Zobrazit lékaře

Poliklinika Budějovická je nestátní zdravotnické zařízení společnosti MEDICON a.s Více

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Antala Staška 1670/80

140 46 , Praha , hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• P
    Lékař: MUDr. Zdeněk Petráň Jiný

100% spokojenost ve všech směrech.
    Pana doktora doporučuji. Chodím k němu již 16 let. Je výborný lékař, má perfektní přístup.

• N
    Lékař: MUDr. Petr Sokol Jiný

Lepšího doktora jsem nepotkala. Pan doktor je empaticky, profesionál na svém místě. Všechno vysvětli, pořadí. Jeho léčba mi pomohla.

Lékař: MUDr. Vesela Filková Jiný

Ze začátku byla paní doktorka fajn, ale za celých 5 let mě prohlédla pouze na začátku a řekla mi, že je zbytečné brát vzorek z uzlíku co byl na štítné žláze, že se z toho stejně nic nepozná. Změnila jsem doktora, kterého mám i blíž a naštěstí mi vzorky vzal. Nyní jsem již po operaci 3 zhoubných nádorů a čeká mě ještě léčba radiojódem. Takže doktorku nedoporučuji.

• B
    Lékař: MUDr. Eva Hrdličková Jiný

Velmi ochotna pani doktorka i sestřička mají o pacienty zájem výšetří vás dlouho sem nezažila takhle super přístup Na chirurgii jen k paní doktorce

• K
    Lékař: Taťána Urbanová Jiný

Paní doktorka se ujela našeho 85-letého otce poté, co ze strachu odmítl hospitalizaci kvůli arytmii a plicní embolii. Nijak jeho rozhodnutí nekritizovala a trpělivě s ním pracovala, zvládla jeho obavy z vyšetření i léčby. Ona i sestra jsou vlídné, mají na pacienty dostatek času, dobře vysvětlí zdravotní stav i navrhovanou léčbu. U lékařky i sestry velmi oceňuji trpělivost při práci se seniory. Systém objednávání funguje perfektně, objednaní pacienti dlouho nečekají. I pro nového pacienta dokázala najít volný termín v horizontu dvou týdnů, což na jiných kardiologiích tak časté není.

Lékař: MUDr. Jana Pavluchová Jiný

Zkusena profesionalka. Od te doby, kdy me leci, mam vyrazne mensi problemy. Mohu vrele doporucit vsem alergikum.

Lékař: Taťána Urbanová Jiný

Něco tak hrozného jsem nezažila. Před půl rokem lékařka odmítla přijmout našeho otce s tím, že přišel pozdě. On čekal od rána na sanitku, která ho přivezla o 5 minut později a lékařka ho již nevzala ani s ohledem na jeho zdraví, že je to dialyzovaný pacient, který 3x. týdnu tráví celý den na této procedůře. Dnes 7.8. tam byl znovu. Po vyšetření ho poslali ven, že si sanitku musí zavolat sám. Když jsem tatínkovi volala, tak mi řekl , že oni sanitku nebo mají, že si jí musí zavolat sám. Tak jsem paní doktorce volala. Při minulé návštěvě když ho nevzali jsem také volala a paní doktorka na mě zvyšovala hlas, že přišel pozdě i když slo o minuty a ještě to nebyla jeho vína. Dnes jsem jí říkala, jak můžou pustit pacienta, kterému to VŽDY zařizuje buď dialýza nebo já z ordinace bez objednání sanitky. Bylo mi řečeno spoustu výmluvy proč to tak nebylo, že komunikuje, že se lépe domluví kde na ně bude čekat atd. Vždy to zařizuje zdravotní personál !!! Náš tatínek nemůže chodit bez doprovodu. Ve vteřině mu klesne tlak a je na omdlení. A ještě mi lékařka řekne aby jsem příště volala s jiným tónem a pak mi to položila. Tohle jsem opravdu nezažila... Měla by se vrátit do školy jak se chová k pacientům ale asi to už zapomněla !!!!!

• T
    Lékař: Eva Závodská Jiný

Paní doktorka je velmi milá, nic nezanedbá, velice profesionální. Z důvodu stěhování jsem musela lékaře změnit, ale na paní doktorku vzpomínám jen v tom nejlepším.

• P
    Lékař: MUDr. Petr Sokol Jiný

Pan doktor byl naprosto úžasný - trpělivý, empatický. Vše vysvětlil před i následně, všiml si i mého strachu a měl pochopení. Mluvil klidně a nakonec jsem díky němu vše zvládla a odcházela s pocitem, že se nebylo čeho bát. Stejně tak mám dobrou zkušenost i při objednávání, kdy jsem kladla různé otázky. Sestra (či paní na recepci?)vše pěkně vysvětlila, uklidnila a objednala. Mohu jen doporučit.

• R
    Lékař: MUDr. René Řehák Jiný

Bohužel mohu jen potvrdit níže uvedené negativními pocity a názory. Tento lékař je zcela neempatický, jedoucí jen po negativně laděné vlně. Právě proto jsem v něj ani ne po cca 5 minutách komunikace naprosto ztratila důvěru a dospěla k názoru, že ho svou přítomností jen obtěžuji a že nemá nejmenší zájem mi pomoci s mými zdravotními problémy. Takže jsem se slovy, že je to pro mě jen ztráta času s že mě tam už nikdy více neuvidí, sbalila a vypadla. Z jeho přístupu odhaduji, že má buď nějaké své vlastní osobní závažné problémy, anebo je naprosto, ale naprosto vyhořelý......

• Došlo k chybě, zkuste to znovu