Doporučení pediatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Teplice

• „K paní doktorce jsem zacala chodit po porodu s dcerou. Neuveritelny pristup. Empaticka. Dostatecne informuje. A jak mela na neco podezření, hned nas radsi odeslala na dalsi vysetreni. A i s ockovanim nikam nepospicha. Nestrká deti do tabulek a nerve leky zbytecne. Více

Malátova 14/2509, Ústí nad Labem Mapa

• „Velmi si vážím přístupu i odborných znalostí paní doktorky i paní sestřičky. Jsem velmi ráda, že vždy dokážou navázat výborný vztah s dětmi a dovedou i podržet maminku :) Velmi vám děkuji, paní doktorko a paní sestřičko. Více

Duchcovská 53, Teplice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Jsme s paní doktorkou i sestřičkou maximálně spokojeni. Chodíme s dvěma dětmi. Cením si strašně přístupu a vysvětlení.. Nemohli jsme děti svěřit nikomu lepšímu! Více

Revoluční 13, Teplice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorku mohu jen a jen doporučit skvělý a profesionální přístup jak k dětem tak k rodičům.Vše pečlivě vyšetří a hlavně srozumitelně vysvětlí.Sestříčka milá a hodná,vždy usměvavá. Více

Vrchlického 743/9, Teplice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka je strašně hodná chodila jsem k ni když jsem byla mala az do 18 let ted tam mam syna a je porad stejně mila moc doporučuji Více

Šrámkova 3, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „K pani doktorce jsem chodila se svym synem do jeho jednoho roku. Bohuzel jsme se museli prestehovat, jen z toho duvodu jsme menili pediatra. Byli jsme vzdy velmi spokojeni. Pani doktorka je velmi vstricna, mila, profesionalni a i neprijemne veci vzdy sdeli vybirave. Vzdy jsem mela dobry pocit, kdyz jsme od ni odchazeli a to i s neprijemnou diagnozou. Vzdy si nas pamatovala a myslim, ze asi vsechny svoje pacienty, co jsem mela moznost videt v cekarne. Ordinace i cekarna jsou vzdy ciste a cekaci doby jsou minimalni. O sestricce mohu rict uplne to same, velka spokojenost. Urcite velmi doporucuji a lituji, ze k ni nemuzeme chodit dal. L. Barry Více

Novosedlické náměstí 1390/1, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka mému synovi hodně pomohla,je hodná a ochotná,sestřička také. Vřele všem doporučuji !!

Mezní 2, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Poprve co jsem se vracela z pohotovosti s usmevem na tvari.S dcerou jsem vcera musela navstivit detskou pohotovost a zrovna jsme meli stesti na tuto pani doktorku.Uzasna,skvela a velmi lidska.Kdyby takovych lekaru bylo vice.Pani doktorka se srdickem na spravnem miste.Opravdu skvela a ja ji moc dekuji :) Prchalová Více

Kojetická 81/13, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsme nadmíru spokojeni. Líbí se mi, že hned ode dveří nemává receptem s antibiotiky, ale snaží se zdravotní problémy řešit objektivně a s citem. Chodila jsem k ní jako dítě a nyní k ní chodí můj syn a druhý syn po narození bude také. Samozřejmě nesmíme zapomenout na sestřičku - to je člověk na svém místě a stejně jako paní doktorka, je skvělá. Více

Masarykova 318A/754, Ústí nad Labem Mapa

• „Výborný midař ;)

J.E.Purkyně 270/5, Most Mapa

MediClinic a.s.

• „Paní doktorka Schramlová se naší dcery ujala před čtyřmi lety a po celou dobu se projevuje jako výborná a ochotná lékařka ,která se nám nezřídka věnuje i po své ordinační době. Vážím si toho,že dcera je její pacientkou. Jen více takových lékařů... . P.G. Více

Beethovenova 34/424, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím už od mala. Naprostá spokojenost, paní doktorka je pečlivá, vždy mi poradí a pomůže. Je mi líto, že příští rok jdu k dospělému lékaři :( Více

Novosedlické náměstí 1390/1, Ústí nad Labem Mapa

• Pediatr, Gastroenterolog

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• „Nejlepší pediatr s jakým jsem se v životě setkala. Vždy ji zajímá problém dítěte a snaží se pomoci i na ukor vlastního volného času. Má přehled o moderních léčebných metodách neustále se vzdělává a tyto odborné znalosti dokáže velice dobře použít se -zdravým selským rozumem. Skoda, že takových lékařů není více, za touto paní doktorkou se vyplatí i dojíždět a nějaká chvilka čekání ve srovnání s kvalitami lékařky je pomíjivá. Můžu jen doporučit. Více

Plynárenská 281, Teplice Mapa