Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

O nás

Poliklinika Budějovická je nestátní zdravotnické zařízení společnosti MEDICON a.s

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80, Praha 140 46
MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (117)

MUDr. Libuše Srbová Jiný

Paní doktorka mě odmítla ošetřit, kvůli mé genderové identitě.

MUDr. Vesela Filková Jiný

Paní doktorka je Ok, ale to co předvádí její sestra je do nebe volající. Namyšlená, arogantní dáma co si myslí, že je ředitelka zeměkoule a baví se s vámi po telefonu jako s nějakým póvlem. Nikdy jsem nikde u doktora nezažil takové jednání co má zdejší sestra. Nikdy více

MUDr. Barbora Heřmanská Jiný

Bohužel paní doktorka se už má této adrese nenachází.

MUDr. Arnošt Novák Jiný

Jsem 5 let po TLH s odstraněním ovarií, byla jsem u tohoto lékaře na preventivní prohlídce, dříve jsem chodila jinam kvůli bydlišti. I přes mou maximální spolupráci vyšetření bolelo a bolí to ještě i nyní, tj. cca půl dne po vyšetření. Měl nemístné kecy a rozčiloval se, že jsem "úzká". Neobtěžoval se říct, jaký nástroj používá a jak. Nikdy předtím mě u gynekologa nic nebolelo, mám za sebou výše zmiňovanou operaci a vždy proběhlo vše v pohodě, tak nevím.

MUDr. Jarmila Zahradníková Jiný

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojen, vzala mě na vyšetření velice rychle (na další týden, u ostatních byl termín až za několik měsíců). Všechna vyšetření proběhla v pořádku, paní doktorka mi předem vše vysvětlila a postupovala profesionálně. I další kontroly proběhly bez problémů, se vším mi ochotně poradila nebo mi pomohla zařídit. Děkuji!

MUDr. Petr Sokol Jiný

Na vyšetrení jsem šla s obavami a strachem, díky milému a empatickému přístupu jsem vše zvládla. Pan doktor i sestřicka jsou skvělí a jsem ráda že chodím zrovna k nim. Pan doktor mi vše vysvětlil, lidsky a srozumitelne. Je odborníkem na vysoké úrovni, pečlivý a milý. Každému kdo má strach jako jsem měla já mohu říci: Jděte, v téhle ordinaci to zvládnete bez stresu a v pohodě.

MUDr. Luděk Hrdlička Jiný

Naprosto perfektní přístup k pacientovi, čekal jsem na termin u pana doktora 3 měsíce a vyplatilo sem . Sestra velmi příjemná, poradí, vysvětlí, vše s úsměvem. Děkuji oběma.

MUDr. Arnošt Novák Jiný

Pan doktor Novák je klidný profesionál a pohoda v ordinaci ! Skvělá sestřička, oba mají pochopení a dají klid na duši ! Jsem stydlivá a nečekaně jsem otěhotněla a oni dva my dali sílu a pochopení! Doporučuji

MUDr. Alice Zadražilová Jiný

Paní doktorka je moc fajn, milá a hlavně dokáže vše vklidu vysvětlit, nevyměnila bych jí za nic.

MUDr. Jana Pavluchová Jiný

Paní doktorka léčí alergické symptomy, udělá testy. To je pořádku. ALE neřeší problém. Prohlásila mne za alergika a 5 let mi předepisuje prášky které si mám vzít, když mi není fajn. Při mé žádosti o řešení problému mi bylo řečeno že se mám vyhýbat tomu na co mi přijde že jsem alergický a že si mám najít výživového poradce pokud nevím co můžu jíst.

MUDr. Jana Pavluchová

+-+