Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Poliklinika Budějovická je nestátní zdravotnické zařízení společnosti MEDICON a.s

Adresa

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80, Praha 140 46
MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (113)

Obecné skóre

  T
  MUDr. Jarmila Zahradníková Jiný

  Já jsem s paní doktorkou velmi spokojen, vzala mě na vyšetření velice rychle (na další týden, u ostatních byl termín až za několik měsíců). Všechna vyšetření proběhla v pořádku, paní doktorka mi předem vše vysvětlila a postupovala profesionálně. I další kontroly proběhly bez problémů, se vším mi ochotně poradila nebo mi pomohla zařídit. Děkuji!

  J
  MUDr. Petr Sokol Jiný

  Na vyšetrení jsem šla s obavami a strachem, díky milému a empatickému přístupu jsem vše zvládla. Pan doktor i sestřicka jsou skvělí a jsem ráda že chodím zrovna k nim. Pan doktor mi vše vysvětlil, lidsky a srozumitelne. Je odborníkem na vysoké úrovni, pečlivý a milý. Každému kdo má strach jako jsem měla já mohu říci: Jděte, v téhle ordinaci to zvládnete bez stresu a v pohodě.


  F
  MUDr. Luděk Hrdlička Jiný

  Naprosto perfektní přístup k pacientovi, čekal jsem na termin u pana doktora 3 měsíce a vyplatilo sem . Sestra velmi příjemná, poradí, vysvětlí, vše s úsměvem. Děkuji oběma.

  E
  MUDr. Arnošt Novák Jiný

  Pan doktor Novák je klidný profesionál a pohoda v ordinaci ! Skvělá sestřička, oba mají pochopení a dají klid na duši ! Jsem stydlivá a nečekaně jsem otěhotněla a oni dva my dali sílu a pochopení! Doporučuji

  B
  MUDr. Alice Zadražilová Jiný

  Paní doktorka je moc fajn, milá a hlavně dokáže vše vklidu vysvětlit, nevyměnila bych jí za nic.

  K
  MUDr. Jana Pavluchová Jiný

  Paní doktorka léčí alergické symptomy, udělá testy. To je pořádku. ALE neřeší problém. Prohlásila mne za alergika a 5 let mi předepisuje prášky které si mám vzít, když mi není fajn. Při mé žádosti o řešení problému mi bylo řečeno že se mám vyhýbat tomu na co mi přijde že jsem alergický a že si mám najít výživového poradce pokud nevím co můžu jíst.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  MUDr. Jana Pavluchová


  +-+

  D
  MUDr. Miroslava Frčková Jiný

  Paní doktorka je nepříjemná, arogantní, prakticky jí tím, že vám není dobře, obtěžujete. Nevím, proč takový člověk dělá lékaře, přínos žádný.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  N
  Ověřený profil
  MUDr. Jana Pavluchová Jiný

  Paní doktorka je opravdu specialista ve svém oboru. Sice je svérázná, ale ne na úkor léčby. Sestřička Ivana je taktéž skvělá a usměvavá. Velmi doporučuji.

  I
  Norbert Fryček Jiný

  K panu doktorovi chodím přes 20 let, a za tu dobu a přestože se mi symptomy zhoršují, mě přesto testuje pouze ne jeden jediný hormon. Odpověď na jakýkoliv problém, který mám je "to je u nemocné štítné žlázy normální". Lítala jsem po všech secilistech, vše ostatní mám v pořádku a doktoři mě odkazují na mého endokrinologa. Kterému zřejmě přijde normální, že kvůli chronické únavě nejsem schopná normálně fungovat, podpora dochází a úspory také. Přestože žiju zdravě a snažím si pomoci i jinak, symptomy se mi zhoršují. Jinak na dotaz, co mohu udělat, jak si mohu pomoci ke zdravější štítné žláze odpověděl "nijak". A tedy co se stane, když se to nezlepší " vezmeme vám štítnou žlázu", řekl jako by to byla zbytečná hračka. Za mě je to lékař, kterému je jedno jak se jeho pacienti mají a co dělá. Má rád svoje teplé místčko a výplatu, zbytek mu je úplně jedno.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  MUDr. Jarmila Zahradníková Jiný

  Dobrý den, musím jen potvrdit negativní hodnocení paní doktorky. Lituji, že jsem si reference nepřečetla, nikdy bych k ní nešla. To je důvod, proč jsem se rozhodla přispět svým hodnocením. Paní doktorka nemá snad špetku empatie, je arogantní a povýšená. Měla by k pacientovi přistupovat s trochou pokory a připustit v daném okamžiku, kdy pacient potřebuje něco vysvětlit, dialog. Bohužel, více k paní doktorce napsat nemohu, jelikož by můj příspěvek nebyl zveřejněn. Od paní doktorky jsem odešla k jinému lékaři a v žádném případě bych ji nikomu nedoporučila. A abych taky napsala něco pozitivního. Sestřička u paní doktorky byla vždy příjemná a ochotná.
  Blanka Š.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu