervózní, naopak je to pro mě příjemných pár minut, při kterých si, když je čas, i popovídáme.
  Všechny náležitosti mi vysvětlí, když se na něco zeptám, srozumitelně odpoví. To, že někdy nemá náladu, je naprosto vedlejší a hlavně, přirozeně lidské.
  Dokud to půjde, budu dr. Iliče navštěvovat a doporučovat ho známým.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdravko Ilič

  The worst gynecologist ever. Please do not go visit this doctor.
  1. He was very rude
  2. Prescribed me contraceptive pills without even asking about my medical hystory
  3. I did HPV test for which I paid for, he didnt give me the
  receipt!!!
  4. When I asked for my results of PAPA and HPV tests he said he would tell me just in case if somenthing is wrong. When I changed the clinic and ask him for my results again, he said that I am not their patiant anymore and there is no need to send twice results (to myself and my doctor).
  DO NOT RECOMMEND!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu