Doporučení pediatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Ústí nad Labem

• „K paní doktorce jsem zacala chodit po porodu s dcerou. Neuveritelny pristup. Empaticka. Dostatecne informuje. A jak mela na neco podezření, hned nas radsi odeslala na dalsi vysetreni. A i s ockovanim nikam nepospicha. Nestrká deti do tabulek a nerve leky zbytecne. Více

Malátova 14/2509, Ústí nad Labem Mapa

• „Velmi si vážím přístupu i odborných znalostí paní doktorky i paní sestřičky. Jsem velmi ráda, že vždy dokážou navázat výborný vztah s dětmi a dovedou i podržet maminku :) Velmi vám děkuji, paní doktorko a paní sestřičko. Více

Duchcovská 53, Teplice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Jsme s paní doktorkou i sestřičkou maximálně spokojeni. Chodíme s dvěma dětmi. Cením si strašně přístupu a vysvětlení.. Nemohli jsme děti svěřit nikomu lepšímu! Více

Revoluční 13, Teplice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorku mohu jen a jen doporučit skvělý a profesionální přístup jak k dětem tak k rodičům.Vše pečlivě vyšetří a hlavně srozumitelně vysvětlí.Sestříčka milá a hodná,vždy usměvavá. Více

Vrchlického 743/9, Teplice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka je strašně hodná chodila jsem k ni když jsem byla mala az do 18 let ted tam mam syna a je porad stejně mila moc doporučuji Více

Šrámkova 3, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Pan dokrot Vrátný je velice příjemný. Děti ho mají rádi, umí je zabavit a k rodičům je velice ochotný. Sestřičky jsou úúžasné, kamarádské a milé. K panu doktorovi jsem docházela již jako malá znám ho už přes 30 let a jsem ráda, že k němů dochází i mé děti. Takových to pediatrů by mělo být mnohem více. ¨Přejeme hodně optimismu a zdraví do dalších let Více

Hluboká 33, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „K pani doktorce jsem chodila se svym synem do jeho jednoho roku. Bohuzel jsme se museli prestehovat, jen z toho duvodu jsme menili pediatra. Byli jsme vzdy velmi spokojeni. Pani doktorka je velmi vstricna, mila, profesionalni a i neprijemne veci vzdy sdeli vybirave. Vzdy jsem mela dobry pocit, kdyz jsme od ni odchazeli a to i s neprijemnou diagnozou. Vzdy si nas pamatovala a myslim, ze asi vsechny svoje pacienty, co jsem mela moznost videt v cekarne. Ordinace i cekarna jsou vzdy ciste a cekaci doby jsou minimalni. O sestricce mohu rict uplne to same, velka spokojenost. Urcite velmi doporucuji a lituji, ze k ni nemuzeme chodit dal. L. Barry Více

Novosedlické náměstí 1390/1, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka mému synovi hodně pomohla,je hodná a ochotná,sestřička také. Vřele všem doporučuji !!

Mezní 2, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Poprve co jsem se vracela z pohotovosti s usmevem na tvari.S dcerou jsem vcera musela navstivit detskou pohotovost a zrovna jsme meli stesti na tuto pani doktorku.Uzasna,skvela a velmi lidska.Kdyby takovych lekaru bylo vice.Pani doktorka se srdickem na spravnem miste.Opravdu skvela a ja ji moc dekuji :) Prchalová Více

Kojetická 81/13, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsme nadmíru spokojeni. Líbí se mi, že hned ode dveří nemává receptem s antibiotiky, ale snaží se zdravotní problémy řešit objektivně a s citem. Chodila jsem k ní jako dítě a nyní k ní chodí můj syn a druhý syn po narození bude také. Samozřejmě nesmíme zapomenout na sestřičku - to je člověk na svém místě a stejně jako paní doktorka, je skvělá. Více

Masarykova 318A/754, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila už já jako malá a ted k ní chodím s dcerou a synem.Umí to s dětmi ,a sestřička je taky moc milá a hodná.Jsem velmi spokojená a neměnila bych. Více

U pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka Schramlová se naší dcery ujala před čtyřmi lety a po celou dobu se projevuje jako výborná a ochotná lékařka ,která se nám nezřídka věnuje i po své ordinační době. Vážím si toho,že dcera je její pacientkou. Jen více takových lékařů... . P.G. Více

Beethovenova 34/424, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „vhovujemi a nemám důvod měnit ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Mlýnská 125, Velké Březno Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „K této paní doktorce chodily moji synové a dnes k ní vodím své vnučky. Mému prostřednímu synovi zachránila život ,když jiná lékařka zlehčovala jeho potíže. Nejstaršímu synovi je dnes skoro čtyřicet .Je to velmi dobrá lékařka. Více

Hluboká 33, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím už od mala. Naprostá spokojenost, paní doktorka je pečlivá, vždy mi poradí a pomůže. Je mi líto, že příští rok jdu k dospělému lékaři :( Více

Novosedlické náměstí 1390/1, Ústí nad Labem Mapa

• „Nejlepší pediatr s jakým jsem se v životě setkala. Vždy ji zajímá problém dítěte a snaží se pomoci i na ukor vlastního volného času. Má přehled o moderních léčebných metodách neustále se vzdělává a tyto odborné znalosti dokáže velice dobře použít se -zdravým selským rozumem. Skoda, že takových lékařů není více, za touto paní doktorkou se vyplatí i dojíždět a nějaká chvilka čekání ve srovnání s kvalitami lékařky je pomíjivá. Můžu jen doporučit. Více

Plynárenská 281, Teplice Mapa