Doporučení pediatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Praha

• „Na paní doktorku jsem před narozením dcery narazila v podstatě náhodou... a dnes jsem za to nesmírně vděčná. Profesionální přístup, na děti neskutečně milá. Mohu se na ní obrátit s jakýmkoliv problémem a vždy se snaží pomoci. Doporučuji kudy chodím! :) Více

Kodaňská 436/17, Praha Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Vyborna pani doktorka s milym lidskym pristupem k detem i dospelym. Vse vysvetli,peclive zkontroluje a s vlidnym usmevem uklidni kazde dite. Vrele doporucuji L.Rajzíková Více

Žukovského 887/4, Praha Mapa

Pediatrie

• Pediatr, Plicní lékař

„Za panem doktorem dojizdim z jineho mesta. Respektujici lekar. Oddelene ordinace a cekarny pro zdrave a nemocne.

Ke Kurtům 383, Praha Mapa

Očkování

150 Kč

• Pediatr, Fyzioterapeut

„Paní doktorku mohu doporučit. Je ochotná, odepsala mi na mail i během její dovolené. Nikdy jsem u ní dlouho nečekala. Více

Na Dlouhém lánu, 563/11, Praha Mapa

PMR Medikon s.r.o.

• „Lékař, který pro děti nemá obdoby. Úžasný přístup, zkušenosti a láska k dětem, která z jeho osobnosti i přístupu sestřičky čiší na dálku, ještě než vstoupíte do ordinace samotné. Díky! Více

Uzbecká 1409/8, Praha Mapa

MUDr. Michal Weinreb

• Pediatr, Ostatní, Diagnostik

„Paní doktorka je velice milá, pečlivá a o její odbornosti není pochyb. Respektuje, že děti se nevyvíjejí podle tabulek. U syna si všimla periodických horeček a díky tomu nemá každou chvíli zbytečně ATB. Synové k ní chodí rádi a návštěva je příjemná i v případě očkování. Dotazy ochotně zodpovídá a dá se s ní domluvit na vhodném postupu individuálně. Více

Všerubská 153/3, Praha 5 - Řeporyje, Praha Mapa

Dětská ordinace, pediatr, praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorku znám víc jak 20 let, už z doby, kdy praktikovala v ordinaci své maminky MUDr. Linhartové. Vždy byla velmi pečlivá, s perfektním přístupem k dětem. Přestože už k ní nepatříme, stále na ní vzpomínám a když si tady čtu recenze, vidím, že se nezměnila a je pořád báječná. Více

1.ordinace) Praha 4,Roškotova 1717/2 a 2.ordinace) Praha 4, Podolské nábřeží 157/36- budova ÚPMD, Praha Mapa

Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová

• „Možnost být v péči paní doktorky Dostálové pro nás byla učiněná spása po špatných zkušenostech s předešlým pediatrem. Přecházeli jsme k ní ve stavu, kdy se náš syn, tehdy půlroční, bál jakýchkoli doktorů. Hned po první návštěvě jsem byla v šoku, protože náš syn na sebe od paní doktorky i sestřičky nechal bez problémů sahat, dát si injekci, prohlédnout. Dokonce se i smál a odcházel úplně v pohodě. Dodnes dochází k paní doktorce s úsměvem a má ji i sestřičku moc rád. Také přístup k rodičům je naprosto skvělý. Vůbec nemám pocit, že bych obtěžovala nebo pokládala hloupé dotazy. Vždy je nám vše vysvětleno, můžeme kdykoli napsat email nebo se na cokoli doptat. Paní doktorka je také přístupná různým dalším specialistům, takže nám doporučila skvělého kožního lékaře a právě díky spolupráci její a pana doktora má náš syn dnes kůži v mnohem lepším stavu a věřím, že ekzém zvládneme. Paní doktorka i sestřička jsou neskutečnou oporou jak pro děti, tak pro rodiče. Opravdu jsem moc ráda, že má náš syn takovou péči a mohu paní doktorku Dostálovou pouze doporučit. Více

Sokolovská 304/810, Praha Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti

• „Nejlepší dětský lékař široko daleko!! Pošlete mu email a během chvilky máte odpověď. Nemusíte zbytečně navštěvovat ordinaci s kašlem a rýmou. Vždy dobře poradí i emailem. Více

