Zobrazit lékaře

Poliklinika Budějovická je nestátní zdravotnické zařízení společnosti MEDICON a.s Více

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Antala Staška 1670/80

140 46, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 26...

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Tomáš Gracias

Zubař,

• oceńuji snahu zachránit starým lidem zuby a pracuje velmi ohleduplně.

• Dnes jsem byla u pana doktora poprvé. Zkušenost je to skvělá. Pan doktor i sestřička byli milí, ochotní a bolavý zub mi rychle a ohleduplně ošetřili. V porovnání s mou předchozí lékařkou, kde jsem měla pocit, že obtěžuji, když jdu s bolavým zubem k zubaři - naprosto super!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Tomáš Šmilauer

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Chtěl bych se tímto s ostatními podělit o svůj zážitek s telefonátem do této ordinace. Zvedla to nějaká arogantní ženská a nenechala mne ani dokončit co potřebuji. Když zjistila, že nemám trvalé bydliště v Praze 4 rovnou se odmítla se mnou dále bavit. Ani jsem nestačil vysvětlit, že v už léta bydlím a pracuji na Praze 4 a tak je pro mne komplikace absolvovat zákrok v místě trvalého bydliště. No budíž, pokud mají plno. Ale dalo se to řešit jinak. Tento způsob jednání mne akorát vytočil a nezbylo než konstatovat, že už nemám zájem. Nevím, jestli sám pan doktor o takovémto přístupu svých spolupracovníků k pacientům ví.

• skvely lekar

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Eva Závodská

Praktický Lékař,

• S

Možná to "neodsejpá" , ale určitě každý z nás, co sedíme již v ordinaci , máme zájem na důkladném vyšetření
      proto ostatní čekají déle. Něco za něco. Moje osobní zkušenost je jen ta nejlepší.

• L

Velmi příjemná, jen se u ní čeká velmi dlouho. Pokud máte chřipku a musíte sedět hodinu v čekárně, je to nepřijemné. Měla by trochu zrychlit:)

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Aleš Machovec

Diagnostik,

• L

Moc milý a sympatický pan doktor. Přestože jsem přišla pozdě a měla spíše takový hypochondrický problém byl strašně hodnej a uklidnil mě.

• Zuzana Perná

Internista, Plicní Lékař,

• M

To je človek s velkym srdcem!!!

• Iva Veselá

Alergolog, Imunolog, MUDr.

• N

Paní doktorka je velmi milá. Vždy mi poradí, co by mi mohlo zabrat a dá mi na výběr z několika alternativ. Když jsem měla podezření, že bych mohla mít alergii na jídlo, nechala mi udělat všechny odběry, abychom zjistili, co a jak. Přesto dávám jen 4 hvězdičky, protože má velmi nepříjemnou sestru, která vám položí telefon než se stihnete nějak reagovat na její úsečné odpovědi, nebo vám zavře dveře před nosem, když zrovna nejste na řadě a chcete se jen na něco zeptat..

• M

Připojuji se k velmi dobrému hodnocení. K paní doktorce jsem se dostala poté, co moje alergoložka odešla do důchodu.
      Vyšetření, která mi paní doktorka udělala, jsem za 25 let potíží nikde neabsolvovala. Její osobní přístup k pacientům je
      na profesionální úrovni a velmi lidský.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jitka Macharová

Pediatr, MUDr.

• P

Děkuji za 20 let péče o mé děti. To, že jsme jí potkali, považuji za to nejšťastnější co mohlo nás jako rodiče a naše děti potkat. Děkuji a smekám

• I

Vynikající paní doktorka a se setřičkou nejlepší tým, který jsme zažily. Škoda jen, že odcházejí obě do penze, ale samozřejmě si to zaslouží, aby se také mohly věnovat svým vnoučátkům. Hodně zdraví do dalších let

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Šárka Horká

Neurolog, MUDr.

• J

Naprostá spokojenost s přístupem doktorky Šárky Horké. Vzhledem k tomu, že jsem potřebovala vyšetření - EMG pro následné (již objednané) vyšetření na ortopedii, vyšla mi vstříc s termínem v její ordinaci. U jiných oslovených neurologů byl termín až jeden měsíc.
      Vyšetření proběhlo bez problémů, vysvětlila mi v čem bude spočívat i další možný postup doporučené léčby.

Malá J

24. 1. 2014

• P

příšerné chování lékařky, její zdravotní sestra je i horší. strašně neochotné a hrubé. Připadala jsem si, že je obě dvě otravuji a vypadalo to, jako kdyby mě doktorka absolutně vůbec nechtěla vyšetřit. Nakonec mi napsala papiry na dve vysetreni a vyhodila.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Dana Srnská

Internista,

• L

paní doktorka je velmi pečlivá a zodpovědná. Chodíme k ní s manželkou již mnoho let a jsme velice spokojeni. Lepší bychom asi nenašli! Je prostě výborná.
      Manželé Veronika a Ladislav P.

• Renáta Szabová

Endokrinolog, MUDr.

• M

O paní doktorce se mohu vyjádřit jenom v tom nejlepším. Díky její pečlivosti se včas odhalil nádor, který jsem měla a dnes jsem již naprosto v pořádku. Mohu vřele doporučit.

• L

Paní doktorka je skvělá, vše hezky vysvětlí a nic nezanedbává. Dodržuje čas, na který jste objednaní. Doporučuji.