Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Poliklinika Budějovická je nestátní zdravotnické zařízení společnosti MEDICON a.s Více

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Antala Staška 1670/80

140 46 , Praha , hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. René Řehák Jiný

Pán doktor lieči moje deti. Z návštevy mám vždy dobrý pocit. Zatiaľ vždy mi bol ako matke dostatočne jasne vysvetlený problém, pokiaľ nejaký bol. Boli nám tiež oznámené doporučené spôsoby liečby a prevencia. S postupom liečby a prístupom pána doktora som veľmi spokojná.

Lékař: MUDr. Vesela Filková Jiný

Paní doktorka je báječná, pracuje vždy s úsměvem. Cením si její práce, ochoty a lidskosti. Po zdravotní i psychické stránce mi velmi pomohla. Je to lékař na svém místě.

Lékař: MUDr. Vesela Filková Jiný

U paní lékařky jsem již několik let sledován a léčen. Paní lékařka je velmi ochotná, nápomocná, pečlivá a lidská.
    Nemám s paní lékařkou jediný problém.
    Paní lékařku jsem doporučil i svým nejbližším.

Lékař: MUDr. Vesela Filková Jiný

U paní doktorky jsem byla asi 6 let. Bohužel kvůli nedostatku lékařů endokrinologů. Nejenom, že její přístup byl místy až neurvalý, ale na poslední návštěvě mi předepsala špatné dávkování a až na dotaz všeobecného lékaře dávkování upravila. Na můj dotaz, zda je dávkování správně, mi sestra odpověděla, že paní doktorka ví, co dělá. Nyní jsem u jiného lékaře a podle krevních testů mám dávkování opět upravené. Od paní doktorky jsem se okamžitě odhlásila, protože její léčbě nedůvěřuji.

Lékař: Anna Ivanková Jiný

Byla jsem u paní doktorky Ivankové na vyšetření střev - kolonoskopii.
    Předem jsem paní doktorku informovala, že jsem po několika gynekologických zákrocích. Vyšetření bylo velice bolestivé, kvůli údajným srůstům, což mi bylo řečeno až na konci paní doktorkou. Další vyšetření již pouze pod narkózou, nebo ještě lépe již nikdy. Nedoporučuji.

Lékař: MUDr. Eva Hrdličková Jiný

Paní doktorka je jedním slovem úžasná. Neznám lékaře, který by jevil takový zájem o pacienta, jako ona. Je lidská a profesionální. Dokonce mi pomohla vyřešit zdravotní problém, který nespadá do její specializace. Opravdu bych si přál, aby bylo více takových lékařů.

Lékař: MUDr. Milan Bureš Jiný

Z my vlastni zkusenosti, nejlepsi doktor z cele Prahy, uz jsem vystridala 2 urology a jeden z nich me poradne vysetril, sestricka je spravna, libi se mi jeji uprimnost. Rozhodne doporucuju.

Lékař: MUDr. Milan Bureš Jiný

Za ty léta můžu s klidem napsat, že se jedná o velmi erudovaného lékaře s kterým se dám normálně mluvit i si někdy zažertovat. Jelikož se zpravidla jedná o intimní vyšetření je třeba být empatický a to panu doktorovi prostě neschází. Více takových lékařů v ČR.

Lékař: MUDr. Petr Sokol Jiný

Pan doktor byl perfektní! Profesionální, přitom milý a s empatický přístupem, vše v klidu vysvětlil a neustále s vámi mluvil. Samotná gastroskopie byla rychlá a snesitelná. Vyšetření jsem již kdysi podstoupil u jiného lékaře a to šlo o naprosto nesrovnatelnou zkušenost.

Lékař: MUDr. Vesela Filková Jiný

Přístup paní doktorky mi nevyhovoval, ale dala jsem tomu šanci.
    Na ocni ambulanci jsem zjistila, ze na tuto paní doktorku je více negativních ohlasů. Takže jsem se jen utvrdila v mé intuici a našla jsem si jinou paní doktorku.
    Rozhodně byla chyba, že jsem neodešla hned po první návštěvě, když už jsem z přístupu neměla dobrý pocit.
    Jen doplním, že jsem u paní doktorky byla 1,5měsíce což mi přijde dostatečně dlouhá doba na objektivní názor.