Doporučení pediatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Třinec

• „Dnes jsme navstivili pani doktorku, jelikoz nase pani doktorka mela dovolenou. Pani doktorka je velmi mila, vse vysvetli, syn i ja jsme odchazeli s uzasem. Venovala se nam opravdu precizne. Sestricka taktez mila, vsticna. Takove lekarky se vidi opravdu pomálu. Více

gen. Svobody ZŠ, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem velmi spokojená s paní doktorkou, která byla častokrát na záskok u paní doktorky Hustákové. Příjemné lidské jednání a vše pečlivě vysvětlí. Škoda že nemá svoji ambulanci, hnedka bych se k ní přehlásila.... Více

Moravská 29/497, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka i sestřička jsou skvělé.Doporučuji 100 %. Obě mé děti ošetřuje od malička a vždy nám vyšla vstříc

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti, vždy se mnou komunikuje a protože nejsem zastáncem farmak, snaží se mi vyjít vstříc. Paní sestřička je možná pro některé oříšek, nicméně časem je její přístup k nám lepší a lepší. :o) Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je skvělá, úžasná, profesionální a na Třinecku absolutně bezkonkurenční pediatrička. Je škoda, že takovýchto lékařů není více. Jsem nadmíru spokojená a šťastná, že s dcerou chodíme právě k této paní doktorce. Vše důkladně vyšetří nic nebagatelizuje a každému se velmi pěkně věnuje. Pomohla nám ve velmi nepříjemných situacích. Někdo zde vytýkal, že zbytečně posílá na vyšetření na specializovaná pracoviště. Nic není nikdy zbytečné a raději zajít někam 10x než 1x něco zanedbat, podcenit a zadělat si na potíže. Více

Sosnová 410, Třinec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Dr. Flisníková je největší kapacita v širokém okolí. Paní doktorka vždy jedná velmi příjemně a to i když ji v něčem naštvu (nenavštívím odbornému lékaři, ...). Paní doktorka je velmi šikovná, nic nezanedbá, vždy jedná velmi profesionálně. Paní doktorka je jedním slovem doktor s velkým D. Sestra je také velmi profesionální a šikovná a dobře se s ní povídá. :) Více

Stavbařská 290/2, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodí moje 2děti, jsem s ní velice spokojená. Vždy byla ochotná, příjemná a pečlivá

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorce dávám 150%, chodím k ní od narození a už teď oplakávám budoucí odchod k lékaři pro dospělé. Vždy je příjemná, poradí, pomůže a dlouho váhá, než napíše antibiotika. A tak by to mělo být! Ordinaci mají krásně vymalovanou, je to tam veselé a děti se tam musí cítit opravdu bezpečně. Další velké plus je sestřička, která si pamatuje snad všechny mé zájmy a také se nemusí ptát na jméno. To má taky v paměti. Více

Kmochova 2, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem velice spokojená, chodila jsem k ní já, teď tam posílám všechny své děti. Rozumná, profi lékařka, která má přehled, empatická... Více

č.d. 906, Vendryně Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila jako dítě a určitě až budu mít své děti, budu k ní chtít chodit i s nimi. Paní doktorka je velmi pečlivá a milá, nezanedbává péči, i když neví, snaží se poradit. Léčbu konzultuje, dává na výběr možnosti (což mnoho lékařů nedělá, i když by měli...). Zároveň se snaží vyjít vstříc, komunikuje, neodsuzuje, má velmi lidský přístup. Vřele doporučuji. Více

Budovatelů 20b/991, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi ochotná a dobrá lékařka. Má trpělivost i s nespolupracujícími pacienty :-) Nepředepisuje hned antibiotika. Vždy má malou sladkou odměnu za statečnost pro dítko. Udělá si čas a vše důkladně vysvětlí a probere s rodiči. Po dobrých zkušenostech s lékaři ze zahraničí, jsem měla obavy z přístupu českých doktorů. Musím však říci, že paní doktorka je super. Doporučuji všem. Více

Školní 388, Jablunkov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší pediatr co znám.Pečlivá,lidská,hodná a nikdy nepochybila.Velké uznání a můžu jen vřele doporučit.

Jablunkovská 837/8, Český Těšín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka Holubová je vyborny pediatr. Nema cas na hloupe vykecavani. Vse vysvetli jasne, strucne a hlavne efektivne.. Jeji lecba je ucinna a neni pravda ze pise hned ATB.. pokud je chce napsat, vzdy se zepta zda je prijmeme nebo nikoliv. Je tedy na kazdem rodici, jakou si zvoli cestu.. sestricka je taky skvela a v cekarne nikdy necekame dlouho.. DOPORUCUJEME! Více

Dělnická 24, Havířov Mapa

Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio.

• „Chodila jsem k pani doktorce jako dite a ted tam chodim s mymi syny.jsem spokojena.vzdycky nam p.doktorka pomuze.Je hodná,citliva nemuzu si stezovat.Chodi tam i sestra s detmi.Je velice spokojena a dojizdi za p.dr až z Albrechtic.DOPORUCUJI. Více

Moravská 29/497, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi paní doktorce děkuji za již několikaletou péči o mé dvě děti, vždy jsem byla s jejím pečlivým přístupem spokojená. Více

Palackého 396, Třinec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S panem doktorem máme samé dobré zkušenosti, má super přístup že bere antibiotika jako poslední možnost.

Nádražní 499, Návsí Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Po léčení paní doktorkou Mácovou, jsem v zastoupení poznala paní doktorku Kučerovou a mohu jí jen doporučit. Velmi ochotná, vstřícná a s léčením dětí jsem s ní také maximálně spokojená. Více

č.d. 78, Dobrá Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsme spokojeni. Vždy pomůže, poradí, vyslechne.. Má trpělivost s dětmi ( a vlastně někdy i s dospělými :-D ). Je upřímná a ochotná. Sestřička taky super, tu máme snad ještě radši.. Za nás doporučujeme! Více

Koperníkova 623, Třinec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá paní doktorka, vždy milá, poradí, vysvětlí. Sestřička taky moc hodná. Když jsme byli nemocní vzala nás i po ordinačních hodinách, prostě vždy vyšla vstříc. Všem doporučuji. Více

č.d. 90, Střítež Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Já si nestěžují na paní doktorku Skybovou ani pana doktora Skybu jejího syna jsou milí ochotný vysvětlit všechno a to důkladně nikdy vás neodbydou a snad se nikdy u mé male v ničem nespletou a budou nadále dcerku léčit správně. Více

Zdrav. středisko 1513, Petřvald Mapa