Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poliklinika Budějovická je nestátní zdravotnické zařízení společnosti MEDICON a.s Více

Dbejte o své zdraví

• klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Lékař: MUDr. Jana Pavluchová Jiný

Děkuji paní doktorce Pavluchové za dlouhodobou profesionální péči. Jsem opravdu vděčná za hledání účinných možností, preventivní opatření, pečlivost a citlivý přístup. Ordinaci mohu jen doporučit.

Lékař: MUDr. Daniela Zítková Jiný

Byla laxní, neřešila problém jinak než krémem, skoro se na to ani nepodivala, a reagovala pouze na reakci mého chovaní, kdy mi bylo rečeno, že to nemám brát vážně a zastavit to nejde.

Lékař: MUDr. Miroslava Frčková Jiný

V zivote jsem se nesetkala s tak neprijemnou, arogantni a neschopnou lekarkou. Chova se k vam povysenecky a nadrazene. Neni schopna vam predepsat antibiotika ackoliv mate čepy v krku a vysoke CRP, v horeckach vas posle na ORL. Byla jsem u ni nekolikat v opravdu akutnim pripade a pokazde me odbyla. Horsi doktorku neznam!

Lékař: MUDr. Milan Bureš Jiný

Dne 30.11. 2022 jsem po telefonické domluvě navštívila pana doktora, který mě odmítl vyšetřit, přestože jsem měla žádanku STATIM, jak vyžadovali. V čekárně v té době nebyl další pacient. Do konce ordinační doby zbývalo několik hodin. Vyprovodil mě se slovy "Objeďte si jiné urology". Byla jsem nucena vyhledat pomoc v nemocnici, kde mi byla diagnostikována akutní cystitida. Celé vyšetření v nemocnici zabralo deset minut. Je smutné, když lékař odmítne vyšetřit pacienta s akutními potížemi, který si předem zavolá a splní všechny požadavky.

Lékař: MUDr. Lenka Zahradníková Jiný

V životě se mi nestalo, že bych se musela hodně držet, abych v polovině prohlídky neodešla z ordinace. Něco tak neuvěřitelně arogantního a nevychovaného jsem ještě nezažila. Paní doktorka se zřejmě zasekla v osmdesátých letech, kdy byla její kariéra na vrcholu. Nikdy více.

Lékař: MUDr. Miroslava Frčková Jiný

Paní doktorka je velmi nesympatický a arogantní člověk. Dává najevo, že jí pacient obtěžuje. S paní doktorkou jsem měla tu čest několikrát a vždy jsem se setkala pouze s neochotným chováním.

Lékař: MUDr. Petra Fojtková Jiný

Paní doktorka sesice tváří velmi nepřívětivě, nicméně tak se tváří zřejmě pořád. Nepřikládala bych tomu takový význam. Musím jí poděkovat zajejí vyšetření lymfedému a následně nasazenou péči. Ocenila bych třeba vysvětlení, co diagnóza znamená a jaká je predikce vývoje a léčby. Pokud se nezeptáte, nic se nedozvíte. Nadruhou stranu, pokud si načtete dopředu informace a zeptáte se na další konkrétní možnosti, paní doktorka Vám vše ochotně dovysvětlí.

F
    Lékař: MUDr. René Řehák Jiný

Vzali me bez objednani i presto, ze neprijmaji nove pacienti. Pan doktor vse dobre vysvetlil. Libi se mi ze hned necpe do vseho kortikoidy jak vetsina jinych ortopedu. Choval se jako profesional.

Lékař: MUDr. Arnošt Novák Jiný

Pan doktor je velice nepříjemný.. absolutně nedoporučuji.. jeho vyšetření je velice hrubé a jeho chování ještě horší.. odcházím s traumatem už nikdy více

Lékař: MUDr. Petr Sokol Jiný

S kladným hodnocením pacientů ve všem souhlasím. Je to v současné době pro mně nejlepší lékař! Navíc má ješte 2 dny v týdnu konzultační dobu pro paciety. Je moc hodný, slušný, pečlivý, příjemný, milý. Velmi dobrý odborník, který se věnuje pacientovi a snaží se mu pomoci! Svoji profesi lékaře vykonává se zájmem a má radost když k tomu má co nejvíce odborných podkladů, výsledků a informací. Má velmi dobrý přístup k pacientovi. Bez tohoto lékaře bych nevěděla rady!