Doporučení pediatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Pardubice

• Pediatr, Endokrinolog

„K paní doktorce jezdím už skoro 10 let. neměnila bych. Jezdila jsem 50 km od bydliště a jezdit budu i teď, i když ještě trochu víc. Sice mě návštěva u ní vždy trošku znervozňuje ale to je spíš kvuli tomu co zas ukáže UZ. Moc fajn i sestřička :) Lucie Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• „Pan doktor je skvělý specialista a vše řeší do detailu, nepředepisuje jen bezhlavě léky, toleruje názor pacienta, rodiče, trpělivý k dětem, doporučuji. Sestřička je příjemná a ochotná. Více

Karla Šípka 282, Pardubice Mapa

Petr Knížek pediatrie Pardubice s.r.o.

• „Ano paní doktorka je super a snad jediný lékař ke kterému se těším. Jen by mě zajímalo proč ti co klikaly záporně taky nenapíší názor.Asi jsou to sraby. My jsme moc spokojení celá rodina. Více

U Kostelíčka 1335, Pardubice Mapa

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost

• „Musim pana doktora jen pochvalit, prisli jsme nahle..a vzal nas, a ted knemu moc radi chodime. Je mily,vse vysvetly..a nehudruje:) sestricky jsou taky moc fajn. Bara a Eva Žleby Více

Zámecké náměstí 65, Žleby, Čáslav Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Já chodím s dcerou k paní doktorce Malé už od narození jsem moc spokojená a dcera také radši by u ní zůstala napořád je férová a dokáže se bavit jako obyčejný člověk ne nafrněnec :) Více

Vrchlického 168, Slatiňany Mapa

Sam.ord.PL pro děti a dorost

• Pediatr, Alergolog

„Nejlepší pediatr jakého jsem poznala.Pěkně se chová k dětem. Všechno pěkně v klidu vysvětlí jak dětem,tak i nechápajícím rodičům. Všem doporučuji,opravdu skvělý doktor. Bohužel odešel z Přelouče za lepším. Velká škoda pro děti i maminky :-). Více

Libušina, Přelouč Mapa

• „S paní doktorkou jsme velmi spokojeni.

Mírové náměstí 89, Týniště nad Orlicí Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Nejsme mistni, ale kdykoliv bylo nutne vyhledat pediatra jela jsem k ni. Vzdy nas ochotne prijala a pomohla. Kdyby byla u nas, hned k ni budeme chodit pravidelne. Více

Budovatelů 420, Třemošnice Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• Pediatr, Praktický lékař

„Objednávali jsme naší dcerku k paní doktorce na nastřelení naušnic a jsme maximálně spokojený. Velice milý a profesionální přístup. Mockrát děkujeme Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• „S paní doktorkou jsme spokojení. Jednou jsme zastihli zástup, tam už to tak dobré nebylo, ale jinak je paní doktorka velmi ochotná, poradí, necpe všem hned atb. Za mě velká spokojenost i se sestrou. Více

Nám.Míru 290, Heřmanův Městec Mapa

Heřmanův Městec