Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Poliklinika Budějovická je nestátní zdravotnické zařízení společnosti MEDICON a.s Více

Dbejte o své zdraví

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Eva Hrdličková Jiný

Paní doktorka Hrdličková, mi byla doporučena bývalou praktickou lékařkou. Jsem rád, že jsem mohl využít doporučení, protože je opravdu lidská, profi, pohodová. Děkuji za veškerou péči a lidské jednání. Hanz

Lékař: MUDr. Dagmar Pohlová Jiný

Perfektní, perfektní, perfektní!
    Paní doktorka je z mého laického pohledu kvalitní lékařka ve svém oboru. Líbí se mi jak pacientům věnuje čas. Zajímá se komplexně o zdravotní stav. Nápomocná. Empatická. Organizovaná. Systém objednávání a připomenutí návštěv formou SMS velmi vítám.
    U MUDr. Dagmar Pohlové mám pocit, že jsme ve správných rukou a neměnila bych.

Lékař: MUDr. Ladislav Novák Jiný

K panu doktorovi Novákovi chodím od ledna 2022 po úrazu zlomené čéšky musím říct ,že jsem se s takovým přístupem ještě nesetkala.Pan doktor je velice laskavý a milý člověk který má stále dobrou náladu.Je velmi šikovný a vždy dobře poradí.Musím také pochválit sestřičky které jsou velmi laskavé a i přes plnou čekárnu lidí se dokáží stále na pacienty usmívat.Pana doktora mohu jen a jen všem doporučit.

Lékař: MUDr. Miroslava Frčková Jiný

Nerozumím názorům ostatních pacientů. Dnes jsem byla na vstupní prohlídce, paní doktorka byla milá, věcná, vstřícná. Jsem ráda, že jsem se k ní i přes negativní názory přihlásila. Měla jsem pocit, že se nemůže jednat o totožnou osobu.

Lékař: MUDr. Miroslava Frčková Jiný

Nejzbytecnejsi a nejmin prijemny lekar, ktereho jsem zazil. Pokuste se vyhnout obloukem. Pomoci se vam nedostane.

Lékař: MUDr. Vesela Filková Jiný

velká spokojenost doktorka se mi věnovala, nasla příčinu mého onemocnění a byla mi nápomocná při hledání jiných specialistu

Lékař: MUDr. Jarmila Zahradníková Jiný

Dnes jsem absolvovala biopsii uzlíků štítné žlázi a musím říct, že přístupem, odborností a šikovností paní doktorky i sestry proběhla nečekaně bezbolestně, není se opravdu čeho se bát, paní doktorka byla moc laskavá. Touto cestou ještě jednou děkuji za profesionální a lidský přístup.

Lékař: MUDr. René Řehák Jiný

Pán doktor lieči moje deti. Z návštevy mám vždy dobrý pocit. Zatiaľ vždy mi bol ako matke dostatočne jasne vysvetlený problém, pokiaľ nejaký bol. Boli nám tiež oznámené doporučené spôsoby liečby a prevencia. S postupom liečby a prístupom pána doktora som veľmi spokojná.

Lékař: MUDr. Vesela Filková Jiný

Paní doktorka je báječná, pracuje vždy s úsměvem. Cením si její práce, ochoty a lidskosti. Po zdravotní i psychické stránce mi velmi pomohla. Je to lékař na svém místě.

Lékař: MUDr. Vesela Filková Jiný

U paní lékařky jsem již několik let sledován a léčen. Paní lékařka je velmi ochotná, nápomocná, pečlivá a lidská.
    Nemám s paní lékařkou jediný problém.
    Paní lékařku jsem doporučil i svým nejbližším.