Doporučení pediatři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Pardubice

• Pediatr, Endokrinolog

„K paní doktorce jezdím už skoro 10 let. neměnila bych. Jezdila jsem 50 km od bydliště a jezdit budu i teď, i když ještě trochu víc. Sice mě návštěva u ní vždy trošku znervozňuje ale to je spíš kvuli tomu co zas ukáže UZ. Moc fajn i sestřička :) Lucie Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• „Paní doktorka je skvělá, sestřička taky. Jsou lidské a ochotné, milé k dětem. Syn měl po narození poměrně vážné zdravotní potíže a paní doktorka byla velká opora, ochotná kdykoliv pomoci. Více

Školská 228, Pardubice Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Napsat záporné hodnocení na paní MUDr. Karlovou by byl hřích! Jsem s ní velmi spokojený! Prošla se mnou mateřinkou, základkou, střední, autoškolou a doufám, že i vysokou školu! :-) Vždy byla milá a musím říct, že je super žena, se kterou je vždy sranda! :-) Paní MUDr. Karlová je odborník na slovo vzatý! :-) Více

Pardubická 752, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Dnes jsme byli s nasim 8 tydennim synem na pohotovosti,zprvu byla dost razna,mozna trosku "od rany",cimz me,jako cerstvou mamu, rozhodila,mela jsem dojem,ze otravuju s blbosti a to jsem si predem volala,ale pak maleho peclive prohlidla,hezky si s nim povidala,poslala nas na UZ-pro jistotu,pak me vse vysvetlila,poradila,s usmevem. Va finale velice mila a znala pani doktorka. Více

Kosmonautů 399, Pardubice Mapa

Sam.ord.PL pro děti a dorost

• „Nejlepší dětský lékař. Příjemný,rozumí dětem. Ví co je správné.

Pernštýnská 127, Chlumec nad Cidlinou Mapa

• Pediatr, Alergolog

„Nejlepší pediatr jakého jsem poznala.Pěkně se chová k dětem. Všechno pěkně v klidu vysvětlí jak dětem,tak i nechápajícím rodičům. Všem doporučuji,opravdu skvělý doktor. Bohužel odešel z Přelouče za lepším. Velká škoda pro děti i maminky :-). Více

Libušina, Přelouč Mapa

• „Paní doktorka se k nám vždy chovala mile, vstřícně, se zájmem o zdraví našich dětí. Její rady nám vždy pomohly vyřešit náš problém. Máme v ní velkou důvěru. Více

Družstevní 366, Luže Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsme velmi spokojeni.

Mírové náměstí 89, Týniště nad Orlicí Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Nejsme mistni, ale kdykoliv bylo nutne vyhledat pediatra jela jsem k ni. Vzdy nas ochotne prijala a pomohla. Kdyby byla u nas, hned k ni budeme chodit pravidelne. Více

Budovatelů 420, Třemošnice Mapa

• Pediatr, Praktický lékař

„Objednávali jsme naší dcerku k paní doktorce na nastřelení naušnic a jsme maximálně spokojený. Velice milý a profesionální přístup. Mockrát děkujeme Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• „dobře léčí

č.d. 102, Býšť Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Je milá, poradí i všelijaké vychytávky, antibiotika nedává zbytečně,sestřička ochotně udělá i test z krve ( malá kapička z prstíku),zda je nutné je nasadit nebo ne v nejasných případech,a je možné si o ten testík i říct,jestli si někdo myslí, že by zrovna potřeba nebyly. Naše dítko je mělo jednu dobu taky každou chvíli, to nám pak nasadila nějaké léky na imunitu dýchacích cest ( název asi nemůžu napsat ), brali jsme je 3x a od té doby máme pokoj už 4 roky, musím to zaťukat ;-) Je dobrá. Více

Na Lužci 718, Lázně Bohdaneč Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Nemůžu si stěžovat, je celkem v pohodě, ale to dlóóóuhé čekání s malýma dětma je fakt hrozné. A s tím deodorantem naprosto souhlasím. Ale než přejít k MUDr.Machytkovi, tak to raději vydržím. Na rozdíl od MUDr. Machytky aspoň se o diagnózu snaží. Machytka diagnostikuje "od dveří". Ale mít k dispozici auto, lékaře změním. Myslím, že zde v Holicích je to dobrá volba (nic lepšího k dospozici není). Více

U kapličky 1042, Holice Mapa

• Ke Hřišti 163, Opatovice nad Labem, Mapa

MUDr. Petra Brachtlová

• Pediatr

Pardubice Mapa

• Pediatr, Fyzioterapeut

Košumberk 80, Luže Mapa

Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé

• Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

FN Hradec králové