Roškotova 1717/2, Praha Mapa

Poliklinika Zelený pruh - 2.patro

• „K paní doktorce jsme přešli od "konkurence", se kterou jsme dlouhodobě nebyli spokojeni, a moc dobře jsme udělali. Na praktickém lékaři je nejcennější vlastnost ta, že má náhled na praktické využití teorie, což nám u předchozí lékařky bolestně (vlastně doslova) scházelo. Správný praktik má být pečlivý a pozorný, ale nemá se zbytečně hnípat v banalitách. Nerecituje jako hluchý kolovrátek univerzální poučky, ale vnímá, co říká rodič, a doporučený postup přizpůsobí okolnostem. Takže jako lékařská nepediatrická rodinka jsme zde velmi spokojeni. Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Děkuji za 20 let péče o mé děti. To, že jsme jí potkali, považuji za to nejšťastnější co mohlo nás jako rodiče a naše děti potkat. Děkuji a smekám Více

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

• „Před 8 lety jsem se přestěhovala z Prahy do Berouna a tím pádem i změnila dětskou lékařku, abych s nemocnými dětmi necestovala kdoví kam. S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti, poradí, na děti je milá a když jsem jednou nestíhala doběhnout pro recept, tak mi ho nechala v lékárně, kde jsem si ho pak rovnou vyzvedla. Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• „Paní doktorka je naprosto skvělá vždy poradí pomůže nemůžu si stěžovat na syna je moc hodná se vším vyjde vstříct :-) promě nejlepší doktorka co znám. :-) Denisa Hermanová Více

Čechova 252, Velvary Mapa

Dětské středisko

• „Paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné. Oceňuji její profesionální přístup, snahu pomoci, vše trpělivě vysvětlí. Paní doktorka reaguje i srkz email, čímž jsem už ušetřila spoustu času. Objednává na čas, který dodržuje, z mé zkušenosti musím říct, že jsme nikdy dlouho nečekali ani v ambulanci pro nemocné. Paní doktroka je velmi pečlivá, ale chodím s dětmi, když mají problém a jsem vděčná, že si můžu být jistá, že paní doktorka nic nepodcení. Více

Poliklinika Budějovická

• „Pan doktor je velmi pečlivý, hodný a empatický. Nikde jsem s ním neměla žádný problém. Vše řádně a pochopitelně vysvětlil. Pana doktora bych nikdy neměnila! Více

Nádražní 357, Zlonice Mapa

Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka se sestřičkou jsou velmi pečlivé, milé, vždy mi dobře poradily ohledně malého, ať jsem se zeptala na cokoliv. Je pravda, že mají hodně pacientů a čekací doba se někdy vyšplhá na hodinu, někdy i dvě, ale radši si počkám a svěřím malého do rukou profesionálů, kterým věřím. a klobouk dolu před jejich věčně dobrou náladou s jejich vytížením. Jsem velmi spokojena a určitě doporučuji:-) Více

Pražská 1144, Úvaly Mapa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím s dětmi již víc jak 20cet let - nejdřív se synem nyní s dcerou - vážím si paní doktorky - její názory i její přístup je zcela profesionální. Má naší důvěru a velký obdiv. K. Nýdrlová - Kladno Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Paní doktorku si nemůžu vynachválit,mám u ní obě své dcery a vždy dokázala pomoct a profesionálně poradit i v noci když jsem nezbytně potřebovala.Nesouhlasím s rodiči kteří tvrdí že nemá cit k rodičům a její chování je poněkud chladné,já ani mé děti si jí nemůžeme vynachválit.Za naší celou rodinu mohu jen doporučit a poděkovat za všechno co pro nás dělá Více

Husova 198, Velké Popovice Mapa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

• Pediatr, Neurolog

„Skvělý velmi lidský i odborný přístup. Milé jednání, stálý úsměv, celkově neskutečně pozitivní přístup, snaha opravdu pomoci a zjistit příčinu neduhů. Prostě skvělá lékařka, která to dělá i srdcem ! Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Naprosto nemohu souhlasit s poslední kritikou Dr. Preisse. Naopak, my jsme moc spokojení, taky nejsem příznivcem nadbytečného očkování a podobně a v žádném případě mě pan doktor do ničeho nenutil natož aby na mě byl kvůli odmítnutí očkování nepříjemný. A antibiotika píše tedy velmi sporadicky. Za mě a mé dvě děti určitě doporučuji. Ekertová Více

U cihelny 991, Unhošť Mapa